Opinie o Ten Square Games S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ten Square Games S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ten Square Games S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ten Square Games S.A. w Wrocław

Iwona

W większości przypadków wypowiadacie się o Ten Square Games S.A. z pozycji konsumentów. Celem tego forum jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii o tej firmie ale jako pracodawcy. Zachęcam osoby aktualnie zatrudnione w Ten Square Games S.A. o wyrażenie swojego zdania na temat warunków pracy jej organizacji i innych ważnych aspektów istotnych z perspektywy osób, które chciałyby aplikować do tego pracodawcy.

zenek

Naprawcie grę "Lets Hunt" bo przez 5 min. żadna zwierzyna sie nie pokazała i same straty przez to mam.Albo zatrudnijcie lepszych programistów.

Ouch

Ta firma to żenada.

TSG

Cześć! Przepraszamy za kłopot. A możesz nam powiedzieć, kiedy do nas pisałeś i jakiej sprawie? Chętnie pomożemy!

TSG

Hmmm... nie możemy znaleźć tej wiadomości, ale bardzo chętnie pomożemy, możesz se skontaktować z nami ponownie? Bardzo proszę daj znać tylko, że piszesz z goworka i prosisz o przełączenie do Grzegorza ;)

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Iwona

Śledzicie stronę internetową firmy? Znajdziecie tam informacje na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji: https://tensquaregames.com/jobs/ Obecnie poszukują osoby między innymi na stanowisko QA Tester. Pracujesz w Ten Square Games? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku.

marcin

Na programistę trzeba miec zadatki, że tak to nazwę ,przede wszystkim spore doswiadczenie i duża wiedze teoretyczną, watie by przyjmowali kogoś z małym dosiwadczeniem, raczej szukają specjalistów w tej branży.

NickDick

@kurczak - "Szkoda, że nie mają żadnych aktualnych ofert pracy" - nie patrz na ogloszenia, jak jestes dobry to sie odezwa, do mnie napisali po paru tygodniach, ze jest stanowisko. Z kasa tez moze zbyt rozowo napisalem, to bylo tak, ze faktycznie chcialem troche za duzo na start, wynegocjowali pare stowek mniej na poczatek ale po pol roku gdzies tak juz dostalem tyle ile chcialem i od tamtej pory jeszcze mialem pare podwyzek. Tez spoko, ze naprawde nie żydzą na soft, jak masz doswiadczenie w programie albo wole nauczenia sie to zainwestuja. "Na pierwsza prace to (usunięte przez administratora) sa fair z wyplatami" - Naprawde.... Dzieki admin, ze mi kompletnie zepsules szyk zdania, wyglada jakbym napisal cos zlego.. Jeszcze raz - Jak na pierwsza prace to jest "zajefajnie", sa fair z wyplatami.. btw. wlasnie poczytalem opinie Vivid games i sie ciesze, ze jestem w TSG jednak:D

NickDick

Na pierwsza prace to (usunięte przez administratora) sa fair z wyplatami, dostaniesz tyle ile wynegocjujesz na rozmowie i nie żydzą jak jestes dobry. Ponadto co pol roku jest rozmowa i sa podwyzki jak dobrze pracujesz (serio:) Z drugiej strony perspektyw troche brak i te gry co oni robia.. no ja nie wiem kto w to g**** gra.. Tez jest brzydka tendencja do klonowania innych gier - czyli jak wszedzie:) Aha, juz nie sa na biskupinie, teraz to jest w okolicach Kromera. Troche stracilo z uroku malej firemki gdzie wszyscy sie znaja, jest troche bardziej profesjonalnie teraz. Mi brakuje tamtego klimatu ale pewnie niektorzy tak wola jak jest teraz. Ogolnie to i tak moja najlepsza robota do tej pory ale jak chcesz cos oryginalnego robic to sie bedziesz meczyc, lepiej za mniejsza kase do jakiegos indie-projektu.

?

Próbuję się dostac do tej firmy, jak widzę same pozytywy... a w dzisiejszych czasach to rzadkośc. Praca w mniejszym gronie, gdzie każdy się zna ma swoje plusy nie to co wielkich molochach gdzie jesteś małym trybikiem i nie masz nic do gadania. Napiszcie jakie warunki płacowe i jak ogólnie praca wygląda. pozdrawiam

noname

Super firma, dobra atmosfera i doceniają człowieka, ale żeby nie było wątpliwości jak chcesz się obijać to lepiej tu nie przychodzić. Praca wymagająca ale dająca dużą satysfakcję. Jedyny minus to, że Biskupin i daleko wszędzie.

Bzyk

Jestem nowym pracownikiem, ale pozwolę sobie napisać to, co widzę. Niesamowicie zintegrowana ekipa. Wspólne śniadania, obiady, grill po pracy w ogródku firmowym. Osobiście czuję się doceniony, a w takich przypadkach człowiek naprawdę daje z siebie o wiele więcej!

xyz

super atmosfera pracy, elastyczne godziny, fajne biuro. Jedyny minus to Biskupin - bardzo fajna dzielnica ale wszędzie daleko :)

Snoopy

Z punktu widzenia twórcy gier. :) Plusy: dobra kasa, stabilność finansowa firmy, fajna siedziba, elastyczne godziny pracy (nie ma spiny, że się tramwaj spóźnił itd.), no i fajni ludzie, wspólne piwko (po pracy) i obiady (w pracy)! Minusy: jeśli ktoś mieszka w drugim końcu miasta, to wrocławski Biskupin jest daleko, no i firma robi stosunkowo małe gierki (czyli Wiedźmina tu nie spotkasz), ale za to dochodowe i na cały świat, bo to sosziale są. Moja ocena 4,5 na 5!

Zostaw merytoryczną opinię o Ten Square Games S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ten Square Games S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ten Square Games S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ten Square Games S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ten Square Games S.A.?

Kandydaci do pracy w Ten Square Games S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ten Square Games S.A.
3.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Ten Square Games S.A.