Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

Magda

Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie menadżer w Warszawie. Skrupulatnie wyjaśnił te warianty wynagrodzenia, o których piszecie wcześniej. To prawda, że jest taki wariant od 70% do 98% prowizji dla agenta ale zaczynasz od innego niższego. Da się tam wyczuć dobry klimat wśród ludzi.

@Magda

Brałaś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Indepro? Mogłabyś napisać, czy finalnie przyjęłaś propozycję pracy i przystałaś na warunki zaproponowane przez pracodawcę? Może jesteś już po pierwszych dniach pracy na rzecz tej firmy? Jeżeli tak to chciałbym, abyś napisała, jak Twoje wrażenia oraz czy zostałaś odpowiednio przyjęta przez resztę zespołu.

Weronika

Firma Indepro działa w branży nieruchomości w kilku miastach w Polsce. Obecnie do pracy poszukiwani są agenci nieruchomości oraz doradcy kredytowi. Czy ktoś z Was pracuje na tych stanowiskach i mógłby o tym opowiedzieć? Pracodawca wymaga doświadczenia, a jak to jest w praktyce? Czy są jakieś szkolenia, dzięki którym można się rozwinąć? Czy wymagane jest prawo jazdy?

Sławek

O wynagrodzeniach w indepro się wiele mówi zwłaszcza wśród ludzi, którzy mają długi staż i robią obrót, który pozwalałby w indepro pracować na najwyższej prowizji. Osoby z krótkim stażem niech nie zawracają sobie tym głowy, na to przyjdzie czas. Nie celujcie od razu w 70/98 jeżeli nie mieliście wcześniej kontaktu z branżą.

Piotrek

O czym ta dyskusja, prawie połowa agentów łącznie ze mną w indepro jest na modelu biznes i tym samym prowizji od 70% do 98%. Druga połowa, często z krótszym stażem przyjmuje ten model za cel w niedalekiej przyszłości. Nie rozumiem niektórych wpisów. Będąc na modelu biznes jestem jak "na swoim" i działam niezależnie. Czy ja mam oczekiwać, że ktoś zapłaci za mnie dodatkowo podatki? Ludzie traktujmy się poważnie. Przecież model biznes to nie jedyne rozwiązanie jakie funkcjonuje w indepro, to jest opcja dobra dla ludzi z doświadczeniem.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anka

Nikt nic nie koloryzuje. Wszędzie masz napisane "70%, a nawet do 98%" i to są fakty bo jak już napisała Patka po przekroczeniu danego progu przechodzić na prowizje 98%. Podzielam zdanie z odpowiedzi na Twój wpis, że trzeba iść i zapytać. Ja się pofatygowałam, i mimo że jeszcze sprawę muszę przemyśleć nie na miejscu wydaje mi poniższy wpis. Tam jest taka prowizja jak 98% i są osoby, które na takiej prowizji pracują. Jak masz wątpliwości co do tego jak agencja może dać taki procent agentowi idź i zapytaj, dowiesz się dlaczego to ma sens i się kalkuluje również agencji jeżeli doradca przekroczy dany próg. Pozdrawiam

Arkadiusz
@Anka

uwaga wypowiedź właściciela "to ma sens" używane jest na tym forum od samego początku, kilkanaście pracowników napisało by w tym samym tonie? i prowizja 98% buhahahahahahahahaha / PODATKI I KOSZTY NIE ISTNIEJĄ - kabaret!!!! inne biura mają 3x mniejsze prowizje i jakość nikt do was od nich nie puka, bo wiedzą że to ściema od osób tam pracujących Nie ośmieszaj się pseudo anka

@Arkadiusz

Ty czytasz w ogóle te wypowiedzi? Wiesz co to jest 3% dla agencji? Wiesz skąd się wzięła prowizja 70/98? Nie? To się nie udzielaj skoro nie masz pojęcia. Człowiek z ambicjami i chęciami na tym stanowisku będzie mógł zarabiać nawet i 10krotnie więcej miesięcznie niż najniższa krajowa a wam nic do tego.

@:)

farmazony koleżko, ale wiadomo rekrutacja jeleni musi być, 70% na dzień dobry dla pracownika, jak pracowałem to sobie nie przypominam nawet części tej prowizji.

dla naiwnych

Skoro wszyscy pracownicy tej firmy zarabiają po 98% a jest to kwota bliska 10tys. i jeszcze polecają na tym forum innym, to odpowiedz sobie sam na pytanie czy to ma sens? Jeżeli przyjdziesz do tej pracy to wcześniej czy później konkurujesz z kolegami, którzy cię zapraszali, czy byliby tak bezmyślni - otóż nie. Opinie pisane w ich osobie nie pochodzą od nich samych ale od ludzi, którzy szukają pracowników i koloryzują fakty, prowizji takiej nie dostaniesz nigdy bo firma to nie Caritas, ale wspomnisz moje słowa jak dostaniesz pierwszą wypłatę. Ten krótki monolog zaraz zginie bo napiszą po mnie kilkanaście pozytywnych komentarzy oczywiście jako pracownik i jeszcze z kilkunastu IP łapka w górę, dla mnie przygoda skończona

Patka
@dla naiwnych

Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Przeskakujesz z 70% na 98%, gdy przed upływem 12 miesięcy uda Ci się uzyskać 100tyś dochodu z tych 3% dla firmy. Po upływie 12 miesięcy znowu przeskakujesz na 70%, dlatego to się nazywa prowizja 70/98. Boże ludzie dowiedzcie się najpierw co i jak a później wypisujcie te swoje monologi bo póki co to nie zauważyłam tutaj żadnej konkretnej odpowiedzi ani opinii na temat Indepro tylko same wymądrzanie ;)

Gosiek

Czy możesz coś więcej napisać o wspomnianym systemie informatycznym? Czy odnajdzie się w nim osoba, która pracowała na systemie np. w banku? Z góry dziękuję.

Nata
@Gosiek

Tego nie musisz się obawiać. Ten system ma co prawda wiele przydatnych funkcji ale jest do opanowania. Są szkolenia, na których działasz tylko z nim dopóki nie będziesz już samodzielnie go obsługiwała. Co do samej pracy z nim, są różnie opinie ale przeważają te pozytywne, dużo pomaga w takiej codziennej pracy. Być może sama jeszcze wszystkiego nie zgłębiłam. :) Nie czułam się mocna nigdy w informatyce i takich sprawach ale kilka dni mi wystarczyło, żeby sprawnie go obsługiwać. Pozdrawiam

gość

Nigdy nikt nie mówił, że praca w nieruchomościach jest łatwa ale moje pierwsze dwa miesiące w indepro (Warszawa) wystarczyły żeby sprawnie odnaleźć się w temacie. Szkolenia to zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów indepro. Nie wiem jeszcze jak z wynagrodzeniem bo ja sam nie jestem długo ale osoby związane z firmą od lat chwalą sobie wysokość prowizji dla agenta i myślę, że widzą co mówią. Jak ktoś napisał i to prawda, że coraz bardziej wśród agentów jest popularny "model biznes" gdzie prowizja jest od 70%. W Warszawie na taki wariant zdecydował się prawie każdy doświadczony agent i chwalą możliwość dosyć swobodnego grafiku pracy. Sami to wszystko ustalają itd.

Pracowałeś za darmo?
@gość

moje pierwsze dwa miesiące w indepro (Warszawa) wystarczyły żeby sprawnie odnaleźć się w temacie. Nie wiem jeszcze jak z wynagrodzeniem bo ja sam nie jestem długo. Nie rozumiem tego.

kamil

Jestem niecały miesiąc. Mogę powiedzieć tyle, że ekipa wspaniała. Nie ma podziałów między tych bardziej doświadczonych a mniej. Ludzie pomocni, dużo wsparcia, system informatyczny był trochę zagmatwany bo tam bardzo dużo pozycji ale do ogarnięcia na szkoleniach i później z pomocą innych. Właściwie ten system to było coś czego najbardziej się obawiałem i niepotrzebnie.

soku

Najlepiej zazdrościć bo tam akurat pośrednicy sobie dobrze radzą? Z czegoś to musi wynikać. Nie pracuję w nieruchomościach ale sprzedawałem mieszkanie i da się zauważyć inne standardy w indepro. Nie patrzę w portfel chłopakowi, który do mnie stamtąd przyjechał. I fakt, że lepszym autem od mojego, ale przynajmniej wszystko wykonał jak należy. Niech mają nawet 98% skoro ktoś uznał, że tyle mogą dostać. Nie licz ludziom pieniędzy bo ciężko na to pracują. :)

gość

Chyba da się żyć skoro Pan z indepro podjeżdża na spotkanie autem o jakim mogę tylko pomarzyć. Nie liczę nikomu pieniędzy ale czy Pośrednikom w tych agencjach nie jest już za dobrze?

condor
@gość

Jeżeli sobie radzą to jaki masz z tym problem. :) Niektóre agencje dają takie możliwości, trzeba po prostu spróbować.

Alek

Wszyscy raczej zadowoleni, czasami ktoś nie podoła ale to osoby, które nie powinny brać się w ogóle za zawód handlowca a pośrednik to nic innego, te same predyspozycje. Agencja prowadzona z głową, ktoś wie co robi, nowatorskie jak na polski rynek podejście. Czas pokaże jak się sprawdzi.

bartnik

Zarzucanie indepro, że przez model biznes jest tylko dla doświadczonych jest nietrafione. Połowa agentów nie jest jeszcze na modelu biznes i owszem chcą przejść na taki ale to wymaga czasu i zaangażowania. Zwłaszcza w przypadku osób, które wcześniej nie miały do czynienia z zawodem pośrednika.

gość

Czy ktoś zna więcej szczegółów na temat tego co nazywają dochód pasywny, na czym on polega. Czy to jakieś pieniądze się gromadzą na koncie danego pośrednika, za co to jest. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Maciej
@gość

Nie wiem jak to opisać w kilku zdaniach ale są środki finansowe , które mogą być dodatkowym dochodem każdej osoby, która tam działa w sieci. Dostajesz jakby kasę z pewnej puli tego programu. Nie wiem co tutaj ma kluczowe znaczenie ale wiem, że niektórzy dostają z tego sporo kasy. Lepiej zapytać na miejscu o co dokładnie chodzi i za co to pieniądze. Sama nazwa "pasywny dochód" wskazuje na to, że czynność lub aktywność zrobiona raz przynosi Ci korzyści finansowe w przyszłości. Sam jestem ciekaw dokładnie jak to działa w indepro.

alkoan

Podzielam zdanie, wszyscy zafascynowani modelem biznes w indepro zapominają trochę o tym, że nie da się na nim być od początku. Żeby indepro zarabiało na pośredniku we wspomnianym modelu to musi być co tu dużo pisać - mistrz sprzedaży. Takim można się stać dopiero po jakimś czasie pracy w agencji.

emi

Nie zgodzę się z tym, że tylko model biznes. Początkujący też mają dobry start i sama jestem tego przykładem. Połowa doradców zaczyna i muszą zdobyć doświadczenie zanim będą na wariancie o którym piszecie.

Model biznes dobra opcja i realny do zrobienia procent o jakim piszą. Byłem sprawdziłem na rozmowie z gościem w Warszawie, chyba menadżerem tamtej agencji. Wszystko jest jasne i przejrzyste jak masz chociaż najmniejsze pojęcie o tym zawodzie. Odpowiedź na moje pytanie dotyczące tego "dlaczego możecie pozwolić sobie na to, żeby oddać mi z transakcji nawet na 98%" przyjmuję z pokorom. Człowiek wiedział co mówi i jak trzeba pokaże adekwatne wyliczenia. To tez się opłaca indepro jak pośrednik jest obrotny. Pozdrawiam

Weronika

@gość, czy mógłbyś przybliżyć pozostałym osobom czym wyróżnia się wspomniany przez Ciebie model biznes w firmie Indepro? Czy gwarantuje on większe prowizje dla Agenta? Jak oceniasz rolę kompetencji miękkich w tym zawodzie, czy są również szkolenia, które dotyczą tej tematyki? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

Weronika

@Renata, w internecie piszą, że rynek mieszkaniowy w Krakowie rozwija się niesamowicie szybko. Nieustannie realizowane są nowe inwestycje, a popyt na mieszkania nie maleje. Czy w związku z tym początkujący Agent może mieć łatwiej niż w innych miastach? Czy Agent nieruchomości pracujący dotychczas w mieście ościennym, poradzi sobie na rynku krakowskim? Czy firma INDEPRO oferuje szkolenia takim osobom?

Weronika

@Zacny, czy możesz napisać jak wygląda proces wdrażania nowego Agenta do pracy? Czy przeważająca część zespołu do osoby bardzo doświadczone na rynku nieruchomości? Czy młody Agent bez większych sukcesów na tym rynku, ma szansę rozwinąć skrzydła w firmie Indepro? Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada często inne wymagania i priorytety.

Renata
@Weronika

zacny to właściciel, który namawia ludzi do pracy, od niego nic się nie dowiesz, same pozytywy wyssane z palca. Prowizje masz zazwyczaj od klienta sprzedającego, jak ci się uda to zysk netto dzielisz z firmą na pół, wychodzi mniej więcej tyle co na kasie w Stonce, no chyba że masz kumulacje to jest podwójnie, ale to ciężka praca i doświadczenie i raczej po kilku latach jak masz dużą bazę klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.