Opinie o Merkury Market w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Merkury Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Merkury Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury Market w Starogard Gdański

xyx

Marysia , chcę wiedzieć konkretnie czy zgadzasz się ze mną spotykać ? , bo podobasz mi się i bardzo Cię kocham ale pod warunkiem że będziesz dla mnie miła , jesteś miłością mojego życia i nikim innym poza Tobą pod tym względem zainteresowana nie jestem . Bardzo przykre że się nie spotykamy , jeżeli nie zgodzisz się ze mną spotykać to nie wierzę w miłość i nigdy już nie uwierzę , bardzo przykre :'(

xyx

Marysia , albo się spotykamy albo , nie , bo więcej idiotki już ze mnie robiła nie będziesz , . i na rano już nie przyjdę albo się spotykamy albo nie , a z powrotem rzeczną to ty chyba do swoich kurewek jeżdzisz , bo najwyrazniej jechałaś tamtąd by mnie uniknąć , trasy akurat nie byłu zablokowane o tej godz, .przykre że mnie unikasz :'(

xyx

Marysia ,ty masz konto na facebooku jako Ma Rysia ? , bo jeżeli tak i nie chcesz mnie w znajomych to ja również nie chcę cię znać, i nawet jeszcze mnie nie przeprosiłaś za to co powiedziałaś do mnie w listopadzie , to jest karalne , powinnaś mnie przeprosić publicznie w taki sam sposób jak mnie obraziłaś ,dziwię się że ty jesteś tam jeszcze liderrką i jeszcze cię nie zwolnili

@xyx

I jeżeli to jest na prawdę twoje konto jako Marysia T.? , i masz w znajomych tego (usunięte przez administratora) grzecha w. to pewnie jesteś taka sama jak on , a skoro też taka jesteś to nie chcę mnieć z Tobą nic wspulnego , a jego to dawno powinni już zamknąć na stałe !

xyx

Marysia , bardzo przykre że wtedy że wtedy w taki chamski sposób się do mnie zwróciłaś publicznie , po pierwsze to jest karalne a drugie to że złamałaś mi tym serce na zawsze :'( , chcę wiedzieć konkretnie czy zgadzasz się ze mną spotykać ? , bo podobasz mi się i kocham Cię ale pod warunkiem że będziesz dla mnie miła bo (usunięte przez administratora) nie akceptuję , chcę znać konkretną odpowiedz , bo nie zamierzam robić sobie nie potrzebnych nadzieji co do Ciebie ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Merkury Market? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Asystent/Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
ccc

Marysia, ty się zastanów czy chcesz być z Anią czy nie ,bo twoje teksty publiczne są karalne,

xyx

Marysia, jeżeli nie chcesz się ze mną spotykać to mogłaś mi to powiedzieć w cywilizowany sposób , a nie taki co wtedy bo kultura jest dla mnie ważniejsza niż uroda . , i bardzo przykre że nie chcesz się ze mną spotykać , pewnie cieszysz się że pozbawiłałaś mnie miłłośści życia ( czyli z Tobą ) .

...vvv

Jeżeli dorota nie chcesz przyjąć mnie do pracy po tym jak mnie zwolniłaś , to narzucać się na pewno nie będę i ostatni raz wysłałam CV , a to że wysłałam to było z przymusu a nie chęci

xyx

Marysia czy masz konto na facebooku ?, jeżeli tak to bardzo przykre że nie chcesz mnie w znajomych, bo podobasz mi się i bardzo Cię kocham, jesteś miłością mojego życia, i bardzo przykre że nie chcesz się ze mną spotykać :'(

Twłój wróg jak ty mój

Marysia, dziś gadałaś z tą (usunięte przez administratora) w kościele w miły sposób a do mnie w listopadzie to się odzywałaś w chamski sposób najwyrazniej jesteś nią bardziej zainteresowana , przykre :'( .A To ile ludzi jest w boowie w kościele to tyle w żadnym nie ma, powinien tam wejść sanepid lub policja

Ktosik

Nie sądzę by tam było wszystko prawidłowo wszyscy cicho siedzą bo się boją a prawda jest że robi się tam (usunięte przez administratora) przyjmują wszystkich jak leci i jadą po nowych jak by byli robotami P.Gosia to jest najgorsza

kasia
@Ktosik

ludzie nie pzesadzajcie, nowi pracownicy nie są wcale tak źle traktowani jak wy tutaj piszecie..

vvv
@kasia

No , bez przesady, niektórzy pracownicy są tam bardzo zle traktowani a szczegulnie jeżeli nie lubi kogoś któraś z koordynatorek np. Marysia , lub kierowniczka Gocha , potrafią się mścić na pracowniku , przecież to (usunięte przez administratora)!

Wojtek

Ile zarabia się tam na kasie ?

nnn
@Wojtek

3 zł. na godz.

eee

A ta krysia to normy nigdy nie wyrabiała i pewnie nadal nie wyrabia , broni ją tylko jedna z koordynatorek która tej krychy by pewnie (usunięte przez administratora) lizała aż żygać się chce, jeszcze trochę to napiszę która to koordynattorka

xyx

Marysia , to jednak trzeba zgłpsić, specjalnie przyszłam dziś na na rano żebyś mnie przeposiła za to co odwaliłaś 15-stego listopada a ty nic, ty jesteś normalna ?( tak powiedziałaś do mnie 15 .11.2020) , więc jedynie, sposób albo mnie przeprposisz , przyjedziesz do mnie i będziesz rozmawiała ze mną w cywilizowany spsób, ale ze mną osobiście a nie z kim koklwiek innym albo będziemy rozmawiać w inny sposób,i sprawa skończy się w sądzie , a z tamtą (usunięte przez administratora) poza twoją mamą dziś gadałaś tym powinnna się policja zająć

Demi

Hej hej ta sprzątaczka Gabrysia chyba szuka nowego faceta te uśmiechy do niego i take podlizywanie się chyba lubi tak zmieniac facetów

xyx

Marysia, tydzień temu jak szaś w niedzielę z kościoła to mnie obraziłaś, nie wpomne już o tym " że powiedziałaś do mnie teraz mnie nie wyprzedzasz, a jak miałam cię wyprzedzić górą przeskoczyć czy jak ?, ale po tym jak mnie obraziłaś potem ' ty normalna jesteś" , o tym czy jestem normalna to stwierdza lekarz a nie ty ,i powinnaś mnie za to przeprosić, tak się publicznie obrażać publicznie powinnaś mnie za to przeprosić, bo jak nie to sąd zajmie się tą sprawą. gdzie ty mieszkasz w lesie czy buszu jakimś że się tak zachowójesz ?. Złamałaś mi serce na zawsze :"(

xyx

Marysia, to co tydzień temu na terenie kościoła powiedziałałaś do mnie że czemu mnie nie wyprzecasz , to niby ,skoro itak jak Cię w a jak się pytałam cię czy jesteś obrażona na coś to powiedziałaś do mnie ( ty normana jesteś ) . Takie te te teksty to możeż walić w merkórym a anie do mne , to się nadaje do sądu

xyx

Marysia, i jeżeli chciałaś mnie w ten sposób poniżyć że do tamtej (usunięte przez administratora) odpowiedziałaś dobry a mi nawet cześć nie odpowiedziałaś zaraz potem ,to ja się w taki sposób żebyś mnie tak traktowała nie pozwole, jakaś iluzja czy jak ?, ( przykre), skoro nie chcesz mnieć ze mną nic wspulnego to mogłaś mi to powiedzieć a nie że ja sobie nie potrzebne nadzieje robie co do ciebie, jeżeli nawet się do mnie nie odywasz i nie chcesz siię ze mną spotykać to coś takiego jak miłość dla mnie nie istnieje , przykre ':(

olix
@xyx

no przykre, ona już taka jest i się niestety nie zmieni

xyx

(usunięte przez administratora)? tydzien temu to potrafiła odpowiedzieć dobry innej a do mnie to nawet cześć nie potrafiła odpowiedzieć, tym powinna zająć się policja, a gdzie odległoś, ? przykre Marysia że nie chcesz ze mną być ani się spotykać

xyx

Marysia, dziś z tą blądszmatą gadałaś jak czekałaś za swoją mamą a ze mną nie chcesz gadać ani nawet cześć mi nie odpowiesz tydzień temu i wcześniej, jak dziś widziałam że wolisz tą blondszmate to nawet odechciało mi się do ciebie odzywać, wszystkich twoich koleżanek nie nawidzę a jeżeli wolisz je niż mnie to Ciebie również , i blądszmata będzie zgłoszona gdzie trzeba , i gdybyś chciała ze mną gadać i się spotykać to odezwałabyś się do mnie lub poczekałabyś gdzieś ale z powrotem nawet jechałaś rzeczną żeby dać mi do zrozumienia że wolisz tą blądszmate, a tą twoją fryzurke to sobie wsadz bo dla mnie ważniejszy jest charakter niż wygląd. Jeżeli wolisz blądszmate lub inne niż mnie to nie wierzę już w miłość , przykre :'(

Obserwatorka

Hej co tu się dzieje przełożeni na zdalny , kierownictwo niby przeziębione. AA MOŻE CORONA ? CHYBA CZS ZGŁOSIĆ SYTUACJĘ DO SANEPIDU BO UKRYWANIE TAKIEJ INFORMACJI TO PARAGRAF I WIELKIE KARY.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury Market