Opinie o Intermarché w Starogard Gdański Pomorska 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intermarché. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermarché o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarché w Starogard Gdański Pomorska 7

sweetheart

tragedia . nie szanują ludzi. zachorujesz,wracasz i cie nie chcą .jak zepsutą zabawkę. każdego dnia masz pracować tak długo jak chce pani justyna. pracujesz 0d 6 do 14 ale masz zostać do 18 . albo pracujesz i grafik zmienil sie 5 razy. zero życia prywatnego. zero szacunku. krzyki, poganianie. pani Justyna każe biegać po sklepie. na początku tylko na zlecenie. ty płacisz za badania i nikt nie odda. wiadomo kto tam rządzi. bo nie prezes. i nie kierowniczki. jak opowiadam przyjaciółkom to nie wierzą . że są takie miejsca. każdy się boi pani Justyny. jej niewłaściwe zachowania. niestosowne uwagi. zła atmosfera. skargi do prezesa nie działają. mamy pracować na okrąglo. szukajcie normalnej pracy. tam gdzie i wiesz jak i ile pracujesz. gdzie nikt nie depta godnosci. nikt nie powie ,że jesteś za wolna. że masz 15 minut na to czy tamto. rozłożenie palety , czy na zrobienie cen. prawda te negatywne opinie. idą święta. i będą nie długo pracować sami. prawie kazdy szuka innej pracy i sklada cvki xD nie polecam , ani jako pierwszej ani jako ostatniej pracy.

ola

Beznadziejna firma. Omijać łukiem. Zatrudniają , po tygodniu ,czy nawet dniu lecisz. Na początku umowa zlecenie , niby dostaniesz umowe. Każom płacić za badania samemu , 50 zł. Nikt nie odda. Przychodzisz każa iść na warzywniak . Potem piekarnia, nikt nie robi szkoleń z pieca. Ile było że ktoś sie przypalił. Rekę czy palec. Potem rzucą na tradycje. Nikt nie wytlumaczy. Zero , ani co robisz zle. Po prostu o 14 , na koniec do widzenia. niby fajna kierownik Ewelina. niby. (usunięte przez administratora) Premii nie ma, za niedziele placą grosze, niby wiecej ale po starych stawkach. jak byłam nikt nie szkoli, kierownicy siedza w biurze. oby dwie zaklamane. niby mile , pomocne, a tak nic nie nauczom. sama zostajesz na dziale, a potem pretensie ,szkoda waszego czasu. firma - dziad. szkoda czasu. jak pracowalam to dziewczyny zmienialy sie jak rekawiczki , ciagle kogos zwalniaja, nawet po dwoch dniach. omijac intermarche starogard, stracicie i nerwy i czas. nic nie mozna zaplanowac ,grafik zmieniaja co chwile . tam przydalby sie i sanepid i inspekcja pracy.(usunięte przez administratora) od kierownicy Justyny.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Intermarché?

Co wchodzi w socjal Intermarché?

orika Nowy wpis

praca w niedziele praca w tyg po 12 godzin na socjal i na fajke na rampe i to cały socjal w intece

sweetheart Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Intermarché?

Brałeś udział w rekrutacji do Intermarché. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Asystent/Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
ola

Ogólnie na dziale mięsnym tragedia obsługuje pani ukrainka Żaneta ...ruchy strasznie wolne byłam 3 w kolejce i stałam 20 minut za mną zrobiła się długa kolejka pani Ukrainka nie reagowała wogole gdyby polki w pracy były takie wolne to zaraz by były zwolnione ...kasa kolejny temat panie bardzo nie mile kolejki straszne idzie się po 2 rzeczy a stoi ponad pół godziny w kolejkach ....

skrzydełka od kurczaka niedopieczone, przez to dostałem tasiemca!!!! NIE POLECAM TU KUPOWAĆ !!!!!!!!! Brudasy jedne

Justyna
@Piotr

bo to prawda że mięso niedopieczone

Jacek
@Piotr

Sklep dość że drogi to trzeba uważać bo (usunięte przez administratora) ,cena towaru jest podana ,a przy kasie jest wyższa ja robię zdjęcia cen i pokazuje kasjerce,to ma mordę jak cztery zakręty bo się nie dam oszukać.Pis równa się (usunięte przez administratora) i drożyzna.

TANOS

Odradzam aplikowania na ogłoszenia pracy w Intermarche,kłamią i oszukują,że jest na pełen etat,umowa o prace,na czas nieokreślony,kasjer-sprzedawca i praca na dziale piwa-napoje.A co sie okazuje,że szukają tylko na dział wędzarni,na napoje i nie na pełen etat tylko na pół etetu.Zwykli (usunięte przez administratora) i kłamcy.Jeszcze raz odradzam nie wysyłać do nich swoich aplikacji i nie odpowiadać na ogłoszenia o pracę, bo to jest z ich strony bardzo duże kłamsto i (usunięte przez administratora)

Nie wiedziałem ze przyjmujecie do pracy osoby po wyrokach. Taki sklep a nie żąda od pracownikow dokumentu o nie karalności szok.Po raz drugi przyjeliscie tę osobe do pracy .

Kupujący

co za (usunięte przez administratora) sklep, nie mogę spać bo mi sie żygać chce bo wpierdoleniu waszych ryb śmierdzących!!!

Klient

Ostatni raz byłem w tym sklepie, jedna stara baba przy kasie mnie opiepszyła za brak drobnych.. szkoda gadać

Justyna

Mięso niedopieczone tak jak pan Piotr napisał i baby na tradycji wyglądają jak z depresją, najgorszy market, lepiej iść do innego marketu.

Kamil

nie polecam tego sklepu, kupiłem tam filet z piersi kurczaka na tradycji i smakował jak przeterminowany i gruba baba z rzeźni chamska i bezczelna.

Nie zaczynajcie pracy w tej firmie!!! Rozczarujecie się kobieta pół tora roku do emerytury i zwolnili bez powodu emerytury nikt w tej firmie nie dostanie emerytury nie szanuje się pracownika wypłaty kiepskie a kierownictwo potrafi nawet wyzwać. Odradzam

Beata

Kupowałam dnia 22.12.2022 na dziale wędliny /sery Pani Jola bardzo uprzejma starsza Pani po 50 aż miło się kupowało

tak się zastanawiam odnośnie tego pytania o rozmowę w obcym języku, tu w ogóle czegoś takiego wymagają, żeby go znać? ktoś też o zarobki pytał i ciekawa jestem czy każdemu z marsu płacą tak samo czy zależne to jest od doświadczenia lub czegoś? można a start wynegocjować coś więcej?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Intermarché odbywa się również w języku angielskim?

Mak.

Niestety nie.

Łucja

Witajcie, zastanawiam się nad zatrudnieniem na kasie, czy jest szansa zarobienie 3000zł na rękę? :) Dodam że mam duże doświadczenie w takiej pracy.

Artur

Chciałbym złożyć reklamację, dotycząca jakości obsługi na dziale wędliny/sery! Nie znam imienia pracownicy, więc opisze jej wygląd: kobieta, wiek ok. 50-55 lat, bardzo krótkie włosy, koloru siwego (wpadające w biały). Kobieta, która obsługuje klientów jest bardzo niemiła, w sposób arogancki odnosi się do klientów. Podczas robienia zakupów szyderczo komentuje wybór wędlin, nie potrafi doradzić odpowiedniego produktu i pogania klientów, którzy są niezdecydowani. Idąc na zakupy liczę na profesjonalne doradztwo, a słyszę od tej pani, słowa typu: „po co przychodzi pan na zakupy skoro nie wie czego pan chce/Niech się pan pospieszy, bo nie będę czekać wiecznie/ niech pan nie wymyśla/ szybko, szybko...” itp. Byłem również świadkiem, jak pracownica krzyczała na starszą kobietę. To się w głowie nie mieści, jaki jest poziom obsługi. Wielu moich znajomych również skarży się na tę sprzedawczynię, przez co wielu zrezygnowało z zakupów w tym sklepie. Proszę zainterweniować. Odradzam zakupy w tym sklepie. Bardzo źle się czuję przechodząc obok działu wędlin. Sklep Intermarche Starogard Gdański, ul. Pomorska, Galeria Neptun

@Artur

Profesionalizm :D

(usunięte przez administratora) Kierownik ubliża pracownikom, stosuje mobing. ,Kierownikowi trzeba donosić na drugiego pracownika aby miec chody u niego. i dostawać normalnie tak jak wszyscy . Niedopowiedni człowiek na stanowisku kierownika. Ogólny bałagan, brak organizacji pracy a podejście tego Pana uroga przyzwoitości stanowiska jakie piastuje. Mobing zastraszanie szpiegowanie łamanie prawa , pracujesz wiecej a w wykazie jest inaczej napisane ... Takie praktyki na porzadku dziennym. Przestrzegam przed nim. Pracowniku jeżeli masz odrobine godności i szanujesz siebie i chcesz abyś był szanowany to nie zgłaszaj sie do tego pracodawcy

Andy
@były pracownik

Jestem pracownikiem tego sklepu i takich praktyk w sklepie nie ma i nie było. Jeżeli ,, były pracownik,, będzie dalej szkalował sklep i wypisywał brednie,to zwrócę się do odpowiednich organów, Czyli do Policji o wszczęciu śledztwa.

Prawda
@Andy

Radzę nie kłamać kierowniku,bo kłamstwo szybko wyjdzie na jaw.weszystko co jest napisane ,to prawda .Klamstwo wykorzystywanie brak porozumienia .Taka jest praca .Nie polecam tego pracodawcy .

Jolanta
@były pracownik

Zarzucasz kadrze zarządzającej w Intermarché stosowanie mobbingu, a to dosyć spory zarzut i najlepiej, gdyby był dobrze uzasadniony. Czy możesz zatem podać konkretne przykłady nieodpowiednich sytuacji, do których dochodziło w tym zakładzie pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarché - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Intermarché?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermarché?

Intermarché