Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Matthias

Firma przedepokowa. Nie inwestują w maszyny, za nic mają ludzi. (usunięte przez administratora) Płaca jak na Włocławek dobra, ale atmosfera tragiczna.(usunięte przez administratora) Praca w sama sobie nie jest ciężka, ale jakośc firmy, atmosfera (usunięte przez administratora) Nie polecam. A i najlepiej od razu negocjować stawkę, bo potem za nic mają ludzi.

Alina

Ja pracuje w lanua investment (firma wynajmowana przez Orlen Serwis) zarabiam NIE CALE 2tys. Przy zatrudnieniu bylo gadane ze 3miesiace okres próbny a nastepnie przejscie do Orlen Serwis. Pracuje sie tak samo jak chłopaki z orlen serwis a dostaje sie polowe wynagrodzenia. Po roku w tej firmie (z nadzieja ze przejdzie sie do orlenu z benefitami dodatkami premiami kartami )przełożony wybiera sobie kto bardziej wchodzi w d.. i nastepnie przechodzi do orlenu. POCIESZE WAS NIE MACIE TAK ŹLE Hehe

Bożena
@Alina

Trzeba przyznać, że Twoja wypowiedź jest trochę chaotyczna, ale da się z niej wychwycić kilka interesujących kwestii. Jak rozumiem - pracodawca ten nie do końca wywiązał się ze swoich obietnic względem Ciebie jako pracownika. I teraz rodzi się podstawowe pytanie: czy rozmawiałaś na ten temat bezpośrednio z Dyrektorem firmy Indorama Ventures Poland? Chyba wypadałoby zacząć od właśnie takiego kroku.

@Bożena

A co ma do tej sprawy Dyrektor Indorama Ventures Poland? Ta osoba ni nie pracuje w firmie Indorama ani w firmie podwykonawczej dla Indoramy...

Bożena
@Gość

W takim razie dlaczego umieszcza komentarz o innych firmach w profilu firmy Indorama Ventures Poland? Sądzę, że sam widzisz, jakie powoduje to zamieszanie i nieporozumienia. Tymczasem Indorama poszukuje pracowników poprzez ogłoszenia w sieci (ostatnie dotyczy stanowiska pracownika logistyki wewnętrznej i magazynu): https://pracodawcy.pracuj.pl/indorama-ventures-poland-sp-z-o-o,14152 Czy aktualni pracownicy mogliby napisać, czego należy się spodziewać, jakie są wady i zalety tej pracy?

Niwy

Polecacie pracę w tym zakładzie jakie zarobki

Abba
@Niwy

Witaj, aby być szczerym to mogę polecić prace w tym zakładzie zdobędziesz uprawnienia doświadczenie i możesz uciekać bo zarobki tu marne... jedynie wysokie to maja wymagania oraz wysoko glowy noszący kierownicy....!

Bronisław
@Abba

Rozumiem, że możesz być niezadowolony z zarobków, które oferuje firma Indorama Ventures Poland, jednak mimo wszystko chciałbym Cię zmotywować do tego, abyś podzielił się z nami szczegółowo ich wysokością. Może pracodawca oferuje świadczenia dodatkowe, które sprawiają, że pensja staje się bardziej atrakcyjna? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

Czy zarobie tutaj 3000 netto?

Jako kto?

Jako aparatowy

Szczerze - :(

@Przemo

Mam w tej chwili od 2900 do3400 zależy jaki miesiąc i nadgodziny wypłacana mi kwartalne bo to cztero brygadowka. Ile muszę stracić przychodząc do was?

@Piotr

Może uda się wynegocjować 2500. Nadgodziny są sporadycznie.

@Przemo

Nadgodzin z grafiku nie ma u nas, dzięki pewnej osobie.

@Przemo

Jeśli jest cztero brygadowka to nadgodziny zawsze wychodzą. Jest też inspekcja pracy

@Piotr

Czyli ta firma odpada. Życzę powodzenia w tym smutnym mieście. Pozdrawiam.

@Piotr

Nie wychodzą, bo są dodatkowe dni wolne z grafiku.

@Przemo

Acha w ten sposób. A praca fajna? Bo w sumie więcej wolnego jest ok.

@Piotr

To zależy. Na pewno nie jest to robota na taśmie

@Piotr

Kwestia zarobków jest bardzo indywidualna i zależy od wielu kwestii. Czy aplikowałeś już do firmy? Warto zadzwonić do działu HR i spytać o zarobki na danym stanowisku. Czy masz doświadczenie w branży? Może słyszałeś dobre opinie o tym pracodawcy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
oo

Praca w chemii, czyli zagrożenie, zanieczyszczenia, znajomość instalacji. Praca ciągła, nocki, niedziele i święta. 2500zł ???

@oo

Taka rzeczywistość. Jest jakieś światełko nadziei, nowy prezes, ale czy z tego coś będzie.

Łuki

Nie ma co się wdawać w szczegóły. Szału nie ma z pensją i brak docenienia doświadczenia i poświęcenia się pracowników.

@Łuki

Łuki, dlaczego sądzisz, że doświadczeni pracownicy nie są doceniani? Chodzi Ci o wynagrodzenie - uważasz, że jest zbyt niskie? Może warto przedyskutować z pracodawcą kwestię podwyżki? Mógłbyś opisać szerzej swoje doświadczenia z firmą Indorama Ventures Poland?

Alicja

@Jojo, rozumiem, że długoletni pracownicy nie mogą liczyć na znacznie lepsze warunki? Czy próbowali negocjować z pracodawcą w kwestii podwyżek? @Łuki wspomniał, że największą wadą pracy w Indorama jest wysokość wynagrodzenia, a Ty co o tym myślisz? Czy też dobrze oceniasz atmosferę? Jest coś, co jeszcze Ci się podoba?

Jojo
@Alicja

Tak jak mówisz. Warunki są takie że już nas mają i dostaniemy kilka % podwyżki co najwyżej. Nowy może wynegocjować prawie taką samą kasę. Świadczy o tym to że ludzie z dużym stażem, pomimo dość dobrej atmosfery myślą o zmianie pracy. Jak im się to może opłacać?? Wiele lat, czasem po awansach i odejść gdzieś na "świeżaka" mając znacznie mniej na głowie za taką samą albo lepszą kasę. Znaczy że Indorama nie docenia finansowo swoich, a mówi się o nas rodzina ;(

Rent

Jak z pensjami? Rzeczywiście tak słabo to wygląda?

Aco

Chyba jak STRAJK zrobicie :)

Jojo

To by musiały być skok. Zobacz ile się na sterowni zarabia po latach pracy i szkolenia. Porównaj z sąsiadami.

Łuki

Atmosfera, jest nie najgorsza. Jak na firmę prywatną, korporację wręcz. Dodatki są różne o czym juz było napisane. Bolączką są pensje. Produkcja, stres, ryzyko, za płotem są wyceniane znacznie wyżej

@Łuki

Ech dobrze by było gdyby były jakieś konkretne podwyżki.

Łuki

Hej. Oczywiście że byłbym zadowolony z pracy w firmie gdybym zarabiał jak należy za taki charakter pracy w dobrze prosperującej firmie. Dla osób którzy chcą się tu dostać.. negocjujcie pensje od początku rozmów.

Alicja

@Łuki, czyli byłbyś zadowolony z pracy w firmie, gdyby wzrósł poziom wynagrodzeń? Może pracodawca zapowiedział jakieś podwyżki? Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat atmosfery i doradzić coś osobom, które chciałyby starać się o zatrudnienie?

Alicja

@To ja, z Twojego wpisu wynoszę, że wiesz nieco o firmie, czy tam pracowałeś? Jak byś określił swoje doświadczenia związane z tym pracodawcą, są pozytywne? W ostatnim czasie nie pojawiły się wpisy na temat firmy, czy brak komentarzy można uznać za oznakę zadowolenia? Napiszcie, czy zaobserwowaliście jakieś istotne zmiany w Indorama Ventures. Jaka umowa jest oferowana?

To ja
@Alicja

To była ironia. Myślę że sporo osób będzie wiedziało o co chodzi hehe

Łuki

Owszem są paczki dla dzieci. Za to plus. Jest też parę groszy na wczasy pod gruszą, dobrze że gruszka rośnie nie daleko to wystarczy żeby przeżyć pod tą gruszką weekend. Pensje droga Alicjo. Pensje są główną bolączką w naszej firmie. Dopóki tego nie poprawisz żadne bonusy nie sprawią że firma będzie super dla pracowników.

Alicja

@Przemo, a czy imprezy firmowe często się odbywają? Może są jakieś paczki dla dzieci, albo wczasy pod gruszą? @Łuki, wiesz, czym są spowodowane te braki kadrowe? Czy w związku z brakiem pracowników trwają jakieś rekrutacje?

ktoś

Przestań ....

Ster

O czym tu mówić. Anwil zarobki dużo lepsze. Instalacja Orlenu obok, a tam to już zarobki dużo dużo lepsze, zaczynając od dolnych stanowisk. A im wyżej tym różnica do Indoramy większą. Rożnice rzędu 100% to kosmos.

Łuki

"Przemo" już tak bardzo o zmianowe nie walcz. Nam zwiększą zmianowe, a biuro dostanie do podstawy. Zmianowe powinno powodować że zarabiasz więcej o tą kwotę, niż pracownik dzienny, a u nas tak nie jest. Co do "spokojności pracy" dużo zależy od kaprysu instalacji, a także od kierownictwa. Jednak to przede wszystkim złożoność instalacji powoduje że o awarię i potrzebę biegania i stresu nie trudno. Instalacja spora, skomplikowana, a przy okazji za mało ludzi na produkcji.

Alicja

@Przemo, a jakie są dokładnie benefity? Dla niektórych osób to dość ważny aspekt. Wcześniej w komentarzach była mowa o tym, że stawki wciąż są te same, rozumiem, że skoro praca jest zmianowa, to pracuje się także w nocy, czy wtedy jest doliczany jakiś dodatek? @Ktoś, wspomniałeś, że czasami praca bywa spokojna, a czasami w pośpiechu, od czego to zależy? Jak oceniasz atmosferę w swoim dziale?

@Alicja

Dopłata do silowni/basenu, pakiet medyczny. Jakieś imprezki się zdarzają. Sa pieniążki na święta, niestety ta sama kwota od wielu lat, a nawet mniejsza bo kiedyś Prezes dokładał że środków obrotowych. Zmianowe uwzględnia pracę w nocy. Tu znów jest problem. Bo od ponad 10 lat jest to ta sama kwota. A jaka jest wartość tych pieniążków w sklepie :/

Łuki

Podobno nie dla kasy się chodzi do pracy. Firma naprawdę w dobrej sytuacji finansowej, co chwilę różne inwestycje. Nie wiadomo czemu tak uparcie trzyma niskie pensje. Najlepszy pracownik to zadowolony pracownik. A jak brak kasy na życie to ciężko o zadowolenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.