Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

Zacny

Jest ogólnie ok, zdecydowanie na korzyść przemawia klimat wśród ludzi. Czasem trafi się jakiż rozżalony malkontent, który sobie w życiu nie poradził próbując zarazić swoim pesymizmem pozostałych. Na takich uważajcie. Poza tym sami się eliminują bo trudno z takimi osobami pracować w bliskich relacjach. Jeśli masz trochę energii, uśmiechu i życzliwego podejścia zarówno do klientów jak i współpracowników czekamy! :)

Weronika

@Oleg, w czym dokładnie nie zgadzasz się z użytkownikiem @Antek? Twój wpis jest bardzo ogólny i brakuje mu odpowiednich argumentów. Czy pracowałeś w firmie INDEPRO NIERUCHOMOŚCI? Jak oceniasz tę agencję na tle innych krakowskich agencji. Czy agent ma dużą swobodę w swojej codziennej pracy, czy warunki współpracy, są na tle branży konkurencyjne?

Antek

Dlaczego mogą Ci oddać 70% a nawet 98% z transakcji? To proste, przede wszystkim POLSKI KAPITAŁ! Oni nie są obciążeni opłatami licencyjnymi jak duże zagraniczne sieci, które muszą płacić za licencję i przyzwyczaiły się przekładać koszt tej licencji na pośrednika u nich. Jeżeli indepro da 98% z transakcji pośrednikowi, a ten pośrednik jest dobry i robi po kilka transakcji w miesiącu to wszyscy na tym zyskają. Tam agent jest jak udziałowiec i to nie są puste słowa, idź zapytaj, sprawdź, przelicz jak to wygląda na modelu biznes i wtedy można dyskutować.

Oleg
@Antek

Piszesz głupoty klakierze, ale rozumiem ze masz z tego kase i jeszcze w kilka dni pojakowales z różnych smartfonów, akt desperacji, ale kto pracował ten wie jak jest

Weronika

@Antek, dużo napisałeś na temat warunków współpracy, czy jesteś współpracownikiem tej firmy i możesz opisać jak to działa w praktyce? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Czy firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI zapewnia dodatkowe narzędzia pracy, na przykład służbowy samochód, telefon komórkowy? Jak się Wam współpracuje z firmą Indepro w Krakowie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Weronika

@Pomyśl, czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Rozumiem, że nie podoba Ci się wysokość wynagrodzenia, a jak praca pod innymi względami? Wiesz coś może o prowadzonych przez firmę rekrutacjach?

gość

Jestem po rozmowie wstępnej. Moje wnioski to dobra oferta dla doświadczonych pośredników. (Pracuję na rynku 7 lat). Na tym od 70% do 98% z nimi to się może opłacać tak bez ściemy ma to sens. Polecam tez rozpoczynającym w branży, którzy nie chcą dać się wykorzystać innym agencjom. Jest to przemyślane dosyć dobrze wszystko.

Max
@gość

ty jesteś taki głupi sam od siebie czy ktoś ci za to płaci?

Pomyśl

Biuro wystawia fakture Vat, płaci dochodowy (zostaje ok 65%) dodatkowo koszty utrzymania biura, paliwo, telefon itd. 100 metrowy lokal, serwisy na których zamieszcza ogłoszenia i tobie zostaje ze sprzedaży 98%? Dalej wierzysz w te brednie??

Weronika

@żaba, jak długo jesteś zatrudniona w firmie? Czy odpowiada Ci atmosfera? Powiedz, czy pracownicy zarabiają tylko na prowizjach, czy gwarantowana jest też podstawa? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? @gość, czy po rozmowie udało Ci się zdobyć zatrudnienie? Jesteś zadowolony z pracy?

żaba

Na polskim rynku bezkonkurencyjni, dla pośredników miejsce z dużymi możliwościami i potencjałem. Jestem mile zaskoczona wysokością prowizji i tym jak zostałam przyjęta. :)

xenia

Jest tak jak piszesz i dlatego tzw model biznes to wariant współpracy, który nie ma sobie równych w Polsce jeśli chodzi i możliwości dla takich osób jak ja. Zostajesz właściwie całkowicie niezależna, miałam okres duzo mniej wydajny ze względu na sytuację rodzinna i nikt tam nie ma do Ciebie pretensji. Od Ciebie wszystko zależy, a masz pod ręką wszystko czego potrzeba do pracy. W sumie własny biznes z dobrym startem, dużo szybciej i bez niepotrzebnych ceregieli. Tam Ci wszystko wyjaśnią ale rozmawiaj z kimś kto potrafi liczyć i pracował jakiś czas w nieruchomościach bo te osoby głównie decydują się na ten 70%-98% i wiedzą o ile więcej zarabiają. Powodzenia

gość

Chyba najlepiej zapytać na miejscu ale mam kolegę, który z nimi tak współpracuje. Tzn bardzo rzadko zagląda nawet tam do biura, pracuje u siebie. Co potrzebuje ma stamtąd na dobrych warunkach ale na jakich dokładnie trzeba zapytać. Prowizje są ok na tym wariancie w którym on jest od 70% i więcej. Pozdro

Klaudyna

Na facebook wyświetliło mi się coś na temat wspomnianych wcześniej tańszych eksportów jeżeli pracowałabym jakby z ich patronatem. Nie wiem czy to dobrze rozumiem ale mogę jak teraz prowadzić swoją jednoosobową agencję, a korzystać tylko z niektórych opcji? Jak to jest czy ja muszę tam stawiać się codziennie w biurze? Bo co jeżeli mam swoje albo pracuję w domu?

Lucyna Przyłębska

Dobrze przemyślane rozwiązania dla pośredników. Jak się policzy wszystko rzetelnie to można sporo zaoszczędzić, mam na myśli w porównaniu do takiej jak moja jednoosobowa działalność, tzn tam zostaję na działalności ale nie mam takich kosztów, tylko trzeba znaleźć trochę czasu żeby sobie to przeliczyć.

gość

Możesz normalnie pracować jak do tej pory, tzn dostajesz pełną swobodę. Sama decydujesz kiedy, jaki rodzaj umowy wolisz czy wyłączność czy otwartą, czy prowizje z jednej czy z obu stron transakcji.. to wymyślili nieźle trzeba przyznać.

Marty

O co chodzi z tańszymi eksportami jak się z nimi współpracuje? Mogę pracować jak do tej pory i co kupować u nich taniej eksporty? Czy ktoś może mi wyjaśnić na czym polegają te oszczędności jak się jest w tym wariancie "biznes"? Czy ktoś kto zna dobrze ten wariant miał okazję policzyć tak mniej więcej ile ogółem można zaoszczędzić? Będę wdzięczna. Martyna

Santos

Dobre pieniądze ale to prawda, że aby zarobić w branży nieruchomości trzeba mieć dużo samodyscypliny. Akurat w indepro jest niezłe to, że nikt nad Tobą nie wisi tylko sam decyduję kiedy i w jaki sposób pracuję. Właściwie do biura wpadłem jedynie ostatnio załatwić formalności, głównie działam w domu lub w terenie z klientem. W Warszawie jest bardzo fajna ekipa polecam.

gość

Czy takie zarobki jak pokazują na Facebook są regularne? Wygląda to nieźle..

hardworker
@gość

zapomnij...

wromaster

Tak zarobki są ok tego nie można im odmówić, pytanie czy to po prostu są tacy obrotni ludzie czy firma daje takie możliwości... No i przydała by się jakaś średnia z całego roku takiego wymiatacza czy on ma taki jeden miesiąc czy ma tak co jakiś czas. Chociaż jak się zastanowić to wątpię żeby żółtodziób miał tak jak pokazują powyżej 10 tys to muszą być raczej tacy już konkretni chyba.

hardworker
@wromaster

średnie roczne są bardzo mizerne niestety

knap

Pracuję w Warszawie, jest nawet więcej niż 60%, co najmniej 3/4 nas jest na "biznesie". To się po prostu opłaca. 70% na tej opcji masz gwarantowane, a to przyzwoita kasa.

gość

W Warszawie przeszło 60% agentów jest na modelu biznes, większość się decyduje na taki wariant. Mają gwarantowane 70%, aż do 98% z transakcji. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.