Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Przemo

Oj ta kasa. Gdyby nie temat kasy, to można powiedzieć że nie jest źle. Firma sporo daje drobnych benefitów. Szkoda tylko że po wypłacie człowiek jest szczęśliwy przez kilka dni.

Ktoś

Praca na produkcji. Generalnie ok. Zmianowa, jak to się mówi piątek świątek i niedziela. Jest za to płacone zmianie. Szkoda że od 14 lat w takiej samej wysokości. Czasami spokojna praca, a czasami stres i bieganie. Do tego ta temperatura na instalacji :/

@Ktoś

Co zmianie? Chyba zmianowe. Bo te rzeczywiście jest ciągle takie same, czyli na obecne czasy niewiele. Ogólnie z kasą też szału nie ma. Oczywiście powyżej minimalnej, ale gdzie tu do firm otaczających.

To ja

Cisza.. a tak wogóle to jak tam najlepsi kierownicy w Indoramie się mają?? Wszyscy żyją?? :)

Alicja

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadacie informacje na temat atmosfery panującej w Indorama Ventures? Napiszcie o tym! Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Komentarze, które nie spełniają regulaminu są usuwane przez administratora.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Czarek

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje ? Warto aplikować?

Bartosz

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Alicja

@kandydat dziękuję za odpowiedź. Taki zarys przebiegu rozmowy może pomóc odstresować i przygotować się do niej wielu osobom. @Xxxtr czyli najlepsze wyniki ma ten dział w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o., że nazywasz go dumą firmy?

Xxxtr

Looooggggiiiisssstttyykkkka w tym zakładzie to duma

aaaaa
@Xxxtr

Na pewno. Z tymi "kierownikami" to nic tylko być dumnym z całego działu :) Mam nadzieję, że coś się u Was zmieni bo nie wygląda to dobrze...

kandydat

rozmowa kwalifikacyjna przebiegała tak: krótka rozmowa po angielsku, pytania o dotychczasowe doświadczenie, wykonywane obowiązki itp, zadanie w excelu - wykres, krótki test chyba na logikę, informacje o stanowisku, czas na moje pytania, na koniec pytanie o oczekiwania finansowe, spoko atmosfera, rozmowa jak rozmowa

Alicja

@Anna nie odpowiedziała na moje pytania, ale może jakiś inny pracownik wie coś więcej na temat rekrutacji i pracy w Indorama Ventures Poland i zechciałby odpowiedzieć na moje pytania? Odpowiedzi mogą się przydać potencjalnym pracownikom firmy.

Alicja

@Anna czyli na jakiej podstawie się zatrudnia pracowników skoro na rozmowie się pyta tylko o statystyki z poprzednich firm? Czy jest sens przygotowywać się na taką rozmowę rekrutacyjną w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Statystyka jest najwazniejsza(usunięte przez administratora) Zarobki mało interesujące by podjąc tu prace. A rozmowa o prace to rzeczywiście wypytywanie o poprzednie prace i zarobki skrupulatnie notowane. Ma to sens gdyż kady pracownik słyszy, ze nie ma tak zle gdyż gdzie indziej to czy to....

Alicja

@nie mam a doświadczenie ich nie interesuje? O nic innego nie pytają? Faktycznie dziwne, ze pytają o wynagrodzenie. Czy kogoś jeszcze pytali o to na rozmowie w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.? Jak przebiegał ten proces? Co możecie napisać więcej w tym temacie? A może macie jakieś rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

nie mam
@Alicja

rozmowa w firmie polega na przedstawieniu Pani z HR profitów solcalnych i wynagrodzenia z poprzednich firm, robią chyba sobie statystki płacowe w innych firmach jeśli ktoś chce tam pracować to nie ma co liczyc na rozsądne pieniądze niestety

miau

Dla mnie ważne jest to, żeby oprócz zarobków można było stosunkowo wcześnie liczyć na odpowiednie benefity socjalne, wiecie czy jest to w pełni możliwe? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że atmosfera jest równie ważna jaka aktualnie panuje w firmie.

były pracownik !!!!1111

(usunięte przez administratora)r /> Dlaczego tak stwierdzam? Ponieważ nowozatrudniona osoba zarabia o wiele więcej niż pracownik z wieloletnim doświadczeniem. Różnice wahają się między (usunięte przez administratora). Oczywiście mam na myśli podstawę płace podstawową , która ma rzeczywisty wpływ na otrzymywana premie uznaniową, wszelkie godziny nadliczbowe, 13-sta pensje. Praca w tej firmie nie polega na rutynowym wykonywaniu czynności, które opanować można w szybkim czasie. W celu prawidłowego wypełniania obowiązków służbowych niezbędne są wielogodzinne szkolenia teoretyczne jak i praktyczne. Jest to praca, w której jeden błąd ludzki może doprowadzić do wypadku o bardzo poważnych konsekwencjach zarówno zdrowotnych dla pracowników jak i finansowych dla firmy.

Były123

Panowie na ANWILU nie jest tak dobrze jak mówią. Żeby nie (usunięte przez administratora)na stanowiskach kierowniczych to w tej firmie byłoby dobrze i ludzie by nie szukali czegoś lepszego. I pieniądze jak n chemię powinny być lepsze.

Były123

Popieram...

xxx

Też nie rozumiem o co tym ludziom chodzi.(usunięte przez administratora)

Witam Wszystkich zainteresowanych Krew mnie zalewa jak czytam wasze posty To nie jest portal do obrzucania się błotem tylko do wydawania opinii odnośnie pracodawcy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.