Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Benek

Polecam firmę- godzin około 38 w tygodniu. Przelew 240 euro na czytso, po opłaceniu ubezpieczenia, mieszkania. Gdzie w Polsce tyle zarobicie?

@Benek

Gdzie? Wszędzie tyle samo. Ale przynajmniej w jednym miejscu(usunięte przez administratora)

an

Rozmawialam z nimi dzisiaj. Info ze Zlotowa:pracy jest duzo, mmozliwosc nadgodzin. Pani w biurze jeszcze nie slyszala, zeby ktos sie nie zalapal na nadgodziny, jesli ma ochote dorobic. Strach pomyslec co tu wpisze za miesiac. Do zobaczenia w Stelli!

@an

Nie możliwość nadgodzin ale przymus nadgodzin za te same pieniądze. Pracy brak, a firma ściąga dalej ludzi. Ten (usunięte przez administratora) powinni dawno już skontrolować. Więc nie łżyj co to złotów nagadał bo wszystkie biura kłamią. A potem jak koszt narośnie na stelli to twój kłopot, nie ich.

gruubber

witam, mam zamiar wyjechac przez te biuro ale mam pytania odnosnie tego czy ktos wyjezdzal tam z uprawnieniami na wozki widlowe?!! pytam bo nie kazdy jedzie tam z zamiarem konkretnej pracy a zdania sa podzielone! czy byl tam ktos na podobnym stanowisku?!!

zarobek

ile się zarobi na czysto na miesiąc?

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Karolina1991

Polecam firmę- mieszkania ładne- nowy hotel. Pracuję po 45 godzin/tydz. na sortowni owoców. Przelewy co tydzień na konto. Firma sprawdzona. Teraz jest dużo ofert dla kobiet w mojej firmie. Jak zastanawiasz się nad wyjazdem to polecam w 100%

@Karolina1991

Łżesz jak pies. Ta firma nic takiego nie robi. Nie masz gwarancji że w ogóle pracować będziesz ale nabiją ci forsę za hotel i tak. Każdy pozytyw dla tej agencji tutaj to kłamstwo.

MAT123

HEJ kiedyś robiłem u nich przy różach dobrzemi szło po jakimś czasie około 2-3 latach jak skończyłem z nimi pracę sami zadzwonili cz niechciałbym pracować bo szukają ekipy ? a obecnie w Pl mam pracę na stałe za najniższą i zastanawiam się nad bezpłatnym ale strach jak mam miesięcznie 560 euro to po co mam jechać ? a ciekawe że odzywają się do tych co dawno z nimi skończyli współpracę To mnie dziwi ale gdy by było jak ostatnio to spoks bo wtedy do 14 lutego mega tygodniówki a teraz odzywają się dziś tzn 26.01.2015 wyedy miałem okolo od 360 do 440 euro tygodniowo

@MAT123

kasia&tomek

witam, dostaliśmy ofertę z tej agencji do pracy przy sortowaniu owoców i warzyw... może się jeszcze ktoś wypowiedzieć czy warto jechać? jest wiele opinii zdania są podzielone nie wiemy co robić... pozdrawiamy

@kasia&tomek

Nie macie gwarancji tej pracy. Pamiętajcie. Tak jak żadnej gwarancji że nie odeślą was po 3 tygodniach z niewyjaśnionych szczegółowo przyczyn. Czarodziejskie "Klienci nie byli zadowoleni"... Czy to jest (usunięte przez administratora) pomyliłem wcześniej adresata)

patrykskc

Witam wszystkich. Mam pytanie,czy wyjeżdża ktos do Holandii poprzez ta firmę tj 19-23 stycznia? Podobno w tych dniach ma być wyjazd. Nic więcej nie wiem,w poniedziałek mam dostać odpowiedz. Wyslalem wszystkie dokumenty na maila, gdy to zrobiłem pani z biura powiedziała,ze odpowiedz będzie w pon. Czy wie ktos co miała dokładne na myśli ,mówiąc odpowiedz??, pozdrawiam

zniesmaczony

To teraz sobie sobie zobacz 5 w pokoju po 100 euro to jest tysiak to wolał bym dom wynajac za te pieniadze no ale nie mozna bo zdzieraja nawet za hotel A jeszcze jedno zapytałem czy moge sobie znalesc mieszkanie na własna reke to wiecie co mi powiedzieli ze to niemozliwe bo musze mieszkac tam minimum rok to jest moja opinia oczywiscie Jesli komukolwiek pasuje taki wymiar czasu pracy oraz zarobki to prosze bardzo .Ajesli juz bym pojechał za granice swoim samochodem wiedomo dlaczego...... pozdro

Lena

Agencja jak każda inna, wszedzie sa lepsze zaklady pracy i gorsze, trzeba probowac. Zarobic mozna jak sie chce i przyjezdza sie faktycznie pracowac, a nie tak jak wiekszosc z podejsciem "czy sie stoi czy sie lezy to sie nalezy". Warunki na hotelu tez nie sa zle, nie rozumiem jak komus moze nie podobac sie towarzystwo, nie jedziesz na randke tylko do pracy. 5 osob na mieszkanie to nie jest tragedia, jak ktos chce to sie zaklimatyzuje. I mowie to z doswiadczenia, bo spedzilam tam pol roku, zarobilam ile chcialam, z hotelu mam same mile wspomnienia. Nie jest ta agencja w niczym gorsza od innych, a dla tych co narzekaja dobra rada ze nikt wam nic na zlotej tacy nie poda, trzeba sie postarac ;)

@Lena

Kogo w barana robisz? Agencja jak każda inna?(usunięte przez administratora)

kasis
@Lena

A co znaczy postarać? Czy po prostu trzeba się podłożyć koordynatorom .

zniesmaczony

Wypłata po 3 tygodniach dalej do roboty rowerem he he to jest dobre .w mieszka iu po 5. 32 godz w tyg gwarantują co daje na miesiąc 128 godz razy 6 euro śmiech z tego na miesiąc 520 euro trzeba im oddać bo na tydz mieszkanie 80 euro plus 20 euro u ezpieczenia plus 8 euro w tyg dojazd na czysto 800 zl a miesiąc he he

kinia

prosila bym o wiecej wiadomosci na dniach z kolezanka wyjezdzamy do tej firmy i chcialysmy sie czegos wiecej dowiedziec

renata091976@wp.pl

cześć ja tez dostałam propozycję z tej firmy na wyjazd 30 .01 i nie wiem co zrobić piszesz ,ze masz zdjęcia i filmy na grany o tej pracy czuy mozesz mi wysłać na e-mail pozdrawiam Renata renata091976@wp.pl

em

Jak z agencją GoodMorning w Olsztynie? Mam z nią wyjechać w połowie stycznia do pracy w NL, może ktoś coś podpowiedzieć?

Karina

do jakiej pracy?

Jabalga
@em

Bardzo źle. To i tak na miejscu w Holandii rządzi szef z Etten więc Olsztyn ci złote góry obieca a i tak gówno dostaniesz.

good morning
@em

firma GOOD MORNING (usunięte przez administratora) W OGOLE (usunięte przez administratora) POLECAM W ZLOTOWIE (usunięte przez administratora) ROBOTA JEST PRZYJEZDZASZ ROBISZ TYDZIEN CZASU(usunięte przez administratora)

@good morning

Albo firma odsyła ich z cudownym tłumaczeniem "niezadowoleni klienci".

Adaś
@good morning

Proste, jak zawaliłeś w jakiejś firmie to się nie dziw, każdy ma szansę, trzeba się starać, jak ktoś jedzie pić jarać zioło to tak ma

Karina

Dlaczego piszesz ze okradają? dostałam propozycje pracy z tego biura ale tyle negatywów...

Jabalga
@Karina

Każdy dostawał propozycję po zgłoszeniu się. A po przyjechaniu chlew i burdel. Więc to że sam fakt dostania propozycji zaistniał nie równoważy bajzlu i oszustw i złodziejstwa tej agencji.

MIR

hej Dostałem ofertę z tej agęcji to będzie mój pierwszy wyjazd za granicę, ile oni mniej więcej płacą za taką podstawową pracę bez doświadczenia i z komunikatywnym angielskim? Czy ktoś pracował u nich na wózkach widłowych? czy ich hotele posiadają atest ABU NBBU certifed flex fome ?:)

StasiDDR
@MIR

Nie mają atestów, nic nie płacą a wózki widłowe? Chyba jak pracodawca da.

ksenia

Cześć, ja chciałabym wyjechać do pracy z tej agencji żeby zarobić na ślub który planujemy w przyszłym roku bo zaręczyliśmy się nie dawno. Jak dałoby radę to chciałabym wyjechać razem z narzyczonym. Tylko tak, czy warto i czy jeśli pojadę to faktycznie będę miała pracę cały czas bo jadę po to żeby zarobić, czy może być tak że będą dni wolne za które nie zapłaca ?

iga

prawdą jest że jak dobrze trafisz to godziny masz, natomiast 40 godzin tygodniowo to się nie zgadza a w umowie masz zapewnione 520 godzin przy czym umowa jest na okres roku, z czego wynika że 40 godzin w tygodniu to raczej nie będzie.

,martann

witam wyjezdzam z siostra z tej agencji ... jesdziemy na produkcje artk spozywczych .... mowila ta pania 240 ero na tydzien tyg... do reki... po wszystkich oplatach mamy byc kierowca zawozic ludzi do pracy... poweidzcie prawde czy warto jechac ... bo mu=y chcmy pracowac a nie iedizec w domu i balowac... a jeszcze mowila ze podpisuje sie umowe ze w tyg jest 40 godzin pracy i tyle mmusi byc bo tak jest w umowie ... prosze o odpisanie

Pati

No dziwne, jak czytam Wasze wypowiedzi to nie wiem kto ma źle pod sufitem. Nie trzeba być konfidentem, żeby dobrze się ogarnąć. Po pierwsze nie miałam "farta" bo zanim poszłam do pracy ostatecznej to byłam w dwóch innych, ale jak ktoś chce i nie jest osobą, która myśli ze jest panem i władca i pozjadał wszystkie rozumy to jest inna gadka. Ja tylko mówię co mi się wydarzyło. Nie ma się co dziwić. Poczytajcie sobie opinię innych biur, nie ma takich które tylko by miały same pozytywy. Ale skoro ja byłam normalnym pracownikiem i potrafiłam z nimi żyć, mieć normalna prace i dobre stosunki, nie cwaniakowac i udawać byle kogo to niektórzy się muszą zastanowić co jest nie tak. Znam wiele osób, wiele par które przyjechały razem i Którzy się tak poznali, firma pomagała nawet im zamieszkać razem, dawali im razem prace... Mówię co widziałam i jak jest

kol
@Pati

to co ty sobie tu piszesz i myslisz to twoja sprawa. piszesz rowniez ze wiele osob sie tam zapoznalo ze soba. haha poczytaj sobie wszystkie komentarze tam z tego co pamietam ktos pisal ze wlasnie w taki sposob zatrzymują facetow. Sory ze to powiem ale po twoich pierwszych komentarzach myslalam ze to ktos z biura pisze haha ( ze niby takie sprostowanie do tego jak tam jest wszystko ok i w ogóle) zeby tacy ludzie jak ty dalej tam jezdzili. zresztą rob jak chcesz. tYlko przestan tu ludzi obrazac!!!!! rozumiesz inteligentny czlowieku.

sbs
@Pati

W jednym się z Tobą zgodzę nie ma biura , które by miały same pozytywne opinie . Ale takiego biura jak goodmorning nie polecam nikomu . Zbyt dużo jest niezadowolonych ludzi! Ja również byłem widziałem i nigdy więcej ,od tej pory jak słyszę ,że ktoś się wybiera do tego biura to stanowczo odradzam i mam na to mnóstwo argumentów . A Ty uważasz się za najbardziej wspaniałą osobę ,że miałaś pracę i zarobiłaś ...to w takim razie tam wysyłają samych głąbów , imprezowiczów itd ... a Ty jedna idealna ... weź się zastanów co Ty wygadujesz . Na pewno zdarzają się i tacy którzy olewają ale na pewno nie jest to większość ! a realia są takie ,że większość jest niezadowolona !

A.
@sbs

musze wam wszystkim przyznac ze macie racje jesli chodzi o Goodmorning czy ktos patrzy ze strony pozytywnej/negatywnej czy ze strony ze pracuje za granica i tak dalej? dopiero widzicie jak czlowiek jest naiwny i wykorzystywany a ktos na tym zarabia.pozdrowienia

tomek

ludzie ze stelli jak to czytają to pewnie sie przewracaja ze śmiechu jaki z ciebie judasz. Nikt by ci teraz ręki nie podał na ulicy

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING