Opinie o WOLF Sp z oo. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WOLF Sp z oo.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WOLF Sp z oo. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLF Sp z oo. w Kraków

Jaki jest styl zarządzania w WOLF Sp z oo.?

Jakie są warunki zatrudnienia w WOLF Sp z oo.?

@pracujaca

Mam grupę umiarkowana na kręgosłup.umowa o pracę. Nadgodziny . Nocne . Dojazdy [20km]. Można się dogadać z kierownikiem i ma się wolne kiedy potrzeba. Dla mnie firma normalna. I polecam. Są ciągle przyjęcia. Dużo wygrywają.

@@pracujaca

jeśli chodzi o dojazdy to wszystko jest we własnym zakresie czy pomagają je zorganizować gdy ktoś nie ma zbytnio możliwości, żeby samemu sobie poradzić?

@pracujaca
@Alicja

@ALICJA dojazdy trzeba sobie samemu zorganizować.nie odwożą do pracy . Nie ma busów pracownicznych.

@@pracujaca

aha dzięki, a ludzie z jakich opcji na dojazd w takim razie korzystają? chodzi mi o koszty... jest sposób żeby jak najmniej wydać? czym pracownicy najczęściej się poruszają?

@pracujacy zadowolony

@HIERRA Ja czekałam cztery tygodnie.i już myślałem że nie zadzwonią.kontakt telefoniczny później spotkanie dokumenty i rozmowa.czekanie.i znalazło się miejsce.pensja ok.umowa ok.za dojazdy nie mam bo jestem na miejscu.ale koleżanka ma wypłacane.wiec nie wiem o co spina.czytam i myślę że macie co niektórzy przerost ego.i zachowujecie się jak kiepscy.cierpliwosc.i jest dużo firm.nie musisz tam konkretnie.a Ciebie odrzuci bo może wyczuli wcześniej że jesteś dziwny.maja nosa do ludzi najwidoczniej.od razu żale.

@pracujacy zadowolony
@@pracujacy zadowolony

Jeśli ktoś potrzebuje to u administratora są moje dane do kontaktu.adres e-mail i nr telefonu . Odpowiem na wszystkie pytania .

Czy firma WOLF Sp z oo. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Niestety

Nie finansuje wcale. Podpisujesz lojalnościówkę. A jak chcesz odejść wcześniej spłacasz cąłą kwotę szkolenia. Dodatkowo za szkolenie nowych pracowników nie dostajesz nawet grosza.

Irena
@Niestety

Ile tej spłaty wychodzi jeśli chce się odejść wcześniej niż w lojalce? A w ogóle ile się zarabia za godzinę, czy jak, bo tego nie piszecie..

Małgorzata
@Niestety

Jakie są te szkolenia? Podasz konkretną tematykę? No i czy (usunięte przez administratora) szkoleń przekłada się potem jakoś na zarobki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WOLF Sp z oo. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Rzubro5555

Witam i pierszy raz widze taka firme ochroniarska wolf ktura. Obiecuje prace czeka sie do tygodnia ajak czlowiek sie upomnie kiedy ta praca bedzie to ta gruba baba muwi ze nie przyjmuje ludzi bo sie narzucaja pisze prosto ze taka firma od innych jest zero jest mobbing nie doceniaja pracownikuw oszukuja jak moga ajej maz taki gruby i tesz nie pelno sprawny bo odpowiada po 10 minutach non stop telefony maja przy uchu nie interesuje ich pracownik mimo ze wypelnilem dokumenty do pracy podziekowali bo nie chca ludzi konfliktowych na obiektach zadnej takiej firmy nie widzialem od kad pracuje od 17 lat w ochronie to jest (usunięte przez administratora) kretactwo i (usunięte przez administratora) nie zycze nikomu takiej firmy nie odpowiedzialnej ktos sie dostanie do firmy wolf i ludzie beda czekac na pieniadze swoje nie polecam tej firmy zlodziejskiej i lichwiarzy robia z ludzi wariata to sprawa powinna trafic do inspekcji pracy i zamknac zaklad na stale pozdrawiam

@szukający
@Rzubro5555

@Rzubro5555 niezły z Ciebie konfliktowy psychol.Jeszcze nie zacząłeś pracy a już obrażasz firmę . Skąd wiesz jak firma płaci skoro Ciebie nie zatrudnili ? To jakies ukryte zale ? @administrator skoryguj opinie . Czy ktoś pracujący na priv może?

Pracowałem w tej firmie tydzień po tygodniu P.Robert z żoną swoją gruba baba przywiózł mi umowę na jedną czwartą etatu oczywiście zmiana nagła z całego etatu i to w nocy na służbie w Kobierzycach przedszkole.Co nie Robert czy tak było żenada nie podpisalem oczywiście jego baba powiedziała że mnie zwalnia dyscyplinarnie śmieszne bardzo to dla mnie było i żenujące zdarzenie . Więc co myślicie zabrałem się i zawinalem się do domciu o 24.00 Bardzo a bardzo śmieszne to było. Mam 54 lata i pierwszy raz mnie ktoś tak potraktował . Oczywiście zgłosiłem sprawę do inspekcji pracy zapłacili mi jeszcze za urlop bo mi przeciągnęli umowę dłużej a chodziło im o dofinansowanie dla niepełnosprawnych bo mam stopień niepełnosprawności powinienem to zgłosić do PEFRONu ale mam na to 3 lata .A więc nie polecam nikomu tej firmy. .

Jo@nna
@Marek

Mareczku to że jesteś niepełnosprawny to wiedziałam, ale że jesteś też debilem to się okazało dopiero teraz

@Jo@nna

Ok? A po czym ten dość dotkliwy fakt wobec niego stwierdzasz? Która część opinii tak bardzo Ci się nie podoba?

Jacek

Witam firma Wolf wygrała ochronę na ZUS w Nowy Sączu. Byłem na komisji lekarskiej na ZUS Węgierska 11 aż nie mogłem uwierzyć co zobaczyłem kiedyś też pracowałem na ochronie ale zobaczyłem to się nadaje do inspekcji pracy. Pan straszy spał w dzień na krześle drugi młodszy pracownik oglądał sobie telewizor. Czy tak wygląda ochrona teraz że jeden śpi drogi ogląda telewizję. Czy ZUS nie widzi jacy ludzie pracują. Młodszy Pan ochroniarz miał problemy z chodzeniem to się nadaje do inspekcji pracy jak osoba może taka pracować w razie interwencji co zrobi. Ale też w nocy pracownicy śpią skoro w dzień Pan spał. Nie wiem czy Dyrektor Zusu nie widzi jak tam ochrona pracuje ? Pracownicy też z Zus. To ja jest prowadzona ochrona obiektu w nocy pewnie pracownicy śpią.

@Jacek

Tzn., nie żeby coś ale widać, że to kopiowałeś, powielasz tylko po to żeby dyrekcja to zobaczyła?

@Jacek

A z czego te problemy z chodzeniem u niego wynikały wtedy? I tak ogólnie to czego byś się po nich spodziewał w trakcie dnia, co powinni robić skoro ich odpoczynek Cię tak oburzył?

@Alicja

Alicja od kiedy ochrona śpi w dzień ? To nie jest oburzenie. Problem tego młodszego Pana wyglądał z chodzeniem że miał nie jestem lekarzem żeby stwierdzić co mu dolegało. A co do odpoczynku Alicja to się odpoczywa po pracy a nie w dzień spi jak ludzie przychodzą załatwić sprawy w ZUS. ALe cóż teraz wygrywają firmy krzak można spać w dzień i oglądać telewizor

@Jacek

No dobrze rozumiem więc właśnie pytam jakich czynności byś od nich tak w sumie w tym czasie oczekiwał? ;)

Alicja

Serio tak sytuacja miała miejsce? Może serio doszło do jakiegoś nieporozumienia czy coś? :/ A sam na taki kurs nie możesz się wyprawić? Potrzebujesz właśnie jego do tego?

Pracuje w Wolf 2 lata p. Tadeusza nie ma jest inny kierownik jest ok. W pracy nie licz na firmę lecz organizuj sobie prace i jest ok. Jak do dziś płaca terminowo 10 zawsze jest przelew mam umowę na stałe od tego roku.

Witold
@Marek

Masz dobre warunki bo sam bym chciał mieć umowę na stałe. Ta terminowa wypłata to ile na rękę? Warto finansowo się tu zahaczyć w robocie i zarobie na początek więcej niż najniższa krajowa?

były
@Marek

p. Tadeusz w WOLF II nigdy nie był kierownikiem Tam jest koordynator....Kompletny ignorant

Joachim

Dobry fachowiec nie zmienia tak pracodawców. Firma dobra ale z fachowością pracowników są niestety problemy!

Kaśka
@Joachim

Problemy z fachowością pracowników wynikają z braku szkoleń, firma znana z arogancji, (usunięte przez administratora) i niekompetencji. Dni urlopu pracowników służą do kompensacji braku limitu wypracowanych godzin w danym miesiącu do tej firmy powinna wkroczyć skarbówka i to na cito. Właściciele dorobili się majątku na krzywdzie i cierpieniu ludzi z różnymi schorzeniami. (usunięte przez administratora)

@Joachim

Joahim znaczy się Tomuś , Romuś czy za kogo się podajesz, ogarnij się! Bo już bardziej żenujący być nie możesz...a może jednak?

Tomasz

Zawsze można obciążać firmę za swoje braki, ale to i tak wyjdzie. Firma jest dobra i znajdzie ludzi gorzej ze słabymi "fachowcami"

@Tomasz

ech Tomek, Tomek alkoholiku i konfidencie. Majaczysz napruty procentami. Jesteś fachowcem najwyższej rangi-za najniższą najniższej z najniższych stawek.

Są na forum jacyś pracownicy firmy WOLF Sp z oo.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

ujak

Też jestem ciekaw co tam się dzieje w firmie Wolf zwłaszcza po ostatniej wpadce z umowami gdzie pracownicy mieli wpłacać na rzekomo budowany ośrodek rehabilitacyjny

Mola
@ujak

Nie da się nic pozytywnego napisać o tej firmie... jestem miesiąc i już wymigekam...

Mola

Chyba się nikt nie znajdzie żeby napisał jakieś pozytywy ma temat firmy...

@Mola

Kradną godziny nadliczbowe to znaczy w kwietniu 2018 miałem 80 godzin a oni sobie po prostu wzięli uznając że w poprzednich 16-stu miesiącach nie miałem godzin

@anonymous

A gdzie są dodatki nocne chyba u p. Prezes

kasiek

Ja pracuje w Wolf Kraków, i jestem zadowolona to co piszą inni że tak jest to się grubo mylą.

Anielka

(usunięte przez administratora)na godzinach nie płacone nadgodziny a miałam ponad 200 nie dają umów na czas tylko się trzeba prosić nie informują kiedy kto idzie nieraz są i 2 osoby na obiekcie zamiast 1 jednego dnia

@kasiek

pani prezes rzuciła 10 zł na czekoladę...i skusiła się Ale nie bój zabierze 100zł za kilka miesięcy. I na co ci to było?

Wlodek2552

Wolf jest do bani, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ostatnia wypłata (usunięte przez administratora) to 336.00PLN za ok. 100 godzin, mam lekki stopień niepełnosprawności i emeryturę, umowa o pracę 1/10 etatu,(usunięte przez administratora)

kasiek822

Firma Wolf jest do bani, wmawiaja rzeczy których nie było. Nie wypłacają całej pensji, (usunięte przez administratora)i zabierają godziny pracy. Bez poctwy zwalniają.

kaz
@kasiek822

To prawda firma wolf najbardziej z wszystkich chyba firm wykorzystuje ludzi niepełnosprawnych. tylko kasa z PFRON sie dla szefowej liczy!! aha nowym pracownikom daja stare wyprane umundurowanie to jest tez straszne! NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!

krak
@kasiek822

Dokładnie Wolf firma jest do bani jak najbardziej! niesamowity wyzysk traktuje szefowa człowieka jak rzecz, straszenie zwolnieniami, zachorować nie mozna a tylko ludzi z grupami inwalidzkimi przyjmują..Firma nie jest godna uwagi zdecydowanie odradzam!!! na nadgodzinach oszukuja i na urlopach im tylko nasłac PIP to się nauczą.

Kazek
@kaz

To się zgadza tylko kasa z pefronu i jak nie masz pełnych godzin to dorabiasz je tak długo aż odrobisz

mietek

Wolf odradzam! firma porazka szefowa i kierowniczka stosują mobbing....zwalniają ludzi z dnia na dzien, nie szanują ludzi bo liczy się tylko kasa za pfron symbol 02P szczególnie czyli psychiatria bo dodatki duże. Nie polecam tej firmy na poczatku wszystko okej ale popracujesz dłużej to masz dość! (usunięte przez administratora)

@ujak ale o co dokładnie chodziło z tymi umowami? Jarek

#bart27&

Ja też pracowałem w firmie Wolf 2 w Krakowie ponad 2 lata i potwierdzam tak to prawda co napisał marcin.W biurze brak organizacji; nikt nic nie wie; niea czasu; zbywają pracownika. Gdy skończyła się praca na jednym obiekcie czekaliśmy 2miesiące w gotowości do pracy o płacili całe wynagrodzenie.Pod koniec 2 misiąca p.Prezes E.Narewicz wezwała nas do biura i WYMUSIŁA na nas Rozpisanie urlopu za te 2 miesiące.Pozbawiła nas urlopu z CAŁEGO ROKU +~100 h do odpracowania.Ale to nie zgodne z Art.81 Kod.Pr. Nie wierzycie to się tam zatrudnijcie aby się przekonać. Ja Wam stanowczo odrsdzam. Lepiej chyba puszki zbierać niż denerwować się pracując dla tej firmy.

andrzej
@#bart27&

Sa inne firmy .

Kathrin
@#bart27&

bart27 nie spacer po ogródku tylko wizyta u psychiatry.:-) nie mam dobrej oponii o tej firmie raczej złą wykorzystują ludzi jak mogą a grafik nie zgodny z prawem pracy. nadaje się to interwencji Inspekcji pracy.

mydło dla tadzia

" Miałam nieprzyjemność poznać "kierownika" tej "agencji ochrony" w oddziale dolnośląskim - Tadeusza Brze........go. Stworzenie to jest żywą kwintesencją określenia "burak", bądź "janusz". Na spotkaniu w sprawie pracy przywitał mnie spocony, z tłustymi włosami, nieświeżo pachniał(delikatnie mówiąc). Ubrany był w sprany, poplamiony tłuszczem podkoszulek, z pod którego wylewał mu się otłuszczony, "piwny" brzuch, nieświeże, nieprane od dłuższego czasu szorty, ukazujące trzęsące się warstwy tłuszczu na nogach, na stopach miał gumowe klapki kąpielowe, typu "Kubota", a także nieobcinane szpony, pod którymi miał warstwę czarnego brudu... No, ale postanowiłam nie oceniać książki po okładce i nie zrażać się tym-rozpoczęłam pracę. Człowiek ten stoi na bakier z mową polską, a także wszelkimi zasadami kultury osobistej. Na zadane pytanie, albo burczy, jak mucha złapana do słoika, albo wrzeszczy i przeklina głosem pogrubiałym od picia. Kiedy pracowałam, jako agentka ochrony, we Wrocławiu, w "Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc", wydzwaniał do mnie po kilkanaście razy dziennie, w tym również w nocy, albo po nocnej służbie w pracy, kiedy spałam, czy byłam w urzędzie i nie mogłam odebrać. Kiedy zwróciłam mu uwagę, żeby nie wydzwaniał do mnie w nocy, albo zwróciłam mu uwagę, że czasem nie mogę rozmawiać, więc oddzwonię do niego później, rozsierdził się, wrzeszczał i pytał, co ja sobie wyobrażam- z czasem starałam się odbierać jak najmniej telefonów do niego, bo był natrętny. W ubiegłym tygodniu, po okresie próbnym dostałam telefon, z dolnośląskiego biura tej agencji, że mam podpisać umowę o pracę, więc przyjechałam, a tam owy "kierownik" nawrzeszczał na mnie, że żadnej umowy nie podpisze, bo co ja sobie wyobrażam, że nie odbieram od niego telefonów- podczas tej tyrady wyczułam pity alkohol od opisywanego osobnika, mało tego tak wrzeszczał, że pozostali pracownicy innych biur wyszli to dziwo oglądać, poza tym na koniec zamknął swój pokoik i ogólne przejście korytarzem także do innych firm na zamek, tłum interesantów stał na korytarzu i się z niego śmiali , a więc teraz na pewno będą kojarzyć firmę "Wolf":) Zgłosiłam jego postawę, do siedziby tej agencji ochrony, w Krakowie, a także to, że spożywa alkohol w pracy. Wydzwaniał jeszcze do mnie z wyzwiskami, na co mam świadków. Tadeusz Brze.....ski, ze swoim wyglądem oraz poziomem kultury osobistej, to może zbierać surowce wtórne na moim osiedlu, albo liczyć złotówki w szalecie miejskim, tylko trzeba go izolować od wycieczek zagranicznych, żeby opinia o naszym kraju jeszcze bardziej się im nie pogorszyła. W sumie słyszałam, że to nie pierwsze alkoholowe wyczyny tego "pana", tutaj to przynajmniej stał samodzielnie na nogach, bo tak ogólnie, to potrafi siedzieć pod biurkiem. Jestem ciekawa gdzie "Wolf" znalazł takiego "kierownika" heheheh" 26.11.2018 Wyobraźcie sobie, że ten śmieszny człowiek, o którym mowa powyżej, poleciał na mnie na policję(Komisariat Policji Wrocław-Fabryczna, ul. Połbina1) i do prokuratury(Wrocław-Fabryczna), ze skargą, iż go zniesławiam i "naruszam jego prestiż", jak to się wyraził, ponieważ dałam znać jego przełożonym z Krakowa, o tym,iż nadużywa alkoholu w miejscu pracy, a ponadto stoi na bakier z higieną osobistą, podczas pracy, posiada ogrooooooooomne braki w kulturze osobistej i jego zachowanie oraz wygląd stoi w sprzeczności ze standardami obsługi interesanta, jakiejkolwiek instytucji w XXIw. Opowiadał też, że niby powiedziałam i napisałam na tym portalu, że mnie molestował(napisałam tak??????:O, nie wiem, może on by coś chciał), ponadto miał problem z tym, że umieściłam opinię na tym portalu, dotyczącą jego osoby, zgodną z prawdą zresztą, no bo tak wygląda i się zachowuje. Współczuję wymiarowi sprawiedliwości, że musi zajmować się takimi "skargami", bo przez takich śmiesznych "skarżących", to morderstwa leżą niewyjaśniane przez 30 lat, w sumie Tadziowi też współczuję, tego, że ma takie, a nie inne IQ i robi z siebie błazna oraz pośmiewisko, składając swoje "skargi" i pokazując się oraz wypowiadając publicznie. Zalecam temu "panu", żeby zamiast biegać po policjach i prokuraturach, kiedy ktoś słusznie zwróci mu uwagę, popracował nad swoim wizerunkiem- zaczynając od najprostszych rzeczy-regularnego mycia się, kiedy wybiera się w miejsce publiczne, codziennej zmiany garderoby-szczególnie majtek i skarpetek, kiedy ma kontakt z ludźmi, nauczenia się, jak prowadzi się konwersację z innymi osobami, bo burczenie i wykrzyki"ja żądam", to sprawdzają się tylko u niego w domu, jak widać, jak ma problem z zasobem słownictwa, to niech dokształca się zaocznie, albo więcej czyta i uczy się od kulturalnych ludzi. Proponuję także ograniczyć spożywanie alkoholu, unikanie go kiedy wybiera się do pracy, a jeżeli występują z tym problemy to są kluby "AA". Jeżeli 100 osób pisze temu panu, że z nim jest coś nie tak, to znaczy, że pora się zmienić, a nie się zapieniać i tryskać butą niczym królowa angielska, tylko, że "inny głos, inna twarz, to nie jest to".

Kathrin
@mydło dla tadzia

Poznałam go niestety skończony burak jaki mało. Mam ochotę się zwolnić z tej firmy. Grafiki są nie zgodne z prawem. (usunięte przez administratora)

Jagodka

Jako pracownik ochrony posiadam ponad kilkuletnie doświadczenie. Pracowałam u różnych firm zajmujących się ochroną mienia. Jednakże, poziom profesjonalizmu, a raczej jego braku w tej firmie jest drastycznie odczuwalny. "Polityka" firmy opiera się na wykorzystywaniu do maksimum osób niepełnosprawnych. Pracownik z umiarkowanym stopniem niepełnosprawnosci zmuszany jest do pracy po 12h, 16h w nieregulaminowym odstępie czasowym. Liczba pracowników po objęciu obiektu przez firmę zmniejszona z 12 na 7, mimo tego samego zakresu obowiązków. Grafik zmieniany jest z dnia na dzień. Nie wspominającym o fakcie, że harmonogram pracy na kolejny miesiąc przygotowywany jest przez osobę protegowana ( tutaj mam na myśli osobę, która posiada niezwykłą umiejętność donoszenia i podlizywania się kierownikowi, obrażaniu koleżanek z pracy od "idiotek", "wariatek" doprowadzając tym samym do roztroju psychicznego, a koniec końców do zwolnienia). W dodatku przedstawiany pozostałym pracownikom w ostatni dzień. Ponadto, informacja o zmianie wysyłana za pomocą SMS, bez konsultacji-przecież osoba niepełnosprawna nie uczęszcza do lekarza, nie ma planów, rodziny, innych obowiązków, niz praca. Co istotne, na obiekcie, na którym pracowałam ponad 4 lata tzw. grupowa obraża pracowników, których poprostu chce się pozbyć (być może nie chce w swoje ekipie osób lepszych od siebie - i nie mam na myśli tu wchodzenia w d**e kierownikowi, lecz normalne podejście do pracy i utrzymywania relacji z innymi pracownikami. Żeby nie być goloslownym. Osoby, które niezbyt przykładają się do pracy np. Śpią podczas zmiany--ba! Nawet w piżamie równo od 22:00, przysypiaja podczas dziennej zmiany, palą w pomieszczeniach, spóźniaja się do pracy są bardziej kompetentni, niż pracownik, który dba o higienę pracy i skrupulatnie wykonuje swoje obowiązki. Być może firma "chwali" sobie taki sposób zarządzania grupą. Po co mieć dobrych pracowników, najlepiej jest ich zwolnić! A w kontekście zwolnienia. Profesjonalizm firmy nie pozwala na przedstawienie zwolnionemu pracownikowi samego faktu braku przedłużenia umowy, nie wspominając o przyczynach. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Atmosfera tworzona przez grupową jest naganna. Praca z kobietą, którą kierownik oddziału w Krakowie "awansował" na ów grupową jest toksyczna i nie do zniesienia, a sam kierownik nie interesuje się niczym.

Wojtas
@Jagodka

Pracowałem w firmie Wolf! NIE POLECAM!!! ze względu na panią Prezes E.Nar..traktuje ludzi jak śmieci! bo jak ktoś odejdzie z jej firmy to jest już spalony i nie ma powrotu hehe! kpina! jaka firma tak robi? za chwilę będziecie k... prosić zeby ktoś u was pracował bo ludzi nie będziecie mieli!!! zostaną sami kapusie i donosiciele kierowniczki i pani prezes wolfa. Przyjmują osoby niepełnosprawne zazwyczaj z symbolem O-2P bieda w firmie taka że kurtkę dają jedną na obiekt na paru pracowników! to jest estetyczne?? wątpię! umundurowanie dają wyprane po poprzednich pracownikach to jest masakra jakaś...Przynajmiej tak się dzieje na obiektach w Krośnie.

Zostaw merytoryczną opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

• Jak się pracuje w WOLF Sp z oo.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLF Sp z oo. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLF Sp z oo.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLF Sp z oo.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Eustachego Tyszkiewicza 13 lok. U-4
    01-157 Kraków