Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

StasiDDR

Współczuję ci. Ale tak ta agencja działa. Mnie spotkało coś podobnego.

a widzisz, tak wszedłem z ciekawości na stronę gdzie miesiąc temu dodałem swoją opinię. byłem ciekaw ile jeszcze osób dało się zrobić w bambuko jak ja. no i patrzę na twój komentarz. powiem tylko tyle: teraz pracuję w PL, praca w moim zawodzie, umowa o pracę, kasa większa niż miałbym rzekomo zarobić w Holandii jak twierdzi firma GM, no i najważniejsze jestem na miejscu z rodziną. przygoda z firmą GM do był kop w tyłek dla mnie, ale to już rozdział zamknięty. życzę powodzenia tym, którzy wrócili z Holandii oszukani przez firmę GM i pozdrawiam tych, którzy jednak są zadowoleni z ich usług.

jasiu

smieszny jestes na co pozew ze wam luksosow nie zapewnili wiekszosc z was nawet kibla w domu nie ma sracie gdzies na dworzu do dziury woda ze studni szambo kolo domu 3 programy w telewizji do sklepu 5 km albo i lepiej internetu brak bo gdzie w tych dziurach kolo zlotowa internet maja, a w holandi panstwo wielkie udajecie luksusow sie zachcialo to trzeba bylo sie uczyc a nie zawke skonczyl i milionerem chcial zostac albo byc traktowanym jak ksioze brytyjski was sie po... sluchac nie da i czytac piszecie bzdury a wiekszosc z was tam juz 10 lat robi

jasiu

powiem ci tak ludzie nazekali i nazekaja ale i tak tam jezdza i jezdzic beda (usunięte przez administratora)

jan 3 waza

byłem w sezonie 2014, przyjechałem w piątek w poniedziałek zacząłem pracę, w dniu przyjazdu byliśmy w urzędzie złożyć wniosek o sofi, stella ogólnie spoko(usunięte przez administratora)

jan 3 waza
@jan 3 waza

ludzie (usunięte przez administratora) - chodziło mi oczywiście o obsługe/recepcje stelli :) którzy nie wiem po co tam są

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Majek

Ja nie wierzyłam w opinie o tej agencji ponieważ też miałam tą agencję z polecenia no i uwierzcie mi, nie przekonujcie się na własnej skórze,(usunięte przez administratora) A pozytywne opinie potrafią o nich wyrazić tylko ludzie którzy pracują tam od dłuższego czasu(usunięte przez administratora)

rrrrrrrrrr

Te 250 e przy ilu godzinach pracy miała

kasia

witam, czy na wszystkich lokacjach jest internet czy tylko na stelli? :/

Marcin88

Miesiąc temu wyjechałem przez Goodmoring i jestem póki co zadowolony. Mam godziny, pracauję na pakowaniu owoców i warzyw. Mieszkam na Stella Maris w Welberg- bardzo ładne mieszkanka- trzeba dbać- bo jest to sprawdzane. Przelewy mam 250e na tydzień. Mi się udało, tylko tyle mogę powiedzieć. Ja złego słowa na agencję nie napiszę- jak się coś zmieni dam Wam znać. POZDRO!

praca

witam potrzebuje opini o firmie goodmoring sobote mam wyjazd

maria.13

Witam ! Ja tez wybieram sie na ryby i chcialabym dowiedziec sie cos wiecej o tej pracy, jesli byles, bylas napisz mi prosze czy ciezko, co konkretnie sie robi, jak z godz i ile za godz. daja, co z atmosfera w pracy itd.Dziekuje bardzo za wiadomosc. Pozdrawiam maria.piotrowska13@wp.pl

tomi

Witam ajak jest teraz tam? moja znajoma tam pracowala niby mowila ze jest spoko ale juz nie wiem kogo sluchac czytajac te komentarze. ja mam jechac od 1 czerwca i nie wiem czy jechac czy nie,pomozcie

A ja chwalę sobie pracę w Goodmorning. Wyjeżdżam przez biuro w Złotowie i też złego słowa o paniach w Złotowie nie powiem. Fakt czasami realia o tym co mówią a tym co jest na miejscu w Holandii różni się ale w Nl traktują ludzi jak numer personalny. Tam jak ktos pojedzie w innym celu niż zarobkowy to robi wypad i stad te opinie negatywne. Często widzę syneczkow mamusi czy lalunie które mysla ze wyjada i swiat sie otwiera. Albo jedzie jakas sierota i nie umie się odezwać to sobie nie poradzi. W firmie Goodmorning jest dobrze ale trzeba walczyć o dobra prace i przestrzegać zasad.jak chcesz ściemniać to jedz do gdzie indziej.

HGWXIX
@Monika

Pewnie w Goodmorningu pracujesz skoro chwalisz. Nikt normalny i kto pracował to ich nie chwali.

tajka

pracowałam przez ta agencje...mieszkalam na stelli jeden wielki balagan jesliktos chce wyjechac razem czyli np para, kolezanki itp zapomnijcie o wspolnym mieszkaniu (usunięte przez administratora)ogolnie atmosfera ok bo dziewczyny tam spoko ..temperatura zalezy od dnia jak grzeje to sauna i solarium w jednym NIE POLECAM (usunięte przez administratora)..bylam na pomidorach ciezko ale lzej niz u alberta obcinalam liscie potem 2 dni w domku i na 3 godz w pole nastepie od czwartku do wtoeku wolne i znowu 7 godz pomidorki,,,potem na drugi dzien wolne i takkkk znalazlam cos innego NIE POLECAM!!!!!!!

daras1985

Witam mam oferte z gd w sobote wyjazd najlepsze jest to ze nie wiem gdzie tylko ze ogrodnictwo szklarnie widze po komentach ze lepiej siedziec w polsce

Arczi

Jest może wśród was ktoś kto wybrał się do pracy z tym biurem zaraz po szkole? Chodzi mi o tych co chcą na studia zarobić. Jakie macie opinie na temat tego biura? Opłaca się je wybrać? Ew. jakie inne biuro możecie polecić lub coś doradzić?

Przez goodmorning pracuje już kilka tygodni. Najpierw wylądujecie w jakimś hotelu, prawdopodobnie na Stelli. Od razu lub po kilku dniach dostaniecie jakąś prace, na kilka dni lub dłużej. To zależy ile jest w tym czasie pracy. Warunki na Stelli są dobre. Nie ma co narzekać. Czy praca jest ciężka? Zależy gdzie pracujecie i dla kogo. Jak ktoś ma determinacje i przyjechał zarobić to zarobi. Śmiać mi się chce jak przyjeżdżają tu ludzie bez prawka i nie potrafią podstawowych słów po angielsku :O nawet liczyć do 10. Wiadomo, że tacy będą siedzieć na hotelu bo nikt takich nie chce do pracy a później narzekanie. Do tego ludzie prości, którzy nie potrafią się zachować, nie sprzątają po sobie, robią burdy, co drugie słowo to kur***. Robią nam kiepską opinie. Później takie zdanie o polakach. Czasami trudno się skontaktować z opiekunami(koordynatorami), ale da radę. Płacą co tydz. i raczej nie ma żadnych pomyłek w wypłatach. Wiadomo, że czasem się zdarzają ale wyrównują za tydz. Wypłaty na czysto ok 200-300 euro na tydzień. Pozdrawiam

Osoba ktora pisała powyższego maila raczej ma problem ze soba. Jak mozesz kogoś tak obrażać i wyzywać od niedorozwiniętych ? Pracuję przez biuro w Złotowie 3 lata. Mam stała pracę i jestem zadowolony. Znam dziewczyny z biura w Złotowie ktore maja ogromną wiedzę i doswiadczenie. Wszystkie po studiach. Zawsze służą pomocą. Zastanów się co piszesz bo takie oszczerstwa są karalne. Jak masz odwagę pisać takie komentarze to się przedstaw.

kaz.sko
@Marek

sorki ale nie będę wchodził z tobą w konwersacje wyrażanie opinii i swoich wrażeń z wizyty nie jest karalne a tak dodam od siebie powołujesz się że skończyłeś studia ale widocznie nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem po pierwsze a po drugie twoja reakcja świadczy że mogę nadal podtrzymać swoją opinie że uważacie się za bogów i traktujecie ludzi jak śmiecie jeżeli zabraniasz nawet na forum wypowiadać o swoich wrażeniach ze spotkania z tym biurem.To są moje wrażenia i moja opinia nie wymieniłem z imienia i nazwiska pracownika z którym miałem spotkanie, ale jak się domagasz to mogę w centrali przedstawić jak działacie i jak pracujecie na wizerunek firmy dla mnie to nie problem.Ciekawe co właściciele powiedzą na tego rodzaju zachowania pamiętaj kij ma 2 końce

HGWXIX
@Marek

Chyba kolo mówisz o sytuacji z przed 10 lat....

fifi

Mam możliwość wyjazdu do Holandii przez GM do Sella podobno robota na mnie czeka wystarczy bym dojechał do środy i podpisał z nimi umowę.Dostane auto do dojazdów do pracy. Praca jest pewna już. Lecz mam dylemat bo kasa mała i nie wiem czy warto. I już sam nie wiem co mam robić... ma ktoś również taki termin wyjazdu ?

kamil304

Cześć wszystkim. Był ktoś w Bredzie obok Rotterdamu przez GM ? Jak z zakwaterowaniem i pieniążkami ? Jest praca, czy tak jak piszą wyżej - siedzenie w domu ? Dodam, że praca w szklarni przy pomidorach, ogórkach.

Polak

Thomas szczerze to najlepsze to holenderskie biura ,trzeba znac holenderski,z angielskim to ciężko znalezć coś(usunięte przez administratora) ale to opinia tylko dwóch znajomych wiec nie wiem czy miarodajna.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING