Opinie o Phpu Zuber Andrzej Zuber w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Phpu Zuber Andrzej Zuber. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phpu Zuber Andrzej Zuber o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phpu Zuber Andrzej Zuber w Wrocław

Aga

Ja tez,pracowalam w tej firmie jakiś czas i też boki zerwałam że śmiechu. Zglopoty Pana Zuber i jego kierowniczki BW myślała że złapała boga za nogi

Anglik

Świetna przygoda z firma Zuber, pracowałem tam przeszło rok i nie raz były momenty ze podałem ze śmiechu. Widzę, ze firma już nie istnieje. Pozdro dla starej drużyny!

Zouber

narzekanie to nasz sport narodowy. Dziekuje za wszystkie wpisy, dzieki Wam pamiec o firmie Zuber przetrwa wieki!

Baska
@Zouber

Tak jak pamięć o Hitleze i Stalinie też przetrwa wieki.Gdybys nie okradl swoich handlowcow kierowców i urzędu skarbowego to byłbyś na rynku do dzis

Witam serdecznie, również pracowałem u (usunięte przez administratora) Na "dzień dobry" byłem (usunięte przez administratora) Pieniądze, były jakie były, część na czarno. Jednak najbardziej bolało że po mniej więcej 18 godzinach pracy, miałem odpoczynku 2 godziny, w tym czasie miałem się dobrze wyspać i ruszać w kolejną trasę 15 godzinną, jako kierowca. Nie liczył się z luzdzmi, tylko kasa. Wszyscy z magazynu byliśmy bezrobociem.(usunięte przez administratora). Nie wiem czy firma istnieje czy nie, ale nie polecam.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Igor

też pracowałem utego złodzieja w białych rękawiczkach dziwi mnie to że jeszcze urzad skarbowy nie dobrał mu się do (usunięte przez administratora)

witam pracowałem w tej firmie kilka lat Zuber jest człowiekiem który nie szanował pracowników ani siebie i dlatego splajtowal Pozdrawiam

Anatol

@Po latach Mam wrażenie, że to konkurencja tak pisze. To co było kiedyś nijak się ma do teraźniejszości!!

były
@Anatol

Tak, szczególnie, że firma już od ponad roku praktycznie nie istnieje...

Po latach

Pracowałem tam pare lat temu z 3 miesiące Jeśli mam być szczery to była najgorsza z najgorszych prac w jakich miałem okazje współpracować Nie zdążyłem nawet podpisać legalnej umowy wszystko na czarno Maaasakra 1/10 powinni te przedsiębiorstwo zamknąć A PIP miałby co tam sprawdzać Jad żmiji jakiego nigdzie indziej nie poczujesz Opinnia po latach

aplikuję

Witam, czy w tej firmie jest karta multisport i prywatna opieka medyczna? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds reklamacji? Czy zarobki 4000 brutto są osiągalne?

Stef
@aplikuję

Zapomnij o karcie i prywatnej opiece. Nie w tej firmie.

Andrzej Zuber

W dniu dzisiejszym firma ZUBER obchodzi swoje 35 urodziny. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim byłym pracownikom za wkład w rozwój mojej firmy oraz życzę Wam zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych na ciekawym rynku pracy. Naszemu wspaniałemu zespołowi życzę udanej zabawy do białego rana. Andrzej Zuber

Mario co zgubil dowod

Pracowalem w tej firmie dosć czasu zeby stwierdzic a mianowicie ze Praca na umowe , płaca dobra hai Polskie warunki.Czeste wyjazdy ,pomijajac to wamchodzi przeciesz o szefa I stosunku do podwładnych. Pan zapomnialem imienia jest hai lady gosciu story ma firmie I trove poczucia odpowiedzialnosci za firme.Jezeli wam sie wydaje ze Jego surowosc I bezczelnosc wynika z chamskiego charakteru to mylicie sie. On chce was nauczyc dawania z siecie 100%,jezeli bedziesz dawal zsiebie wszystko,to takbedzie ze wszystkim czy to w domu czy w zwiasku itpkapujecie?.Jezeli ktos ci placi za zamontowanie tablicy z projektorem to oczekuje 100% ciebie w tum zadaniu ..kapujecie troche odpowiedzialnosci w zyciu. A pracowalem jako kierowca .Ale niedostalem umowy wiem zrezygnowalem I niewinie Nikogo tylko siebie. A Szefa nieobwiniam na tamten stan mojej swiadomosci Pozdrowionka

Kier
@Mario co zgubil dowod

Haha, 100 %? Wyjazd na montaż o 4 powrót do wrocka o 20 albo później, czyli 16h w pracy. To nie 100 tylko 200 %.

Aga

Bardzo sympatyczny właściciel firmy, miła atmosfera i dwa śliczne pieski :) Pozdrawiam serdecznie !

kaczor
@Aga

Nowa w firmie? Popracujesz dłużej to poznasz humorki tego sklepikarza, który gra wielkiego przedsiębiorcę. Dla niego ważni są tylko handlowcy, bo zarabiają dla firmy, a reszta to motłoch (magazynierzy i kierowcy)- nic nie warci. Tylko bez tych na dole, Ci na górze mogliby sobie na ten towar, który trzeba rozwieźć i zamontować popatrzeć, bo oprócz sprzedania czegoś drożej nic nie potrafią. Serwisanci pracują po 12, albo więcej godzin na dobę, cud że żaden jeszcze nie zginął za kółkiem. Nawet podstawowego ubioru roboczego nie mają zapewnionego (buty, spodnie, koszulki). To oni oddalają kawał roboty dla tej firmy, bo kupić coś, a potem sprzedać trochę drożej to żadna sztuka.

@kaczor

Witam :) Nie, ja się nie dostałam :) Byłam tylko przejazdem z córką podrzucić CV i zobaczyć gdzie wogóle ta firma się znajduje ale trafiłam od razu na rozmowę kwalifikacyjną do właściciela , do której nie byłam przygotowana kompletnie, także poległam z własnej winy :) To była moja pierwsza rozmowa i nie wiedziałam, że wypełnia się jakieś ankiety, dopiero w google znalazłam później zestawy gotowych odpowiedzi, które "trzeba" pisać w tego typu rubrykach, czyli "interesuję się malarstwem wspólczesnym, kulturą wschodu itp" aby ubarwić ;) Tak naprawdę Urząd Pracy wprowadza w błąd, podpisuje się pismo, że jest to oferta na 3/4 etatu za 1500,-zł brutto, bez wyraźnych kwalifikacji, gdyż zapewniają szkolenie i wdrożenie w prace biurowe. Na miejscu jednak okazuje się, że żadne 3/4 tylko 8 godzin dziennie i wymagana jest biegła znajomość exela oraz płynne pisanie pism bez patrzenia na klawiaturę :) Gdyby takie informacje były podane w UP, to nawet bym nie jechała bo jednak patrzeć na klawiaturę muszę ;) Nie mniej jednak, rozmowa z właścicielem przebiegła bardzo wesoło i sympatycznie, jest konkretny i wie czego chce, także nic dziwnego, że odniósł taki sukces. Zespół, który tam pracuje - również wydawał się bardzo przyjazny, sami młodzi ludzie. Reasumując, polecam przygotować się dobrze do rozmowy i jeśli ktoś będzie posiadał odpowiednie kwalifikacje, to napewno będzie sympatycznie wspominał rozmowę z tym Panem :) Pozdrawiam!

Andrzej Zuber

Witaj wstrząśnięty ale nie zmieszany ... Dziękuję Basi za wiele lat pracy, życzę samych sukcesów na nowej drodze zawodowej i dużo zdrowia! Pozdrawiam zawistnych, zazdrosnych, złośliwych Maćków, Mańków, prawych, lewych, MPO, AD, JS, UF, Dymkowskich i innych zwolnionych facetów życząc Wam wielu sukcesów zawodowych u nowych pracodawców. U nas wszystko w najlepszy porządku...PO PROSTU ZARABIAMY DUŻE PIENIĄDZE, wiem, że to was flustruje...macie czego żałować. ps Gratuluję ŁS, GK, RZI i wielu innym, którzy odeszli z mojej firmy i odnoszą sukcesy na trudnym rynku zamówień publicznych, POWODZENIA!

wstrząśniety_ale nie zmieszany

HAHAHA, brawo BW!!!! Tylko to oznacza, że tam naprawdę zaczęło się źle dziać !

A.M.

Pracowałem w tej firmie. Nie narzekam. Kasa ok. Dużo się w niej nauczyłem, nie tylko na magazynie, ale też wykonując różne inne zadania, co podniosło moje umiejętności. Ze wszystkim można się dogadać, wystarczy być w porządku. Odszedłem tylko dlatego, bo znalazłem pracę w swoim zawodzie. Pozdrawiam. A.M

Maniek
@A.M.

Oczywiście. I odszedłeś tak sam po prostu. A mi się wydaje że pod ścianą stałeś i musiałeś wiać chłopcze. A w ogóle INFO mam dla was. Prawa ręka Zubera się zwolniła ! BW dla tych co wiedzą o co chodzi. BW chyba w końcu oprzytomniała.

Maciej

chyba wypity był jak to pisał

Andrzej Zuber

Dziękuję za wszystkie wpisy na tym portalu, są bardzo pomocne dla wszystkich potencjalnych kandydatów do pracy w naszej firmie. Życzę Szczęśliwego Nowego Roku i znalezienia idealnego pracodawcy. Andrzej Zuber

Andrzej Zuber

Szczęśliwego Nowego Roku 2017, dużo zdrowia, podwyżek płac i satysfakcji z wykonywanej pracy życzy wszystkim byłym pracownikom firma ZUBER.

prawy

Pracowałem tam ehh szkoda gadac zuber lize dalej swoje ja... nie szanuje ale płaci jak na polskie warunki dobrze.

ewrto
@prawy

to dlaczego się zwolniłeś jak dobrze płaci

romek

@s no wlasnie super że coś takiego jest oferowne bo jednak to nie zadarza sie przeciez w kazdej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Phpu Zuber Andrzej Zuber - Wrocław

• Jak się pracuje w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Zobacz opinie na temat firmy Phpu Zuber Andrzej Zuber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Kandydaci do pracy w Phpu Zuber Andrzej Zuber napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phpu Zuber Andrzej Zuber

Phpu Zuber Andrzej Zuber