Opinie o Algeco Sp. z o.o. w Jasin k .swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Algeco Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Algeco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Algeco Sp. z o.o. w Jasin k .swarzędza

po 10 latach w firmie wnioski są takie, że dobra firma przepoczwarzyła sie w firmę typu " janusz biznesu" słabe są możliwości rozwoju, awansu czy zarobienia pieniędzy. a od może dwóch /trzech lat firma zarządzana jest tak źle, że z trudem utrzymuje sie nawet relacje międzyludzkie. Jest atmosfera wrogości i przeciążenia. Nie ma celu, i nikt ( Dyrektorki i Dyrektor) z ludźmi nie rozmawia bo są niegodni by rozmawiać z elitą . Jedyne co wiadomo to to że jest "mało, mało , mało", że ile by handlowcy nie zrobili to i tak nie wyrobią targetów, które zmieniane są ot tak i dodawane kolejne. Ogólnie przekaz jest taki że jest źle, a ciekawe za co dostali nagrodę forbsa ??? oczywiście nie mówię to o centrali bo oni mają jak pączki w maśle. centrala jest tak rozrośnięta że sami między sobą nie wiedzą kto sie czym zajmuje więc zrzucają wszystko na oddziału i problem rozwiązany. rotacja jest duża. atmosfera i zarobki mega słabe. zarzadzanie handlowymi przez dyrektorkę to na zasadzie" a co powiedział dyrektor? jak dyrektor sie zgodził to ja też". nie ma analizy, celu, planu.

Czy urlop w Algeco Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kaśka

Właśnie zastanawiało mnie, czy to pytanie nie jest jakąś sugestią przypadkiem? Czyli z bieżącego punktu widzenia wszystko jest w tym zakresie ok? widziałam teraz taką ofertę z jednego portalu dla specjalisty ds. administracji oraz HR. Czy zatem do pracy biurowej mógłby się ktoś szerzej odnieść? jakie są bieżące zarobki na dziale?

Ex

pracowałem tam na hali nie spoznialem sie wykonywalem obowiazki bylem uprzejmy a i tak zostałem zwolniony po co byc w firmie gdzie karzą (usunięte przez administratora) przez kilka miesięcy a potem i tak zwalniają

@lol

wcale tak nie jest. ludzie są zwalniani bez żadnych skrupułów i to z błachych powodów. firma robi czystki, bo tną koszty. jesteś tylko peselem w systemie

Jagoda Nowy wpis

Dzień dobry. pokazała mi się właśnie oferta dla kontrolera finansowego. Nie widzę zbyt aktualnych komentarzy, a zwłaszcza takich odnoszących się do pracy na tym stanowisku. proszę ocenę warunków. udaje mi się załapać w wymaganych 3 latach doświadczenia, więc czy warto próbować?

Brygadzista Pabianice Nowy wpis

Na pracuj.pl jest ogłoszenie o naborze na stanowisko brygadzisty. Spełniam praktycznie wszystkie wymagania łącznie z doświadczeniem w branży kontenerowej(pracowałem w DE). Chciałbym poznać wasze opinie na temat całej firmy i oddziału Pabianice. Warto startować? Co ciekawe konkurencja też szuka kogoś na podobne(mniej więcej) stanowisko.

Faktycznie każdy jest teraz na b2b? dosłownie każde stanowisko? nie wiem jak to sprawdzić a ktoś niedawno to napisał. jedyna aktualna oferta, która widzę jak na razie jest dla praktykanta na dział marketingu, tutaj i tak jest umowa o praktyki. ale co potem? Faktycznie b2b czy jednak na uop można? O ile staż pomyślnie się zakończy rzecz jasna

kubek Nowy wpis

doszły mnie słuchy, że firma coraz bardziej oszczędza na pracownikach, w ostatnim czasie kilka osób się zwolniło, inni poszli na b2b, dziwne bo wydawało się to solidny pracodawca kiedyś

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Algeco Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy urlop w Algeco Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Rob

Tak. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy no chyba że zatrudnienie jest w firmie zewnętrznej i na innej umowie jak umowa o pracę. Ale ja z tego co kojarzę nikt nie pracował w Algeco na innej umowie jak umowa o pracę. Rozliczają wszystko w 100%, nadgodziny itp. Swoją drogą wieszałem na początku psy ale teraz odwołuję i chętnie bym wrócił.... Polecam

@Rob

Rob dlaczego chętnie byś wrócił? Pisałeś same negatywne rzeczy.

Rob

Wiesz co, pisałem dużo negatywów ale w nerwach tuż po zwolnieniu. Cześć komentarzy podtrzymam bo uważam, że po części źle do mnie podszedł mój przełożony. Z drugiej strony, sam będąc osobą zarządzającą podobnie postępowałem i pewno bym postąpił. Poza tym ktoś mnie do pewnych rzeczy źle nastawial. Wiem to niestety po czasie. Polak mądry po szkodzie. Dlaczego bym chętnie wrócił- w tej pracy się sprawdzałem i mimo wszystko lubiłem ją. Na wiele rzeczy sam pozwoliłem i to się na mnie odbiło, jak np. dodatkowe obowiązki poza moim zakresem z których chciałem się wywiązać. Nie wiem do kogo piszę odpowiedź. Być może się znamy więc wiesz o czym mowa. W większości ludzie z którymi pracowałem byli w porządku. Atmosfera też jedna z najlepszych w jakich było mi pracować. Rozliczenia zgodne z K.P. Ale dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki nawet mimo największych chęci. Dlatego polecę tą firmę przyszłym pracownikom. Pozdrawiam R.

Tinkiłinki
@Rob

Chłopie, czy ty masz rozdwojenie jaźni? Połowa wątku o Algeco na tym portalu to twoje wpisy na temat tego, jak źle jest w firmie, jak źle byłeś traktowany i jak sam musiałeś się wszystkim zajmować. Teraz żałujesz, że cię pogonili. Ogarnij się! Przestań się wyżalać i zaśmiecać te stronę swoimi wypocinami.

@Tinkiłinki

"Stały muchy będzie wiosna"- bo jak można przeczytać twój nick, nie masz odwagi gorzej się nazwać... ? Tą strona służy do czegoś innego. Wyżyj się i obraź kogoś bliższego z rodziny- nie masz? Nie dziwię się! Moich wpisów jest raptem jeden czy dwa i każdy może się podpisać Rob więc nie jest to połowa wątku. Reszta to odpowiedzi na pytania. Ale cóż, jak się nie ma równo pod kopułą jak Ty to takie głupoty się pisze. Naucz się czytać ze zrozumieniem! Jak nie potrafisz polecam dobrego psychiatrę! Zresztą tak czy owak polecam.

@Rob

Kolego: dwa razy nie wchodzi się do tej same rzeki. Po wielu latach rzuciłem ten burd...trzeba mieć ambicje i się rozwijać. A w tej firmie się dusiłem. Teraz mam super pracę, i cały czas się rozwijam. Także żałuję że wcześniej się nie zwolniłem...to nie PRL...każdy ma wybór.

Rob

Oczywiście Ja. Ja też tak zmieniałem.... Życzę powodzenia i samych sukcesów. Bez podtekstów. Kończę komentować pracę w tej firmie. Każdy ma inne, swoje doświadczenia. Każdy ma prawo się wypowiedzieć a czasem nawet powinien się nimi podzielić. Tu powoli robi się czat, obrażanie siebie na wzajem a nie o to tu chodzi. Pozdrawiam wszystkich. Moje zdanie znacie. Chcecie się podzielić bezstronną opinią proszę bardzo.

nie prawda. ja pracowałam na umowie zlecenia przez 3 lata

@A

Nie zaproponowali Ci nigdy umowy o pracę? I na 3 lata miałaś umowę zlecenie, czy co jakiś czas była ona przedłużana?

Kaśka

Roro
@Ex

Przykre ale to prawda. Docenią Ciebie tylko wtedy jak będziesz grzeczny i potulny.... I to też nie jest regułą ????????

@Roro

jeżeli chcesz zostać tam na stałe to nie miej złudzeń może być różnie

lol
@Ex

Co ty mówisz,tu możesz być pijany lub naćpany i tak będą Ci mówić "przemyśl swoje postępowanie i wróć,jesteś potrzebny"

@lol

Przykro, ale mi nikt tak nie powiedział mimo że nie byłem ani w jednym ani w drugim stanie. Byłem chory i zmęczony zbyt dużą ilością obowiązków. Ale tego nikt nie widział. Byłem w tym sam!

@lol

Czy można liczyć w Algeco Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Weronika

Ofert na stronie obecnie brak. Kiedy i na jakie stanowisko kogoś do siebie szukali? Ktoś pisał kiedyś o zmęczeniu sporą liczbą obowiązków, czyli mimo wszystko dla ludzi to nie powód do rotacji? Dacie znać jak obecnie się tu pracuje? Interesowałaby mnie praca w marketingu, co na jej temat napiszecie? Jak sytuacja na dziale?

Tom

Zastepca to taki śmieszny straszny typ co tylko w kółko chodzi i z kimś gadaa a roboty nie pilnuje

Niebieski

Czy w Algeco jest możliwa praca zdalna i czy wszyscy pracują w godzinach od 8 do 16?

Aleksandra
@Niebieski

Cześć, mam pytanie - chodzi Ci o jakieś konkretne stanowisko pracy? Bo wiadomo że to pewnie będzie na różnych stanowiskach inaczej wyglądać...

Kobra

Czy firma Algeco Jasin dba o recycling i ogólnie o ekologię w pracy ?

@Kobra

Ten wpis to dzieło pracownika? Żaden pracownik by nie napisał Algeco Jasin. Jest prawdziwy jak wycofanie się Algeco z Rosji

@Kobra

Sama firma bardzo dba o środowisko. Natomiast jak to My wszyscy firma jako firma i nawet same kierownictwo nie ma wpływu na to czy pracownicy prawidłowo segregują odpady. U mnie w Szczecinie były pojemniki, przypominaliśmy pracownikom o konieczności segregacji ale różnie to bywało. Czasem znaleźliśmy coś w innym pojemniku.

@Rob

Wiele firm się stara żeby robić coś dobrego dla środowiska :) A czy tu chodzi tylko o segregowanie odpadów czy firma robi cos jeszcze?

Bayraktar

Ważna informacja dla kandydatów i klientów. Grupa Algeco nie zamknęła swojej rosyjskiej spółki. Od Twojego sumienia etyki, moralności teraz zależy czy to co przeszkadza czy nie. Mi przeszkadza.

Alicja
@Bayraktar

Dużo ludzi odchodzi z tej spółki ze względu na to co się dzieje? ciekawa jestem

Seba

fakty są takie, że działalność Algeco w Rosji została zamknięta

@Seba

Rzeczywiście Rosja znikneła ze strony Modulaire Group do czasu mojego wpisu. Jestem bardzo mile zaskoczony i wchodzę pod stół żeby odszczekać swój pierwszy bo postapili jak trzeba. HAU! HAU!

Slava Ukraini
@Bayraktar

Z tym szczekaniem to bym się nie wychylał...może i na stronie Modulaire Group zniknęła, ale strona (usunięte przez administratora) ciągle działa...no i komunikatu o tym, że się wycofują też nie znajdziecie...

Ekspert
@Slava Ukraini

Normalka, mnie to nie dziwi. To są kłamcy i (usunięte przez administratora) Swoich pracowników złe traktują wiec moralności tam nie znajdziesz. Firma sterowana z Francji jednego z dwóch głównych finansjerów wojny na Ukrainie. Osobiście nie brałbym u nich nic.

@Bayraktar

Coś chyba za wcześnie odszczekałem...Wpisuję sobie w wyszukiwarkę frazę "algeco russia" i pojawial się link do strony. Klikają w niego pokazuje się działająca strona kacapskiego Algeco, ale adres to nie jest Algeco tylko "https://a-modular.ru/" Śmierdzi mi, że to próba ukrycia faktu działania Algeco na terenie tego zbrodniczego kraju. Chwała Ukraińskom Bohaterom! Śmierć kacapskim okupantom i każdemu kto ich wspomaga! •

@Seba

No Seba jednak to ty się mylisz.

Olga
@Seba

A wiesz może z jakiego powodu została zamknięta?

Algeco Rosja

Witam, bardzo fajna ekipa pracuje w Algeco Rosja, dużo pracy poprzedni dyrektor Borut (Słoweniec) tam włożył. Bardzo zgrana ekipa i wszyscy są przeciwko wojnie. Byłem widziałem!!!

Slava Ukraini
@Algeco Rosja

Czyli mamy potwierdzenie, że się z Rosji nie wycofali. Wszystko działa jakby nic się nie stało. Wszyscy przeciwko wojnie ale za Putinem murem.

Algeco Polska

Tu sa opinie o Algeco Polska, a nie o starym Algeco. Zarząd Touax spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (w trakcie zmiany firmy na Algeco Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Gdańsku ("Touax") zawiadamia, zgodnie z art. 508 KSH, że w dniu 1.03.2018 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku wydał postanowienie o wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego połączenia Touax, jako spółki przejmującej ze spółką "Algeco" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasinie, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w ramach Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy

Szymiznowudymi
@Algeco Polska

No nie. Jak wynika z topicu wpisy dotyczą Algeco Sp. z o.o., a nie Algeco Polska Sp. z o.o. Także się mylisz autorze/autorko.

:-) Algeco Polska
@Algeco Polska

Algeco Sp. z o.o. nie istnieje od 2018 roku, a proszę zobaczyć po fuzji została Algeco Polska Te opinie powstały po 2018! roku

Tu sa opinii o Algeco Polska -

Borubar

Pojawiło się ogłoszenie na koordynatora operacyjnego w Pabianicach. Chciałem wysłać CV, ale waham się po poczytaniu opinii. Druga sprawa to przedstawiona ilość obowiązków na tym stanowisku. Wydaje mi się to trochę dużo jak na jedną głowę i dwie ręce. Jak to wygląda w praktyce?

Łysy
@Borubar

Bycie Kierownikiem Op. w tej firmie to niestety cieżki kawałek chleba. Dyrektorzy zrzucają wszystkie zadania na Ciebie. Jest mnóstwo tabelek do tabelek, raportów, bzdurnych procedur do wprowadzania. Użeranie sie z Podwykonawcami i podopiecznymi. Jeśli masz odwagę i czas na czytanie ok 200 meili dziennie to aplikuj.

Borubar
@Łysy

Dzięki za wpis. Podaruję sobie. To co piszesz plus ilość zadań w ogłoszeniu to pokazuje, że to robota dla zespołu a nie dla jednej osoby.

@Borubar

No widzisz a robisz na cały zespół, bo tu nie ma tematów wspólnych tylko „Twoje”. Wspólna to jest kasa do podziału… a jak coś zostanie i będziesz grzeczny do dostaniesz na waciki

WM
@@Borubar

Ja uwazam, ze Dyrektor o.Pabianicy jest bardzo fajnym czlowiekiem bedzie Ci sie dobrze wspolpracowalo. W Pabianicach jest bardzo fajny zespol. Stara ekipa Algeco.

piorun67

A może coś wiecie o oddziale we Wrocławiu ? jak tu się pracuje ?

KrzychuCzerwinski
@piorun67

Stary nawet o tym nie myśl. Typ który został tam derektorem po tym jak tułax zniszczył stare prawdziwe Algeco to światowej klasy ...(dałem kropki bo i tak by wycieli). Poczytaj opinie pod tym linkiem https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,862525 Zwłaszcza wstrząsająca opinia dziewczyny z 2013 roku. Decydując się na pracę w "Algeco" Wrocław nie wdepniesz w (usunięte przez administratora) Wpadniesz w nie po czubek głowy. Algeco daje w cudzysłowiach bo prawdziwe Algeco skończyło się kiedy ta hałastra z tułaxa przejeła tam władzę.

@piorun67
@KrzychuCzerwinski

wielkie dzięki

Czy to prawda, że w tej firmie mobbingują pracowników?

Roro
@Zainteresowany

Myślę, że w każdej firmie się z tym w mniejszym lub większym stopniu spotkasz.

Damian
@Roro

To w niezłych firmach pracujesz :D Tak już się do tego przyzwyczaiłeś że uważasz to za normę? Człowieku...

@Roro

A w tej firmie w mniejszym czy większym stopniu?

@Zainteresowany

Tak. I zwalniają z dnia na dzień jak nie przypadniesz do gustu ...To jest zgrany klan : ręka rękę myje. Radze nie wchodzić do tego ula.

@Ania

Tak? Czyli co?

@Zainteresowany

Już jasne. Dziękuje Ania za opinie. Nie będę składać Cv.

Ex

Nie polecam firmy. Nieludzkie traktowanie pracowników, brak obiektywnej oceny jego pracy i perspektyw, kadra zarządzająca to figuranci którzy nie reagują na skargi o złym traktowaniu pracowników.

Kuba
@Ex

Mają kilka oddziałów, czy w każdym jest taka zła sytuacja jak opisujesz? Trudno w to uwierzyć, że w takiej firmie zatrudniają ignorantów. Z tego co piszą na stronie internetowej są liderem na rynku i są koncernem międzynarodowym! Nie ma sensu starać się o pracę jako handlowiec?

hejka
@Kuba

Idź na handlowca : dostajesz wypasionego do granic absurdu golfa 7 ,najnowszego Ifona, ultralekiego lapka, i co najmniej 4,5k na łape + premie od wszystkiego. A jak bedziesz dobry to najnowszego T-Rock z DSG. Życie jak w Madrycie.

Bolek
@hejka

pewnie przez tego t rocka z dsg handlowcy ostatnio zaczęli zmieniać pracę albo uciekać na zwolnienia ;)

@Kuba

Wyjątek to Gdańsk i od niedawna Kraków. Co nie zmienia faktu ze odradzam firmę.

Witku z Bjeałrusji
@Ex

A co się zmieniło w KRK, że się poprawiło?

@Witku z Bjeałrusji

@Witku z Bjeałrusji Szacunek do drugiego człowieka, wcześniej jego brak.

@Witku z Bjeałrusji

Szacunek do drugiego człowieka i jego pracy, którego zabrakło wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Algeco Sp. z o.o. - Jasin k .swarzędza

• Jak się pracuje w Algeco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Algeco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Algeco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Algeco Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Cmentarna 29 A
    62-020 Jasin k .swarzędza