Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Nowa- W tej firmie nie ma postojowego, ale każdemu pracownikowi przysługuje urlop oczywiście tak jak jest zapisane w kodeksie pracy. ale nie dostaniesz co wcześniej niż po przepracowanych mimiesiącu..

Aga
@pracownik

nie wpisuj na magazyn licencjata, bo cie nie przyjmą. Wpisujesz średnie i tyle

johny bravo

ODPOWIADAM CZEMU REKRUTACJA TO KPINA ARGUMENTY. PO PIERWSZE ZDOBYŁEM W TEŚCIE 56 NA 56 PKT TEST MANUALNY TAKŻE BARDZO DOBRZE ZERO BŁĘDÓW. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA MYSLAŁEM ŻE POSZŁA BARDZO DOBRZE ALE NIE CHYBA ŻLE PONIEWAŻ NIKT NIE ZADZWONIŁ.DODAM ŻE MAM LICENCJAT. A ROZMOWA DOTYCZYŁA PRACY NA MAGAZYNIE.TO JEST DOWÓD ŻE TA REKRUTACJA TO KPINA. MYŚLE SOBIE SKORO NIE ZOSTAŁEM ZATRUDNIONY TO PEWNIE WSZYSCY PRACOWNICY MAGAZYNU TO LUDZIE KTÓRZY UKOŃCZYLI PRAWO LUB MEDYCYNE BO NIE MAM NA TO LOGICZNEJ ODPOWIEDZI.

nowa

hej, dopiero sie przyjełam. czy w tej firmie istnieje cos takiego jak postoj zakladu ze wszyscy ida na wolne czyli dwa tyg na wakacje czy cos takiego? czy pracuje sie tu caly rok?

TP

PRACA Większość ludzi idąc tam oczekuje chyba, że dostanie biurko, krzesło komputer i będą zajmować się facebook'iem. Praca jak praca jest to typowa chora amerykańska korporacja. Taki mamy świat - normy, normy, normy. Jeżeli chcesz tam pracować to musisz to zaakceptować, jak nie chcesz to odchodzisz. Nikt nikogo tam na siłę nie trzyma. Praca jest prosta, pewnie nie dla wszystkich. FIRMA Sama firma jest naprawdę w porządku. Nie oszczędzają i to się naprawdę liczy. Z drugiej strony jak mogliby oszczędzać skoro magazyn został wybudowany z moich podatków. Ile dostaliście, 100 mln zł dofinansowania? Jak to w amerykańskiej korporacji, mnóstwo bzdur, mnóstwo papierów. Amerykański sen. Masz być idiotą, robić i tyle. Dziwie się że mają tylu chętnych. Parę złotych więcej i Polak poleci Amerykę budować. REKRUTACJA Doskonale rozumiem to co chcieliście osiągnąć ale ta rekrutacja to kpina. Nie dziwie się, że macie taką rotacje tam. Zacznijcie od pokazania chętnym magazynu i tego co mają robić, jak mają robić i ile mają na to czasu. I nie tłumaczcie się wy nędzne tchórze BHP. Powiedzcie im wprost macie zaplanowaną każdą minutę swojego życia od 6:50 do 15:00 i jest to nasza minuta. Za to Wam płacimy. Płacimy Wam za minuty. Za Wasz czas póki jeszcze żyjecie. KIEROWNICY Bardziej jak klawisze w więzieniu. Kogo wy tam zatrudniacie? Każdy się boi o swoją dupę. Tylko czeka żeby pracownik przekroczył żółtą linie. Bo tak nakazał Bóg, żółtej linii przekraczać nie wolno. Każdy tylko czeka aż kogoś przyłapie. Każdy tylko żyje swoim życiem, byleby odbębnić i pójść do domu. Co oni Wam tam pranie mózgu robią? To mają być liderzy ? Nędzne tchórze. NORMY Te Wasze normy to sobie możecie w d.. wsadzić. Jak Wasi liderzy nie potrafią zaangażować ludzi do pracy, do jakiegoś celu to zmieńcie liderów. Bo macie dużo pracowników? Proszę Was po prostu jesteście do bani. ATMOSFERA Gorszej atmosfery w pracy to ja nigdy na oczy nie widziałem. Każdy pracownik boi się że wyleci o 14:00 w piątek i tylko czeka, ja czy nie ja. Boją się samodzielnie myśleć. Boją się rozmawiać, Boją się stanąć- jak to? przecież mają normy, robią normę i mogę robić co chce czyż nie? Jeszcze trochę i zaczną się bać iść do toalety. PODSUMOWANIE Praca dla ludzi, którzy są zdesperowani.

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

W ciągu tych dwóch tygodni masz osiągać cele W pierwszym 50% A w drugim ponad 70 więc nie narzekaj ze to jest 100%! Ja jak zaczynałam pracę to tzw normy były dużo wyższe. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował! Wiadomo że zależne jest od prac ale nikt mi nie powie że cały dzień dostaje beznadziejne pracę! A jak wam nie pasuje trener bo nic wam nie przekazuje to można zawsze się przejść do jej przelozonej, a nie piszecie to na forum bo to nic nie daje, a tak może zrobią z nią w końcu porządek!

zzzz

Księżniczka?księciu?przecież oni nie mają wyglądu raczej pasowali by na wieśniaczke i wieśniaka :) a tak wogóle tacy z nich pracownicy ze szok ten łaźni i ściemnia,ta ciągle każdego zagaduje żeby tylko sobie pogadaći praca leci nie dziwnie się że napierniczają wiecznie nadgodziny bo jak nie muszą mieć kart i nikt im nie liczy normy to można siedzieć w pracy po 10 lub 12 godzin nie ma wtedy spiny pani jak stanie na ticketach to robi tempem żółwia a ten nie lepszy jak siedzi na selekcji to tak samo chodzi jak na spacerze a potem wysyłają na selekcje dziewczyny bo chłopcy się nie wyrabiają.jak ekipa to ekipa w calym śladzie powinna dawać z siebie wszystko a nie co niektórzy lecą na czyjś laskach....powodzenia lizuski

ola

Możecie mi odpowiedzieć na pytanie czym powinien zajmować się Trener? Czy czasami nie szkoleniem nowych pracowników, przekazywaniem im potrzebnej wiedzy aby osiągnęli ten wymarzony wynik. w razie pytań jest przy nas. Może o to chodzi? sam nie wiem. Jest taka Księżniczka wiecznie jej nie ma zostawia nowe osoby na pastwę losu ponieważ mało jej kontaktu ze swoim Księciem. Boże to jest praca a nie jakieś tanie love story na przemysłowym. nie obchodzi mnie co robicie po pracy. Ale jeśli jesteście w pracy to pracujcie i dajcie innym popracować, tym co zależy na pracy. nie wszyscy przynoszą cukierki lub wafelki. Ola skup się na ludziach których szkolisz.

rrr

Właśnie mądralo potrzeba czasu a dwa tygodnie to żaden czas

rrr

Nie badź taki mądry przez dwa tygodnie na treningu nie jesteś w stanie wyrobić normy chyba ze jesteś robokopem a jak nie wyrobisz to Pani z jobman wzywa cię na górę do pokoju i aut tak traktuje się pracownika w Polsce praca może nie na akord ale norma dla jak na akord.

Jesteś jakiś nie ogarnięty nie ma tam pracy na akord to jest stałą pensja.! Firma pośrednicząca płaci tyle ponieważ to był warunek firmy tjx przy podpisywaniu z nimi umowy by nie było dużej różnicy pomiędzy pracownikami! Ja pracuje tam 3 lata na najciezszym dziale i normy da się wyrobić tylko potrzeba czasu i wypracowac sobie własne metody pracy. Przez tjx pensja wynosi ponad 3200zł brutto plus socjal klinika medyczna lux med i karty Multi sport. Wszędzie trzeba pracować za darmo kasy nie daj!!

beee

Hej, Pracowałam w TJX przez parę miesięcy. Dla mnie sama praca była ok. Też pracowałam przez agencję - miałam straszne obawy ale płacili na czas i zawsze można było wszystko ustalić z dziewczyną z agencji, która była na magazynie codziennie. Wynagrodzenie też nie jest złe bo prawie 2000 na rękę. Premii nie ma, ale za to stałe wynagrodzenie jest dość dobre. Co do warunków to fakt jest ciężko na przemysłówce ale na innych działach całkiem jest przyjemnie. To nie jest praca na akord - kiedyś pracowałam w tym systemie i tam płacili tylko za to co jest się stanie zrobić. W TJX masz stałą pensję. Fakt są normy i pewnie są podwyższane ale nie są nie do zrobienia. Za TJX nie tęsknie tak bardzo jak za jedzeniem z ich kantyny za 7 zł.

kkk

Czyli tam jest akord bo prawie dwa tysiące przez jobman nikt ci nie da jak robisz swoim tempem, a później ponad 2tysiące to nie źadna łaska za taka robotę.

rafa

I tak długo wytrzymałaś dwa lata szacunek ja po jednym dniu wiedziałam że tam jest coś nie tak dlatego daja więcej niż w innych firmach, ale jak pisałam kasa to nie wszystko

brrrr

Pracowałam w tej firmie ponad dwa lata i na samą myśl o tym że tyle wytrzymałam to sama się sobie dziwię.Jestem teraz szczęśliwa że już tam nie pracuję a kiełczowską omijam szerokim łukiem.Jak można przez osiem godzin stać przy benczu i non stop zapierniczać rączkami i mieć w głowie fack czy ja zdążę do 15 wyrobić normę.Nerwy zżerają Cię od środka jak widzisz gówniarzy menagerów którzy się dobrze bawią i nie mają nic do roboty.I tylko Cię obserwują z ambony jak pracujesz.Nie możesz się odezwać i powiedzieć że jest coś nie w porządku,bo wtedy możesz pożegnać się z pracą.Wypaliłam się tam kompletnie i wiem że nigdy nie pójdę do takiej pracy, to nie moja bajka a innych podziwiam za wytrwałość.Ale niedługo też się wypalicie i przyjdą inne konie i nowe zaprzęgi.

kara

Marta wchodząc na dział przemysłowy mówi się cześć nic lepszego nie jesteś mały krasnaliku.

rafa

Witam Nie paczcie się jaka podstawa tylko jaka praca masakra dział przemysłowy jesli nie wyrobisz normy lecisz norma praktycznie nie do wyrobienia te pieniadzę za taką harówę to nie żadna łaska i tak od poniedziałku do piątku nawet usiąść chwilki nie można a iść do ubikacji tylko donosicielów pełno jak można nie mieć kontaktu ze światem. ( chodzi o telefony komórkowe ). To nie jest praca na duzszą mete ja po pierwszym dniu zrozumiałam że po 2 tygodniach tam nie wytrzymam juz mam nową pracę NORMALNĄ PRACĘ KASA TO NIE WSZYSTKO. A gupio mądrych nie brakuje MARTA I KASIA NIBY TRENERKI dział przemysłowy. KOMPLETNE DNO>

@rafa

Co ja "pacze" :) błąd na błędzie, aż "gupio" :)jak to dobrze, że cię już z nami nie ma :) Ciekawe jak ci poszły testy z taką Polszczyzną. Powodzenia w nowej pracy

Ewe

To jak jest z tymi zarobkami bo jutro idę właśnie idę na rozmowę o pracę i nie wiem czego się spodziewać, w ogłoszeniu jest 2750 brutto.

powiedz nie, nie trać czasu

ludzie nie traccie czasu na nie poważne procesy rekrutaacyjne najpierw stracicie godzine na prezentacje firmy potem następnom na tessty a jeśli je przejdziecie pomyślnie to i tak podziękujecie bo proponują zarobki zbliżone do nainiszej krajowej plus premie więc strata czasu chyba że chcecie się zdenerwować to zapraszam do agencji pracy na strate wolnego czasu zamiast rozglądać się a poważną pracą Rekrutacjaa przypomina rekrutacje na Maanaderskie stanowisko tyle że dotyczy fizycznej pracy

zainteresowana

Są przyjęcia do pracy ale małe stawki 1800 brutto i praca jest jak na akord zapłacą ile zrobisz bo mówili że każdego pracownika rozliczaja inaczej wiem bo byłam na rozmowie i zrezygnowałam bo sprawdzali mnie z zegarkiem

Donald
@zainteresowana

Jak to? Przecież przez telefon dziewucha, mówiła 1950 NETTO. a tu taki zonk? Może to zależy na jaki dział albo coś źle zrozumiałaś.

@zainteresowana

To źle się dowiedziałaś bo przez jobman zarabiasz brutto 2750 czy 2754 a przez firmę ponad trzy klocki, i nie rozliczją każdego osobno wszyscy pracownicy zarabiają tyle samo!!!

donald

Czy są aktualnie przyjęcia do firmy ? I jakie stawki oferują ?

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX