Opinie o Merkury Market w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Merkury Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Merkury Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury Market w Starogard Gdański

ggg

przyjmuje tylko nieletnie bo za nich płacić nie musi ,masakra

aps

Ciekawe czemu wpisy na temat kamili k. są usuwane oraz siks zaraz zgłosze to gdzie trzeba

A te pijaczki Bożena i Gocha które lubią sobie wypić przed pracą jeszcze tam pracują ? , A Dorota to raz była tak pijana w pracy że spadła ze schodów i zwichnęła sobie nogę , powinny być dawno zwolnione

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Merkury Market?

Dawid

Tam wcale nie można dostać, przyjmują tylko swoich ulubieńców ,a negatywne komentarze na swój temat sami usuwają, nie polecam nikomu tam pracować, norma jest nie do wyrobienia oraz poniżają ludzi .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Merkury Market? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Asystent/Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Merkury Market?

Natalia

To chyba zbyt pochopny wniosek. Szczerze wątpię, by powyższy komentarz pisała osoba, która już pracuje w Merkury Market. Ty natomiast albo właśnie tam pracujesz albo pracowałeś. Powiedz mi wobec tego, czy pracodawca oferuje Wam jakieś benefity? Chodzi mi na przykład o świadczenia urlopowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, itp.

pewniak

tu zaczyna robić się (usunięte przez administratora). Czas by sprawą zajęły się odpowiednie urzędy,a może jakiś reportaż tv. by tak traktować ludzi zwiększać akordy.Przecież jesteśmy ludzmi ,a nie robotami. Zwiększane akordy,presja ,nadzór, mobing

Zbynio

Może ktos ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników i jakie zarobki mozna wyciągnąć?

Grzegorz
@Zbynio

Wszystkie aktywne oferty zatrudnienia dostępne są pod linkiem: https://www.merkurymarket.pl/kariera/aktualnie-poszukujemy/ Nie mam niestety zbyt wielu informacji na temat zarobków, ale może wypowiedziałby się ktoś z aktualnie zatrudnionych pracowników? A czy przypadkiem nie pracujesz już w Merkury Market?

kasia

nie ma pracy więc cię zwolniła. nie ma co ludzi obrażać.. szukaj innej pracy

paweł
@kasia

Zeby ciebie też zwolnili, życzę ci tego jak najbardziej , ale nie bo ty lizusem jesteś .

Ja juZ dawno tam nie pracuje bo sama odeszłam;)

Daniel

W końcu ktoś wypowiedział się na jej temat. To wszystko prawda, jest tam najgorszą koordynatorką

Karl

Cała prawda o niej ,coza odraza !

Daro
@Karl

Nawet śmierdzi od niej , fuj

@Daniel

pani bozena jest bardzo w porzadku

daniel

jest najgorsza

daniel

jest najgorsza

kasia

skoro najgorszy to po co tam pracujesz??

paweł

zwolniłem ju dawo

Hmm

Ktoś ta firma powinien się zainteresować jakaś inspekcja pracy czy co bo urząd pracy nic z tym nie robi mimo że dostają skargi od ludzi

@Hmm

Bo się boją o pracę swoją o stanowisko dlatego nikt nic nie robi a jedna czy dwie osoby nic nie zdziałają z tym więc dalej będzie wyslzysk a ludzie tam idą jak roboty nie widząc co się dzieje tam

@Hmm

nikt z tą firmą nic nie będzie robić..godziny pracy idealne dla matej polek 7-15 badz 7-16 ..

Daniel

bożena to najgorsza koordynatorka

Były pracownik!

Witam nie zgodzę się z wyżej zamieszczoną opinia pracownika!Niestety opinie na temat p.Gosi i p.Kasi to nie głupoty.Rozumiem,że zawsze jest jakiś nacisk z góry,trzeba zrobić zlecenie na czas.Jednak nerwy nie są dobrym doradcą.Zachowanie tych pań i stosunek do pracowników pozostawia wiele do życzenia.Z całą stanowczością mogę nazwać te osoby jako co najmniej wredne!Jedyne z czym nie mogę się zgodzić to złe zarobki.W okresie intensywnej pracy czyt.dużej ilości zleceń firma wypłacała dobre wynagrodzenie.I tutaj prośba do pracowników:proszę mnie nie hejtować.Mieszkam w wolnym kraju i mam prawo wyrazić swoja opinie.Rozumiem,że nie każdemu może się podobać,jednak jest to szczera prawda!

Natalia

Dodawane tu opinie są bardzo istotne szczególnie dla osób, które nie wiedzą jeszcze, czy zaangażować się do pracy w Merkury Market. Poruszyliście tu kwestię dwóch osób pracujących w tej firmie, których zachowanie uważacie za niewłaściwe. Rozumiem, że można kogoś nie lubić w firmie, lecz czy są również sprawy, dzięki którym lubicie pracę w Merkury Markecie? Przecież na daną firmę składa się szereg spraw, dzięki którym można wyrobić sobie jedną opinię. Proszę również o niepublikowanie żadnych danych osobowych, ponieważ takie wpisy naruszają regulamin tego forum i mogą skutkować usunięciem.

Ktoś

Niby tak ale też niech jest szacunek za to a nie że mają ludzi gdzieś chcesz mieć dobrego pracownika szanuj go

Natalia

@Ktosik Co Twoim zdaniem działa nieprawidłowo Merkury Market? Takie ogólne stwierdzenie nie mówi zbyt wiele, dlatego dopytuję o szczegóły. @Ja Jakie konkretnie sytuacje masz na myśli? Co Twoim zdaniem jest ukrywane? Zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu pracy w tej firmie. Informacje te mogą okazać się przydatne innym osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Ktosik
@Natalia

Natalia wszystko jest kryte ostatnio dziewczyna tam zemdlała i co dyrektorka pojechała z nią i zamiast niej to dyrektorka odpowiadała na pytania , raz kobieta tam zemdlała to położyli ja na paletach nawet karetki nie wezwano ... To są tylko dwa podane przykłady czepki trzeba mieć fartuszki też a też trzeba ich pilnować jak by były warte majontek. Wody koło siebie nie możesz mieć bo zalejesz materiał . Po zemdlenou dziewczyny udostępniono wodę ale też musiałaś wstać odejść od stanowiska do innego pomieszczenia i się napić śmieszne. Piszą że dostajesz premie he a premia jest od wyrobienia normy gdzie te normy są zwiększane co rusz. Jedna osoba miała tam palec zwichnięty usłyszała że to się w pracy nie stało gdzie pojechała odrazy po pracy na sprzedaż gdzie zgłaszała to kordynatorce a ta że ona da rade gdzie przepisy BHP?? Nikt nic z tym nie robi . Reszta pracowników broni zakład bo chce mieć pracę ale proszę was ja rozumiem wymogi ale nie aż takie kurde pracuje się po 9h nie po 8 soboty gdzie miały być wolne są pracujące . Coś jeszcze podać ???

Ktosik
@Natalia

Wybacz błędy miało być sor

Wszystkie wypadki kryte są w tej firmie za dziewczyny które uległy wypadkowi w szpitalu mówi Pani Dorota dyrektorka tego zakładu dopiero dziś jak zemdlała tam dziewczyna mogło mieć się wodę a raczej się jej napić. Można było czepki zdjąć itd.... To wszystko jest ukrywane co tam się dzieje

Ta która pracuje

Przecież było mówione że można fartuszki zdjąć ale tak zeby ich ni zgubić (no naprawdę taki majątek że honho ) a czepki zostawić na głowach.

Dariusz

Generalnie to w firmie trzeba pracować i jak się chce zarobić to nie ma obijania się, wszystko prawidłowo!!

Ktoś

Witam ja się wypowiem tam jest strasznie .. wymogi krytyczne kordynatorzy nie słuchają gdy mówi się że uległo się wypadkowi każą dalej pracować. Główne hali też naciskają na normę co i tak nie da się zrobić. Zarobki są w miarę a premie są nie do zrobienie bo normy są zwiększane co jakiś czas . Umowa owszem zlecenie. Strasznie się mszczą na człowieku gnębią go i poniżają. Ale to się nie obejdzie bez inspekcji pracy ci co tam pracowali powinni to zgłosić jak ja bo to że tu ktoś napisze a nic nie zrobi z tym to nie ma sensu. Ludzie nie dajcie się odezwij się się!!!

Natalia

@Marta Opinie które się tu znajdują są sprzed ponad pół roku, być może są już nieaktualne. Może jest tu obecny ktoś z pracowników firmy Merkury Market i napisze jaka jest aktualna sytuacja w firmie. Interesują nas wszelkie informacje dotyczące pracy w tym miejscu oraz o tym jakim firma jest pracodawcą. Zachęcam do pozostawiania opinii na forum.

Szkoda ze takie złe opinie, no nic... Ttzeba szukać czegos innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury Market