Opinie o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie możesz znaleźć pracy to skontaktuj się z nami. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Pomagamy w znalezieniu i utrzymaniu atrakcyjnego zatrudnienia, odpowiedniego do posiadanych kwalifikacji i umiejętności oraz rodzaju niepełnosprawności - Radzimy jak zaplanować rozwój zawodowy, - Zapewniamy opiekę naszych koordynatorów, - Respektujemy prawa osób niepełnosprawnych, - Doceniamy finansowo pracowników - Jesteśmy dla Was Capital Work Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju i współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi różnorodną działalność gospodarczą. Pozwala nam to znaleźć odpowiednie stanowisko pracy dla osób z różnymi schorzeniami i o różnym stopniu niepełnosprawności.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Aktualność
Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy:Warszawa - Praga Południe

Wymagania:
•      aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
•      dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy - zakładamy 2 weekendy pracujące w miesiącu),
•      chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem: komunikatywność, empatia, opanowanie,
•      dobra znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej,
•      znajomość zagadnień sprzedaży internetowej oraz biegła obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
•      telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego,
•      obsługa połączeń przychodzących,
•      koordynowanie realizacji zamówień internetowych,
•      obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
•      wsparcie działu Marketingu w bieżących pracach.
Oferujemy:
•      umowę o pracę,
•      atrakcyjne zarobki,
•      terminowe wypłaty wynagrodzeń,
•      stabilną pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Patrycja

@hjdashkhjsa, dlaczego, Twoim zdaniem, ta agencja jest najgorsza? Piszesz, że Twoja opinia jest wynikiem doświadczeń w tej firmie. Mógłbyś je opisać, ponieważ widzę, że użytkownicy chętnie dowiedzieliby się o Capital Work Sp. z o.o. jak najwięcej. Co wpłynęło bezpośrednio na negatywne postrzeganie tego pracodawcy przez Ciebie?

Justyna

Pracuje w tej firmie od dwóch lat i powiem ,że jest całkiem przyzwoicie. Co prawda wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle. Zadowolona jestem jak szybko można załatwić niektóre sprawy wystarczy,że zadzwonię do biura i pomoc udzielana jest szybko. Większość z was nie powinna płakać z powodu niskich zarobków bo jakby nie Capital Work to prawdopodobnie nie pracowalibyście nigdzie.

kkkkkkk
@Justyna

Brzmi jak komentarz napisany przez pracownika biura Capital Work :D Na dodatek pod nakazem Prezesa

Patrycja

Widzę, że pomimo braku aktualnych wpisów na forum, poprzednicy w bardzo pozytywny sposób opisywali pracę w Capital Work Sp. z o.o. Czy obecnie w firmie panuje rekrutacja? Osoby nie posiadające doświadczenia mają szansę ? Dajcie znać, tym bardziej, teraz gdzie dużo młodych osób przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy.

Justyna

staneil

no ale jefdnak moze ktos chcialby poznac tutaj jakies konkrety dotyczące firmy prawda? dzieki za info

Mni

Ogólnie bardzo fajna agencja pracy dla ludzi z pasją

ChcęPracować

Cześć. Pracuję w tej firmie dwa lata jako analityk zasobów internetowych. Powiem tak rozmowy kwalifikacyjnej nie miałam, to znaczy w biurze od razu dostałam umowę do podpisania na 3 miesiące i wtedy jeszcze na umowie było 1750zł brutto i powiem szczerze że zawsze dostawałam więcej niż najniższa krajowa, czasami na rękę wychodziło 1950zł jak dla mnie to dużo wypłata wahałą się od 1750 do 1950 na rękę. Następna umowa na 1,5 roku i tak samo na umowie 1750zł brutto z czasem wzrosło na 1850 brutto na rękę wychodziło również od 1650 do 1950 na rękę ala teraz od paru miesięcy dostaję cały czas (nie tylko ja, koledzy i koleżanki z tego samego stanowiska) 1320zł na rękę jest to dla mnie duża różnica. Za pół roku kończy mi się umowa i boję się ,że mi nie przedłużą lub cały czas będę dostawała to 1320zł. Moim marzeniem jest kiedyś kupić mieszkanie choćby małe ale chyba nie ma na co liczyć. Jeśli ktoś pracuje na tym samym stanowisku daj znać w komentarzu. Pozdrawiam Wszystkich

znający firme

Witam. Powiem tak pracowałem w tej firmie prawie 3 lata, i żadnych benefitów z socjalnego nie widziałem

umiarkowany

Jestem zatrudniony w Capital Work od dłuższego czasu,współpraca układa się dobrze, kokosów jeśli chodzi o pensję nikt od początku mi nie obiecywał, trochę więcej niż najniższa krajowa, jednak co miesiąc Capital dorzuca premię, niewielką ale jest.Pensja zawsze na czas albo wcześniej. Jednak źle trafiłem jeśli chodzi o samo miejsce pracy, mam umiarkowany stopień i dosyć często pracuję nie po 7 h ale dłużej, przerwa w sumie 30 min. niestety tylko w teorii,a nierzadko wcale przerwy nie mam. Kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim kierownik placówki, w której pracuję dzwonił do mnie z pretensjami. Zastanawiam się czy poinformować o tym Capital, bo pracować chcę tylko tak,aby szanowane były moje prawa jako osoby niepełnosprawnej.

umiarkowany

Jeśli jest tak jak piszesz to kiepsko, chociażby właśnie z racji tego,że dostają za mnie kasę powinni raczej zwracać uwagę na przywileje niepełnosprawnych. Tak czy inaczej postanowiłem przejechać się do biura i porozmawiać. W końcu na Capital się świat nie kończy.-Znający firmę- A jak jest w innych firmach dla niepełnosprawnych, pracowałeś,możesz coś napisać ?

Jarek

To dobrze, że pracownicy piszą dobrze o swojej firmie, to znaczy ze ja szanuja. Czy możesz podać konkrety dlaczego nie warto tam działać ? Staram się o pracę o dlugiego czasu i jest to dla mnie wazne.

Olek

Zaloz swoja firme i "zagarniaj" sama za siebie. Jezeli umiesz czytac, to wystarczy wpisac w google to czego szukasz.

nieznajoma

Ola przecież jak by ta firma na nas nie zarabiała to by nie istniała ,raz ma za nas dofinansowanie z Pfronu a raz z firmy która nas zatrudnia

ola

(usunięte przez administratora) Stara treść: Kurczę to przy takiej ilości obowiązków na moim stanowisku wysokość mojego wynagrodzenia w CW to rzecz śmieszna. Szczególnie, że zysku ze mnie mają drugie tyle co zarobię (sic!) Pracuję na stanowisku biurowym a widzę, że ekspedientka w Biedronce zarobi więcej ode mnie. Praca dobra dla zdobycia doświadczenia, na dłuższą metę to chciałoby się docenienia za dobrą robotę. Tu tego nie ma.

kochaniutka

No niestety ,dobre opinie to piszą pracownicy o swojej firmie ,lepiej trzymać się od tej firmy z daleka

Jurek

Ale ty madry jestes. Oczywiscie, że wszyscy którzy tu piszą to pracownicy: byli, obecni lub przyszli, do tego jest ten portal. Podałbyś jakieś szczegóły jak cie oszukano to inni by wiedzili na co zwracac uwage, gadac glupoty bez konkretow to kazdy potrafi.

mariola

Czytam te oponie i widzę, że chyba tylko konkurencja i tylko sfrustrowani, zwolnieni pracownicy je piszą. Ja pracuję na stanowisku biurowym i zarabiam dużo więcej niż pensja minimalna, do tego kontakt z biurem oceniam dobrze, traktują mnie miło i fachowo. W firmie, w której pracuje mam dostęp do szkoleń pracowniczych, mam możliwość rozwoju. Ja Capital Work polecam.

ciekawski

Krzysztof
@ciekawski

Znasz jakaś firmę gdzie ma sens sprzeciwianie się szefostwu firmy? Z założenia jest to głupi pomysł. Jeśli wiesz lepiej niż twój szef to załóż swoją firmę i zatrudniaj ludzi.

kasia

nie musisz akurat wybierac tego stanowiska pracy bo maja tez inne ciekawe ogłoszenia, i na wiekszosci stanowiska mozan o wiele wiecej zarobić, poczytaj i aplikuj.

klin

Przy sprzataniu lub kuchni kokosow sie nie zarobi ale pracodawca oferuje dobra stawke. Bardzo duzo ludzi szukaja do Warszawy. Teraz tylko pytanie co lepsze, czy na pomoc kuchenna czy jako telemarketer?

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Work Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capital Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Capital Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Work Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Piękna 28/5
    00-547 Warszawa