Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

@X, jakie dodatki są oferowane w firmie? Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać premie? @Olo, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jakie kwestie oceniasz pozytywnie w związku z pracą w Fliegel Textilservice Warszawa? Czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych?

Lech
@Karolina

Karolina już pisałem wcześniej... Nie pij tyle bo ci szkodzi.

@Karolina

A komu potrzebne dodatki jak na wstępie nie spełniają postanowień umów. Strata czasu.

Juras

Byłem, zobaczyłem i wybyłem. 1. Rozmowa z hr nie ma pokrycia z realizmem tej pracy. (usunięte przez administratora) 3. Brak odpowiedniej koordynacji między działami firmy, przez co są sprzeczne informacje. 4. Grafik ustalany każdego dnia. Nie ma jak zaplanować życia prywatnego. 5. I wiele innych z subiektywnego przeczucia. Efekt to zmarnowany czas. Aby nie marnować dalej szybkie zakończenie współpracy. Chyba naprawdę sądzili, że potencjalny pracownik będzie marnował czas w takim miejscu, gdzie poprzednio miał wszystko poukładane wraz z wyrobieniem sobie pewnej pozycji. Ja nie polecam i nie dziwię się, że część byłych pracowników zrezygnowała z dalszej współpracy na rzecz Amazon czy Zalando etc. (usunięte przez administratora)

@Juras

To prawda dają promesę na etat za 320, a na umowie 15 na godzinę + dodatki. I tu zdziwienie, że pracownik porzuca pracę, jak oszukuje się go na samym początku i hr ma to gdzieś. Grafik dostosowany tak, że tylko jeden weekend wolny i przepisowe 11 godzin przerwy od pracy, a reszta czasu przy taśmie. Nie można nawet prywatnego czasu zaplanować, ponieważ pojawiają się nadgodziny a elastyczność czasu pracy wymusza telefoniczne ściąganie pracownika do pracy o każdej porze. NIE WARTO !!!

Czy Fliegel Textilservice Warszawa zapewnia swoim pracownikom dodatkowe pozapłacowe profity? Często firmy oferują dofinansowania na dojazdy do pracy i kart sportowych. Jak w tej kwestii oceniacie swojego pracodawcę? A może firma oferuje możliwość korzystania z pakietu socjalnego? Co wchodzi w jego skład?

Karol
@Karolina

Karolina weź ty już więcej nie pisz...

Były
@Karolina

Karolina Ty pracujesz w Fiegel?

Lech
@Karolina

Karolina Ty już więcej nie pij

Fliegel Textilservice w Nowym Czarnowie poszukuje Menagera Projektu. Wymaganie jest pięcioletnie doświadczenie i wykształcenie wyższe. Dla zainteresowanych dodaję link do rekrutacji: http://www.fliegel.pl/index.php/polityka-personalna/praca Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się doświadczeniem z rekrutacją związanym? Jak wyglądał jej przebieg? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę?

@Karolina

Nawet osoby na kierownika nie moga znaleźć, 50 miejsc wolnych na praczy i 5 na technika. Takie są cudne warunki zatrudnienia w tym przybyciu. Zallll

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

@Pracz czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w sposób bardziej merytoryczny i rzeczowy? Jeśli jesteś nie zadowolony z jakiegoś aspektu pracy - może warto o tym porozmawiać z przełożonym? Jaką formę umowy proponuje Fliegel Textilservice Warszawa? Czy jest to umowa o pracę?

@Karolina

Po co rozwijac. Lepij sie odrazu zwijac

qwa

niewolnictwo z oddzialem ss

Pracz

Nie normalna praca w nienormalnych warunkach za nie normalna wyplate. Tylko chcięc pracowac.

@Ulka jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Tutaj masz dostęp do wszystkich wolnych wakatów: http://www.fliegel.pl/index.php/polityka-personalna/praca Jeśli złożysz aplikację, nie zapomnij się podzielić na forum wrażeniami z przebiegu zatrudnienia. @Sisi jesteś pracownikiem Fliegel Textilservice Warszawa? Możesz coś więcej napisać o firmie, jak się w niej pracuje, czy obiecywane benefity są rzeczywiście dostępne?

Pralka
@Karolina

Rekrutacje sa ciagle, bo kto normalny chcialby tam pracowac??

Normalny
@Pralka

Bo tam jest praca dla wariatów.

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Sisi
@Ulka

Tak na chwilę obecną tak

@Ulka

Oni ciągle prowadzą rekrutację jak w kołchozie.

Luki

HR nie jest taki sam jak w Amazonie, ani nigdzie indziej. Bo HR zazwyczaj reprezentuje jakis poziom kultury i jest wizytowka firmy, tu odstrasza na kilometr!

@Luki

Leni pewnie tak. Których łacina na kilometr odstrasza. Myślisz, że dorównać pracownikowi ze określonym stażem jest takie proste. Ja się przekonałem, że nie. Może po jakimś czasie w jakimś procentach tak, ale nie odrazu.

KAMA
@Luki

O co chodzi z tym HR przecież w każdej firmie HR robi to chce góra? A tu jest inaczej?

@KAMA

Tak, tu jest niestety inaczej.

Spieracie się @juras, @kowal, już od jakiegoś czasu, każdy z was ma prawo do swojej opinii oczywiście, ale jak widać zdania na temat pracy w Fliegel Textilservice Warszawa są podzielone. Może ktoś z innych pracowników może dać znać i podzielić się swoją opinią na temat pracy?

Juras

Jeszcze raz pragne sie poprawic. Mialem napisac ze jedna kompetentna osoba BY wystarczyla bo pracownicy sa solidni, niestety tu nie ma kompetentnej osoby i dlatego najlepsi pracownicy odchodza.

@Juras

Zwykłe (usunięte przez administratora) Dla mnie to są ludzie, z którymi nie każdy jest w stanie współpracować, bo się do tego nie nadaje. A poza tym jak hejtujesz ze smartfona pod moim nickiem, to już mają twój mail zarejestrowane na niego usługi.

@Juras

Ty Juras taki jesteś pracowity? To przyjdź do mnie za rok to pogadamy. Jak już leki przestaną działać i staniesz przed wyborem praca czy zdrowie.

Kowal
@Juras

Widze ze trzeba tu kogos doszkolic... To jest forum anonimowe i nie istnieje cos takiego jak "moj nick". Kazdy moze sie podpisac jak tylko chce i Ty rowniez nie podpisujesz sie swoimi danymi. Przepraszam ze zniszczylem Ci marzenia :-D

@Kowal

Dobra mam na to wywalone czyj jest jaki nick i kto ma/miał wiecej czy mniej roboty oraz czy szuka afery lub lubi podsycać konflikt, albo przypodobać się przełożonym. Wiem, że większość ma ciągle zaniżone poczucie własnej wartości, nawet zazdrości innym, ale nadal jest w tym samym punkcie i nie próbuje tego zmienić. Taka jest mentalność większości polskich pracowników. Jak obok nas osoba ma lepiej, to nie pyta się jej w jaki sposób to osiągnęła, tylko się równa ją do dołu. Wszyscy jesteśmy i musimy być równi? Nie!!! Idea socjalizmu wciąż główce panuje, a miernota wciąż tylko plany snuje. Heh. Dlatego ten kraj zawsze będzie 20 lat wstecz do zachodu. Ja wolę równać do lepszych, nawet jak mnie wybrechtają czy nie dam rady i poniosę porażkę. Takie ryzyko, zawsze istnieje inne wyjście.Zostaje także przy swoim pozytywnym ostatnim zdaniu bez względu na dalszy ciąg wydarzeń. To była ostatnia moja ostatnia wypowiedź na tym forum. Powodzenia.

@Juras

Juras ty już więcej nie pij

Jeszka

Doceniam bardzo, że już tam nie pracuje. Mam normalną pracę. Nie wracam z niej wypruta, zmęczona i poniżona. W weekendy ciesze sie czasem z rodzina, wychodze z pracy punktualnie i popołudniu nikt do mnie nie wydzwania. Ludzie w mojej firmie wspolpracuja ze soba, nie ma krzykow, pelna kultura. Tego wszystkim zycze.

Juras

Muszę zmienić i przeprosić za swoją wcześniejszą debilną opinię nt. firmy. Bo co zobaczyłem to jak grom z jasnego nieba oświecił mi rozum. A więc do faktów: 1. Grafik jest ustalany pod klienta. Dlatego jest tyle pracy, a jeszcze do tego sezonowość produkcji i sajgon murowany. Ale z tego jest kasa. 2. Każda kobieta pracująca na maglu reprezentuje wysoki poziom wydajności wobec faceta, który swą dumę może schować w kieszeń. To samo Pani kierownik, wystarczy spojrzeć na specyfikę jej pracy i wszystko jest jasne. 3. HR nie jest taki sam, jak w Amazonie, gdzie w kantynie siedzą podawcze do biura papierków i większość z nich jest wymieniana. Tutaj wystarczy jedna wg mnie wysoko komptentna osoba dla wszystkich pracowników. Zarząd wie, kogo przyjmuje. 4. Najgorsza jest każda zmiana, w chwili której porównuje się stare nowym, nie znając jeszcze wszystkiego. Jak komuś ta opinia nie odpowiada, to kij mu w oko. Nawet jak mnie wywalą z roboty lub nie dam rady, to zawsze mogę zmienić robotę i realirealizować zawodowo gdzie indziej. Narazie pcham swój wózek po nierównej nawierzchni, która może później będzie gladsza. Czas pokaże.

Iga

Idz wytrzezwiej czlowieku..

@Iga

To samo odpowiadali mi nt. Amazona, ale to są indywidualne opinie i każdy ma prawo do swojej. Ja byłem w końcowym efekcie zadowolony. Nic mi nie obiecali, wszystko wyklaruje się w toku, bo niczego na 100% nie oczekuję. Przeżyłem niejedną ciężką pracę. A co do kobiet pracujących, to ciężko będzie im dorównać. Podejmę to ryzyko, chyba że mnie wcześniej wywalą lub poniosę porażkę, ale przynajmniej się sprawdzę w tego rodzaju pracy. Tak więc raz się żyje. Kto nie próbuje ten nie wie i snuje domysły, zamiast się przekonać na własnej skórze, tj. rzeczywistość, a nie jakieś wydumane szkolne programy czy papierki, po uzyskaniu których w większości można sobie 4 litery podetrzeć. Co mi tam jestem wariat, ale przynajmniej staram się coś działać. :D

Rambo
@Juras

Ty podejmiesz ryzyko i latwo ci pisac, a reszta osob ktorzy juz znaja ta prace z autopsji doświadczyła na wlasnej skorze tego g*wna... Wypowiedz sie jak juz bedziesz wiedzial co piszesz.

Ukrainka
@Juras

Kolego jeśli twoje zdrowie jest dla ciebie ważniejsze niż praca to czym prędzej stamtąd uciekaj.

Zajad
@Juras

Twoje wypowiedzi świadczą o niezrownowazeniu. Powodzenia.

Zgadzam sie z opinia uzytkownika @Juras. Nigdy nie mialam gorszej pracy a pracowalam juz w wielu miejscach. Tu przeszlam prawdziwy oboz przetrwania.

Olo

Co to jest ten HR? Byłem w biurze i mnie wyśmiali że szukam pana HR. Chciałem pogadać o podwyżce. To do kogo mam teraz iść? A może to pani HR?hmm...

Do za burak.
@Olo

Pani pani, ciesz się ze ominela xiee watpliwa przyjemność rozmowy...

Olo
@Do za burak.

Kto się przezywa ten się sam tak nazywa.

M.

Poziom HRu poniżej krytyki.

Gosia
@M.

Chyba nie pracowałeś w innych firmach, pewnie można coś jeszcze zrobić w firmie ale socjal suuper ja nie narzekam

Kris
@M.

Osobistych wycieczek ciąg dalszy.,.. tylko po co??

M.
@Gosia

Pracowalem w wielu i nie spotkalem sie jeszcze z takim brakiem profesjonalizmu. Ale widocznie chca ostraszac. Sadzac po Twojej wypowiedzi to wlasnie Ty nie znasz innych pracodawcow wiec przestań sie pograzac prosze.

gabi
@M.

odstraszać?! o czym ty człowieku piszesz tu jest spokój i kultura - widocznie nic nie wiesz o tej firmie ! - ale łatwo tak obrażać zza monitora - żałosne!

Loki
@gabi

WYKAZCIE ODROBINE SZACUNKU I DAJCIE SIE LUDZIOM WYPOWIEDZIEC, ZANIM NASKAKIWAC W OBRONIE OSOB, KTORE SA ODPOWIEDZIALNE ZA TEN BAJZEL.

Kilka
@Kris

No chyba ktoś psuje atmosferę i nie jest anonimowy więc co się dziwić, że ludzie mają żal do knkretnych osób. Jak firma chce czegoś od pracownika to ma rzucać wszystko i robić bez gadania ale jak pracownik czegos oczekuje to nawet szacunku nie dostaje. To była najgorsza praca w moim życiu.

Wszyscy musimy pamiętać, że forum jest miejscem, gdzie wszyscy mogą wyrazić swoją opinie. Ważne jest, aby trochę uspokoić dyskusje i szanować inne zdanie. @M. możesz napisać dokładniej, dlaczego piszesz o braku profesjonalizmu? Więcej szczegółów pozwoli zrozumieć Twój punkt widzenia zarówno innym pracownikom, jak i osobom, które rozważają aplikowanie. Czy ktoś jeszcze tak uważa? To ostra krytyka, dlatego warto byłoby porównać ją z opinią innych.

Kompleksy
@Karolina

Dlaczego usunięto prawdziwy komentarz? Znów komuś nie podpasowal?

@Kompleksy

Bo to są kur...y i tyle.

@Karolina

Wszyscy powinniśmy pamiętać że forum jest dla wszystkich a regularnie jakaś ku.. .wa usuwa prawdziwe komentarze. Wiem wiem prawda boli.

Bleh

Praca dla ludzi bez ambicji. Tu dyrektorzy reprezentuja niższy poziom wiedzy i kultury, niż w innych firmach pracownicy średniego szczebla. Firma nie dorasta do pięt reszcie pracodawców.

Max

A wiecie, że sami sobie jesteście winni tak wspaniałego miejsca pracy, gdzie największym wrogiem dla was jest kolega obok... Sami sobie na wzajem jesteście wrogami.

Sylwek

Ktoś kiedyś pisał że kierowcy dostali podwyżki. Ja sie pytam gdzie one są???? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.