Opinie o Pol-Motors w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pol-Motors. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Motors o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Motors w Wrocław

kanciarz

najlepiej niech zainwestują w kamery wtedy będą mieć obraz tego co się tam dzieje

@kanciarz

nawet wynagrodzenie nie jest na czas

fill
@pracownik

Jeszcze nigdy nie było opóźnienia w wypłatach.

kanciarz

i dlatego co jakiś czas macie zablokowane dostawy części, bo nie płacicie faktur na czas... śmiechu warte

kanciarz

Tam nigdy nie będzie dobrze. 1/3 obrotów to lewizna. ale jak nie chca dać zarobić to niech się nie dziwią że pracownicy krecą. z czegos trzeba się utrzymać. godziny popoludniowe albo sobota i fuchy się kręca.

byly2

Kadra kierownicza uczy się od zarządu. Wszystko byleby nie zaplacic dobrego wynagrodzenia. A jak zaczynasz zarabiac dobrze (z prowizji) to zaraz sie ciebie pozbeda. Bedziesz za drogi.

ZNAWCA
@byly2

TOŻ TO KARWA SAMOBÓJCY BIZNESOWI!!!!

Sprzedawca

Rozmowa jak rozmowa. Zarobki...chyba więcej uzbierasz sprzedając puszki amelniowe niż w tej firmie, a narobisz się tak samo albo mniej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
byly

Przejeżdżałem ostatnio koło PM. Szczęście, że nie ma mnie już w tym bagnie... Odradzam każdemu chyba że ktoś lub i pracować za półdarmo i idiotami w kadrze kierowniczej

ktoś2

Oferuje bo wszyscy uciekają. To tonący w długach statek, nie mający nawet na opłaty bierzących faktur.

chętny

(usunięte przez administratora) Szybko. Przecież miesiąc temu mieli zatrudnionych ludzi. Juz popracowali. Dobrze, ze szybko sie ogarneli, ze tam nie ma przyszlosci.

grubcio

A myślałeś, że zatrudnią kogoś konkretnego? Nie stać ich na to. poza tym po co inwestować w cos z czym nie wiązą przyszłości.

hahaha

Nowegy kierownik na motocyklach...hahaha, cud że facet wie jak ma na imie. Wystraszony jakby go z piwnicy wyciagneli a wiedza to taka, że motor ma 2 kółka i silnik. Na targach motocyklowych w hali nie potrafił nawet wymienić jakie motory stoją na ich stanowisku. Ten Pan dopełnia obrazu stanu firmy. Pewnie zatrudnili go bo nikt nie chciał przyjść, a on pewnie zgodził się pracoac za 1300zł.

oplebs

No nie gadajcie że nie wiedzieliście że PM jest na sprzedaż... Coś zamilkliście

eksik

Nowi, lepsi i lojalniejsi zostaną z ręka w nocniku najpewniej... Szkoda ludzi, ale mają to na własne życzenie...

oplebs

Uszło waszej uwadze, ze Kamienna jest na najpewniej na sprzedaż? Wspaniała firma, która przynosi kokosy i idzie pod młotek... Szukajcie innej roboty, bo zostaniecie z palcem w (usunięte przez administratora) Jak wszyscy zaczną szukać to się ciasno na rynku zrobi :D Ci co zostali to w dużej mierze nieudacznicy, którzy nie potrafili sobie znaleźć niczego lepszego. Chodź nie wszyscy...

porażka

Firma to porażka. Ludzie fajni, ale władza dramat. To takie małe ZSRR z mikro Borysem Jelcynem na czele hehehe. Omijać, omijać, omijać.

jurek

Znalezli mistrza z wewnątrz podobno jednego z mechaników przekształcili ciekawe czy tez będzie zarabial tyle co poprzedni mam nadzieje ze poszli po rozum do głowy

mechanik

Jak tam, znaleźli mistrza?

mistrzu

Wszyscy wiedzą że lewica była, jest i będzie. Tylko od zarobków zależy w jakiej skali. Im mniejsze tym pokusa zarobienia wyższa. Można zamontować kamery, można robić kontrole a proceder nigdy nie zniknie ponieważ obejmuje każdy szczebel i wiąże się z ludzką potrzeba zaspokojenia potrzeb. Także miłego zwalczania, ale i tak nie wygracie!

lord

Odeszli wszyscy, którzy mogli. Zaczęło się od kierownika posprzedażnego, później posypali się doradcy od części i doradcy serwisowi, mechaników tez przetrzebiło. odeszli dwaj mistrzowie, jak myślicie dlaczego tak jest? Odeszli nawet ludzie z ponad 10 letnim stażem w tej firmie (doradca serwisowy i kierownik magazynu). Zostali tylko ci, którzy nie mogą znaleźć nic lepszego albo walą lewiznę.

klient
@lord

karwa, strach tam teraz auto do serwisu oddawać!!! Lepiej pojade do Germaza, tam jest jeszcze normalnie

lewusek konusek
@lord

A co trzeba zrobić żeby się umówić na lewo? Jest jakiś telefon albo e-mail? Czy auto wtedy też myją? Kto to wszystko koordynuje?

eksik

helena - nie masz nic sensownego do powiedzenia to milcz! Idziesz na rozmowe i masz powiedziane, podstawa, prowizja i premia. Pewność masz tylko co do podstawy, ale mamią premią, której nigdy nie ma, bo albo jest oficjalnie zawieszona, przez wzgląd na trudną sytuację firmy, albo nie spełniasz kosmicznych wymagać do premii. Człowiekowi, który chce się zatrudnić obiecują złote góry, a póżniej wys=chodzi szyło z worka. przyszły mistrz - atmosfera jest fatalna i nic tego nie rekompensuje. Zarobki to kpina i żenada, myjkowy więcej zarabia od mistrza, a jako mistrz w tej firmie zasuwasz jak zwykły mechanik plus do tego masz odpowiedzialność za warsztat. Zarobki mistrza są bardzo kiepskie, przy dobrym miesiącu trochę ponad 2 tys.

przyszly mistrz

A jaka jest atmosfera? Jaki jest kierownik serwisu hyundai. Chciałem złożyć papiery na mistrza, ale słyszałem rozne opinie...a ostatnio jeszcze odszedł kierownik magazynu i paru doradców wiec coś jest chyba na rzeczy.

obruszony

No skomentuj. Boisz się? Nie dość że człowiek zasuwa prawie za darmo to jeszcze może ma wyglądać!?

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Motors - Wrocław

• Jak się pracuje w Pol-Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Motors?

Kandydaci do pracy w Pol-Motors napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Motors