Opinie o Madro Kraków w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Madro Kraków. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Madro Kraków o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madro Kraków w Niepołomice

spawacz

A skad jestes?.Polozysz pachwiny od 4 do 20stki?

młody

Witam, ponownie. Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy po kursie MAG, pierwszy moduł, certyfikat niestety IS Gliwice jest szansa dostać się do Madro? Czy chłopak bez doświadczenia ma jakiekolwiek szanse? W TIGu ciężko idzie mi znaleść prace, może w "migomacie" będzie mi łatwiej :) pozdrawiam!

młody

A, wiecie może gdzie w okolicach niepołomic, wieliczki, krakowa mogę pytać o pracę na tigu świeżo po kursie? Byłem w Teko, ale wzieli CV i powiedzieli, że nie ma przyjęć :)

@młody

Teko omijaj szerokim łukiem, szukali spawcza tig a jak sie okazało to szukali niewolnika do szlifierki kątowej, wiec nawet bys nic nie spawal bo maja tam spawaczy, oczywiscie umowa smieciowa a reszta pod stołem, z wyplatami bardzo zalegają.

spawacz

w madro tigiem sie nie spawalo.Wiec nie pchaj sie tam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Madro Kraków na stanowisko Spawacz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
młody

Witam, jestem w trakcie kursu TIG stal nierdzewna, chcę dalej rozwijać się w kierunku spawacza, ale pracodawcy raczej nie przyjmują bez doświadczenia. Czy mam jakieś szanse dostać się do firmy MADRO, nie pytam o pieniądze bo w moim przypadku to sprawa drugorzędna. Na początku pracować jako pomocnik, i powoli się wdrażać w zawód spawacza. Z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.

Pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisko specjalista ds.gospodarki materiałowej i zaopatrzenia. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków oraz obowiązków. Pracowałem jako kierownik magazynu, złożyłem aplikację i na razie czekam.

marek gaziarz

W Bochni jest dobra firma od walcowania blach

j-23

Odnosnie walcowania blachy; nie polecam.

Jurek

Siemka Gazownik,podeslij mu smsa to odczyta,bo jemu nie bardzo sie chce odebrac , taki leniwy z niego Boczek

marek gaziarz

Siema Jurek! nie moge sie dodzwonic pod podany nr. trzeba kiedys sie spotkac na browarze! :)

j-23

Wez sie [usunięte przez administratora] zatrudnij w Madro a jak ci nie bedzie pasowalo to prace olejesz,a nie pieprz takich tekstow bo sie nie dobrze robi.Jak jestes cienki w uszach to cie sami zwolnia.

Jurek

Nie do ciebie tylko do Marka Gaziarza,on bedzie wiedzial.Nie jednemu psu Burek.

Jurek

Marek ;Gaziarz;czy dzwoniles do Krzyska?

j-23

W MADRO jest podobnie-co innego na rozmowie a co innego w trakcie pracy,nie pchaj sie tam ,tam jest bucowa, co miesiac ktos sie zwalnia.

j-23

Wszystkie informacje dostepne w kadrach lub u kierownika.

Jurek

Panie Marcinie , moj nr tel.jest Panu do niczego nie potrzebny,nazwiska ;KOLEGOW;mial Pan podac na adres mailowy dlatego poslalem maila, ale widze ze niepotrzebnie.

kierownik Marcin

Panie Jurku , Uprzejmie zasugerowałem Panu bezpośrednią rozmową i wyjaśnienie pewnych spraw,połączone z przekazaniem odpowiednich informacji.. Nie wiem dlaczego boi się Pan wykonać do mnie telefonu .. być może ktoś się pod Pana podszywa ?. Pozostałych anonimów nie będę komentował z prostej przyczyny , ja występuję jawnie, pozostali kryją się pod dziwnym nickami, niektóre osoby pod kilkoma naraz . pozdrawiam

Jurek

Panie Marcinie, mimo podania mojego adresu e-mail,Pan sie wykreca od podania nazwisk ;KOLEGOW;przypuszczam ze byla to proba sklucenia pracownikow oraz zasianie niezdrowych podejrzen,po zatym wyglada ze Antonio ma racje co do pana osoby,skoro sie powiedzialo A to powiedzmy B.

kierownik Marcin

Na anonimy z zasady nie odpowiadam - ale teraz zrobię wyjątek. Obawiam się szanowny Panie ,że ma ma Pan duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Proponuję ,aby Pan jeszcze raz przeczytał moje posty i poprosił kogoś o przełożenie treścich na język który Pan zrozumie . Nigdy nie wyrażałem się żle o pracodawcy - wyłącznie o pewnych ludziach z trzech w/w kategorii . Widać jest Pan jednym z nich - na temat inteligencjj pracowników nigdy nie pisałem - być może uaktywniły się ukryte kompleksy .

ANTONIO

Panie Marcinie uważałem pana za inteligentnego człowieka, a przynajmniej na takiego pan wyglądał, ale po tych wszystkich wpisach muszę stwierdzić, że jest pan Zerem. Co może świadczyć sposób wypowiadania się o swoim ostatnim pracodawcy i ludziach którzy musieli z panem współpracować? Tylko tyle że nie nadaje Pan do wykonywania pracy na stanowisku Kierownika Produkcji i nie potrafi się Pan pogodzić z faktem zwolnienia, a pracownicy są wysoko wykwalifikowani i inteligentni

Zostaw merytoryczną opinię o Madro Kraków - Niepołomice

Madro Kraków