Opinie o Phpu Zuber Andrzej Zuber w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Phpu Zuber Andrzej Zuber. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phpu Zuber Andrzej Zuber o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phpu Zuber Andrzej Zuber w Wrocław

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Zuber

Rozumiem, że nareszcie znalazĺ Pan pracę z idealnym szefem i za solidną kasę. Super, tak 3mać. Pozdrawiam serdecznie. Ps Dla Panainformacji firma już nie istnieje 4 lata a Panu się jeszcze coś czka...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Obecnie Phpu Zuber Andrzej Zuber do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Produkcji. Na Gratka.pl dodano ogłoszenie 21 listopada.

Zuber

Atmosfera po prostu super, robisz co chcesz i kiedy chcesz , szefa nie ma całymi miesiącami, czasami zadzwoni i zapyta jak leci, RAJ na ziemi oby zdrowie było.

Zuber

RAJ na ziemi, szefa nie ma, robimy co chcemy, kasa też się zgadza, oby zdrówko było!

Już pisałem jest bosko

Zuber

Super, siedzimy w domu na pracy zdalnej, pracujesz jak Ci się zechce, szefa nic już nie obchodzi poszedl na emeryturę, byle kasa się zgadzała, atmosfera zależy od żony i dzieci, bywa nerwowo ale można dać radę jak siedzimy na fejsie cały dzień, wieczorem spotykamy się na strajku kobiet, pogadamy trochę i wracamy do pracy, żyć nie umierać

Zuber

Wyniki też mamy super, sam sobie ustalasz plan, szefa już nic nie obchodzi

Zuber

Mamy dużo nadgodzin do odebrania z wielu lat pracy, niech tylko skończy się pandemia to bierzemy długie urlopy, praca nie zając , Ameryka z Kanadą, super praca marzeń

Zuber

Kolejne pytanie portalu o atmosferę to kolejny raz wyjaśnię; dla nas zawsze atmosfera była ważniejsza niż pieniądze, nie chcemy już żadnej kasy więcej, jest dobrze, oby tylko szef był zdrowy i nie wrócił już do pracy bo byłby znowu wir

Mieczysław
@Zuber

Napisałeś o tym, że jako pracownicy macie dużo nadgodzin do odebrania. Po Twoim wpisie zacząłem się zastanawiać, jak pracodawca przeważnie kwestię tę rozwiązuje? Czy zawsze jest możliwość odbioru nadgodzin? Czy tylko i wyłącznie w określonych przez pracodawcę ramach czasowych? Daj znać, proszę bo kwestia ta mocno mnie zastanawia i przede wszystkim interesuje.

@Mieczysław

Szanujemy każdego pracownika, który może odebrać nadgodziny o każdej porze dnia i nocy bo pracujemy zdalnie z domu. Deklarujesz , że np. nie będzie Cię miesiąc i pracodawca musi się zgodzić. Ty decydujesz kiedy i jak pracujesz, jest demokracja i pracodawca nic Ci nie może kazać ani wymagać za wiele. Istnieje też możliwość odbioru kasy zamiast wolnego w stosunku 5:1, to się bardziej opłaca i pracownicy tak wolą. Poza tym dostajemy zwrot kasy za prąd i media przy pracy zdalnej z domu, nowy laptop i drukarkę ze skanerem i komplet podstawowych mebli do pracy. Jak ktoś pracuje na swoim sprzęcie to szef wypłaca rekompensatę finansową do 1000zł/mc. Oczywiście komplet papierów ksero i materiałów biurowych w dowolnej ilości.

M
@zuber

a Pan znowu z botami rozmawia ;-) Dziwie się, że zabrakło tu nielimitowanego zapasu papieru toaletowego, o tym zawsze Pan mówił.

@M

Sorki, już się poprawiam, od dzisiaj znoszę wszystkie limity, na papier też,

Zuber Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Czy w Phpu Zuber Andrzej Zuber zatrudniani są obcokrajowcy?

Zuber Nowy wpis

Tak, tylko z Kanady

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy Phpu Zuber Andrzej Zuber organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

neverending Story....

r
@zuber

może wystarczy nie odpisywac..

Jakie wartości są cenione w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

A

Wolność, równość i braterstwo, ale przede wszystkim wartości odżywcze

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Zuber

Weryfikujemy tylko zaszczepionych , z idiotami, którzy się nie szczepią nie rozmawiamy. Płacimy 5000zl za polecenie do pracy zaszepionego kandydata...

Wiecie, czy Phpu Zuber Andrzej Zuber udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zuber

Tak, dodatkowo auto służbowe , pakiet socjalny, i 4 dniowy czas pracy w tygodniu, zapraszamy do złożenia oferty pracy

@Zuber

Czy każdy z pracowników otrzymuje do dyspozycji Mercedesa GLS?

Zuber

Tak, GLS 400,AMG, nowy, plus ubezpieczenie na 3 lata,zapraszam do złożenia oferty

Jeszcze darmowe palliwo na 3 lata

@Zuber

Czy poza wskazanymi narzędziami, niezbędnymi do wykonywania pracy, jest jeszcze przewidziane jakieś wynagrodzenie?

Zuber

Tak, zależnie od doświadczenia i stanowiska nie płacimy w bitcoinach, sorry

Zuber

Nie mamy żadnych ofert pracy, zmuszony jestem dołożyć mieszkanie 60m2 we Wrocławiu dla każdego nowozatrudnionego, może teraz pójdzie lepiej...

G0_W0RK
@Zuber

W celu znalezienia pracowników sugerujemy jednak stworzenie ofert pracy. Potencjalnym pracownikom może być trudno znaleźć Państwa firmę bez oferty pracy.

@G0_W0RK

Odwrotnie, ja szukam mądrych ludzi a potem ich zatrudnię zgodnie z kwalifikacjami, chyba że admin z gowork uważa mnie za (usunięte przez administratora), który rozdaje samochody i mieszkania za darmo...

Areczek
@Zuber

Niestety te 60m2 mnie nie przekonują, to nie są godziwe warunki w 2021 roku. Tym bardziej, że nie ma informacji czy finansuje Pan miejsce parkingowe pod tego GLSa

@Areczek

Opłacę wolne miejsce parkingowe w okolicach firmy, które sam musi sobie kandydat poszukać...

Czy pracodawca Phpu Zuber Andrzej Zuber organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zuber

Firma Zuber już nie istnieje od dwóch lat ale jak widać jej duch trwa wiecznie...

@Zuber

Może i duch trwa wiecznie, szkoda tylko, że wśród botów...

@.

Co to są boty, chciałem czytać ze zrozumieniem, sorry

AnonimBoMozna
@Zuber

Jak ja się cieszę, że cały ten wirusowy kryzys przechodzę w innym miejscu niż u Zubera. Nie chciałbym doświadczyć obecnego stanu pracując u/dla niego

@AnonimBoMozna

Przed chwilą czytałem, że jeden z bogatszych Polaków Pan Hajdarowicz postuluje zawieszenie 500+, 13 emerytury, i skrócenie urlopu o połowę, co by było jak ja tu bym to napisał bo myślę tak samo, fala (usunięte przez administratora) by się wysłała przez anonimowych bohaterów, członkowie zarządu wiemy LPP(RESERVED) zrezygnowali z wynagrodzenia aby utrzymać zatrudnienia,

AM
@Zuber

Dlaczego Ci genialni biznesmeni nie zechcą zadysponować swoim majątkiem?? Może by podnieść CIT lub jakaś danina solidarnościowa? Łatwo się dysponuje majątkiem innych, a najlepiej, jak jeszcze sam zarobi na tym. Dla niego krótszy urlop to tylko zysk w stosunku dla pracownika, a za to że pracownik utraci 500+ czy 13 emeryturę Hajdarowicz też nie podniesie mu pensji? Hajdarowicz więcej by zrobił dobrego gdyby pokazał innym, jak płacić podatki w kraju, a nie rozliczać lwią część przez Cypr, Delaware czy inne.

@Zuber

Dodatkowo postuluje powszechny pobór do wojska na czas kryzysu, wszystkich zdolnych do służby, przydadzą się dodatkowe nogi do pracy, a poza tym Wikt i opierunek gratis. Kapral nauczy dyscypliny i szacrnku do kolegów i przełożonego, przyda się potem w pracy jak znalazł

@AnonimBoMozna

To dobrze, że znalazł Pan lepszego pracodawcę i jest Pan gotowy dla niego do poświęceń, brawo dobrą wiadomość nareszcie

Zuber

Sądząc po aktywności na tym portalu to praca zdalna idzie nam całkiem dobrze, czyli Zuber jednak dziala, a już myślałem, że pozostało mi tylko Alleluja, pozdrawiam

@Zuber

Zgodnie z przepisami urlopy się należą i każdy pracodawca ma obowiązek tego przestrzegać czy mu się to podoba czy nie z pesj nie rezygnujcie bo tesz ona wam się należy. Od wspierania pracodawców jest rząd a od wspierania pracownika jest pracodawca jest to jego zasrany obowiązek jeśli chce prowadzić nadal firmę tyle na dziś

"Od wspierania pracodawców jest rząd" - być może jest, ale aktualny socjalistyczny rząd tego nie robi. Rząd wspiera wyłącznie pracowników, bo pracodawcy są za małym elektoratem. "Tesz", "pesj" niestety znacznie obniżają poziom Twojej wypowiedzi, popracuj nad ortografią. Pozdrawiam.

Nie

@AnonimBoMozna

Ja też się cieszę, pozdrawiam primaaprilisowo Anonima

Nie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

zuber

Możliwości awansu są nieograniczone pod warunkiem bezwzględnego posłuszeństwa w noszeniu maseczek ochronnych.

Zuber

W środę nasze mądre Panie nie chcą przyjść do pracy, wolą ulicę i skandować "(usunięte przez administratora) . Namawiam pracodawców do zaakceptowania ich pomysłów na dłużej i w czwartek dać im odpowiedź "(usunięte przez administratora) z firmy na zawsze, niech pracują na ulicy . Szpitale, sklepy, stacje benzynowe, taśmy produkcyjne zastąpią ich faceci i nic się nie stało...bravo, świetny pomysł miłe Panie.

Bog
@Zuber

Wiadomo, żeś Pan "PiSior", więc i opinia Panu przystaje... Ciekawe tylko jakie zdanie ma Pana starsza córka i konkubina, bo zdania BW można się domyśleć.

@Bog

panie Marku vel Bóg, to jest portal o rynku pracy i dlatego mój wpis. Żeby było jasne, Ja i moje dzieci jesteśmy przeciwni aborcji i decyzji Trybunału. Ale wyrażam sprzeciw wulgaryzmom, które muszą oglądać i słuchać w domu dzieci, jestem przeciwny postawie młodzieży, która namawia do nie przychodzenia do pracy.

Zuber

Bardzo dobrze, wszystko zależy od kompetencji pracownika,

@Zuber Jest dobrze więc i humor dopisuje. Fajna firma , dobra praca , polecam!

Andrzej Zuber

Panie Zuber może byś Pan zorganizował imprezkę żeby wesprzeć swoich byłych pracowników tych ciężkich czasach najedli byśmy się i napili zawsze jest to jakieś wsparcie

Zuber

Super pomysł, czekam na propozycje gdzie i jak, nagrody czekają

Zuber

Tylko żeby nie było tylko nas dwóch, bo tylko tyle może być naraz

@Zuber

z tą imprezą to oczywiście prima aprilis, to nie są czasy na zabawę, poza tym przy takim hejcie na moją osobę...

Zuber

Pomimo wszystko, życzę Zdrowych i pełnych nadziei na lepsze jutro Świąt Wielkanocnych

Zuber

Super ale trochę stare, ale lepiej się śmiać niż płakać, dla mnie już została chyba tylko ballada Alleluja Leonarda Cohena, pozdrawiam Handlowców

pracownik chlebodawca

Przez 30 lat zerwałeś na pracowniach więc nie wymagaj aby pracownik zrezygnował z czegoś co mu się prawnie należy mniej zarobisz będziesz spokojniejszy

@pracownik chlebodawca

(usunięte przez administratora) w obliczu kryzysu wymagana jest solidarność a nie egoizm. Rynek pracownika się skończył na wiele lat, z taką postawą roszczeniową pojdziecie po wypłatę tylko do sądu, pracodawca po swoje należności też tam będzie pukal, redukcja zatrudnienia jest faktem, a wystarczy tylko zrobić coś wspólnie i może być lepiej, ale taka postawa dotyczy tylko mądrych a Polak jak zwykle madry po szkodzie...

Zuber

Szanowni Pracownicy pomóżcie swoim chlebodawcom przetrwać kryzys, np zrezygnujcie z urlopu i nadgodzin w tym roku ...

NieZuber
@Zuber

Zuber ty akurat ostatni myślałeś o pracownikach... $$$

@NieZuber

Dokładnie takich odpowiedzi się spodziewalem, nic się nie zmieniło...

Filip

Czy w tej firmie patrzą bardzo na doświadczenie, czy zatrudniają mlodych ludzi ?

Czy można liczyć w Phpu Zuber Andrzej Zuber na prywatną opiekę medyczną?

zuber

Witam, można, pakiet Medicover, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam

Witam obserwuje ta stronę od jakiegoś czasu i widzę że po 35latach prowadzenia firmy .Polegles w życiu zawodowym prywatnym i na gowork brakuje ci argumentów do obrony czyli wszyscy co piszą negatywne opinię mają racie , tak się kończy los człowieka który oszukiwał innych przez całe swoje życie nawet własną rodzinę Pozdrawiam

Zuber

Imprezka sie rozkreca, brawo , nie ma nudy...zaczyna byc ciekawie, czekam na kolejne wpisy, niwazne co piszecie ale piszcie. Dzieki Wam pamiec o firmie Zuber dotrze wkrotce za Ocean a moze nawet do Chin!? Orly do boju!

Trzeba zamiast Fredry postawić pomnik Zubera z napisem „Pamiętamy” xD

afrykan
@Zuber

No my Polscy pomnika ci nie postawimy .sprubui u nacjonalistów Ukraińskich którzy wspierają Bandere. Tam masz dużo większe szanse na pomnik

Zostaw merytoryczną opinię o Phpu Zuber Andrzej Zuber - Wrocław

• Jak się pracuje w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Zobacz opinie na temat firmy Phpu Zuber Andrzej Zuber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phpu Zuber Andrzej Zuber?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phpu Zuber Andrzej Zuber?

Kandydaci do pracy w Phpu Zuber Andrzej Zuber napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phpu Zuber Andrzej Zuber

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042