Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

werka

robota jak robota ale kasa na czas i to sie liczy!

@werka

Kasa i benefity. Bardzo wspierają pracownikow

Były

Kierowcy muszą przychodzić wcześniej do pracy by sobie rozładować i załadować samochód. Praca po min 10 g za 4 tyś. Porażka. Zła organizacja! Ludzie ns nie odpowiednich stanowiskach. Brak pomocników nawijanie makaron na uszy!

Miko
@Były

Co to za bzdura. Każde stanowisko jest odpowiedzialne za swój zakres zadań. Osobiście polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Malwina

To czarnowo. Kwiatka w d..ci nie wsadza ale moim zdaniem jest ok

She

Szaro buro i ponuro. Obiecuja złote góry i marmury. A w rzeczywistości świat ponury

Jan
@She

Co takiego obiecują? Jak już rzuciłeś temat, to czekam na rozwinięcie ;p

Pracownik Nowy wpis

Jest ok. Może bez fajerwerków ale nie narzekam

Malwina Nowy wpis

To czarnowo. Kwiatka w d..ci nie wsadza ale moim zdaniem jest ok

analityk wydajnosci

Jak tam ta oferta pracy, nadal jest aktualna. Jak tam myslicie, warto aplikowac do tej firmy. Czy lean, pmi i data sicience to wystarczajace atuty by starac sie o ta oferte. Jak tam wysokosc wynagrodzenia.

Były pracownik Nowy wpis
@analityk wydajnosci

Tak

werka

robota jak robota ale kasa na czas i to sie liczy!

Ala
@werka

Jesteś ambitna za taką kasę pracować ha ha . Co s8ę dziwć po lidzich ze wsi!

Ta
@Ala

Co masz do ludzi ze wsi? Lepiej siedzieć w domu i brać kasę od państwa z naszych podatków !!

Były pracownik Nowy wpis
@werka

Kasa i benefity. Bardzo wspierają pracownikow

Były

@Były

4 tyś to mało? Nie zapominaj że codziennie wracacie do domu. Pensja stanowczo za wysoka.

Niezadowolony

Zgadzam się. Kierowcy nic nie robią, nie ładują samochodów. Zarabiają za dużo.

Spaghetti
@Były

A o co chodzi z tym makaronem na uszy? Naprawdę go tam nawijają? Ale po co? Wydaje mi się że to jest dziwne chodzić tak przez 8h w pracy. Teraz już się nie dziwię że ludzie narzekają.

konan
@Niezadowolony

Kolego kierowca robi rozladunek i zaladunek w Berlinie oraz pomaga w zaladunkach w Nowym Czarnowie wiec nie gadaj glupot ze nic nie robi poza tym wiele stresu i nerwow jako kierowca zrob prawko i pracuj jako kierowca jaki masz problem. A co do zarobkow taki jest rynek pracy!!

Miko
@Były

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mark

Nie mogę się zgodzić z wieloma opiniami. Jest ok. Wszytko zgodne z umową. Polecam

Chlałam Powicz

Poziom zarządzania jest na poziomie zarzadzania z późnego PRLu. Najwyzsza kadra na czele z Kokersdanielem wulgarna i chamska w obejsciu do tego prostacka i zakompleksiona. To jeszcze jakos mozna zrzumiec bo w koncu to Gryfino a nie Nowy Jork. Niemiecka centrala i wlasciciele zupełnie nie mają rozeznania w tym co sie dzieje w PL. Niemcy nie są nawet zainteresowani tym, że metody stosowane przez ich podwladnych ocierają się o (usunięte przez administratora) Na szczescie niemiecka prokuratura choc nierychliwa to sprawiedliwa. Polscy nadzorcy urządzili sobie w tej pralni w NC prywatny (usunięte przez administratora) zmuszajac biedny lud do panszczyzny. To da sie przezyc ale dorabianie idiotycznych teorii do prostych spraw aby wykazac koniecznosc swojego isteniia na kierowniczym stanowisku to juz za duzo dla inteligentnego czlwiieka. Kierownictwo w tej firmie drugi raz wymysli kolo tylko po to aby sie wykazac sami przed sobą. Dlatego nie jest to miejsce dla osob ambitnych i wykształconych bo straca tam czas na mierzeniu kwadratury koła i beznadziejnych intrygach. Nowe osoby na kierownicze stanowiska sa przyjmowane tylko po to aby starzy wyjadacze mieli sie na kim wyzywac, kogo podkopywac i linczowac podczas posiedzen plenum kierownikow w poniedzialki,srody i piatki. To takie sobie miejsce do pracy dla Ukraincow, Gruzinow i Estonczykow. W sam raz na pierwszą pracę fizyczną w PL.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Ufo

Warunki okropne ,nie szanują ludzi ,mają za nic,odradzam zatrudnienie w tej firmie

Wacek

Czy warto składać dokumenty o przyjęcie do pracy jako kierowca? Jakie są tam zarobki?

Nie warto
@Wacek

Szkoda marnować czasu na panujący (usunięte przez administratora) dookoła. Niby pralnia, a nawet swoich brudów nie potrafi wyprać, tylko zamiata je bezustannie po dywan.

XXX

Co widzę, że tego prania coraz mniej :-( Ciekawe czy coś się ruszy.

Mam pytanie odnośnie koronawirusa Czy pracownicy są odpowiednio chronieni przed wirusem? Czy ich praca jest bezpieczna?

@Gość

Jak może być bezpieczna skoro my niemieckie brudy tu przywozimy.

@Kierowca

A na jakich samochodach się jeździ? I czy kierowca musi rozładowywać towar? Czy tylko dowozi?

Czy pracodawca Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kierowca

Nic nie podnosi chyba że obowiązków

Nieee.... Tu nie ma możliwości...

Rychu

Mam pytanie do kierowcuf czy warto iść tam do pracy. Jestem swiezrzo po kursie i szukam jakies pracy a tam miał bym najbliżej. Prosze o prawdziwe porady dzięki.

Były Kierowiec
@Rychu

Stary daj sobie spokój. Nawet u najgorszego dziadtransa będziesz miał lepiej. Tam tylko same nerwy, niczego się nie nauczysz i praktyczne nic nie zarobisz. Omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Rychu
@Były Kierowiec

A co to jest za firma ten dziadtrans? To jest gdzieś w Gryfinie. Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Czy ktoś może coś mi więcej opisać o tej firmie?

Marecki
@Rychu

Mój szwagier tam robi i sobie chwali, kasa na czas , nie wiem czemu tak tu piszą idź człowieku i sam zobaczysz

Leonardo
@Marecki

Marecki, masza dziwnego tego szwagra!

Olo
@Leonardo

Bo tam same dziwaki tylko pracują.

M2
@Marecki

Jaka kasa??? 4tys za prace w SOBOTY NIEDZIELE i święta nocki i po 12 g. To jest wegetacja

@Rychu

Ja też po kursach się tam zaznaczyłem żeby wprawy na aucie nabrać jednak przyszłosci z firmą ne wiąże.ok4500 przy 19 kursach w miesiącu

Syn
@Nowy

Wiele firm zatrudnia bez doświadczenia. Pracować za 4.5 koła soboty niedzielę nocki święta to porażka. Ja mam 7 na start lekka praca weckendy święta w domu w domu

@Syn

No tak masz poniekąd rację 7 tysięcy fajnie z czego wydasz na jedzenie które zabierzesz trase ok tysiąca zostaje 6000.A licząc dalej pauza w budzie czyli 24 na dobę jesteś w robocie przez 5 dni w tygodniu to jest 480 godzin na miesiąc.licze 24 na dobę bo siedząc w budzie pilnujesz jednak towaru i sprzętu.7000 tysi przez 480 godzin wychodzi ci 14.50 na godzinę.niewiem czy tak dobre te twoje zarobki.pozdrawiam

@Nowy

Jesteś z tego (usunięte przez administratora) środowiska bez ambicji by zarobić więcej dla swoich dzieci. Masz to gdzieś martwisz się o siebie

@Kierowca

Ja chociaż swoje dzieci widzę codziennie i nie potrzebuje zamiennika dla nich i żony jeśli nie wiesz o czym mówię to tak zwana podwójna obsada ale ne za kółkiem tylko w życiu

@Nowy

I zapomniałe# dodać że czekasz na to co państwo ci da na Twoje dzieci jak i pomoc spoleczna

Jarek

Warto sie przyjąć jako kierowca? Jakie warunki pracy w tej firmie? W koło komina 5 to minimum a ile tam?

Rysiotaxidriver
@Jarek

Nie polecam, grafik jest tak ułożony, że nie masz życia, weekendy, święta, nocki. Jak już masz wolny weekend to wygląda On tak, że kończysz pracę w najlepszym wypadku w piątek koło 23, albo trochę później a zaczynasz w poniedziałem o 0.00, jako świeżak możesz być pewny, że w Wgilię trasę będziesz miał o 16.00 albo 17.30, w sylwestra w podobnie albo co gorsza 21.30 lub 23.00. A, że Berlin stolicą Niemiec jest to można sobie wyobrazić w jaki (usunięte przez administratora) tam wjedziesz...poza tym sam nierzadko ładujesz sobie auto w Nowym Czarnowie (często czekając aż pranie poskładają do wózków około godziny przy dobrych ruchach), po czym w Berlinie sam musisz to rozładować i załadować brudy. Wózki z praniem często są naładowane na max, przez co do lekkich mie należą. W sezonie letnim dodatkowo na nocnej zmianie możesz być pewnym, że oprócz rozładunku prania na magazynie w Berlinie czeka Cię przesiadka do solówki, załadowanie sobie na Nią prania i kurs na hotel. Dopiero później ładujesz brudy i wracasz wymemłany jak te brudy z powrotem. Dodatkowo możesz zapomnieć o tym, że firma odwdzięczy Ci się za tą dodatkową robotę jaką kolwiek premią. I to wszystko za 4 tys...jak dobrze pójdzie, bo często jest poniżej 4. Doświadczenia też za dużego tam nie złapiesz, trasa w jednym kółku. Spróbować zawsze można, jednak nikomu znajomemu bym nie polecił.

Waldek
@Rysiotaxidriver

To praca kierowcy w tej firmie to katastrofa. Tylko barany za taką kasę będą pracowały w święta soboty niedzielę. Dzięki za info. Pozdrawiam

Mikołaj
@Waldek

Opinia Rysiotaxidriver o firmie nie jest zbyt pozytywna, może jednak ktoś jeszcze wypowie się na ten temat i będzie miał inne zdanie? Liczę że któryś z obecnych pracowników zechce potwierdzić lub zdementować to co napisał kolega powyżej i jeszcze lepiej naświetli nam jaka sytuacja panuje obecnie w Fliegel Textilservice, takie wpisy są na wagę złota.

@Mikołaj

Co tu więcej pisać, napisał samą prawdę, pozytywów nie ma się co doszukiwać, bo ich po prostu nie ma. To że jest się codziennie w domu? Co z tego jak grafik jest tak ułożony, że albo śpisz po nocce, albo przed nocką, albo jesteś wypruty po 5 nockach za kierownicą i rodzina nie ma z Ciebie żandego pożytku. Sam fakt, że wieloletni kierowcy odchodzą daje do myślenia. Firma dobra dla świeżaka, chwilę pojeździć (bo biorą każdego byle by prawko było) i uciekać do normalnej pracy za normalne pieniądze.

Gabriela
@Kierowca

To, że można uzyskać w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. jakieś doświadczenie, też jest plusem, jak myślisz? Ciekawi mnie, czy można zatrudnić się do tej pracy np. na pół etatu. @Waldek daj znać, czy są jakieś dodatki za pracę w weekendy, dziękuję.

masterdizaster
@Jarek

5 wkoło komina? i noce przespane? wekendy wolne?pełen socjal i kasa na czas (a nie czekam na przelew.. itp)to gdzie tak płacą???skoro jest tam tak żle to dlaczego kierowcy wracają.....jak ktoś woli (usunięte przez administratora) po krzakach' to jaki problem? po co narabiać się za 4,5 tyś??

truck driver
@Jarek

praca nie jest zła, śmieszy mnie jak ktoś narzeka na konieczność załadowania czy wyładowania rzekomo bardzo ciężkich wózków...skoro dziewczyny na hali nie mają problemu z przepychaniem tych wózków to kierowca tym bardziej nie powinien płakać z tego powodu ;) za to nie ma problemu i gimnastyki z mocowaniem ładunku czy czekaniem godzinami pod rampą na rozładunek jak to ma przeważnie miejsce na firankach, niestety praca kierowcy to nie tylko siedzenie za kierownicą, zależnie od firmy zawsze dochodzą jakieś dodatkowe czynności i jest to zupełnie normalne, praca na zmiany oraz przez okrągły rok również w niedziele i święta może być dla kogoś minusem, ale z drugiej strony system pracy jest od razu znany i klarowny, więc jak komuś taki nie pasuje to po prostu nie podejmuje pracy, dla niektórych z kolei praca zmianowa i często wolne dni w tygodniu są atutem, zarobki bez rewelacji, okolice 4500-4800 na rękę, ale w regionie ciężko znaleźć firmę, która płaci lepiej przy codziennych powrotach do domu, tutaj też pusem jest to, że całej pracy nie wychodzi wiele godzin tzn. 90% zmian zamyka się w przedziale 7-9 godzin licząc od wejścia do wyjścia z zakładu, co przy zawodzie kierowcy w transpocie "dookoła komina" jest bardzo dobrym wynikiem, podsumowując uważam, że to dobra, prosta praca dla kogoś komu zależy na codziennych powrotach do domu, atmosfera ok, nikt się nie czepia bez przyczyny, ogólnie spokojna robota,

Aneczka

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) i to tymczasowej. Ludzi traktuje się jak maszynki do wyrabiania norm. A ostatnio bardziej ceni się Ukraińców niż Polaków.

Polka

Prawda.

Odszedł

Prawda

@Aneczka

To prawda ale tak musi być. Musicie zrobić nam miejsce bo będzie nas więcej. Już nie długo będziemy wami rządzić.

Hihi
@Dymitr

Dymitr tam niedlugo nie będzie kim rzadzic, chyba ze bedziecie soba nawzajem przy kontenerach z brudna posciela.

M
@Dymitr

Ty lepiej idz bronić swojego kraju tchórzu

@M

Do M Cały czas to właśnie robimy. Przyjedziemy wyrzucimy, zasiedlimy... i gotowe. Heheh.

Buaha

Dymitr, Ty czlowieku bez honoru :D

@Buaha

Ojjj chyba ktoś się tu boi. Z miłą chęcią zabierzemy wam te ładne domki na górnym tarasie i mieszkania też wam zabierzemy.

Robert
@Dymitr

"Dymitr" myslisz ze masz cos z główce ale bardzo sie mylisz. Jak bys byl choc srednio madry to wiedzialbys ze na rynku pracy jest taka konkurencja, nawet w waszym przypadku, ze tą firma nie bylbys zainteresowany. Widac musisz sie jeszcze wiele nauczyć.

WALD
@Polka

Cała prawda, brak szacunku do pracowników. Kadra zarządzająca bez kompetencji, zero poszanowania dla ludzi, marne rokowania

Nie wiem czemu wypowiadają sie tu sami kierowcy. Ja bylem pracownikiem sredniego szczebla i to najgorsze doswiadczenie jakie mialem w swoim zyciu zawodowym.

Agata

Pracowałam tam kilka lat temu. Atmosfera panująca na hali... nie do przyjęcia. Widocznie takie są "walory" większych zakładów pracy. Kultura osobista,odzywki i natarczywosc niektórych kobiet,przerażająca.Jezeli chodzi o pieniądze, zawsze na czas.Forma umowy jak najbardziej w porządku. Czy wysokość pensji była zadowalajaca?-na tamten okres Tak.Nie mam pojęcia jak jest teraz,powtórnie nie chciałabym się przekonać.

Kierowca firmy

Jak by było ok to by kierowcow nie szukali w Czarnowie i Berlinie.

Czy tonrmane że w tej firmie łamie się czas pracy kierowcy ? Rozładunki i za ładunki na pauzie!!! Czyż nie tak (usunięte przez administratora) Jest monitoring w Berlinie łatwo yo (usunięte przez administratora)pracownik

Były Kierowca

W tej firmie wszystko to, co jest nie normalne jest normalne... Nigdy nigdzie się z czymś podobnym nie spotkałem, aby kierowca sam musiał ładować i rozładować samochód i to w czasie przerwy nie rzadko.

Lolek

Bardzo prawdziwy komentarz!

M

Jestem kierowcą ciężarówki w dziad transie święta soboty niedziele wolne nocami śpię i zarabiam 7800 na rękę. Taki jest rynek! Tam to kpina za taką kasę robić.

Prezes
@M

Ja zarabiam 9800 I się nie chwale.

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.