WOLF Sp z oo.

Kraków

Opinie o WOLF Sp z oo.

Marek 2013-06-03 13:13:52
Kolejny [usunięte przez admina] dla ludzi z grupami (ochrona, sprzątanie)
Niepoważna firma bez jakiegokolwiek zaplecza techniczno-socjalnego
Odradzam wszystkim, nawet mocno zdesperowanym.
Pracownik 2014-12-23 18:54:35
Firma jest kiepska 1. Problem z personelem mają tak mało ludzi ze nie którzy swoim zdrowiem i zyciem pracują bo nie mają kogo dać 2 nie dają pieniedzy na czas tylko koleszkom dają swoim kierownicy ale pracownikom to po świętach i nowym roku nie radze firme
jan 2015-02-06 18:40:28
Ta Firma proponuje pracę na umowę o dzieło, 4-4,50 - 5 zł netto za godzinę
ojojojoj ooj 2015-02-24 20:15:25
to zależy co sie robi . na dzieło/zlecenie to do 1000 mozesz zarobić ale za sprzątaczke .w ochronie to nawet 3,50 do 6.50 za 1h. a sprzątaczka musi za 5 osob robić po 13 godzin na dobę .dodatkowo - haruj jak wół a zdechniesz jak pies.kierownictwo mobinguje i nie daje umów do podpisu
oj craxsa oj 2015-02-24 20:21:15
brak szkoleń jakie obiecano przy przyjęciu .wymyślanie pomówień-o pijanym pracowniku, o kradzieżach płynów i sprzętów . itp
Nick 2015-04-09 23:57:34
Mając orzeczenie o niepełnosprawności w firmie Wolf dostaniecie umowę o pracę ale tylko mając orzeczenie ze szczególnym oznaczeniem jeśli chodzi o stopień umiarkowany no i stopień znaczny , za te 2 orzeczenia firma dostaje więcej pieniędzy z pefronu aniżeli za orzeczenie ze stopniem lekkim. Firma Wolf zatrudnia też na umowę o dzieło i zlecenie jeśli nie ma się orzeczenia. Wówczas np na umowę o dzieło dostaje się uwaga 3,80zł za godz. Praca za zwyczaj jest po 24 h na dobę. Firma Wolf pracowników traktuje bardzo źle. Zdarzają się opóźnione wypłaty i zaniżone kwoty. W biurze panuje totalny bałagan. Nikt nic nie wie każdy na wszystko ma czas. Pracownik ochrony dzwoniąc z jakimkolwiek pytaniem do biura na dostaje w odpowiedzi zazwyczaj słowa typu po co Pan / Pani dzwoni? w biurach krzyczą na pracowników ochrony przez telefon nie potrafią udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania lub rzucają słuchawkami. Firma nie daje kompletnego umundurowania lub czasem w ogóle nie daje. W biurach panuje bałagan w papierach giną listy wysyłane pocztą na umowy czeka się po miesiąc czasu na świadectwo pracy również. Kierownictwo stwarza stresującą atmosferę zero jakiejkolwiek kompetencji podejścia do pracownika pochwały itp. Na pracownikach wymusza się urlopy. Generalnie podejście i zachowanie kierownictwa daje wiele do rzeczenia jak na ludzi na takich stanowiskach gdzie w pierwszym rzędzie powinna iść kultura i szacunek.
Pucus 2015-04-10 07:52:44
a jak z pitami za zeszły rok? bo ja za tamtem gdzie pracowałem od pażdziernika do grudnia nie dostalem jeszcze a podobno nie ma zaksięgowanych moich zarobków za ten okres mojej pracy .
Nick 2015-04-10 11:40:29
Pity docierały w różnych okresach w firmie Wolf. Jak nie masz pitu to dzwoń do firmy lub idź do inspekcji pracy oni to załatwią.
L 2015-06-04 12:09:46
Pracuje w ochronie. Płacą na czas. Idą na rękę pracownikowi.
oktawa 2015-07-14 16:27:21
zrobisz co zechcesz. nawet możesz się zwolnić jak chcesz .
Z autopsji 2015-10-26 15:21:46
Jeśli jest umowa zlecenie lub o dzieło to Inspekcja Pracy nie rozpatruje takich skarg. Tylko jeśli jest normalna umowa o pracę. Umowy cywilnoprawne tylko w Sądzie.
Z autopsji 2015-12-07 23:13:56
Matejko, czy wiesz co to znaczy "z autopsji"?
enter 2016-02-10 09:07:48
Nie idźcie tam! Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! To co się wyprawia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie!
Ela 2016-05-18 21:23:06
Trafiłam tu przypadkiem i jestem w szoku Jaki Mobbing ? pracuję w tej firmie od lutego oczywiście w Katowicach i jestem zadowolona listy przychodzą na czas i odpowiedź jest w miarę szybka co do zarobków też nie narzekam wszystko się u mnie zgadza Jeśli myślicie,że jestem z biura czy jakąś szefową to się mylicie idzie teraz wszystko sprawdzić Adresem IP
Moim zdaniem oczerniacie firmę bo Wam pracować się nie chciało .... z Poważaniem Ela
anonim 2016-05-21 17:27:16
Przestrzegam przed pracą w firmie Wolf Morion System Sp. z o.o to oszuści sam tego doświadczyłem po dzisiejszym niby spotkaniu na kurs pracownika ochrony służb porządkowych
jola 2016-05-28 14:48:00
ela mozesz powiedziec cos wiecej mam zamiar sie przyjac czy wszystko w tej firmie w porzadku ?tylko wal szczerze do bolu
Ela J. 2016-06-07 21:30:41
Pani Jolu na temat firmy nie będę się wypowiadać publicznie bo to jest tajemnica zawodowa co do zarobków firma jest w porządku to samo i wypłata na czas Wiadome.że obiboki zawsze będą narzekać .Ja nie patrze na koleżanki bo z nimi nie żyję i nie mieszkam pilnuje pracy robię swoje i nikt mnie się nie czepia i Ja też się firmy nie czepiam jeśli pracuję się uczciwie to i pracodawca jest uczciwy dla mnie Wolf jest w porządku.Z Poważaniem Ela J.
Ela J. 2016-07-04 15:11:01
Nie do mnie z tym pytaniem a telefonu przykro mi lecz nie podam bo upoważniona do tego nie jestem najlepiej jak Pani sama zadzwoni i się dowie wszystkiego od pracodawcy .Mogę zapewnić,że firma jest na 100% uczciwa :)
Leon 2016-10-01 09:04:48
Pracuję w Wolfie od miesiąca. Brak umundurowania. Pracowników brak. Zatrudniani są po 1 tygodniu dopiero co zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Kadra przeraża. Alkoholicy. Brak troski o wizerunek. Jeśli ktoś jest ok. to i tak mówią że wszyscy ochroniarze to żule.Załamka.
Ernest 2016-10-01 19:18:46
Komentarze są bardzo różne i oczywiście zdania są mocno podzielone. Sam nie wiem, komu wierzyć, ale chyba po prostu sprawdzę w praktyce.. Ktoś coś wie o rekrutacjach?
Zostaw swoją opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOLF Sp z oo.