Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Nowa

Witam serdecznie. Czy potrzebują do pracy ? Jakie zarobki??

bob

jeśli praca na hali produkcyjnej nie spełnia wymogów jaśnie pan/iow TO NA BUDOWĘ (usunięte przez administratora)KLEJ MIESZAĆ KAWĘ PARZIC klamory nosić myć i w (usunięte przez administratora)lecieć pogoda nie istnieje godzin (usunięte przez administratora)chłopie tyle ze we wypłata to ja (usunięte przez administratora)bo nie bdziesz miło co zrobić

Obecnie firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko specjalista ds. ochrony środowiska. Czy ktoś składa CV?

kolo

Witam operatorów wózków jwzdniowych z UDT i doświadczeniem nie potrzeba?

Super pozytyw za imprezę mikołajkową dla naszych dzieci. Dzieci świetnie się bawiły, a panie z kadr poświeciły niedzielę. Wielkie dzięki.

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
czarna2510

Witam, pojawiło się ogłoszenie na młodszego inżyniera jakości? Czy pracownicy biurowi często pracują w nadgodzinach? Czy praca jest na jedną zmianę? Jaka atmosfera w biurach? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

HR
@czarna2510

Witam serdecznie, W związku z pozyskaniem nowych projektów zwiększamy zatrudnienie. Pracownicy biurowi sporadycznie pracują w nadgodzinach. Praca generalnie jest na jednej zmianie, chociaż nie można wykluczyć, że potrzeba pracy w innych godzinach nie pojawi się. Taka sytuacja też może wystąpić sporadycznie. Jaka atmosfera w pracy? Śmiem twierdzić, że dobra :) Atmosfera zależy od nas samych, do wszystkiego trzeba mieć zdrowy dystans.

W Żory Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Szymon

O pan z bhp który doczepił się do chwili bez okularów a że stałeś po kostki w chłodziwie to już mu nie przeszkadzalo

@Szymon

Kandydaci do pracy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej mają możliwość zobaczyć stanowisko pracy, na które aplikują. Nie sprzedajemy "kota w worku". Sami ocenią warunki pracy ale zapewniam, nie brodzimy po kostki w chłodziwie. Z uwagi na pozyskane nowe projekty, aktualnie poszukujemy pracowników. Zapraszam do rekrutacji. Nikt w tej firmie nie gryzie i nie zwalnia bez przyczyny. Wymagamy uczciwej pracy, a osoby udające że pracują nie zrobią u nas kariery.

Aleksandra
@Dział personalny

A czy doświadczenie jest ważne by do was aplikować? Czy mniej doświadczeni pracownicy mogą liczyć na wsparcie w postaci szkoleń? :)

@Aleksandra

Nowy pracownik jest wdrażany przez trenera procesów produkcyjnych i doświadczonego pracownika.

@Dział personalny

dobre żarty........Mydlicie aż oczy szczypią...Pani chyba nigdy na hali nie była skoro takie zdanie....Bzdura po protu żenada na szczęście w Żorach już o was opinia poszła zatem braki będą coraz większe w kadrze..Sami sobie to wypracowaliście...takie bajki to czytać w przedszkolu a nie tu wypisywać wstydź sie paniusiu..........Żenada

@Ania

Rozumiem że kandydat na pracownika zna lepiej od nas proces wdrażania nowego pracownika w zakładzie, cóż nie będę polemizować. Natomiast dla wiadomości Pani i innych, szkolenie i wdrażanie, to jest każde przekazywanie wiedzy przez doświadczonego pracownika, trenera, itd. Każdy pracownik w pierwszym dniu pracy przechodzi przez panel szkoleń, z regulaminów obowiązujących w zakładzie, z polityki jakości, szkolenie z zakresu produkcji, z obsługi narzędzi, itp. W kolejnych dniach przechodzi szkolenie na stanowisku pracy. Nikt nie pozwoli sobie, żeby pracownik rozpoczął pracę bez przeszkolenia. Produkujemy dla branży automotive, a tu jakość produkcji stawiana jest na pierwszym miejscu.

Wkurzony...

Zdecydowanie na nie dla tej firmy...Bhp nie istnieje, wycieki chłodziwa na porządku dziennym. Maszyny to mega złom, którego wiecznie nie potrafią naprawić. Podstawowa rzecz jaka są rękawiczki często brakuje albo są prane zużyte...Szkolenia stanowiskowe nędza. Szale goryczy przelało nagłe zabranie premii dla wszystkich pracowników pod pretekstem " nieporządków" a w rzeczywistości widzimisię szefa lub nadmiaru inwestycji... Praca ciężka fizycznie i nie każdy ma predyspozycje. Jeśli dodam do tego kierownika który czepia się do wszystkiego i prace na kilku maszynach czy stanowiskach równocześnie to sami sobie odpowiedzcie czy warto tam iść do pracy..

W firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3800 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Pracownik Produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Z weekendami

@Wojtek

W niedzielę też się tu normalnie pracuje? :o

heh pewnie,ale brutto

US

NASTEPNY (usunięte przez administratora) Z GATUNKU TYCH NAJGORSZYCH

@US

Ludzie skąd w was tyle jadu?? Czy za trollowanie ktoś wam płaci?? O co chodzi? Nie pracujecie w tej firmie to dajcie pracować innym. Pracuję tu od 4 lat, dużo zmieniło się na lepsze. Warunki pracy i finanse poprawiły się. Więc przestańcie pluć i dajcie nam pracować!!

No niestety zawsze znajdą się niezadowolone osoby, które mają na dodatek czas aby pisać :) A czy można wiedzieć czy pensja jest w okolicy średniej krajowej? Skoro pensje się poprawiły, mąż pracy szuka :)

To ty "uprzejmie donoszę " ?

Też pracownik
@Marek

Nie mierz innych swoją miarą.

zajaczzek
@US

Własciciel znowu zagrał w(usunięte przez administratora),koniec premii w tym roku,no cóż nowe maszyny na firmie ,z kogos trzeba zerznęc pieniądze''

@zajaczzek

Otrzymaliście tego typu ogłoszenie tak po prostu? Czyli stare maszyny pewnie już niesprawne, to jak te nowe będą to przynajmniej lepiej się będzie pracowało?

dokładnie

@zajaczzek

Najlepsze ,że nwet zarząd w osobie właściciela,pani dyrektor,gł.księgowej i reszty zarządu nie pojawił się na spotkaniu na którym poinformowano nas o zabraniu premii,sugerując jakieś stare zdjęcia nie wiadomo skąd wzięte,ukazujące nieporządek na zakładzie ,wstyd,będą wypowiedzenia pracowników.....święta idą a tu taka niespodzianka

tak po prostu,decyzja właściciela

Firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Inżynier Jakości. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Kadry

Dzień dobry, poszukujemy pracownika na długi okres ze względu na rozpoczęcie nowych projektów. Umowa o pracę standardowo na okres próbny 3 m-ce i kolejne umowy terminowe, zgodnie z kp.

Szukam pracy w mieście Żory na stanowisku Ślusarz. Najlepiej na Ślusarz. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

HR

Dzień dobry, zapraszam do wysłania CV na adres praca@gppl.eu. Oferta pracy jest na pracuj.pl.

Nowy moze

Pytanie do pracowników....i bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Zastanawiam sie nad wyslaniem cv do gbp o chciałbym sie dowiedzieć jak sie teraz pracuje w firmie? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jakie warunki. Ile mozna zarobic na stanowiskach kontrolera detalu i operatora?

a.jasa
@Nowy moze

gorąco polecam, atmosfera jest gorąca super; szczególnie w lato. Proszę wysyłać CV:)

Wojciech
@a.jasa

To sarkazm z tą gorącą atmosferą czy naprawdę jest fajnie? Podaj chociaż widełki zarobków na zachętę :)

Haha
@a.jasa

Dobre żarty. Naprawdę się uśmiałem. Pozdrawiam.

wezyr
@Wojciech

Śmiechu warte.

Dorota
@wezyr

W sensie zarobki śmiechu warte ? Czy atmosfera bo Wojciech też o niej wspomniał ?

Gabriela
@Haha

No dobra, a może Ty podasz te zarobki? Ja bym naprawdę chciała wiedzieć ile tam jest bo szukam i szukam w sieci i nic.

Jak długo trwa proces awansu w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

X D

Jest cos takiego tam jak AWANS? hahahaha

Pracownik2
@X D

Tak, zależy też od jakiego stanowiska zaczynasz. Przejście z kontrolera detali na operatora maszyn to chyba najczestszy awans. Robota nie najgorsza, choć pewne rzeczy np notoryczne wycieki chłodziwa, naprawdę mogliby w końcu ogarnąć...

Paulina
@Pracownik2

skoro to najczestszy awans to pewnie wiecie z jaka zmiana pensji sie to wiąże, jest to odczuwalne ?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

A jacy są Niemcy dla Polaków ? Proszę sobie samemu na to odpowiedzieć :)

Kamila

No ale nie uderzajmy od razu w jakieś stereotypy. ;) Czemu tak sugerujesz? Ja tu widziałam info, że podobno warunki się poprawiły i nie jest tak źle. ;p

Też pracownik
@Kamila

Malkontenci zawsze szukają przysłowiowej dziury w całym. Pozdrawiam zgorzkniałych byłych pracowników.

@Kamila

Jak stareotypy ? Ogląda wiadomości ?

Cotam
@Też pracownik

To oczywiście żart z tą „całością”, jestem byłym pracownikiem, i może dlatego widzę w Gebrueder jako jedną wielką czarną dziurę. Przepraszam, ale nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat tej firmy

Dorota
@Cotam

Dlaczego nie możesz powiedzieć nic dobrego

nowy

moge sie zapytac jakie prace wykonuje sie w tej firmie? jutro mam rozmowe rekrutacyjna ale nie wiem czy na nią iść czy też nie.

Mirek
@nowy

Przecież wszystko jest napisane we wcześniejszych postach. Pracujesz a wręcz zasuwasz jak wariat na każdym stanowisku bo wszystko jest ustawione z zegarkiem w ręku. Ludzie przerzucają w zależności od stanowiska do 500-600 detali na szychtę. Nie mają podstawowych narzędzi na stanowisku pracy. Nie ma podstawowych środków ochrony. BHP jak i sam BHPowiec to fikcja. Prosisz o stopery o rękawiczki to rozkłada ręce. Kierownicy to nieporozumienie. Karierowicze i nic poza tym. Żadnego wykształcenia, doświadczenia czy przeszkolenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kręcą nosem jak prosisz o pomoc. Nie potrafią pójść na rękę, na ugodę. Nie rozumieją że masz dom, rodzinę i nie zawsze ci pasuje dana zniana. Ma być tak jak oni chcą bo w końcu są kierownikami nie?:) A jak ci się nie podoba to wypad. Z resztą firma od lat nieustannie kogoś szuka... A to o czymś świadczy.

Cotam
@nowy

Prawie każdy ma do dyspozycji samochód, sam jeździłem porsche 911,

Długoletni pracownik

Po sposobie wypowiedzi można stwierdzić, co reprezentuje sobą jej autor. Firma nie jest idealna ale ideały nie istnieją. Żadna firma nie płaci za obijanie się. W GPP pracują osoby z ponaddwudziestoletnim stażem, a to o czymś świadczy. Ponadto osoby, które zwolniły się, często do nas wracają.... Każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie adekwatne do pracy i warunków jakie przyjął. FS, jeśli szukasz firmy, która płaci za sam wygląd, życzę powodzenia.

Marko
@Długoletni pracownik

Z 20 letnim doświadczeniem to jest tam może 5 osób. Wracają? A ja słyszałem że się zwalniają i to na potęgę. Dużo przeszło do eko-okien. Jeśli satysfakcjonują cię zarobki na poziomie 4500 za pełny przepracowany miesiąc ze wszystkimi weekendami to jest to firma dla ciebie

@Marko

Jeśli Cię interesują sprzedawanie aut ;) to wbijam :P

cotam
@Długoletni pracownik

Ciekawie pan prawi. "Często?" to znaczy ile i kto? "Często" jest określeniem bardzo nieprecyzyjnym

Neo

Czesc, widziałem, że pojawily się oferty na stanowisko operatora maszyn, dlatego chciałem zapytać czy w ostatnim czasie zmieniło się coś jeżeli chodzi o atmosferę w firmie i kulturę kierownictwa do podleglych pracownikow? (usunięte przez administratora)

Taka prawda

Zdecydowanie NIE POLECAM Pracowałem 2 lata jako kontroler detali W tym czasie zdążyłem przypatrzeć się dosyć mocno na cały zakład GPP Jednym słowem porażka i szukanie oszczędności gdzie tylko się da - Po przyjęciu otrzymałem używane ubrania od osoby, która już tam nie pracowała - Niesprawne wózki widłowe (naprawiane dopiero w dzień UDT) - Czasem bywa tak, że dzieli się wózek na 3-4 osoby, z których każda go potrzebuje najbardziej - Pracownicy są zmuszeni jeździć wózkami bez uprawnień (bo przecież kierownik kazał) - Zapomnijcie o ciepłej wodzie i ręcznikach papierowych na nocnej zmianie - Parking dla pracowników znajduje się kawał drogi od wejścia do zakładu - Wycieki oleju i chłodziwa spod maszyn, operatorzy roznoszą je po całej hali - Brak świeżego powietrza, ciągły zaduch w ciepłe dni - Pranie rękawiczek pracowników, bo magazyn już ich nie wydaje jak wcześniej 1 za 1 - Kazano mi sprzątać maszyny i wchodzić na nie bez zabezpieczeń - Zmianowi i operatorzy maszyn śpią na nocnych zmianach - Kierownictwo bawi się w fotografów i dokumentuje każdy błąd - Kilka razy trzeba się prosić o parę dni wolnego, bo nie ma ludzi, żeby cię zastąpili - Brak przestrzegania RODO, pracownicy mają wgląd do imion i nazwisk pozostałych, podczas wypisywania formularzy kart pracy - Podczas składania wypowiedzenia w kadrach, powiedziano mi, że "mają zakaz przyjmowania wypowiedzeń" - W ciągu tych dwóch lat nie miałem żadnego szkolenia - Zacząłem ze stawką 19zł/h, skończyłem ze stawką 23zł/h - Niektórzy pracownicy roznoszą niezłe plotki, dlatego nie mówcie o sobie wszystkiego - Ukraińcy pracują po 12 godzin i dostają takie samo wynagrodzenie jak Polacy za 8 godzin - Pracownicy nie przestrzegają obostrzeń Covid, powinni zrobić międzyzmiany albo rozdzielić przerwy śniadaniowe - Jedna wielka ściema przed klientami z innych zakładów, wielkie sprzątanie, zawyżanie wyników pracy Mógłbym się rozpisać jeszcze dwa razy tyle i o każdym pracowniku i kierowniku z osobna, ale szkoda czasu na to Kto nie wierzy, niech się tam zatrudni i potem napisze opinie :) Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

cotam
@Taka prawda

a gdzieś przeczytałem, że olej i chłodziwo jest na swoim miejscu ;). dzięki twojemu wpisowi zrozumiałem gdzie jest miejsce dla tych płynów - pod maszynami, super

mirek
@Taka prawda

Mirek daj se spokój i nie wypisuj bzdur. pracowałeś a inni za ciebie jak ci się nie chciało szkda słów

Januszz

Chłop napisał prawde

Prezes

Zapraszamy do Barosz Gwimet

@Taka prawda

Czyli panie po staremu.. :)

eh

nie polecam pracy jako kontroler detali

Hej, czy w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Xxx

Tak, płatne 100% (czyli podwójnie od stawki).

Tak?
@Xxx

Moze sie przedstaw to sie powołam przy walki o swoje nadgodziny.

Nie!

Nie płacą. Możesz wybrać. Ale roboty tyle ze nie ma kiedy.

Powazny

Tam nie płacą za nadgodziny tam za nadgodziny zwalniają. Jesteś potrzebny masz zostac i robic za free. A potem cie zwalniają bo juz cie nie potrzebują.

Nik
@Powazny

Tak. To prawda. Jesteś niewolnikiem. Masz zostać po godzinach za darmo. Ale wystarczy ze raz odmowisz i juz jestes na liście do zwolnienia.

Gpp

Tak, płacą. Dodatek za nadgodziny to 50 procent(gdy zaczynasz pracę wcześniej niż wg grafiku) lub 100 procent (gdy zostajesz dluzej oraz w weekendy) Nadgodziny jest dużo mniej niż kiedyś.

@Gpp

Mirek odpuść sobie. Sam sobie jesteś winny a teraz plujesz na firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.