Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Grr

Jak ja nie znoszę tej pracy! 100% moich kolegów podziela moje zdanie i też szukaja czegoś innego.

Lato

Praca w tej firmie jest tak śmieszna, na poczatku mialem wrazenie ze jestem w ukrytej kamerze. Inteligentni inaczej zbieraja sie w koleczkach i potrafia godzine dyskutowac na temat jednej plamy, cykr. Ucieklem gdzie pieprz rosnie zeby sie tak nie oglupic.

Ble

Każdego dnia chodzę tam jak za karę. Mam nadzieje ze juz niedlugo, szukanie nowej pracy idzie pełną parą, polecam wszystkim!

Super

Wkoncu wkot madrze sie wypowiedzial!!!

Kierowca

Witam wszystkich A jak jest z kierowcami w tej firmie ? Różne już opinie słyszałem ale jak jest naprawdę? To prawda że można po roku spokojnie 5 tyś zarobić?

@Kierowca

Buahaha chyba pomyliłeś firmy.

Rolnik
@Kierowca

A to prawda że trzeba mieć jakieś uprawnienia aby tam jeździć ciezarowkami? I zwykła karta rowerowa po moim dziadku nie wystarczy?

Kierowiec
@Rolnik

W tej firmie nie zdziwilbym sie jak by karta rowerowa wystarczyla.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kierowca

Nikt nie wie jak tam jest z kierowcami?

Pracownik dorywczy
@Kierowca

Poczytaj niżej, dużo jest opinii kierowców. Od razu Ci sie odechce.

Max

Tylko narzekać potraficie ostatnio były podwyżki i to nie małe. Firma ma dobry socjal i dba o pracowników np. dowozi ich do pracy.

Joko
@Max

To tak jak w wiejskich szkolach, dzieci tez sa dowozone specjalnymi autobusami :) Zawsze o tym marzylam!

Gucio
@Max

Też mi socjal, koń by siesie usmial. Zanim znow palniesz taka glupote dowiedz sie co proponuja inne firmy.

Mamuśka
@Gucio

Wy nic nie rozumiecie. Narzekacie wciąż coś do czegoś porównujecie ale tego co macie nie doceniacie. Jak byście pracowali w firmach bez socjalu i po pracy musieli robić zakupy i potem stać przy garach aby zjeść obiad to tak byście nie pisali. To skoro gdzie indziej jest tak dobrze to dla czego wy tam nie pracujecie?

Zalosc
@Mamuśka

Cale szczescie ze firma wyrecza i mozna harować do upadłego dzień i noc.

Gutek

Konkurencja hula po forum aż się kurzy!!!

Kuku
@Gutek

No wiadomo, przecież nikt nie smialby mieć złego zdania o tej firmie tylko konkurencja. Żałosne.

Emi
@Gutek

A ja jeszcze jestem pracownikiem i nie znosze tego miejsca!

Dezerter

Smutne miejsce pracy, zarządzane przez nieszczęśliwych ludzi. Pracownicy cały czas są w stresie, ochrzan można dostać dosłownie za wszystko.

Świnka Peppa
@Dezerter

No właśnie ochrzan za wszystko nawet za to że siedzę na necie w kiblu kilka godzin. Albo że robię bardzo wolno. A jak mam szybko jak ja gruba jestem? Odradzam ten zakład.

Kola

Jesli ktos nie ma wyboru to pewnie pójdzie tam do pracy. Dla tych, którzy mają wybór polecam szukać firm z wysoką kulturą zarządzania.

Okropna firma.

Klok

Uważam, że opluwanie i oczernianie tej firmy nie jest podstawne. Czy naprawdę sądzicie, że jest tak źle przecież tam pracują ludzie, którzy są w tej firmie nawet 20 lat. A jak ktoś nie chce pracować fizycznie to niech się uczy i siedzi za biurkiem, albo otworzy swoją firmę, a nie się wymądza na temat zarządzania.

Emeryt
@Klok

Taaak? Zapomniałeś dodać że ci ludzie wypracowali sobie staż pracy i ich zarobki są wyższe niż reszty pracowników. Poza tym mają już swoje lata i poniekąd są zmuszeni tam pracować bo nigdzie indziej nikt im tyle nie da zarobić. A co do nowych pracowników i rotacji jaka tam występuje dodam tylko że nic nie bierze się bez powodu. Komentarze mówią same za siebie.

Fake
@Klok

Ludzie wchodzacy na ten portal I wypowiadajacy sie maja swoj rozum i pewnie tak samo jak ja wysmiewaja tego typu komentarze.

@Klok

Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii i nie musi byc taka sama jak twoja. Racja, pracuja tam ludzie z 20letnim stażem, bo po pierwsze nie - znaja nic innego i nie maja wielu perspektyw po pracy w pralni, a po drugie - wszyscy uciekaja tłumnie od kilku miesiecy, wiec poczekaj jeszcze troche...

Jag
@Klok

Twoja wypowiedz jest ponizej krytyki, jak ktos pracuje fizycznie to nie trzeba to szanować? Szanuję sie tylko tych z wyższym wykształceniem? Ci zarządzający tam raczej nie poradzili by sobie z praca w innej firmie...

Joko

Zapewne zostane skrytykowany za szczerosc, ale musze odradzic ta firme! Pracowalem w niej pare dobrych lat, jak zaczynalem bylo srednio, ale calkiem niedawno zmienila sie dyrekcja i teraz to jest dopiero cykr na kolkach! Na szczescie wzialem przyklad w madrzejrzych i tez rzucilem ta prace - najlepsza decyzja jaka moglem podjac! :) Nie dajcie sobie wmowic ze jest w porzadku :)

Rico123

Witam wszystkich, którzy udzielają się na temat tej firmy. Powiem tak praca jak każda inna, jak ktoś jest nierobem to żaden zakład pracy nie będzie dla niego dobry. Atmosfera po zmianie kadry naprawdę super, nadzór młodej ekipy super, zarobki od 2500 , socjal na wysokim poziom. Ludzie jak co niektórym, by odciąć pomoc z Mops-u za ściemnianie to by nie narzekali i nie opluwali nieprawdziwy opiniami tej firmy i innych też. Pozdrawiam i idę spać bo jutro na ranną zmianę

gagarin
@Rico123

W dobrze zarzadzanej firmie nie trzeba żadnego nadzoru. To zdanie mówi wszystko. Jak dobrze przychodzic do pracy na ktorą człowiekowi pasuje. Pozdro

@Rico123

Atmosfera po zmianie kadry super?? Pewno stąd te rotacje. Widac nie pracowales nigdy w normalnej porzadnej firmie, stad ta naiwnosc i klapki na oczach. Pozdrawiam

Pracowałem w wielu firmach, ale w tej pracuje najdłużej, a rotacje są jak w każdej firmie albo i mniejsze.

Rico123
@gagarin

Nie spotkałem się jeszcze z żadną szanującą się firmą, żeby była bez nadzoru, a w nie jednej pracowałem. A w tej firmie jest zarządzanie na wysokim poziomie

Mola
@Rico123

Współczuję, musisz mieć smutne i stresujące życie zawodowe. Nadzór nie polega na krzykach.

Pffffffff, nie skomentuje.

@anonymous

Mniejsze rotacje? Hahahah ale ubaw

Mumu
@Rico123

Na wysokim poziomie czego?

Haha
@Rico123

A to dobre, super po zmianie kadry?? Chyba ze sam z tej kadry jestes. Bo gorzej niz po obecnej zmianie dyrekcji byc chyba nie mogło. (usunięte przez administratora)

Co ty mówisz
@gagarin

Nie trzeba nadzoru w dobrze zarządzane firmie? Opatentuj ten sposób zarządzania żeby można go była wyśmiać publicznie.

Umi
@Co ty mówisz

No właśnie widać poziom tej firmy po takich komentarzach. Jedyne słuszne wyjście w tej firmie to wyjście przez bramę i nie wracanie.

Asia

Pracodawda znany chyba wszystkim z zarządzania na najniższym poziomie, bardzo kiepskiej atmosfery pracy, braku profesjonalizmu.

Zadowolona

A mi się podoba ta praca. Pracuje od niedawna i sobie chwalę. Pieniążki na czas obiadek i śniadania w dobrej cenie, karnety na basen w dobrej cenie, autobus jeździ regularnie a jak nie ma np. w nocy to zakład rozwozi ludzi pod dzwi. Czego chcieć więcej?

Puch
@Zadowolona

"Pieniążki", "obiadek", co ty masz 2 lata? Zobaczysz za kilka miesięcy, czy ci się się bardzo podoba.

Madziara
@Zadowolona

Karnety, sniadania, obiadki, żyć nie umierać. I co najwazniejsze placa za prace!!! Cala reszta nieistotna, po co wymagac minimum godnosci jak firma daje śniadania w śmierdzącej kuchni :D

Monia

Dostajesz "pieniążka"za pracę? Ale luksus. I obiadek jak w szkole. No super

Zadowolona
@Zadowolona

Ah zapomniałam dodać ja pracuję w biurze jestem z tych wyższych sfer.

Nie polecam

Bazując na swoich własnych doświadczeniach, ale także doświadczeniach kolegów i koleżanek chciałabym przestrzec wszystkich, którzy biorą pod uwagę tego pracodawcę. Jest to praca dla ludzi o bardzo mocnych nerwach, odpornych na niekompetencje przełożonych, okropna atmosferę pracy, przymusowe nadgodziny. Ponadto praca w weekendy i święta, co teraz jest już coraz większą rzadkością. Odradzam!!!!!

Jadzia
@Nie polecam

Dokładnie! Dodatkowo praca tak mało ambitna, że aż dolujaca.

Bon

Żałuję że poszedłem tam do pracy, to byl stracony czas. Na szczęście pozostały juz tylko złe wspomnienia, a prace zmienilem na milion razy lepsza.

Świnka Peppa

A ja jestem lekko puszysta i też muszę pracować... To nie sprawiedliwe ????

sgghdgjj

Przestańcie narzekać i doceńcie to co macie. Wielu z was już zapomniało jak wyglądało życie bez pracy i środków do życia. Zmieńcie swe myśli i nastawienie do życia i tej konkretnej pracy a zmieni się świat. Narzekać jest najłatwiej, obwiniać i osądzać. A co wy zrobiliście...albo inaczej czego nie zrobiliście że musicie tam pracować?...

Mniej niż zero

To fakt praca dla ludzi bez ambicji i marzeń.

Waldi
@sgghdgjj

Zmienilem swoje myslenie i pracę. Masz rację. Teraz mi bez porównania lepiej. Pracuje sie żeby żyć a nie odwrotnie.

Edek

Praca jak to praca, lekko nie ma. Plusy to socjal i jest w miarę blisko od miasta. Szkoda tylko że zapomniano tam o dwóch ważnych rzeczach godnej wypłaty za tak ciężką pracę i kolejna równie ważna sprawa szacunek.

Emi
@Edek

Blisko do miasta??? Chodzi o wies zwana Gryfino tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.