Opinie o Tele Fonika Kable w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tele Fonika Kable. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tele Fonika Kable o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele Fonika Kable w Bydgoszcz

Młody Nowy wpis

Nie polecam. Ludzi mają za nic. Osobiście zostałem zaatakowany przez Majstra przy kierowniku ,że za często chodzę do toalety .... Praca na 8 godzin wykonana . Warunki i sposób pracy jest taki ,że od 1 do 5 razy pójdziesz przemyć ręce a raz dla swojej potrzeby i jeszcze usłyszysz pretensje ,że na jakiej podstawie ma ci zaliczyć normę jak byłeś tak dużo w toalecie... Jesz jak pies przy maszynie w hałasie i smrodzie . Wolne na telefon musisz parę razy wcześniej zgłosić mówiąc co się wydarzy za 3 dni bo inaczej zabiorą ci kasę z wypłaty . Zadajesz pytanie na temat pracy to się odwracają (usunięte przez administratora) udając że nic nie słyszą . Pracownicy gdy sobie kogoś upatrzą to jeżdżą po nim psychicznie tak długo do puki się nie zwolni . Kierownik nie widzi starań pracownika nie zachęca do rozwoju . Na każdym kroku tylko krytyka obiecywanie dodatkowych premii ,których się nigdy nie dostaje .

OniWiedzą Nowy wpis

Nie polecam!!!! Kierownik nie ma pojęcia co się dzieje.... Majstrowie to już w ogóle porażka, pieniądze skandal.... 3 zmiany 4 brygady za 2100:/ Na rozmowie kwalifikacyjnej złote góry A okazało się co innego... Jeden pracuje 20 lat A drugi 2 lata A mają praktycznie te same pieniądze. Jeden umie obsługiwać 4 maszyny A drugi tylko jedna A też mają te same pieniądze.... No i nie ważne, że pracownik ma coś do powiedzenia bo majster się zesra przed swoimi panami i dalej będzie Ci pierd..., że masz coś zrobić bo będzie Pan zły.... Nie nie nie nie idźcie tam... Pozdro TPŚ:D Moje sugestie dla Tele Fonika Kable: Zacznijcie ogarniać, że gdyby nie zwykli pracownicy to (usunięte przez administratora) byście mieli... oni zarabiają na Was... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Popatrzeć jakie są koszta życia, i dostosować płace do tego...

Duzy

Tele Fonika Kable S.A Ja nie rozumiem i chyba nie chce zrozumieć tych [usunięte przez moderatora] którzy narzekaja Tele Fonika Kable S.A,ta Firma w przeciwięstwie do innych hhhhhhhhhhhhhhpłaci jakieś normalne pieniądze nie to co inne firmy dlatego jak sie komuś nie podoba niech się zwolni i niech idzie (usunięte przez administratora) ć jak w [usunięte przez moderatora] w OKT Bydgoszcz za 1200zł na 3 zmiany z premią w wysokości 20zł

Zostaw merytoryczną opinię o Tele Fonika Kable - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tele Fonika Kable?

Zobacz opinie na temat firmy Tele Fonika Kable tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tele Fonika Kable