Opinie o Silver Haus Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silver Haus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Silver Haus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Haus Sp. z o.o. w Szczecin

Karolina Nowy wpis

Te komentarze są porażające. Zalegać komuś prawie 300tys? Szok, nie do pomyślenia. Proszę dajcie znać, czy firma oddała Wam pieniądze i jak oni w ogóle teraz funkcjonują?

angela Nowy wpis
@Karolina

Pan Piotr S. winny jest około 1500 zł, tytułu wynagrodzenia. Pamiętam, jak Koleżanką (też była zatrudniona w firmie Pana S.), miałyśmy zakaz otwierania drzwi do budynku. Chodziło o pieniądze, które Pan Piotr był winny wierzycielom. Oczywiście, nie zdziwię się, jeśli moja ocena negatywna zostanie usunięta. Ale, na takich pracodawców nie ma "paragrafu". Wspomnę, że zatrudnia Ukraińców. I po prostu wykorzystuje Ich.

Skw Nowy wpis

Zrobiłem Dla nich zlecenia i do dziś zalegają mi ponad 280 tys złotych Proszę uważać na oszusta jakim Jest Peter Siemenn Ma od 2015 roku kolejne firmy i nadal (usunięte przez administratora) Uważajcie na to nazwisko

ep Nowy wpis

czy siedziba firmy firmy nadal mieści się na ulicy jodłowej?

ms

taak 6 lat nie mogę odzyskać swojej pensji tylko trzeba iść do firmy i Ci oddają chyba ŻART

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silver Haus Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ktoś

Od pół roku tam nie pracuje a wypłaty za ostantie 1,5 miesiąca nie widziałem/am :/ Tragedia!!!

bolo

A w jakim celu chcesz się z nimi skontaktować?

współpraca

Ktoś ma kontakt do prezesa tej firmy bezpośrednio? Jak szukacie pracy w Silver Haus to jest jakiś telefon kontaktowy podany? Na ogólny nikt się nie zgłasza, komórki ogólnej też nikt nie odbiera, a muszę się z nimi skontaktować.

bolo

Do dalibora,łałaliłóa, marcina, i dario nie piszcie tu bzdur o firmie, której wcześniejsze posty nie dotyczą. Dla waszej wiadomości opinie dotyczą spółki SILVER HAUS Sp. z o.o. ze Szczecina i tylko i wyłącznie interesują nas opinie dotyczące tej spółki, gdyż wcześniejsze posty wskazują na to, iż spółka ta nie rozlicza się z pracownikami.

czajen

jeżeli mówimy już o deweloperach budowlanych na terenie Warszawy to szczerze mówiąc współpracowałem z tymi bardziej znanymi , ale w branży dużo słyszy się o innych firmach i tak silver haus ma całkiem niezłą opinię pośród osób zajmujących się temtayką sprzedaży nieruchomości. Także chyba firma na plus

krol

niestety tak

krol

zadzwoń(usunięte przez administratora) Pan prezes to czuły i opiekuńczy człowiek no i niestety nie ma stałych pracowników

vinc77

Owy prezes nie płaci komu tylko może. Pracownikom, podwykonawcom, dostawcom. To (usunięte przez administratora) pierwszego sortu. Płaci jedynie prawnikom.

Pawel U

Pracowalem w SH 2 lata i faktycznie dostaje sie 10zl/h na okresie probnym u mnie trwal m-c jesli ktos dobrze pracuje to dostaje podwyzke a po podwyzce to juz sa jakies pieniadze....tyle odnosnie zarobkow co do wyplaty sa obsowy ale nie jakies tragiczne ja najdluzej czekalem 3 tyg ale niezdarzalo sie zeby kolo 10 nie dostac zadnej kasy. I niejest tak ze szef ma kase a ty nie jesli jest obsowa wynika z platnosci od inwestorow ....wplywa kasa odrazu szef placi...... Ja juz niepracuje i wszystko co mi SH wisialo jest placone tak jak uzgodnilem z prezesem......moze i to trwa ale wiiem ze SH sie ze mna rozliczy co do zl. Z tego co wiem to kazdy kto odszedl z SH rozliczyl sie i niezostal oszukany

killemall
@Pawel U

bajkopisarz

Kowal

Wszystko było pięknie do puki nie przyszedł dzień wypłaty,

kowal

porażka !!!

maks
@kowal

Porażka to bardzo ogólne stwierdzenie. Czy możesz podać jakieś szczegóły? Byłeś? pracowałeś? jeśli tak, to jak długo? i dlaczego twierdzisz że to "porażka"?

ms
@maks

(usunięte przez administratora)odpowiedz coś mądrego

george

nie polecam (usunięte przez administratora)

Pakos

Nie podejmujcie pracy w tej firmie OSTRZEGAM (usunięte przez administratora) !!!!

mirek

tragedia

Współnik Flying Table Sp. z o.o.

Więcej szczegółów dowiecie się od byłego pracownika spółki Silver Haus ze Szczecina pod[usunięte przez moderatora], który był już wcześniej w jednej z treści opinii.

hej, a skoro nie ma linka tak czy siak, to może napiszesz tutaj konkretnie o co chodzi? jesteśmy ciekawi:)

może nie pisz tu konkretnego linka tylko napisz o co chodzi? a czytałeś regulamin forum? może tam znajdziesz odpowiedź..?

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Haus Sp. z o.o. - Szczecin

Silver Haus Sp. z o.o.