Opinie o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medi.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medi.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Wojciech

Szukałem stosownego programu do zarządzania i organizacji pracy w przychodni i wpadł mi w ręce Iris. Rewelacyjne oprogramowanie, które jest inmtuicyjne i ma duże możliwości, od zwykłej bazy danych do terminarza. Na dzień dziesiejszy lepszego programu tego typu nie znam. Polecam!

Weronika

Zakupiliśmy od tej firmy pakiet IRIS, który po skonfigurowaniu z lokalną siecią działa rewelacyjnie. Do tego firma zapewniła też serwer do backupu na wypadek ewentualnej awarii. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, tyle że trzeba mieć nowszy windows i lepszy PC. Polecam!

Igor

Super firma i pracodawca, nie dziwię się, że taka cisza na forum. Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Łukasz_K

Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy z firmą Medi. Com, która zaopatrzyła moją firmę medyczną w niezbędne oprogramowanie, które dobrze się sprawdza w praktyce.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medi.Com Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Norbert

Prowadzę z żoną wspólny gabinet i w tej firmie zakupiliśmy oprogramowanie ISIS, które bardzo polecali i faktycznie świetnie się sprawdza w codziennej pracy. Firma na plus!

Małgorzata R.

Kupiłam w tej firmie oprogramowanie isis z którego bardzo jestem zadowolona. Oprogramowanie bardzo upraszcza pewne kwestie i pozwala zaoszczędzić czas. Jak dla mnie to rewelacja!

Kinga Beśka

irmę medi polecił mi kolega z branży, co bardzo chwalił specjalistyczne oprogramowanie od nich. Skusiłam się też i był to strzał w dziesiątkę. Bardzo ułatwia pracę, a cena nie była wysoka. Polecam!

Eryk

Serdecznie polecam firmy medi.com ! Sprzęt tej firmy ułatwia nam naszą pracę od kilku ładnych lat ;]

Aniita

Dzięki firmie Medi.com mogłam nowocześnie wyposażyć gabinet stomatologiczny. Bardzo miły kontakt, fachowe doradztwo i realizacja zamówienia w krótkim terminie. Dają też gwarancję i serwis! To bardzo profesjonalna firma. Polecam!

Mariusz

Witam, polecam sprzęt firmy medi.com ułatwia on naszą pracę od kilku lat

maciej

nie mam zastrzeżeń, współpracujemy od jakiegoś już czasu i widzę samych zadowolonych z pracy ludzi tam :) sprzęt super

Arleta

Świetna współpraca. Idealnie pomogli mi dobrać system informatyczny dla mojego gabinetu. Budowa modułowa systemu IRIS pozwala stworzyć gabinet działający jak w szwajcarskim zegarku.

karol

współpraca bardzo wzorowa, doskonale doradzili najlepsze rozwiązanie dla mojej przychodni, korzystne warunki cenowe

atos

Hej! firma tandetna, nie spełnia nawet podastawowych wymogów bhp a co dopiero żeby były jakies fajne zarobki, socjal, albo co innego. place tandetne na smiecowych umowach. syf w projektach prowadzonych przez niekompetentne osoby. jak masz fach w dłoni to bedziesz się tu marnował. serdecznie odradzam ! perspektyw brak...

@atos

To chyba jest komentarz konkurencji. Blisko współpracowałem z nimi i znam osoby tam pracujące. Bardzo porządna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Medi.Com Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medi.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medi.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medi.Com Sp. z o.o.?

Medi.Com Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Hubska 96-100 lok. 112
    50-502 Wrocław