Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Justyna

Pojechałam ze swoim chłopakiem do magazynu pod Hamburgiem ale praca nam się tam nie podobała i Pan Jerzy ogarną nam leprzą robotę w Innym magazynie. Dziękuję ;)

Okradziony

Fulara i spółka to (usunięte przez administratora) jakich mało ! Zorganizowana grupa przestępcza !!

Robet K

TRZEBA GO ZGŁOSIC DO NIEMIECKIEGO URZEDU NIECH WPADNIE KONTROLA .JA MOGĘ TO ZROBIĆ BO JESTEM OBECNIE W HH.NIECH SPRAWDZA (usunięte przez administratora)

Jerzy
@Robet K

(usunięte przez administratora) Szanuję Cię, że podpisujesz się imieniem i pierwszą literą, tak aby ci którzy znają temat lepiej wiedzieli kto pisze. Lepsze to niż podszywanie się pod kogoś innego.

@Robet K

Podaj swój email bo jutro właśnie trafia wniosek o skierowanie sprawy do sądu :)

hajko

uwazajcie na ta agencje i tego goscia, przyjechalem na miejsce i pracowalem ok 2 tygodni Praca okazala sie klamstwem Pracowalem po 25 godz w tygodniu Warunki mieszkaniowe FATALNE !!! Nic nie zarobicie a wiecej stracicie !!!

piotr
@hajko

Potwierdzam jedne wielkie kłamstwo,nic się nie pokrywa z ofertą przed wyjazdem szkoda czasu nic nie zarobisz

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Numerek

Takiego (usunięte przez administratora) jak ten człowiek sobą reprezentuje jeszcze nie widziałem. I to na wstępie przez telefon. Nie chciałem nawet słuchać co i jak tylko się rozłączyłem i Pana pseudo rekrutera(usunięte przez administratora) umieściłem w spamie. Nie chcę wiedzieć co się dzieje na miejscu w pracy jak już na wstępie taka patologia.

Raczej pozytywnie chociaż są niedociągnięcia szczególnie jeżeli chodzi o kwaterę. Pokoje z łazienkami więc to duży plus niektóre są w nowej części naprawdę luksusowe te w starej części hotelu brzydsze ale też ok. Minusem jest problem z ogrzewaniem. Praca na plus choć i tu są działy lepsze i gorsze. Kontakt z Jerzym naprawdę dobry z niemiecka agencja trochę słabiej ale też ok. Weidenberg to małe miasteczko ale sklep jest pod nosem. Ogólnie polecam.

zombi

Teraz jest fajna oferta dla kobiet i facetów na magazynie w bayreuth

Nowaa
@zombi

Tak się właśnie zastanawiam, ale sądząc po opiniach chyba odpuszczę ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pracomania?

Pierd

Ale (usunięte przez administratora), to chyba bot goworku generuje sztucznie ruch, aby drożej sprzedać reklamy... pytanie z (usunięte przez administratora)

Roki

witam wszystkich jezeli chodzi o jerzego Fulare to kompletne (usunięte przez administratora) odradzam wyjazd przez tego psedo rekrutera wysyla do najgorszych prac i do najgorszych mieszkan jedna wielka (usunięte przez administratora)

Korona

przez koronawirus?Chłopie raczej ściągniemy rodziny niż wrócimy. W dojczlandzie działa służba zdrowia, zrobili ponad 200000 testów a w polszy 2000 dlatego i niby mniej chorych.

covid
@Korona

jak wygląda sytuacja z covidem w Niemczech? ktoś wie?

AXEL cz2

Z biurem ZEIT&NAH nie było żadnego kontaktu nie można się był dodzwonić a gdy wynająłem samochód i przyjechałem 50 km do biura by wypowiedzieć umowe w koło budynku biegały groźne psy dopiero po wezwaniu Polizei szef biura otworzył i wręczyłem mu wypowiedzenie,a wypowiedzenie musisz wręczyć bo jest tam bardzo wysoka kara za pożucenie pracy no i w końcu to ich zarobek na ludziach nasyłanych przez fulare.

AXEL cz1.

NIE JECHAĆ NIE WIERZYĆ W KŁAMSTWA !!!!!!. Więkrzość opini tutaj jest fałszywa a ten człowiek dobrze wie jak się maskować. Stworzył on dość ciekawy proceder a mianowicie o drazu pyta czy mamy samochód jest to ważne pytanie bo gdy go nie mamy trudniej jest rozwiązać umowe i z tamtąd uciec bo ciężko jest dostać się do biura ,praca z ogłoszenia została zmyślona,po przyjeździe na miejsce dowiadujemy się że podpisujemy umowe z zupełnie innym biurem niemieckim "ZEIT&NAH"

Czy w Pracomania występują paczki/bony świąteczne?

Job

Kretyńskie pytanie, chyba ktoś z GoWorku dostał polecenie wygenerowania ruchu na portalu..

Dawid

Jak wyglada u was praca w weekendy?

Rewe

Cześć czy ktoś z samochodem będzie jechał z okolic Krakowa? Chętenie się zabiorę i dorzucę do paliwka. Znajomi pracują od jakiegoś czasu i chwalą robotę. Dużo godzin praca ok jedynie to zimno bo jakieś cztery stopnie. Kwatery też ok.

Yoooo
@Rewe

Napisz jak.długo znajomi tam pracują? Bo jesli mają po 20 lat i zadowoleni to im się nie dziwie jak na pierwsza prace ???? Dostałeś umowę do wgladu(chociazby na.maila) czy jedziesz w ciemno? Długo czekales na wyjazd?

Darek

@Robertas a po ile osób mieszkacie w domach czy też pokojach?

Robertas

Pracowalem niecale trzy miesiace i musialem z powodow osobistych wrocic do kraju. Jesli chodzi o moje wrazenia, to wszystko jak nalezy. Zakwaterowanie bardzo fajne z dostepem do WIFI w dobrze urzadzonych domach. Towarzystwo po odsiewie tez swietne. Generalnie nie mozna miec zastrzezen, moze poza odlegloscia do pracy ok. 25 km. Ogolnie POLECAM i pozdawiam Jurka :)

Czy Pracomania zapewnia kartę multisportu?

Esmeralda

Tak , razem z paszportem polsatu

obcy

12.6 plus diety 10 euro gdzie w to zarobicie bez jezyka i wyksztalcenia kuzwa praca przy tasmie na co wy liczycie na 2.500 eurasów na reke i moze jeszcze byscie chcieli zeby biedny Jerzyk wam gotowall i za darmo do pracy wozil nie lubie typa poznalem go ale tu w obronie staje za nim

Seba
@obcy

Aż mi sie łza w oku zakręciła !

Seba

Takie jelonki jak ty zasuwają na pośredników za tysiaka i są jeszcze zadowoleni. Z głębokiego zaścianka musiałeś wyjechać , oj głębokiego. Tak więc pracuj na te narty...

obcy
@Seba

Smieszne historie opowiadasz ale niech ci będzie zdziwil bys sie ,po pierwsze mówie i pisze po niemiecku i mam dobry zawód moze nie 2.500 netto ale 1600 1700 netto po opłaceniu mieszkania 1.5 pokoja w dużym miescie i nie pracuje przez agencje.Ale jakim ty musisz byc jeleniem pracujac u Jerzyka dziwie sie ze z takim porożem wogole do niemiec cie wposcili ciagle narzekasz ja z gosciem kiedys zamienilem dwa zdania i wiedzialem co to za osoba mondralo a ty robisz u niego i uwierz mi ze za 1000 bym nie pracował.A co do nart i Jerzyka to bardziej w zartach pisalem

Jelonek

A Ty czekaj aż mamusia na Ciebie zarobi i kupi dwa piwka żeby ci się dobrze telewizję oglądało.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania