Opinie o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

hehe

Nie polecam pracy w tej firmie

END

Podziwiam ludzi którzy tam jeszcze siedzą

tartak

ale żałośnie niskie, w sensie że niższe niż się umawialiście na początku podejmowania współpracy czy zwyczajnie ogólnie sama propozycja stawki jest tak niska? Bo jeśli odpoczątku wiadomo to nie ma co narzekać bo się na to zgodziło. Ważne że na czas jest kasa bo z tym jest coraz wiecej problemów niestety

Fran

Szef płaci na czas, pensje są żałośnie niskie. Praca w tej firmie tylko i wyłącznie w celu nabycia doświadczenia, po lub w trakcie studiów - maksymalnie pół roku.

Początkowo zwykła swobodna rozmowa. Jeśli chcesz aby taka była do końca to nie zadawaj zbyt wielu pytań bo pan Tomek tego nie lubi i zresztą pewnie ci na nie nawet odpowie lub zrobi to w najlepszym razie wymijająco. Jak nie przeszkadza ci dziwna pół-legalna umowa, niejasny system wynagrodzeń i urlopów to polecam. Na pewno będziesz zadowolony.

Pytania o doświadczenie zawodowe, znajomość programów, moje oczekiwania związane z zatrudnieniem, czy chcę pracować czy tylko sobie tak pogadać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
damian

no i jak jest w końcu z Wami, macie może możliwość awansu u nich czy nie bardzo? macie tam częste podwyżki czy nie, jak to wygląda? Bo podobno szef płaci na czas i nie ma w tym temacie żadnych opóźnień, z tego co mi wiadomo, wiecie? czy to prawda, da rade ktoś to potwierdzić jak obecnie to wygląda???

kakar

A to mogę zrozumieć :D Bo już myślałem ze jakiś cud nad Odra się zdarzył a jednak widzę je jest jeszcze gorzej niż było ;)

Lam's

Oj coś chyba za dużo jak na tą firmę, albo się pozmieniało na tyle, że jestem nie w temacie, ale wątpię.

kurast

Nie każdy może pozwolić sobie na pracę w tej firmie, bo niektórzy muszę jeść. Zarobki są tak niskie, (usunięte przez administratora)

Misia

Pracowałam tam, dostawałam najniższą pensję w moim życiu.

kurior

@Marcin, szef tak bardzo potrafi za skórę zajść? Wywiązuje się z umów zawartych z pracownikami czy niekoniecznie?

Wszyscy przeciwko jednemu...

Sharaawy

Zastanawia mnie temat podjęcia pracy w PROBUD, podobno mają fajne tematy i są fajni ludzie.

inż

Umiarkowanie polecam. "Zarobki" nie za duże ale wypłacane regularnie, płatne również nadgodziny.

Stanowczo nie polecam!!!

Są zadowoleni i niezadowoleni pracownicy. Atmosfera w pracy, sprzęt, oprogramowanie bez zarzutu.

Piękna reklama właściciela firmy. Trochę na wyrost, ale firma jest z perspektywami.

Od dłuższego czasu współpracuję z firmą T. Grafa i nie narzekam. Zawsze otrzymuje wynagrodzenie zgodnie z podpisaną wcześniej umową, i zawartymi w niej zastrzeżeniami. Dlatego uważam, że negatywne komentarze wystawiają tzw. \\\"fachowcy\\\", którzy chcą aby płacić im za coś co nie jest skończone i nie ma w ogóle gwarancji, że w ogóle będzie (można zapłacić za nieskończony projekt czy nieskończoną instalację?). Ostatecznie nikt do niczego nikogo nie zmusza, zawsze można przecież porozmawiać albo poszukać sobie lepszej i lepiej płatnej pracy. Ja pozostanę na świadczeniu usług. Oby więcej takich firm jak Probud, które dadzą mi możliwość realizacji kolejnych zleceń i zarabiania pieniędzy, gdyż zawsze wykonuje je rzetelnie i terminowo.

Zostaw merytoryczną opinię o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf - Szczecin

• Jak się pracuje w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Zobacz opinie na temat firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Kandydaci do pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf
3.6/5 Na podstawie 229 ocen.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf