Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Waldek - były pracownik

Fliegel Textilservice: tak pięknie piszcie o Fantastycznych Pracownikach... W życiu nie widzialem wiekszej obłudy. Skoro są tak fantastyczni i dzieki nim firma jeszcze jako tako dyszy, to dlaczego w realu nie ma tam szacunku?

@Waldek - były pracownik

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Nas, Pragniemy poinformować, że wiele się u Nas zmieniło, - pracujemy tylko na dwie zmiany 6:00-14:00 lub 14:00-22:00 - na produkcji nie ma nocek! - rozbudowaliśmy strukturę i zmodyfikowaliśmy sposób zarządzania produkcją - zmodyfikowliśmy płace - są bardzo atrakcyjne - nowa kadra zarządzająca liderki stanowisk, liderzy zespołu produkcyjnego, kierownictwo codziennie dbają o to by atmosfera w naszej Firmie była jak najlepsza Atmosferę tworzą ludzie a w Naszej Firmie Wszyscy staramy się by tak właśnie było! Nie mamy nic do ukrycia Przyjdź do Nas! Zobacz! Sprawdź!

Witam zamiast uprawiać krzywdzące polemiki - Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu w Naszej Firmie. Od Nowego Roku w każdy wtorek w godzinach 10:00 do 12:00 jesteśmy do Państwa dyspozycji: - na miejscu w Nowym Czarnowie możecie Państwo zapoznać się z ofertami pracy - warunkami płacy na poszczególnych stanowiskach - zobaczyć "na żywo" jak i co robimy - obejrzeć nas od "środka" Nie mamy nic do ukrycia, chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości ZAPRASZAMY

Pawcio

Czy ktoś tam jeszcze przychodzi do pracy? (usunięte przez administratora)

Simpson
@Pawcio

Fajnie ze pytasz, z tego co mi wiadomo juz nikt nie chce tu pracowac. Wszystko zaczelo sie od zmiany zarzadu

pozdrowienia z hollywood
@Simpson

Simpson - Wracaj do kreskówi - bo pod rzeczy gadasz?

@Simpson

Żal
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Nie dzieki, mysle ze kazdy udzielajacy sie na tym forum zna ta prace z autopsji, inaczej po co mialby tu cokolwiek pisac?

@Żal

no właśnie po co....?? Dlatego Serdecznie Zapraszamy Wiele się u Nas zmieniło! Czekamy na Państwa! Nie mamy nic do ukrycia! Podpisujemy się pod naszą ofertą! Nie jesteśmy anionimowym NICKIEM!

Alex

A jak wygląda sprawa z kierowcami? Proszę o żetelną odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich Alex

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Sylwek

Są tam jakieś związki pracowników? Czy każdy trzesie gaciami? Na kogo trzeba uważać?

kaja
@Sylwek

Jest związek zawodowy, nie wiem co masz na myśli że każdy trzęsie gaciami? - trzeba pracować jak w każdej firmie ale socjal to jest liga... dziś dostaliśmy paczki, a bony świąteczne to w żadnej robocie nie dostałem po 700;

@kaja

A co było w paczce?

Żartujesz?
@Sylwek

Co? Związki pracowników? Tu pracownik nie ma nic do gadania. Może teoretycznie coś takiego istnieje ale tylko teoretycznie.

Weraz ty tam pracujesz?

weraz
@Sylwek

Tak pracuje już ponad rok i na razie jest ok, najważniejsze że kasa na czas i nocek nie ma, ekipa ok

Arek

Są tam jakieś oferty pracy? Kogo potrzebują i za ile?

Mike
@Arek

Szukają na pewno bo prawie codziennie się ktoś zwalnia. Także powodzenia. :)

weraz
@Mike

Ktoś tutaj rozkręca .... tylko po co?

Sylwek

A jak wygląda rozładunek i załadunek? Kto to robi?

kaja
@Sylwek

za załadunek i rozładunek w Nowym Czarnowie odpowiadają pomocnicy kierowcy - rozładunkowi /

Prezes

A kto tam ładuje samochody?

Ile zarobi tam kierowca netto? Słyszałem że mniej niż 4tyś

jaca
@Prezes

to źle słyszałeś, 4ooo na rękę to minumum, wystarczy zadzwonić jak rekrutują i zapytać - kwota nie jest tajemnicą.

Zdziwiony
@jaca

Dzwoniłem i faktycznie powiedziano mi że minumum zarobię 4000 netto

@jaca

To dzęki za info.

weris
@Zdziwiony

po tym jak tutaj kocioł, każdy mówi co innego zadzwoniłem babka powiedziała mi że 4000 na rekę dostanę na piśmie ? więc o co chodzi?

Hahahahahahha
@Zdziwiony

Hahahahahahahhahaha

Prezes

A jak wygląda przelew euro bo kierowca chyba jedzie na niemcy?

Kierowca 123

Witam chciałbym zapytać czy na stanowisku kierowcy można na początek zarobić w granicach 4 tysięcy zł. Jak przedstawiała Mi Pani z biura ? Proszę o szczere odpowiedzi najlepiej kierowców którzy już pracują w pralni parę lat. Z góry dziękuję ;-)

kabi
@Kierowca 123

Pracuje 3 miesiąc zawsze mam powyzej czwórki, zresztą w promesie zatrudnienia tez mi to wpisali - nawet jak chory bylem to i tak premie dostalem, kasa na konto, delegacje placą, po latach na miedzynarodowce docenia się takie rzeczy

tez kierowca
@kabi

oczywiście mówisz o dochodzie brutto? to by się zgadzało

mario
@tez kierowca

@kabi a Ty umiesz liczyć? całą kasę płacą na konto więc po co te bzdury piszesz? czyżby urażona duma? czy brak premii tak na Ciebie podziałał ;-) ;-)

Kot
@Kierowca 123

Nie można.

rado
@Kot

@Kot mialem pogadac z Tobą rano, ale widzę że upartość Twoje drugie imię... po co piszesz bzdury? Jak czlowiek chodzi na zwolnienia to zawsze zarobi mniej...

Powiedzcie czy pracując w Fliegel Textilservice nowe czarnowo pracuje się na zmiany? Domyślam się, że są różne stanowiska.

lesa
@Karolina

na 3 zmiany pracuje dzial techniczny, kierowcy i wysylka pozostali tylko na dwie - bez nocek -

Nikt nie pracował w Berlinie jako kierowca?

jaca
@Andrzej

Ja pracuję jest ok, wszystko tak jak mi mówili na rekrutacji, Berlin blisko więc w miarę systematycznie zjeżdżam do domu, problemem są tylko korki w Berlinie - jedna wielka budowa ale na to nic nie poradzę

A

A i tak przychodzą tylko na kilka dni, dluzej nie wytrzymuja

werna
@A

@Karol wiedzę aktywność Ci rośnie, spać nie możesz? bzdury i tle!

Prawda!

Ghj

Racja w 100% Nie idźcie tam do pracy . (usunięte przez administratora)

@Mag rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Atmosferę tworzą ludzie, a niestety nie mamy wpływu na to z kim pracujemy. Czy w tygodniu nie ma żadnego dnia wolnego? Po ile godzin dziennie pracujesz w Fliegel Textilservice nowe czarnowo?

Ktoś wie jak wygląda praca kierowcy w Berlinie?

@Andrzej

Halo czy już wiesz jakie są zarobki w tej firmie

Pracowałeś tam? Powiedzieli mi, że płacą 1700 netto za 40 godzin w tygodniu i dodatkowo płatne nadgodziny. Czy rzeczywiście tak płacą?

Witam wszystkich zorientowanych jak wygląda praca jako kierowca i jakie są zarobki w firmie proszę o szczere wypowiedzi ,jak masz zamiar pisać głupoty to lepiej wcale nic nie pisz

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.