Opinie o greenpoint.pl - Greenpoint S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenpoint S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenpoint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenpoint S.A. w Kraków

bąbel

Apeluje do wszystkich, przyszłych pracowników. Nie czytajcie tych bezsensownych opinii..To piszą ludzie,którzy traktują swoją rolę sprzedawcy jako zło konieczne i mają do całego świata o wszystko pretensje. Jedynej rzeczy jakiej wymaga firma to świetna obsługa, a jeśli kto się nie nadaje do pracy z ludźmi,niech się nie zatrudnia! proste! Jest dobrze,dostajemy paczki na święta,nikt nie wykorzystuje ani nie ma żadnego mobbingu...jak to ktoś wypisał... Jesas! Spokojna,rozwijającą się firma. Wszędzie jest tak, że kogoś polubisz bardziej a z innymi dogadasz sie gorzej. I każdy może odejść,nie ma co robić z tego wielkiego ALE. Zawsze można się ze wszystkimi dogadać!!!! Acha! i nie zapominaj ty tam po drugiej stronie komputera, że to dzięki właścicielom masz prace.

zniesmaczona

Nie no ludzie co sie tu dzieje! Nie odpowiada wam praca to zrezygnujcie a nie szkalujecie czyjas opinie. Bo co? Anonimowosc na to pozwala? Bez wiekszego trudu nawet swiezy fachowiec moze dojsc kto kryje sie po 2 stronie komputera czy innego mobilnego urzadzenia i co wtedy? Sprawa cyqilna w sadzie wygrana jak w banku. Ochloncie troche i zastanowcie sie czy jestescie doroslymi ludzmi czy gowniarzami z podstawowki. Bo knowania za plecami do niczego nie prowadza a tylko psuha opinie wszystkim ktorzy pracuja w firmie. Wam takze.

Mariusz

Cześć mam pytanie Czy są jakieś przyjęcia do Waszych sklepów w Warszwie bądz Krakowie ?? jaka jest stawka ? czy odrazu dostaje sie umowę o pracę czy zlecenie jak tam jest? Bede Wdzięczny za Odpowiedż

Mam pytanie czy Pan Kamil to jeszcze wróci? czy juz nie ? No na premie trzeba pracowac :-)

Magazynier

nawet jakby nic się nie powiedziało to ciebie chcą, za takie pieniądze to nawet ludzie z Ukrainy nie chcą pracować

praktycznie zadnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
mały mis

Szkoda ze Agnieszka sie zwolnila..:( nie plujcie jadem Ludzie !

Klientka Stała

Ostatnio byłam klientką w tamtym sklepie bardzo lubiłam ten sklep ale ostatnio jak weszłam nikt mnie nie obsłuzyl byly jakies dwie mlode dziewczyny ktore rozmaiwaly ze soba nikt mi nie pomogl w wyborze czegos z nowej kolekcji przykre... nie wroce do tego sklepu.

bańka
@Klientka Stała

jeśli chciałaś zaszkodzić...:-)to troszkę portale pomyliłaś. Klienci się tu nie wypowiadają były pracowniku.

kosa

ależ się towarzysko zrobiło i miło :-)))może jakieś spotkanie integracyjne trzeba ustawić i wtedy każdy sobie wyzna szczerą milość;-)) a nie tak...na portalach haha!

:-)

Co wolno wojewodzie to nie tobie....PANI mAŁGOSIU:-)

kulka
@:-)

hehe oooo właśnie!

POMÓWIENIE - Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób lub instytucję o takie postępowania, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska lub zawodu, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2

@ja

Szkalowanie opinii pracownika z podaniem szczegółów umożliwiających indentyfikację jest typową"krecią robotą" mającą na celu zaszkodzenie wyżej wspomnianemu. Pytanie, czy Małgosia ma świadomość,że podawanie oczerniających informacji podlega karze? Ktoś nawet podał podstawę prawną. Pani Małgosiu,jadem i zazdrością jedzie na kilometr.Nie pasują godziny pracy lub cokolwiek innego? Pogadaj z Kierownikiem, a nie myśl, że kopiąc pod kimś dołki sama sobie polepszysz sytuację. Nie tędy droga.

gocha

Ä jakaa jest srednia wieku W tej firmie ?

kaja

a dlaczego zaraz "nie potrafią docenić"? nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może chcieć zmienić pracę, bo np. zmienia miejsce zamieszkania, albo mu się tak w życiu poukładało, że nie musi lub nie może pracować?

ABC

No i mamy podziękowanie Agnieszki - czyli wszystko to prawda......

nokia
@ABC

no właśnie odeszła tak mi przykro. Dlaczego oni nie potrafią docenić takiego pracownika....

ala i kot

tak, Agnieszka Rvm tez nie pracuje...jak czytam o tym ze szefowie to dobrzy ludzie to smieje sie jakas glupia chyba, oni wlasnie takich ludzi zatrudniaja zeby za nich ktos jak pisalas zza krzak nagrywali filmy co sie dzieje na sklepie. prawda jest taka ze przy nowym udzialowcu ktory wykupil cxesc firmy teraz bedzie takich dramskich duzo wiecej bo wynik wynik wynik. jesze wspomnisz moje slowa. zazdroszcze nowej pracy

ketchup
@ala i kot

jak by nie pracowała Agnieszka z RVM to już byśmy dostali maila z taką informacją!!! coś mi tu śmierdzi.

@ketchup

Ale może Agnieszka jest na okresie wypowiedzenia, dlatego jeszcze nie ma oficjalnej informacji??

koko

Agnieszka zrobiła bardzo dobrze!:) ciekawe kto bedzie nastepny!? :)

maly mis

Ciekawe jak Janek przyjal odejscie Regionalnej Agnieszki S. . po tylu latach... widzisz starcze.. jak noe szanujesz z Ryskiem ludzi i traktujesz ich jak (usunięte przez administratora) to tak sie konczy. A nowa kolekcja...tjaaa. sam sobie powiesisz i zdjecia porobisz do instrukcji :D karma wraca niczym co kwartalna kontrola zus :D a to dopiero poczatek. Nie pomoze nowy wspolnik, oj nieeee

@maly mis

O której Agnieszce mowa - z VM-u??!!

byly pracownik
@maly mis

w tym momencie sie nie zgodze, ja jako stary pracownik uwazam ze szefowie sa dobrymi ludzi, pracowalam tam samo przed przysciem regionalnych, Dramskich itp. Kasa byla ok i az z checia sie chodzilo do pracy i bez stesu za co dzisiaj dostaniesz zjebke. Czlowiek sie nie bal jak przychodzili szefowie, nie tak jak teraz nie wiadomo zza ktorego krzaka ktos patrzy i cale 8 godzin pod stresem. ciesze sie ze tam juz nie pracuje a szefowie dobrzy ludzie a blad zrobili ze pojawila sie taka osoba jak Dramski.

ABC

Ciekawe kiedy firma zajmie się regionalną, która stosuje takie metody, które można dosłownie nazwać mobbingiem.... Sprawa sądowa wygrana na bank, tylko czekać aż się pracownicy zburzą i pójdą do sądu....

zocha
@ABC

a o której piszesz regionalnej?

@zocha

O rudej...

Oferty Pracy

Sprzedawca - umowa zlecenie Fandango Jan Orłowski 2015-01-10 Żródło: Gowork.pl Kraków (małopolskie)   Sieć sklepów odzieżowych Greenpoint  do sklepu w CH M1 Kraków poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca - umowa zlecenie Miejsce pracy: CH M1 Kraków Nr referencyjny: Kraków/353/1/2015   WYMAGANIA doświadczenie w

ola
@Oferty Pracy

Tylko Krakow moze zle pisac o p. Kamilu. M1, Krakowska, Zakopianka, czyli sklepy ktore byly opisane na raporcie zdjeciowym. Jak wdrozyly promocje same widzialyscie. U nas byl i byly gratulacje. Jak sie pracuje to nie ma problemow :) jak sie siedzi na zapleczu i czyta "Naj" to premi sie nie ma.

Mariola

Jak dobrze, że tego człowieka już nie ma, wszyscy odetchnęli z ulgą! Anno w 100% się z Tobą zgadzam. Nasza praca polegała tylko na czytaniu maili i wysyłaniu raportów z czasowym określeniem wykonania zadań (co do minuty). Pojedyncze sklepy były wynoszone na piedestał a inne (które też miały dobre wyniki) były ignorowane! Też nie jestem z Krakowa, ale sam Kamil opowiadał z uśmiechem na ustach jak to odwiedzał Je trzy razy dziennie i szukał problemów. Szczerze Im współczułam. A co Do firmy to takie pierdoły tu wypisujecie, że masakra. Pracuję już jakiś czas w Fandango, jestem sprzedawcą, od początku mam umowę o pracę, wszelkie moje prawa są przestrzegane, wypłata jest przed czasem, z każdym problemem można dzwonić do centrali i zawsze pomogą. Jeżeli komuś źle się pracuje to zawsze może zatrudnić się w LPP :D

Anna - pewnie jestes z Krakowa :-) reszte pozostawie bez komentarza

Akurat nie jestem z Krakowa.

Od razu napiszę, że nie pracuję w centrali tylko w sklepie, żeby nie było, że bronię sama siebie. Standardowo powtarza się schemat anonimowego obsmarowywania na internecie. Wiadomo, że nikt, kto jest zadowolony z pracy nie wchodzi na takie fora i nie szuka sojuszników łączących się z nim w bólu. Praca sprzedawcy polega głównie na obsłudze i każdy, kto podejmuje pracę w tym zawodzie powinien się z tym liczyć, jeżeli boli go nacisk na obsługę, to trzeba szukać czegoś innego, a nie płakać na forum. Do obowiązków sprzedawcy należy też dbałość o towar, a więc i zmiany aranżacji (sama się nie zrobi), wszystko jest zawarte w umowie. Jeżeli chodzi o umowy to nie widziałam w tej firmie żadnych problemów z umowami, może nie ma się ich w ten sam dzień, bo dziewczyny z kadr muszą je najpierw wystawić i wysłać, ale docierają. Pracuję w sklepie, gdzie większość osób ma normalną umowę o pracę, więc od razu ucinam głupie gadanie, że w tej firmie pracuje się tylko na zlecenie. Firma jest przyjazna pracownikowi, nikt nie robi afery nie wiadomo o co, więc moim zdaniem wszystkie powyższe mądrości są wyssane z palca i pochodzą od osób, które myślą, że praca w sklepie polega na staniu za kasą, piciu kawy i opowiadaniu koleżankom przez cały dzień o swoich perypetiach życiowych. Jeżeli chodzi o osobę wyżej wymienionego regionalnego to jego metody pracy pozostawały wiele do życzenia - część sklepów była faworyzowana, część wręcz szykanowana, bo jak inaczej określić dezorganizowanie pracy w sklepie poprzez nachalne pojawianie się kilka razy dziennie, tuż po otwarciu czy tuż przed zamknięciem. Co więcej pierwszy dzień bez owego regionalnego był pierwszym od kilku miesięcy dniem spokojnym bez bezsensownego stania przed komputerem i odpisywania w sekundzie na maile, które standardowo przychodziły przez całą noc. Bez komentarza pozostawię maile czy rozmowy telefoniczne z jawnymi groźbami w momencie, kiedy pracownik ośmielił się wyrazić inne zdanie niż nieomylny regionalny.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpoint S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Greenpoint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenpoint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenpoint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenpoint S.A.?

Kandydaci do pracy w Greenpoint S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenpoint S.A.