logo Greenpoint S.A.

Greenpoint S.A.

Kraków

Opinie o Greenpoint S.A.

OLA 2015-12-16 17:55
Czy ktoś już może poznał nowego regionalnego Michała R..?
OLA 2015-12-23 17:06
Dajcie znać czy ktoś poznał rks Michała? jak sie z nim układa współpraca?
kiki 2015-12-28 18:37
A kto wiec co stało się z Andrzejem ? Dlaczego odszedł?
izaaa 2016-01-14 12:37
Dziewczyny,powiedzcie jaki jest nowy rks,jak się z nim pracuje?
kuku 2016-01-18 20:59
1350 na rękę płacili jeszcze parę miesięcy temu, teraz pozmieniały się władze w firmie, więc jak jest ciężko powiedzieć... nie sądzę żeby dawali więcej...
:) 2016-01-19 20:36
Zgadzam się z koleżanką. Pracuje w tej firmie już troszkę i nigdy nie narzekałam, w każdej pracy wymagają, wiadomo trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków jak w każdej innej pracy. Polecam tą firmę :)
mika 2016-01-21 22:23
ponawiam pytanie koleżanki: "A kto wiec co stało się z Andrzejem ? Dlaczego odszedł?"
nmn 2016-01-22 14:16
ciekawe gdzie tyle zarabia? :DD
zadowolona 2016-01-24 13:14
Wiecie co jestem kierownikiem już pare dobrych lat. Do tejfirmy nie dostałam się po znajomości. Premie sa zalezne od utargu i wierzcie potrafia byc piekne, potrzebny zespół i zaangażowanie. Praca na wyskoim poziomie a nie obijanie sie. Wybaczcie ale jeśli dla kogos problemem jest TK to znaczy ze sam wie ze zle pracuje ..pracujesz dobrze masz dobry wynik TK. Masz dobry wynik TK przenosi sie to na obroty i masz PREMIE.Pracuje tu pare lat nigdy nam nie zabrali premi za inwentaryzacje. Ale kochane trzeba pilnować towaru , sprawdzac klipsy....Jak byscie miały własna firme i skelpy by miały duże braki towaru to co płaciłybyście za to???!!! Bez jaj... Za duzo w tych czasach księzniczek z dwiema lewymi rekami i ambicjami zarobków za 2 tys bez doświadczenia . Najlepiej nic nie robić , grafik zeby był pod Ciebie bo masz jpge, fryzjera, i 1000 innych wymówek. Prosze Was...
Marlena 2016-01-29 08:36
Dziewczyny,zarabia się na st.sprzedawcy 1350 zł na rękę.Praca jak praca,jeśli zespół jest zgrany i ma się chęci do pracy a nie tylko do stania i plotkowania,idzie wytrzymać.Płace małe jak na taką odpowiedzialność,no ale cóż...Jak ktoś myśli,że w takiej pracy tylko się "stoi i dobrze wygląda" no to raczej długo nie popracuje.
Inna 3 2016-03-02 15:53
Kasa marna czy robisz 2 czy 10 lat... premie czasami są ale raczej po kilkadziesiąt złotych, bardzo rzadko więcej... Obowiązków mnóstwo, po pracy żyjesz nadal pracą, kierownik grafik robi pod siebie... zero pochwał, super tajny klient porażka...
Odradzam!!!
Inna 3 2016-03-02 15:54
Odradzam!!!
Lala 2016-04-02 21:37
No a co z tajnym klientem,był u kogoś ostatnio? A może już zrezygnowali z tych ankiet,wiecie coś?
ala 2016-05-12 08:48
to jest naprawdę w porządku firma, praca jest ok, ludzie są ok. Każdemu bym polecała. Nie tak łatwo znaleźć pracę na umowie wszędzie tylko zlecenia a tu dbają o pracownika
nina 2016-05-17 21:24
Ktos sie wzial za czyszczenie komentarzy ha ha
Żaneta 2016-05-18 20:05
oj chyba kogos zabolala prawda;-) pozdrawiam
nnx 2016-06-30 19:49
Taaak... dadzą Ci umowę o pracę. A potem wypowiedzenie, bo ktoś inny załatwił sobie, że zajmie Twoje miejsce. Takie ludzkie. Pocieszające jest to, że karma wraca :)
łoł 2016-09-21 10:14
dla mnie super pracuje się z Michałem
łoł 2016-09-21 21:46
dają nawet na czas nieokreślony :-))))))
łoł 2016-09-22 17:49
trochę się naczekałam na umowę na czas nieokreślony...
Nick 2016-10-16 14:10
Jak to jest kierownikiem jednego z salonów została dziewczyna po technikum...
gość 2016-10-16 19:18
ale mature zdawala w czerwcu wiec kiedy nabyla doswiadczenia?
nick 2016-10-17 15:29
Witam.
Jaką stawkę ma kierownik w Greenpoincie? Czy jest taka sama w miastach? Chodzi mi o KIelce, jest ogłoszenie.
zarja 2016-10-22 20:13
No wiem, myślałaś, źe Tobie zaproponują a tu klapa, Byłaś taka pewna, o K-Ce pewnie chodzi?
izaaa 2016-10-31 11:18
czy ktoś słyszał o tym ze greenpoint szykuje się do podwyżek od nowego roku... podobno takie słuchy chodzą...?!
aluuna 2016-11-06 23:24
Stawka jest różna z tego co wiem.... warszawka i kraków maja podobno dużo więcej niż inne regiony... W greenpoincie sa równi i równiejsi....
Bruno 2016-11-29 20:16
W centrali placa koszmarnie, jak ta firma jeszcze przedzie to niewiem
izaaa 2016-12-11 21:29
Firma straszna.. nie szanuje ludzi.. kierownicy z siedmioletnim stażem pracy- 1750 zarobki,śmiech i nędza,żeby tak ludzi traktować... :-) pracy tyle co nie miara, przy kliencie trzeba skakać, z centrali cos chcą-to na wczoraj najlepiej... regionalny niczym sie nie interesuje, a potem wielkie zdziwnie ze cos nie pasuje:-)) Trzeba się stąd brać,póki jeszcze czas:-)

Pozdrawiam te wytrwałe:-)
Lala 2016-12-20 08:24
A paczek na święta nie będzie?
nte 2016-12-22 10:32
sa
Ol 2016-12-22 16:06
Ten kto to narzeka jest po prostu nierobem , zapraszam do prawdziwych" obozów pracy", tam zobaczycie czym jest praca i brak szacunku. W Greenpoincie pracownicy sa wręcz rozpieszczani. Pracuje od 10 lat i przestać nie mam zamiaru. I przez te 10 lat nigdy nie odczułam braku , szacunku i żadnego " koszmaru " o którym sie tu pisze . Po prostu zacznijcie pracować i doceniać pracę. Chyba ostatnia z sieciówek jaka została- traktująca godnie pracowników.
IZAA 2016-12-31 14:49
Większość pracowników centrali głowe wyrzej trzyma niż....Pani o ktorej mowa-zgadzam się w 100 proc.. pieniądze marne..sprzedawca 1400 a kierownik 1750... co to ma być za kasa-niech się Szanowny zarząd obudzi. LUDZI co na wasz chleb charują w sklepach i sklepikach w ogole nie szanują.... jak ktoś pisze ze,za tą darowiznę już 10 lat pracuje to gratuluję ambicji..... ja załuje bardzo czadu spędzonego w greenpoint-odrzuciłam kilka fajnych propozycji pracy i na pewno lepiej płatnych... bo atmosfera w sklepie była fajna... teraz już wiem ze nie było warte siedzenia w tej firmie- trzeba się rozwijać drogie Panie
zocha 2017-01-11 22:23
Wyjątkowa dziewczyna potrzebuje Twojej pomocy! <3

Kasia jest wyjątkową dziewczyną od lat związaną z marką Greenpoint, która czeka na Twoją pomoc. Zachorowała na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje przeszczepu szpiku. Ktoś z Was musi być jej bliźniakiem genetycznym, trzeba go tylko znaleźć! Nie czekaj! Już teraz zarejestruj się na Fundacja DKMS!

Liczymy na Twoją pomoc. Więcej informacji - http://bit.ly/MozeszPomoc
hyundai 2017-02-12 22:36
ciekawe czy pan Jan w chinach naprawi zepsutą, denną kolekcje
Misia 2017-02-21 19:03
Więc po technikum nie nadaje się na kierownika?..
rose pink 2017-05-05 21:58
na każdym stanowisku płacone jest mniej niż na analogicznym stanowisku w innej firmie, mowie tutaj o sklepach i centrali, wiedza krąży miedzy ludźmi, niestety jakaś tam wyrobiona "elita" tego nie dostrzega i myśli ze wszystko jest ok, bo tajemnica jest dochowana, niestety tak nie jest. Jeśli komuś nie przeszkadza praca w totalnym bałaganie, bez jakiejkolwiek logiki, z wykluczającymi się decyzjami, nawet jednego dnia, z kierownikami i ich zastępcami chodzącymi z głową w chmurach ( wspomniana " elita") za pieniądze mniejsze niż w innych firmach, w świecie pełnym kłamstw i fałszywości to zapraszamy do greenpoint s.a.
Chodzę_na_piechotę 2017-05-21 19:22
Rose Pink, skąd masz takie info? Bardzo mnie to zaciekawiło i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w tej firemce
ktoś 2017-05-29 14:24
Najgorszy był brak wpółpracy z przełożoną. ŻADNEJ pomocy od niej.O nic nie można było zapytać. Pisze o Olsztynie.
Dariaaaa 2017-06-07 20:58
Praca w sklepie dawała mi wiele satysfakcji,niestety pojawił się moment,że kierownik regionalny z dnia na dzień nas przekreślił ,do końca twardo trzymał się słów że sklep ma rację bytu i wszystko jest super. Niestety wparował do sklepu i kazał pakować towar ,z dnia na dzień zostaliśmy bez niczego,bez pracy. Zgadza się ,zamieszanie zawsze było dużo jednak z centrala można było się porozumoec,nawet z Panem Wojtkiem mieliśmy dobry kontakt. Co prawda wynagrodzenie kierownika nie jest powalające a niektóre progi premium to masakra ale mimo to lubilam swoją pracę,zmiany aranżacji ,kontakt ze stałymi klientkami,dużym plusem pracy w sklepie były paczki ,życzenia świąteczne ,karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.
Dariaaaa 2017-06-07 21:00
Również nie słyszałam pochlebnych opinii na temat tej kierowniczki oraz sklepu w Olsztynie
Zoo 2017-06-13 16:13
A w którym mieście tak was potraktowali?
Zoo 2017-06-13 16:18
A cóż za wspaniały regionalny kierownik was odwiedził.
Kejsi 2017-06-26 17:52
praca wymagająca, oczekują zbyt wiele a płacą marne grosze, podstawa 1350-1400zł, próg premii nie do przeskoczenia. jeśli masz jakiś problem to nie oczekuj pomocy od centrali, nagle stają się głusi, a jak chcą coś od Ciebie to masz to zrobić na wczoraj... jednocześnie obsłuż klienta, zrób dostawę, wyprasuj ciuchy i jeszcze przebuduj sklep... śmiech na sali. do tego stój 8 godzin lub więcej na nogach. szczycą się, że polska firma z Krakówa a ubrania z Chin.
klientka 2017-06-28 20:44
Firma jak firma z ubraniami, ale obsługa w sklepach bezguścia, starają się ukrywać swoją niewiedzę za wszelakimi zbędnymi wypowiedziami które są wyczytane gdzieś z jakiegoś "Życia na gorąco" i wyolbrzymione... Powinni jakieś testy na inteligencję wprowadzić podczas przyjęcia do pracy.
Spoko loko 2017-06-28 22:25
Testy na inteligencje.... Dobrze ze jak klientki pierdza na caly sklep, elegantki, to pachnie.
Zoofia 2017-06-28 23:16
Jak coś nie pasuje to nie przychodź do sklepu. Zawsze możesz zamówić sobie ciuchy w sklepie internetowym. Nie będziesz musiała oglądać pracowników
sprzedawca 2017-06-28 23:27
Mi ostatnio pościła „elegancka Pani”, bąka na sklepi i zaczęła się ironicznie śmiać... i mówi ups wypsnęło mi się . To mają być „eleganckie Panie”!? Zdarzają się też takie Panie, które NIE umieją po sobie posprzątać, tylko zostawiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na przymierzalni. A później niech Pani da rabat bo bluzka jest brudna!!! I awantura murowana na sklepie.
ja 2017-07-09 20:16
Nie wiem,gdzie Szanowna Pani trafiła ale polecam Pradę,Gucci,tam zapewne obsługa spełni Mości Pani oczekiwania :) I również będą dysponować bluzeczkami "z jedwabiu" za 39,99 ha ha ha ha ;) Swoją drogą,że oczekiwania firmy wobec pracowników są faktycznie z wyższej półki a zarobki to śmiecr h na sali....Szkoda,bo odchodzą pracownicy z faktyczną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do klienta .Niestety ta firma, tego nie docenia!!! 1500 zł co m-c i zawsze dadzą próg premii nie do wyrobienia...Niedługo sam nasz Pan Dyrektor ,wraz z kierownikami regionalnymi będą musieli stanąć za kasą ;)
To fakt 2017-07-13 08:53
Do tego dochodzi oszczednosc na roboczogodzinach, etatach. Za mala obstawa na sklepach. Odechciewa sie. W innych sklepach na zamkniecie w sobote stoja trzy osoby przy takiej samej wielkosci sklepu, a u nas jedna, swieto lasu gdy sa dwie... Ciekawe co by sie stalo, jakby ktoras dziewczyna bedac sama na sklepie by zaslabla albo spadla z drabiny.
Julita 2017-07-25 14:46
@To fakt, mówisz, że na zamknięcie jest 3 osoby ,to mało? Jedna osoba obsługuje kasę, druga w przymierzalni a kolejna sprząta np, sklep. Jeżeli uważacie ,że jest was za mało to nie zgłaszacie tego nigdzie? Może trzeba zasugerować ,że jeszcze jedna osoba się przyda?
Zostaw swoją opinię o Greenpoint S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenpoint S.A.