Opinie o Merkury Market w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Merkury Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Merkury Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury Market w Starogard Gdański

Pedro

Zastanawiam się jaki jest powód takiego milczenia? Jest tak dobrze?

Natalia

@jajo co masz dokładnie na myśli? Rozwiń temat. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Merkury Market to poszukują pracownika na stanowisko Specjalista ds. zakupów i logistyki w Krośnie. Z oferty wynika, że oferują umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i system motywacyjnym, możliwość awansu, możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji a także pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym. Ktoś aplikuje?

jajo

Same prostaczki z kościuszki tam pracują :)

danka

Teraz moze poszukują studentów wiec im to wiadomo,ze jest na reke bo omijaja progi podatkowe niektorym osobom to odpowiada bo niby wiecej zarobią, w sumie to praca na kilka miesiecy wiec nic sie nie dzieje

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Merkury Market? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Ktoś

Byly pracownik. Pensje tez nie były równe. Jednym płacili wiecrj a innym mniej za tale samych przepracowanych godzin pracy. P.k i p.G to w ogóle szkoda na ich temat bo temat rzeka by można było dużo napisać ale po co. A teraz co dawaj umowy o pracę na okres próbny ludziom którzy pracur tam nawet 2,lata? Ludzie wy nie wiecie jak dany pracownik pracuje.

nn

A p co cie język obcy do przewalania papierków za najniższa krajową ?

witam,chce skomentować opinie co do anonima i wypisanych głupot na temat p.Gosi i p.Kasi.Po pierwsze takie komentarze zatrzymaj dla ludzi twojego pokroju i nie psuj dobrej opinii firmy a przede wszystkim na forum tej strony nie wypowiadaj się na temat ludzi co tam pracują.Pracuje w tym zakładzie i głupotą jest jak ktoś uwierzy w takie negatywne opinie.ludzie takiego pokroju co krytykują kierownictwo i wypisują takie bzdury to ludzie niskiego pokroju co poprawiają sobie humor,obarczając innych za swoje problemy emocjonalne bo nie może poradzić sobie w pracy. Informuje normalnych ludzi że praca jest spokojna nie ma nacisku na prace a kierownictwo to tez pracownicy i wykonują swoją prace. informuję anonima że ludzie twojego pokroju pracują w kurzych łapkach,gwarantuję ci że będziesz się tam czuła jak u siebie,ponieważ praca w Merkurym to dla ciebie za wysoki poziom...współczuję ci z jednej strony że opisałaś swoją osobowość.Mam radę dla ciebie bo masz problemy ze sobą zgłoś się do jakiegoś psychologa może on ci pomoże jak należy pracować-Wtedy drzwi do Merkury będą dla ciebie szeroko otwarte z możliwością osobistego rozwoju co bardzo ci bardzo życzę.

Prawda jest taka że sytuacja jest stresująca i nerwowa (usunięte przez administratora) ma negatywny wpływ na pracowników wciąż coś źle, za mało, za wolno mimo to, że się bardzo starasz, od wielu lat co się w tej firmie nie zmienia to umowy zlecenie, możesz być dobrym pracownikiem to i tak nie dostaniesz umowy bo firmie to na rękę. Człowiek jest traktowany jak śmieć w tygodniu praca po 9 godzin do tego sobota czy nikt tego nie widzi, że osoby tam pracujące są przemęczone, kto ma umowę kombinuje jak może zwolnienia, chorobowe a ta osoba na zleceniu haruje jak wół bo nie ma wyjścia ma rodzine dzieci często kredyt do spłacenia trudną sytuację nie tylko finansową ale i problemy rodzinne, problemy ze zdrowiem i pracuje tak długo puki wytrzyma. Czy na prawde nie da sie z tym nic zrobić. Według mnie jak już tak firma chce te umowy zlecenie to powinny być miesiąc dwa na sprawdzenie osoby, później na okres próbny i umowa o prace, szkoda ze tak nie jest. Niektórzy milczą bo myślą, że tak musi być jednak się mylą przepisy są inne. Pracownik który się sprawdzi ma prawo być zatrudniony na umowe o prace. Można tylko pomarzyć o dobrym traktowaniu szacunku i koleżeńswie, jakby nie patrzeć wciąż trwa rywalizacja gdyż są jakieś wysokie normy które są nie możliwe o osiągnięcia, albo jakoś albo ilość jedno z drugim to sprzeczność. Pracownicy sami odchodzą, bo nie wytrzymują presji, braku szacunku, a ich samoocena po kilku miesiącach pracy w tym zakładzie się obniża tracą wiarę w samych siebie jest to smutne jednak prawdziwe.

Miałam przyjemność pracować w Merkurym. Atmosfera totalnie do kitu, plotki i traktowanie człowieka jak przedmiotu do zabawy. Obiecują umowę o prace a pracujesz lata na zleceniu, Zarobki nie najlepsze, obiekty monitorowane, robią zbliżenia i liczą ile robisz na godzinę. Zawsze słyszysz za mało, więcej. Premię dostajesz za frekwencje a nie za prace.(usunięte przez administratora)

greg

Chcieć to sobie możesz. Porównujesz łoże wypchane dolarami do zwykłego kieszonkowego ? Śmieszna jesteś. Popatrz sobie na ceny potem gadaj jak fajnie się żyje za te 1400zł.

karina

O jakich czasach mówisz ? Obecnie ciezko opłacic mieszkanie i wyżyc za 1400 zł/m

,,,,,

książeczka nie jest potrzebna w tej firmie taką książeczkę wymagają w sklepach gdzie jest kontakt z żywnością! a karalność może nie sprawdzają ale podpisujecie oświdczenie że nie jestecie nie byliscie karani

sanitarna sarna

a to trzeba mieć taką książeczkę na serio żeby np. siedzieć na kasie? troche jakoś nie mogę w to uwierzyć, w mojej poprzedniej pracy w innym markecie jakoś tego nie wymagali. mnie interesuje bardziej nieco inna drażliwa kwestia, czy to prawda że zatrudniając nową osobę sprawdzają jej zaświadczenie o niekaralności?

niszczyciel

Twierdzisz że znasz dwa języki i chcesz pracować za grosze w takim g..e jak Merkury ? Trudno w to uwierzyć.

Vandergard

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą Merkury Market to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. W związku z planowanym otwarciem Marketu Budowlanego ogłaszamy nabór na stanowiska Kasjera. Miejsce wykonywania... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5724001?keywords=&region=

nimfaaa

uulllaa - 2013-06-23 23:19:54 abajhsdagh - 2013-04-12 21:54:51 Witam;-) Moje zdanie utrzymuje się jednej wersji, ten który nie zaznał wielu prac nie powinien wypowiadać się nad ta jedną, której zasmakował. Nie ma porównania jak jest w innym miejscu pracy. Wiadomo,że wszedzie są plotki, nie ważne gdzie się pracuje, czy są to mężczyźni czy kobiety! Plotki zawsze były,są i będa. Druga sprawą jest fakt tematu godzin. Pracujesz po 10 godzin masz więcej pieniędzy, ale natomiast marudzisz,że za dlugo pracujesz. Masz mniej godzin równiez marudzisz,że masz mało pieniędzy. Więc decyduj co wybierasz?! Masz rodzine,ale to nie uwłacza temu,że ten który tego nie posiada nie ma równiez obowiązków. Każdy z nas potrzebuje spokoju. Ludzie nie doceniają tego co posiadają. Ciesz się z tego,że masz prace i szanuj to co masz. Nie komentuj i zachowaj swój komentarz dla siebie. Pozdrawiam...A skąd możesz wiedzieć czy zaznałem (łam) wielu prac i nie mam porównania?? heeee... Plotki owszem są ale wyśmiewanie się z pracowników to druga kwestia... ktoś się źle poczuje już ze jest w ciąży... nie wchodzi w grę fakt ze być może jest przemęczony i organizm już tego nie toleruje... a np. fakt czytania głośno sms-ów od pracowników i komentarze na ten temat prowadzone... to się nazywa brak wychowania i jakiegokolwiek taktu. Więcej pieniędzy.. jeżeli dla pani 300 zł przez cały miesiąc przerobiony po 10 g to dużo --- to powodzenia przy tych godzinach życzę!!! To pracownicy mają doceniać to co mają i jaką pracę maja tak?? A pracodawcy co?? W dzisiejszych czasach nie potrafią doceniać pracowników, nie ten to inny.. wszystko gra w dwie strony nie tylko w jedną! Dlatego pracować swoim tempem i mieć płacone za godzinę, a nie zapierniczać jak najwięcej i mieć zapłacone tyle samo co ten pracownik który zrobi połowe mniej. Macie racje lepiej zakończyć ten temat bo można dalej brnąć i zawsze coś nowego się wyrodzi do komentowania.Wierz dobrze że doświadczyłam gorszej sytuacji w tym zakładzie jak już piszemy o plotkach..... to była dla mnie wielka przykrość, płakałam po kątach, tylko wtajemniczone dziewczyny o tym wiedzą które mnie pocieszały.. popieram pracować swoim spokojnym tempem i nie pokazywać że potrafi się szybciej :) najlepiej to za dużo się nie odzywać tylko robić swoje - zresztą wiesz jak jest :)

uulllaa

abajhsdagh

uulllaa

genoweffa - 2012-12-06 08:42:08 Witam, też miałam przyjemność tam pracować i wspominam to bardzo miło.. Drogie panie " (usunięte przez administratora) "- nie przesadzajmy, pracuje się tam od poniedziałku do soboty, ale nie w niedziele, najczęściej po 10 godzin dziennie, ale w soboty 6godzin. A stawka 6 zł za godzine też nie jest prawdą. Nikt nikogo nie trzyma tam siłą, są ludzie, którym to odpowiada i są zadowoleni z tego, że mają pracę. To nie MERKURY tylko polskie realnia sprawiają, że narzekamy na pracę. Atmosfera- czasami bywa nerwowo, bo termin goni termin, ale nie jest to wina pań, które tym kierują, mają narzucone to z góry i poprostu muszą się wywiązać. A plotki :)- przecież to normalne, przy takiej ilości kobiet, gdziekolwiek by się nie było, my kobiety plotkujemy, mamy to we krwi poprostu. Jeżeli ktoś jest nowy, to wiadomo, że zwraca sie na niego większą uwagę, ale tak jest wszędzie.. Na swoją markę trzeba sobie zapracować. Jeżeli ktoś ma wygórowane oczekiwania, to niestety nigdzie nie będzie mu pasowało.. My w Polsce poprostu już tak mamy. Pozdrawiam :)Nie miała Pani przyjemności tam pracować, tylko ma Pani ta przyjemność dalej. Bo w końcu się widujemy w niej. Tak pracujemy od poniedziałku do soboty ze stawka 6 zl z groszem.. i nie najczęściej po 10 godziny tylko stale! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Ludzie pracuja bo muszą i choć im się nie wszytko podoba milcza i robią. Nie jest przyjemnościa pracować na śmieciowej umowie no ale w końcu cos się ruszyło z umowami o prace.Nikt prosto w oczy na jakimkolwiek zebraniu nie powie co im sie nie podoba. I tak jest wszędziebo każdy sie boi.Jesteśmy ludźmi i tak tez chcemy być traktowani. Atmosfera owszem bywa nerwowa nadal, ale moge napisać że stosunek rozmów i relacji w pracy z niektorymi osobami sie znacznie poprawił. Chyba zostalo to narzucone z gory :-) Tylko nie każde rozmowy powinny być głośno komentowane a jednak nadal sa. No ale jak ktoś bardzo kocha plotki to nie jest tak łatwo z nimi się rozstać. I nie przesadzajmy że nowa osoba ma zaraz wygorowane oczekiwania, jak sie nie podoba to poprostu juz nie przyjdzie..10 godzin to wcale nie jest mało..a każdy z nas ma jeszcze swoje zycie prywatne i rodzine. Nie każdy człowiek tylko pracą żyje ! Pozdrawiam serdecznie :-)

jony

oszukała mnie .(usunięte przez administratora) obiecala prace i umowe a nic z tego wykorzystuja biedne kobiety, i wogle to jest rezim a nie zaklad pracy . Nazwie jak powiniem sie nazywac ten zaklad "zaklad pogrzebowy" po tyle godzin rypac szok i za (usunięte przez administratora) .

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury Market