Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

ya

Pytanie do pracowników, którzy tam pracują - czy jest dostęp do Benefit Multisport?

Pracownik dwa

Żartujesz sobie, ile musiałeś zrobić tych nadgodzin, łącznie 300? że 3kafle wyciągnąłeś, ja też tam pracuje i pierwszy raz słyszę żeby wyciągnąć 3tyś. jako szary robol/magazynier. Ja robię na Kiełczowie, co do zmian, mają być wprowadzone jak najszybciej, jak tylko uzbiera się komplet pracowników,a teraz na Kiełczów masowe rekrutacje są, więc pewnie raz dwa i zmiany będą, ja nie mam możliwości pracowania na zmiany, dlatego będzie wypowiedzenie :)Praca jak praca, jak na magazynie za normalne pensje, nie jest rewolucyjnie ale fakt wypłaty na czas, tylko pytam wypłata na czas to jakiś standard ?:D

@Pracownik dwa

Ciebie miałem pytać. Jak długo tu Pracujesz?

Pracuję w tej firmie ponad dwa lata. Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem. Kiedyś faktycznie było różnie, ale obecnie nie jest źle. Naprawdę nie ma co narzekać. Może zmartwię tych co chcieliby przyjść i za nic robienie brać kasę. Nie ma tak dobrze. Tu trzeba pracować, tak na marginesie to chyba właśnie po to przychodzi się do pracy. Żeby pracować! To nie prawda, że są dwie zmiany. Kiedyś na pewno będą, ale puki co jest tylko jedna zmiana od 6:50 do 15:00. Pojawiają się nadgodziny, ale za wszystko jest płacone, więc chętni mogą dorobić do pensji. Ja ostatnio z nadgodzinami i z pracującą sobotą miałem 3 tyś., na rękę. Uważam, że to nie jest źle. Testy na rekrutacji nie są trudne, wystarczy trochę pomyśleć.

Aaaa

Witam czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda test matematyczny. Juz niedługo mam rozmowę i obawiam się tych testów. Pozdrawiam

qqq
@Aaaa

testy jak testy, liczysz, mnożysz, dodajesz, odejmujesz, ułamki, procenty i takie duperele, matematyka z logicznym czytaniem ze zrozumieniem. Trzeba 95% mieć żeby zdać, jakoś tak.

@qqq

Jak długo tam pracujesz?

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przyjecia sa przez agencje ale tez bezposrednio. Mozna zostawic cv na recepcji. Na razie jest jedna zmiana, w przyszlosci praca na 2 zmiany. Moze w przyszlym roku? A jak dalej zalezy od rozwoju sklepow.

ona

Ja także mówię o pracy w magazynie miałam już kilka spotkań z Paniami z agencji pracy i cały czas mówią że praca jest na jedna zmianę 7-15 po nowym roku ma być dopiero wprowadzona 2 zmiana.

o..
@ona

na razie jest tylko jedna zmiana 6:50-15:00, później ma być wprowadzona druga..zmiana...

...

Zależy kto o czym piszę, może do biur? do mnie dzwonili z ich agencji pracy i na magazyn, praca na dwie zmiany i również informacja że po skompletowaniu pracowników możliwość wprowadzenia w przyszłości 3zmianowej pracy. Poza tym, jedna zmiana w takich korporacyjnych magazynach to rzadkość.

Ona

Byłam na rozmowie i powiedzieli ze jest jedna zmiana 7-15 wiec skad te informacje ze sa dwie zmiany ??

@Ona

To prawda jest jedna zmiana ja też nie wiem czemu ktoś podaje informacje o dwóch zmianach a jeszcze wymyśla coś na temat trzeciej zmiany czemu ma to służyć?

Do fred.

sa tylko zmiany, niedlugo maja zostac tez wprowadzone nocki ...

fred

Czy w Tjx jest szansa na pracę od 8.do 16.?

normalnie down

Facet co ty pracy nie potrafisz szukac, jakis oszolomiony jestes czy co? Wysylasz Cv gdzie popadnie, dzwonia do ciebie, pytasz o warunki, nie odpowiada ci to szukasz dalej...

ej kej

więc podajcie nazwy firm gdzie warto złożyć CV na magazyn

do ej kej

w TJX "TK MAXX" Wrocław - są dwie zmiany na magazynie, po uzupełnieniu pracowników, ma wejść 3 zmianowy grafik, w tym nocki - wystarczy zadzwonić do ich agencji która rekrutuje i zapytać. Wszystko podpisywane jest przez agencje, nawet prezentacje o firmie prowadzi podczas "rozmowy kw." prowadzi Pani z agencji pracy. Co do zarobków, jak masz doświadczenie na magazynie i uprawnienia na wózki widłowe to z palcem w nosie znajdziesz pracę z lepszymi zarobkami - trzeba szukać, wysyłać CV na bieżąco, ja znalazłem lepiej płatną ofertę po pierwszej wizycie w Urzędzie Pracy. W TJX nie patrzą się na doświadczenie i staż, oni tam chyba nawet nie wiedzą jakie Twoje CV jest i co w nim masz napisane, nawet byłbyś najlepszym magazynierem na świecie, mają to gdzieś - bo mają śmieszną zasadę rekrutowania, przez robienie jakiś beznadziejnych doświadczeń/testów na ludziach. Tam może dostać prace mosiek z dwiema lewymi rączkami, bo zda fartem testy. jeden błąd przy testach i można powiedzą Ci papa - jakimkolwiek byś był dobrym pracownikiem...

ej kej

na czym dokładnie polega test z wrzucaniem tych kuleczek. Macie jakieś zakłady , które podobnie płacą i mają tylko jedną zmianę we Wrocławiu jak tak to piszcie nazwy. Jeśli się gdzieś dostanę o podobnych zarobkach i na jedną zmianę we Wrocku daje 150zł

jaa

Test kuleczek to nic w porównaniu z testem robienia gały pod biurkiem.Ale to już dla starszych pracowników na wyższe stanowiska.

Prawda.

Też dzisiaj byłem, z tym że pracuję już jako magazynier, ale szukam nowego doświadczenia. Z tymi testami faktycznie dziwactwo - ale jutro będę miał z czego się pośmiać z kumplami w pracy! Test na wrzucanie tego badziewia do pojemniczków, rozwalił mnie na łopatki, czułem się jak ich eksperyment...

On

Rozmowa jak na pracę na magazynie jest dość wymagająca. Podczas rozmowy zbierają małą grupę chętnych i robią małą prezentacje firmy. Później zapraszają na pisemne testy. Pytania w testach są z czytania ze zrozumieniem, jest czytanie ze zrozumieniem w formach matematycznych, jest też liczenie np. ułamków, procentów. Itp. w każdym razie 3 strony A4 pytań, na to ograniczony czas 15 minut żeby wszystko rozwiązać. Żeby zdać test, trzeba napisać go poprawnie na około 95procent - także błędy nie wchodzą w grę. Później jest test na zdolności manualne, rozkładają "kuwety" ponumerowane i "kuleczki" z liczbami, które w trzeba odpowiednio wrzucać w miejsca wytypowane z listy. Wszystko okej, ale na to jest 3minuty czasu :-) generalnie miałem okazje być, mam 5letnie doświadczenie na magazynach - zero problemów, praktycznie wszystkie uprawnienia na rodzaje wózków widłowych, chwytaków, suwnice... I nie dostałem się do pracy, zdałem test matematyczny, ale poległem na kuleczkach - które moim zdaniem nie mają nic wspólnego z pracą na magazynach. 5 osób w grupie ze mną też oblało. Podobno płaca fajna, ale dla mnie dużo mniejsza niż miałem na poprzednich magazynach - tym bardziej że tutaj jest to przez pośrednictwo pracy. Czułem się jak małpa podczas eksperymentów, podczas tej rozmowy, straciłem tylko czas. Powodzenia Króliczki doświadczalne :D

ANA

MAM WŁAŚNIE ROZMOWĘ ZA PARĘ DNI MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK TO WYGLADA I JAKIE SĄ GODZINY PRACY?? CHODZI MI OCZYWIŚCIE O MAGAZYN :)

wow wow

Teraz od września maja być już tylko przyjęcia przez agencję pracy. Co za tym idzie, umowa przedłużana co jakiś czas (umowa zlecenie), pieniążki o 1/3 mniejsze (jak to w pracy przez agencję). A niestety zapierniczać trzeba będzie jeszcze bardziej, bo mogą w każdej chwili nam podziękować.

tomd777

hej w ostatnim czasie bylem na rozmowie w cntrum dystrybucyjnym na kielczowie,zobaczylem calą produkcje i mozliwosci budynku,sa tematy do poprawy ale zauwazylem tez duzo plusow dla pracownika produkcyjnego. W zadko ktorej firmie widzialm zeby leciala na hali muzyka,wg mojej oceny to fajna sprawa bo pracuje sie wydajniej,w wielu innych zakladach uwiezcie jest to powazne zagrozenie w oczach BHP,druga zecza ktora urzekla to budynek i jego mozliwosci,naprawd w tej chwili jest wykozystane 1/3 dostepnej powierzchni,kochani mase firm boryka sie z miejscem a tutaj jest niesamowita mozliwosc,tak naprawde firma zainwestowala mas pieniedzy a to znaczy ze produkcja bedzie kierowana tutaj,znaczy to tez ze z was pracownikow beda wybierane osoby funkcyjne itd,znaczy to tez przedewszystkim ze bedzie praca w stabilnej firmie na dluuugi czas. pozdrawiam rEkruterow. T

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX