Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Humbak

trochę się obawiałem jednak podjąłem decyzję i podziękowałem za współpracę tej świetnej firmie która absolutnie nie ma szacunku do pracownika który wypracowuje jej zysk.... w nowej firmie pieniądze podobne jednak atmosfera (usunięte przez administratora) jest wręcz bardzo dobra do tego co było w Indoramie gdzie mam wrażenie, że każdy na każdego ujadał ale kiedy przyszło walczyć o podwyżki to głowa w piasek. I mam to czego wy jak zostaniecie nigdy nie będziecie mieć czyli jasna ścieżka kariery. Pozdrawiam tych co dużo szczekają a mało robia... :)

BMW1

Jak tam ptaszki ćwierkają, że podwyżki rozdają, czy każdy będzie dostawał czy Tylko Ci twardzi waleczni i zdeterminowani co złożyli wypowiedzenia lub nie podpisywali wcześniejszej ,, podwyżki,, :)) Inny żyło się tu lepiej :)))

Incognitoo

A mój utwór który kojarzy mi się z firmą to Ich Troje - Mam już dość.... I tyle w temacie

Aneta
@Incognitoo

Tego typu opinie w żadnym razie nie pomagają osobom, które są realnie zainteresowane pracą w Indorama Ventures. Natknęłam się na kilka dosyć ciekawych ofert pracy od nich - przyjmą między innymi Pracownika Logistyki Wewnętrznej i Magazynu. Orientujecie się może, czy osoba na tym stanowisku może liczyć na udział w cyklicznych szkoleniach branżowych?

blue moon
@Aneta

Przeczytałaś ogłoszenie? Dotyczy ona pracy na wózku widłowym, przewożenia big bagów, ich zasypu, załadunku, sprzątania drenu przed zakładem. Będziesz od roboty nie szkolenia.

Związkowiec

Koledzy doszły nas za płotem słuchy o słabej sytuacji u was w związku z tegorocznymi podwyżkami jak można je nazwać ,,podwyżkami,, W swojej karierze nie słyszałem o tak słabych podwyżkach w takie dochodowej branży tym bardziej, kiedy jest się monopolistom w produkcji danego wyrobu na danym obszarze. Finanse takich przedsiębiorstw można sprawdzić w internecie a jeśli ma ktoś z tym problem jako Rada Pracownicza możecie wystąpić o sprawozdanie w tej kwestii by mieć na czym opierać negocjacje. Są tam u was związki zawodowe pamiętam, że coś tam się działo w tej kwestii czy rada pracownicza została wybrana u was? Ja się pytam kto przystał i przyklepal takie podwyżki.... Spor zbiorowy trzeba było zrobić jak negocjacje nic nie dają. Kiedy nie będziecie się razem trzymać to nic nie ugracie. Życzę powodzenia wam!

Bbbx
@Związkowiec

Właśnie kto przyklepal i zgodził się na takie podwyżki... zgodził się chyba na to, że będą braki na, ,,lokalu,, a sterownia bez lokalu nie pojedzie za długo chyba że przejdą w tryb automatyczny :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Anonin

Czytam Wasze opinie o firmie jestem zdziwiony kulturą osobistą pracowników tzw kadry kierowniczej. Venus nie każdy pracownik fizyczny to leń czy nierób na socjalu, bardzo często są to osoby z wykształceniem może nawet wyżym od Twojego. Nie każdy sobie kawkę popija i wymyśla "fantastyczne" konkursy. Tak czasy czy sie stoi czy się leży pensja się należy się skończyły, ale każdy ma prawo godnie żyć. Życzę Ci Venus odrobinę wiecej kultury osobistej jak na osobę wykształconą, którą się tak szczycisz. To Ty w dużej mierze jedteś wizytówką firmy a pokazujesz, że pracownik jest nikim. Włocławek dużym miastem nie jest.

@Anonin

Kadra zarządzająca w tej firmie to prawdziwe i profesjonalne serca zakładu które ma wpływ na rozwijanie firmy w każdej płaszczyźnie. Jednak aby dobrze zarządzać trzeba mieć kim i czym zarządzać bo do tej pory jest to zlepek osób które wiecznie mają problemy i którym nic nie pasuje cokolwiek by się dla nich nie zrobiło. Myślę że wyeliminowanie kilku czarnych owiec produkcji lub może wpadną sami na ten pomysł żeby się same wyeliminować spowoduje że atmosfera będzie znacznie lepsza i-praca będzie szła lżej. Przypominam że w przypadku jeśli komuś się nie podoba praca na danym stanowisku w danym zakładzie w zgodzie z prawem ma możliwość złożenia rezygnacji przedkładając stosowne oświadczenie. Są to jednak przypadki incydentalne a nowe osoby zainteresowane pracą w naszym przedsiębiorstwie zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy i złożeniem kandydatury proszę również nie słuchać opowieści z tego forum wynagrodzenie w naszym przedsiębiorstwie jest dobre a nawet bardzo dobre dotyczy to również produkcji .

Zaciekawiony
@Venus

Venus to ile zarabia produkcja skoro mają tak dobre wynagrodzenie? Chodzi mi tu o operatora bo zastanawiam się nad aplikacja na to stanowisko.

@Zaciekawiony

Proszę, o aplikacje na dane stanowisko po zapoznaniu się z CV zaprosimy lub nie ma rozmowę a tam omówimy szczegóły.

Venus

Dyrektor żyje i ma się dobrze nalezy zauważyć, że daba o dobro firmy i pracownika w sposób godny stawiając go jako partnera na równi a nie jako zło,tylko w sposób ciągły dział produkcji nie potrafi tego docenić. Dyrektor zgodził się na tyle benefitow pozapłacowych które w innych firmach nie zawsze są. Panie o pseudonimie Bareja takich komików nam nie potrzeba wie Pan w którym kierunku jest brama i gdzie złożyć dokumenty rezygnacji być może ustapi Pan miejsca osobie godnej danego stanowiska.

Zaciekawiony
@Venus

Doszły mnie słuchy że 2500-2600 netto na start. Gdzie instalacja jest spora do nauki jakieś worki do sypania, kruszenie, wymyślanie dziwnych zadań. Koło 2 lat trzeba poświęcić na naukę instalacji oczywiście nie mam nic przeciwko bycie operatorem to nie bycie księgowym, kadrowym czy bhp gdzie pracuje się w takich samych schematach w każdej firmie i wdrożenie się zajmuje około 2-4 tyg max. (usunięte przez administratora)

@Zaciekawiony

Podwyżki są adekwatne do posiadanej wiedzy i stazu pracy jeśli ktoś otrzymał niska podwyżkę zapewne były ku temu przesłanki i na to zapracowal. Dodac należy, że został wprowadzony jasny system podwyżek w oparciu o wskazane czynniki w tym ocenę roczna pracownika i od tego roku będzie się o to opierać. Zapewne wielu osoba podwyżka odpowiada i są zadowoleni. Rezygnacje z pracy dużej i liczi osób to fikcja i wprowadzanie w błąd osób zainteresowanych podjęciem pracy flustraci zawsze wyleja żal w sieci. Indirama - One Team One Mission

ciekawość?
@Venus

Skoro taka profesjonalna to wytłumacz nam proszę jak to się ma do np.magazynu produktu. Przejelismy wszystkich pracowników z firmy zewnętrznej,a nadal nikt nie chce u nas pracować (czyżby we Włocławku mieszkali same nieroby i (usunięte przez administratora) Podnajmowanie innej firmy na magazyn to są napewno ogromne pieniądze. Wydajemy kasę na swoich i na nie swoich , kasa ucieka bokiem i to nie mała. Więc odpowiedz proszę czyja to wina , zwykłych robili czy profesjonalnej kadry. Dziękuję

były
@Venus

nie rozśmieszaj mnie pani albo pan Venus. Jak maja to chłopaki docenić jak wszystkie firmy dookoła 250-400 PLN podwyżki a w spaniałej indoramie która tak bronisz (może miałaś ocenę 100 na 4 czy tam 5) i dostałaś super podwyżkę ale wracając do mojej myśli gdzie inni dostali jak już wspomniałem 250-400 a my operatorzy którzy robią wszystko na instalacji powtarzam wszystko we wspanialej indoramie mlekiem i miodem płynącej a raczej granulatem(zwrotnym lub złym), polimerem do kruszenia i preformami do kruszenia dostajemy od 40 do 120 PLN podwyżki już netto... wiec nie pieprz głupot za przeproszeniem jak nie znasz tematu produkcji bo siedzisz przed komputerem albo na socjalu i robisz sobie kawę z ekspresu za 5 tyś gdzie my się nie możemy doprosić chociażby nowego czajnika który kosztuje 150 zł... Na szczęście zmieniłem już to toksyczne otoczenie i liczę ze inni pójdą po rozum do głowy jak ja!

Pankuronium

Żadna fikcja, to realia.

Perkkinn

Nie ma co szczekać od szczekania jeszcze nikt nie wzbogacił się, trzeba trzymać się w grupie bo grupa może więcej. Jesteśmy ,,kura znosząca złote jaja,, z grupy Indorama w Europie. Przestajemy już być tania siła robocza to Europa nie Afryka czy Indie, domagamy się europejskiej zapłaty za świadczona usługę pracy na rzecz pracodawcy! Ze względu na położenie i target klienta możemy porównać się z zakładem na Litwie , kto miał kontakt z pracownikami z tamtego zakładu to wie że różnica zarobkowa jest spora... Pracownik godziwie nagradzany będzie w sposób godziwy dbał o dobro i dobrostan firmy w której pracuje. Profesjonalne zarządzanie nie polega na tym że oszczędności zaczyna się od ludzi to tak samo jakby leczenie człowieka zaczynać od kupna mu trumny lub ratować chore drzewa kasztanowca podcinając im korzenie liczac na to że będzie lepiej.

Pracownik produkcji 111

Witam, Czytając wszystkie wpisy aż ciężko uwierzyc w to, co tu się dzieje. Jesteśmy firmą, a firma składa się z osób zarówno z biura, jak i z produkcji. Nie powinien powstawać podział miedzy nami, każdy z nas ma taki sam cel: przyjść do pracy, zrobić swoje i zarobić, a najlepiej godnie. Każdy z nas wie, że troszkę brakuje do dobrych zarobków i mówię tu o wszystkich od najwyższych stanowisk po najniższe. Tworzycie dziwny podział. Powinniśmy trzymać się razem i dążyć do wyższych zarobków, a nie obrzucać się obelgami. Jak pracownik najniższego szczebla dostanie dobre pieniadze to automatycznie kierownik będzie zarabiał więcej i będzie miał podstawę, aby ubiegać sie o wyższe wynagrodzenie. Nawet Venus napewno by chciala zarabiać więcej. Tak myślę, więc pomóżmy sobie I stwórzmy widełki, dajmy sobie tak zwaną marchewkę. Nowy i stary pracownik, na każdym stanowisku, będzie znał swoje zarobki i będzie wiedział do czego dąży.

@Pracownik produkcji 111

Co racja to racja. Załoga powinna działać wspólnie. Druga racja, zarobki nie są tragiczne, jednak trochę brakuje aby były dobre, czy bardzo dobre. System podwyżek wprowadzono owszem, ale jak ktoś ma mały staż i niską podstawę to podwyżka 1 czy 2 % to wiele nie wyjdzie. A nawet ktoś z większym stażem ma daleko do wzrostu minimalnej. W sytuacji wzrostu pensji minimalnej o 350 to okazuje się że podwyżki są tragiczne.

Pracownik fizyczny

Racja nie ma co tworzyć sztucznego napięcia, mam wrażenie że każdy ze swojej strony chce dobrze a w połączeniu z nerwami to nie będzie niczego dobrego więc dajmy sobie na wstrzymanie. Decydenci już chyba wiedza i widzą ,że osoba po osobie rezygnuje w związku z niedocenieniem finansowym i poczekajmy może coś z tym zrobią mając na uwadze nadchodzący postój by miał kto uruchamiac instalacje po nim a nie zrobi tego nowy pracownik czy ktoś z firmy zewnętrznej. Jako pracownicy bez podziału możemy więcej bo zgoda buduje :) Damy radę !

Tadek

Jest ogłoszenie i chciałbym aplikować do was na stanowisko aparatowego produkcji z jakiego przedziału są zarobki u was na tym stanowisku i czy jest jakiś program wdrożeniowy nowego czy muszę na własną rękę poznawać linie? Dziękuję za odpowiedźi i pomoc w podjęciu decyzji.

Xyz
@Tadek

@tadek mozesz aplikować do nas, nie ma tak źle, jak chcesz pracować jako aparatowy to wiesz z czym się to wiąże zimno, gorąco trzeba wejść na wysokości praca w ruchu nieraz prochem się ubrudzisz czy potem zalejesz, da się to ogarnąć jednak negocjuj dobrze wynagrodzenie na rozmowie bo tutaj to największy problem a podwyżki jak czytałeś profil to wiesz jak marne były w tym roku i to spowodowało flustracje a niektórych do takiego stopnia wkurzyło ,że zwolnili się .wszystko inne da się znieść :)

Bodzio

Nie jest tak źle w tej firmie, pracuje tu już dłuższy czas i prawda że zasiedziałem się trochę. Racja jest również to że powinnismy rozwijać nasze zdolności i umiejętności podnosić kwalifikacje bo inaczej zastoiny się w miejscu a technologia rozwija się szybko, więc jeśli pracodawca oczekuje tego od nas a będzie umożliwiał podnoszenie umiejętności np kurs na spawacza to jestem chętny by brać udział i wtedy i wilk syty o owca cała :)

Bingo

Nek ma rację nie ma co przejmowac się niszowymi komentarzami one będą zawsze i wszędzie gdzieś nie pójdziemy pracować dlatego trzeba wpuszczać jednym i wpuszczać drugim uchem i będziemy zdrowsi :) Pracuje tu na produkcji i niestety muszę dorabiać poza godzinami pracy gdyż pensja nie jest wysoka. Idzie wiosna pogoda za oknem ładniejsza i lepsza i nowy rok przed nami Panowie olać komentarze a z nowym rokiem może przyjdą do nas nowe zmiany czego wam i sobie życzę :)))

Nek

Ja mam wykształcenie zawodowe i mi z tym dobrze oraz śmieje się jak ktoś coś mi o tym mówi :) Nie należy się przejmować opiniami tutaj wszędzie gdzieś nie spojrzeć na fora innych firm jest to samo rzucanie błotem nawet jeszcze lepsze frazesy są. I w większości przypadków zawsze przewija się produkcja to już chyba jakaś moda. Poniekąd osoba Venus ma racja można podnieść kwalifikacje nawet powinniśmy to robić jednak my tego nie robimy. Jeśli firma dołoży mi do studiów chętnie pójdę czy na wszelkie kursy dokształcające tylko by mi to zaoferowali a skorzystam :) Niech każdy zajmie się swoim i robi swoje a kierownicy niech zajmą się zalatwieniem dodatków czy podwyżek godziwych a wszystko będzie grało :)

Obca

Najwidoczniej Pani nie ma za dużo obowiązków skoro siedzi Pani w internecie i wypasuje obraźliwe komentarze w godzinach pracy. Niech pani moja firma się nie przejmuje.

Roza

@Venus kadra zarządzająca w naszej firmie nie jest zła to prawda (usunięte przez administratora)

ciekawy

Indorama kocha konkursy Uwaga konkurs: Ile osób złoży wypowiedzenie do lata po tegorocznych podwyżkach: 1) 1-5 2) 6-10 3) produkcja będzie musiała przejść w tryb 100% automatyczny Zwycięzców proszę o odbiór nagród w dziale HR, o ile sami wcześniej się nie zwolnią.

AnnaMariaWesolowska
@ciekawy

Tu zimą w pełni a już jest 6 osób ???? do wakacji to może być ale przyspieszony postój...

@AnnaMariaWesolowska

słuszna uwaga, może należałoby zaktualizować konkurs, ale co na to dział HR, myślisz, że jest gotów na tylu nagrodzonych? Korzystając z okazji, że zostałem wywołany chciałbym szanownej koleżance/koledze z biura o pseudo VENUS pogratulować wykształcenia, swoją drogą chyba zdobytego z ogromnym trudem gdyż tak często to podkreśla i życzyć więcej szczęścia w poszukiwaniu rozumu.

Lepper
@ciekawy

Tak kiepsko w waszej firmie.? Mam iść we wtorek 11 bm na rozmowę, pracownik logistyki wewnętrznej i magazynu.... ale jak znam życie będę robił co innego. Czy wagony też u was są do zasypania? Pozdrawiam

Ods
@Lepper

Witaj! U nas wagonów nie zasypuje się jednak autocysterny już tak praca na mrozie deszczu, wietrze i nie ma zmiłuj leje musisz wchodzić na cysternę. Będziesz pracownikiiem od wszystkiego łącznie z zamiataniem betonu po drenie. Zastanów się dlaczego jest miejsce o pracę taka osoba jak Ty dała sobie spokój bo szkoda zdrowia a zarobki jak max 2500 zobaczysz przy świętach to będzie huuura optymizm. Z dobrego serca nie marnuj czasu to na rozmowę.(usunięte przez administratora)

@Lepper

Nie jestem pracownikiem magazynu, wpis ODS jak najbardziej prawdziwy. Nie wiem nic o zarobkach ale wiem, że chłopaki do niedawna nie mieli nawet prysznica czy toalety. Praca rzeczywiście w zimnie, zero szacunku. Jeśli nie jesteś pod ścianą daj sobie spokój.

Lepper
@Ods

Dziękuję wszystkim za odpowiedźi, domyślam się że skoro dzwonią na już, to różowo nie jest. Mam też propozycję z Orlen serwis i patrząc na opinie na forum to jest podobnie. Ludzie myślą, ze skoro praca na Anwilu to zarobią.... (usunięte przez administratora) Pozdrawiam was

Ods
@Lepper

(usunięte przez administratora) masz tyle obowiązków i do tego nawet toalety nie masz tylko na mrozie ToiToi .... Dzwonią na już bo już zaraz nie będzie tam nikogo. . (usunięte przez administratora)

Ziggy

Patrzę pojawiają się ponownie ogłoszenia o pracę to wejde i zobaczę tutaj i nie myliłem się atmosfera gorąca :) Byłem na rozmowie o pracę do Indoramy w IV kwartale 2019 i była to najgorsza najmniej profesjonalna rozmowa o pracę w moim życiu.(usunięte przez administratora) Odechciało mi się tam już siedzieć z kultury wytrzymałem nerwowo i nie wyszedłem. (usunięte przez administratora) Dobiciem wszystkiego na koniec były benefit (usunięte przez administratora)firma zapewnia że będę mógł napić się gorącej kawy czy herbaty.... Poważnie to taki benefit....? Akurat nie trafiła bo lubię jedno i drugie zimne hahahaha (usunięte przez administratora)

Ziggy

Poradziłem sobie pracę mam atmosfera ku zdziwieniu przyjazna nie ma spychologi chłopaki jak czegoś nie zrobią to się przyznają zegar nie jest z gumy i się nią rozciągnie i sobie pomagamy. Kierowni jak mówisz, że fajny ale fajnoscia rodziny nie wykarmisz, kierownik musi mieć cechy przywódcze i być twardy a nie taki fajny kolega . Miałem kiedyś kierowniczkę babka jechała po facetach mieszała ich z błotem jak coś odwalili ale kiedy przyszło co do czego szła w zaparte i zawsze nasza stronę trzymała i podwyżki były. Ile wakatów u was wolnych jest?

@Ziggy

Chciałbym Ci odpowiedzieć ale z godziny na godzinę więcej.

Temida_BMW

(usunięte przez administratora) By nie zanudzac przejde do meritum co nowych interesuje. Pytasz czy warto? Czy jest po co? Odpowiem tak: nigdzie nie jest perfekcyjnie nic nie jest utopią jednak jesli: (usunięte przez administratora) - mieć podwyzki z przedziału 50-80 zł brutto, - wiecznie slyszec , ze cos jest Twoja wina i beda konsekwencje tego - lubisz niszczyc zdrowie - byc wysylanym co roku na badania lekarskie pomimo ich 3 letniej waznosci i co roku przechodzic kolejkowe piekło - przychodzic do pracy w swoj dzien wolny i nie miec za to zapłacone - pracujac w upale gdzie nagle potem wychodzic na chlod - atmosfera (usunięte przez administratora) spychologi pracy jest Twoja pasja Jesli odpowiedziales kandydacie na wiekszosc z powyzszych pozytywnie to gratulacje.... ,, INDORAMA KOCHA TAKICH JAK TY I KOCHA KONKURSY gdzie nagroda Twoja bedzie Strata Cennego czasu w Twoim zyciu ktory tu poswieciles.

Temida_BMW

Tutaj jak wszedzie jest podział podział biuro-produkcja gdzie produkcja jest niczym kula u nogi ,istny chodzacy problem bo po co operatorzy, po co sterownia po co laboratorium scisle wspolpracujace ze sterownia w przekazywaniu wynikow , zwolnic wszyskich puscic niech z automatu leci przeciez tak latwo was zastapic.... Otoz jeden z produkcji dobrze prawił i dobrze gada , ze pracownika w biurze mozna zastapic na momencie czy to HR czy dział zakupów czy ksiegowosc rutynowe czynnosci z firmy na firme sa takie same kwestia 2 tyg wdrozenia nie mowa tu o nauce a o wdrozeniu. I kazdy z tych działów moze byc "wyrzucony" na outsourcing nie ma problemu by kadry miec np w Czechach czy tez Ksiegowosc i wiele koroporacji tak pracuje... Natomiast pracownika produkcji operatora procesu zlozonej instalacji chemicznej o danym stopniu wydajnosci juz nie zastapi sie w 2 tygodnie czasem potrzeba nawet ponad poł roku kalendarzowego aby poznal instalacje drugie pol aby ja zrozumial i kolejne pol roku aby zrozumial i zaznajomil sie z bledami i awariami instalacji. Nie mniej OPERATORZY pracujacy w Indorama sa sortem nie wykazujacym prawdopodobnie logicznego myslenia i pozwalajac sobie na TAK wiele obłudy i poniżania bedac nie tylko operatorem a sprzątaczka, kruszaczem, magazynierem, wózkowym, a to wszystko za TAK NIEWIELE. Kiedy zarzadzajacy wie , ze ma zgrana paczke ludzi nie bedzie z nimi pogrywał nie bedzie uzywal niecenzuralnych słów kierownaych w strone podwladnego bo jakze ten chce rozmawiac, ze chce odejsc tylko bedzie rozmwiac jak z partnerem.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Automatyk.

ABCDEF

2500 dla tych co chcą robic i cie zwolnia po jakms czasie i 2800 dla młodych co nie chcą robic i cie nie zwolnia .

Alladyn

Kilka spostrzeżeń od środka na firmę Indorama; (usunięte przez administratora) - obietnice bez pokrycia; - frustracja zrzucana na pracowników niższego szczebla; - nowomoda polegajaca na przekazywaniu poleceń bądź informacji rozpoczynajace się od słów "będą wyciągane konsekwencje"; - brak dbałości o jakość produktu, działanie na zasadzie byle więcej, byle taniej(usunięte przez administratora) - gdyby każdy klient firmy posiadał kontrolę jakości jak ten jeden, można by zamknąć produkcję i rozejść się do domów; (usunięte przez administratora) 4) Płaca, mimo trudnych warunków pracy tj; hałas, wysoka temperatura, zapylenie, niebezpieczne środowisko, praca w porze nocnej, praca na wysokości, na poziomie kasy w biedronce plus fatalna atmosfera, brak szacunku i jakiegokolwiek porozumienia w linii pionowej.

Aneta
@Alladyn

Czy możesz nam wyjaśnić, na czym polegały nazwane przez Ciebie obietnice bez pokrycia? Jestem ciekawa, jak wygląda sytuacja pracownika w Indorama Ventures i na co może liczyć. Przydadzą się takie informację przy ewentualnej rekrutacji do niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.