Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

mika

Hej dostałam odpowiedź wyjazd w czwartek zobaczymy jak będzie

kaz.sko
@mika

a ile czekałaś na wyjazd od złożenia aplikacji do nich

krisu

zapraszam wszystkich którzy mają pozytywne zdanie i oczerniają innych jacy to leniwi są i przyjechali tylko dla zabawy jak to wypłaty zawsze w porządku itp itd do Łodzi dla każdego z was Będe miał coś wyjątkowego czekam na Pomorskiej 43 a nie tylko gadać potraficie i zachwalać i jacy to silni jesteście na odległość i co zrobicie jak przyjedziecie zapraszam CEBULAKI

iw

dziekuje Sara za informacje na temat pracy tam, ja wybieram sie z kolezanka lecz mam nadzieje ze bedziemy razem mieszkać i pracowac, bo to zawsze lepiej. Napisz ile sie płaci za mieszkanie i co trzeba z soba zabrać, jakie obuwie czy pościel itd. Czy przelewy są co tydzień na konto i czy daja jakies zaliczki? jesli chodzi o pracę to pracowałam pod foliami i wiem jak jest ciężko i gorąco . kto chce pracować to będzie. a umowe się podpisuje na jak długo? pozdrawiam

Lucky

Witam. Wszystkich zacząłem pracować dla Goodmorninga jak jeszcze nazywali się Exotic Gren i powiem tak. Od drugiego dnia pobytu miałem prace stała w jednym miejscu na szklarni normalnie 40-45 godzin a w sezonie 50-55 wiadomo gorąco ale przyjechaałem tu zarobić wypłaty co tydzięń . czasem były pomyłki ale biuro to wszystko wyrównało . I nie piszę głupoty bo ten kto zna prace i przyjechał zarobić a nie bawić się to zarobi . Byli tacy a widziałem ich którzy liczą na łatwy pieniądz kilka godzin w tygodniu na fajki piwko imprezki i to takie osoby właśnie piszą najwięcej komentarzy jak im żle taka jest prawda.

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
naaal

Witam,czy ktoś jedzie w przyszlym tygodniu z tej firmy do pomidorow?

Sara

Jest dobrze, pracuje na kwiatach, mieszkam w Hadze, najpierw na Stelli, ale jak dostaniecie pracę to przeprowadzają, jednych na domki inni zostają w Stella i jeżdżą do pracy samochodami, po 3 tyg wypłata, na czas bez problemów, sprawdzasz się, dostajesz nadgodziny ekstra płatne, są ludzie co wyciągają po odciągnięciu za mieszkanie, dojazdy, ubezpieczenia i podatków 400€ ale to szczęściarze i pracują w weekendy, bez weekendów 40 g tyg to 240€. Polecam, ale dla tych co nie boją się ciężkiej pracy i nie marudzą...

iw

Witam czy jest ktoś kto powie o tej firmie i pracy dobre zdanie? czy naprawdę jest tam tak fatalnie. Prosze o szczerość od kogoś kto tam pracuje. Bo jeśli faktycznie jechać tam i nie zarobic to bez sensu.

mika

Ja złożyłam papiery i powiem tak jeśli dostanę ofertę to zaryzykuję w tamtym roku byłam w holandii przez inne biuro ja byłam zadowolona a niektórzy potrafili narzekać z byle powodu, jak było godzin mało to płakali ze kicha ze nie opłaci sie siedziec jak zaczął sie sezon i godzin dużo to narzekali ze nawet odpocząć nie mają kiedy bo za dużo pracy wiec ja juz nie wiem jak komuś można dogodzic jeśli ktos ciągle jest na nie, była taka jedna dziewczyna co po 4 miesiącach odłożyła 200 euro bo tak sie bawiła, jak wróciła do domu to powiedziała ze pracy nie było dlatego nie zarobiła. Dlatego tez ja juz nie wiem w jakie opinie wierzyć,

LENKA

dostałam oferte pracy i mozliwy wyjazd w przyszłym tygodniu.Polecacie czy nie ryzykowac?

kris

mam wyjechac teraz w piatek na stelle a powiecie mi jak z zarobkami tak szczerze co tydzien czy co 3 tygodnie i wyplata za 3 tygodnie jak to jest naprawde... wiek +24lat.. odposzcie pozdrawiam was

Mirek

Jeśli ktoś chce pracować i nie wali w hu...ja to robota zawsze się znajdzie, a ci co myślą że przyjechali na wakacje to niech lepiej nie przyjeżdżają. Trzeba mieć też troche szczęścia żeby trafić do dobrej pracy i się w niej utrzymać.

Adam Kozłowski

Witam, wyjechałem w listopadzie, na początku ulokowali mnie w Stella Maris, miło wspominam, pani Zosia, Beti. Pierwsza praca na lakiernii wieszanie elementów do malowania, przepracowałem jeden tydzień (byłem w zastępstwie za Polaka co zjechał na uropik) następna praca w fabryce już na stałe można powiedzieć... obsługa maszyn do obróbki metalu, robię trochę nadgodzin pracy jest sporo, ale weekendy wolne co tydzień po odciagnięciu mieszkania, samochodu i ubezpieczenia zostaje mi 315€ pracuje 50 godzin tygodniowo. Agencja jak każda inna, jak ktoś chce narzekać wszędzie będzie narzekał, i trzeba pamiętać, że przyjechało się do pracy a nie na wakacje, picie, palenie zioła, powoduje problemy, lepiej unikać ich, opinie negatywne zwykle piszą ludzie co nabroili, czyli przyszli najebani do pracy, lub kogoś pobili, robili głośne imprezy, agencja wprowadza rygor i kary, aby normalni ludzie co chcą pracować żyli w jakiś przyzwoitych warunkach a nie w gnoju wśród pijaków i narkomanów, dlatego szybko się rozprawia z takimi. Koordynatorzy są OK, starają się znaleźć fajną pracę, ale jak ktoś po 3 dniach pracy na szklarni zaczyna narzekać, że mu gorąco i dzwoni do koordynatora z pretensjami to oczywiście w przyszłości nie może liczyć iż koordynator będzie starał się o pracę dla niego gdziekolwiek, bo zwyczajnie chce mieć spokój i tak ma wiele spraw na głowie, więc lepiej zaopatrzcie się w lepsze buty oddychające nie te badziewie za 25€ bo wyjdziecie na tym jak zabłocki na mydle. Ceny żywności podobne jak w Polsce, trzeba sobie gotować, i najważniejsze trzymać porządek... Można zarobić, praca jest, Holendrzy dobrze podchodzą do Polaków co ciężko pracują, i się starają. Jest Pełen luz, a co do ludzi co lubią wędkować, tu jest prawdziwe eldorado, szczupaki karpie !!! ogromne ilości, wystarczy kupić kartę za 35€ i przez cały rok można łowić ile się da...

Damianoo znając tamtejsze realia , już jakiś gostek,który mieszka albo pracuje z twoją kobietą pyka ją i to ostro. A na to że będziecie mieszkać razem to zapomij niema najmniejszej szansy. Nawet nie proś korków bo oni to mają w tej kwesti g...wno do powiedzenia. Od takich spraw jest biuro w Etten-Laur z tamtąd płyną wszystkie rozkazy. To żadna nowość że was rozdzielili ,w tej firmie mają właśnie taką strategie, chodzi w tym o to żeby w pojedynkie jesteś słaby i mogą tobą pomiatać.

polak

witam a wyplay co tydzien ?? czy co 3 tygodnie jak to jest naprawde?? bo mowia w biurze ze co tynien wynagrodzenie jak to jest??? odpiszcie szczerze ..pozdrawiam

Marecka

Witam ile mozna zarobic przez tydzien na czysto? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Marecka

Witam ile mozna zarobic przez tydzien na czysto? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Natka

Hejka ja wybieram się z koleżanką w przyszłym tygodniu na kwiaty.Może mi ktoś coś powiedzieć co jest nie tak z tą firmą?

ola

Hey mam ofertę na pomidory a moj chłopak na ogórki. Możecie coś napisać czy daja mieszkania dla par i jak wg wygląda w tym goodmorning.

Damianoo
@ola

hej ola odradzam ci wyjazdu w parze z chlopakiem poniewaz jestem aktualnie w takiej sytuacji ze wyjechalem tydzien temu z dziewczyna i po przekroczeniu granicy dostalismy smsa ze ja mam jechac w inne miejsce, i od tej pory widzielismy sie 5 minut i to jeszcze troche przypadkiem. teraz musimy kombinowac zebysmy byli spowrotem razem ale wszyscy ktorych spotkalem tutaj mowia ze marne szanse zebysmy byli razem, no ale trzeba probowac wszystkiego . pozdrawiam

zybstar

Hehe, tak czytam te opisy i przypomina ni sie mój ubiegloroczny wyjazd.... wciaż mają nowy narybek wiec pomiatają ludźmi, pewnie niepredko sie to skończy bo sytuacja w polsce dzieki wieloletnim rządom POstepowcow zmusza do wyjazdu.... osobiscie zamienilem nl na uk, dla wladajacych biegle angielskimpolecam

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING