Opinie o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medi.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medi.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

@adam, rozumiem, że już nie jesteś tam zatrudniony? Czy minęło już dużo czasu od momentu Twojego odejścia, czy może masz jeszcze dość "świeże" informacje na temat jej funkcjonowania? Napisz, proszę, czy pracodawca zapewnia umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe.

adam

to był dla mnie zaszczyt pracować w tej firmie - dowiedziałem się więcej niż sobie wyobrażałem o innowacyjnym oprogramowaniu medycznym. porządna firma i znają się na swoim fachu.

Przy załatwianiu oprogramowania mogłam dużo się dowiedzieć na temat zasad funkcjonowania programu. Zapewnili, że w razie problemów zawsze mogę liczyć na pomoc techniczną. Cieszę się, że firma ma zdrowe podejście do klienta i nie zależy im tylko na sprzedaży.

@Tobiasz, rozumiem, że wypowiadasz się jako klient firmy? Zależy nam przede wszystkim na opiniach osób tam pracujących. Na stronie internetowej można przeczytać, że firma prężnie się rozwija, a serwisanci problemy naprawiają zdalnie i są dostępni cały czas. Możecie zatem powiedzieć, czy praca jest zmianowa? Istnieje możliwość pracy w domu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medi.Com Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tobiasz

Profesjonalna firma mająca doskonałe rozeznanie w sprzęcie medycznym i potrafi zaoferować dobry towar w rozsądnej cenie. Z takimi ludźmi można spokojnie współpracować.

Zachęcam Was do pozostawienia opinii dotyczących pracy w firmie. Czy jesteście zadowoleni? Sądzicie, że pracodawca jest godny polecenia? Może macie jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? Czy pracownicy otrzymują jakieś benefity? Jak wygląda kwestia szkoleń?

Lucyna

Zainstalowane oprogramowanie chodzi stabilnie i działa nawet na starszym pececie. Faktycznie nie jest trudne w obsłudze. Ogólnie firma trafiła w moje potrzeby.

@Zdzisław miałeś styczność z powyższym pracodawcą ze strony klienckiej, czy pracowniczej? Jeśli to drugie, to mógłbyś opisać swoje wrażenia pod kątem warunków pracy oraz atmosfery jaka tam panowała? Jestem ciekawa wszelkich merytorycznych opinii.

Zdzisław

Doświadczona firma medyczna, która ma w bardzo atrakcyjnych cenach ciekawe rozwiązania programistyczne. Do tego świadczą też pełen serwis techniczny.

Olek

Może ktoś napisze jak sie pracuje w tak dobrej firmie?

Grzegorz

Długo się nie zastanawiałem nad zakupem programu do mojej firmy, bo jego możliwości w pełni mnie zadowoliły i co najważniejsze chodzi płynnie i działa na posiadanym sprzęcie.

Czy ktoś z Was może podzielić się wiedzą na temat firmyMedi.Com i przybliżyć nam kwestię zarobków oraz dodatkowych, pozapłacowych benefitów? Z informacji na oficjalnej witrynie internetowej wynika, że cały czas poszukują pracowników.

Krystian

Firma zaopatrzyła mnie w niezbędny sprzęt do gabinetu ginekologicznego. Kobtakt dobry, koszta przystępne i szybka realizacja zamówień. Polecam!

Janina

na programie Iris pracuje mi się bardzo dobrze! czytelny program komputerowy!

Dominika

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się wam pracuje?

Maria

Bardzo dobra Wrocławska firma, która posiada w swojaj ofercie profesjonalne oprogramowanie do zarządzania danymi w placówkach medycznych. Korzystam i spełnia moje oczekiwania.

andrzej_s

Mini IRIS to Świetne oprogramowanie z mnóstwem opcji i pełni kompatybilny z Windows 10. Lepszego oprogramowania w tej kategorii nie znam. Polecam!

Iza

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej.

Zbigniew

Znajomi z branży polecili mi tą firmę przy zakupie specjalistycznego oprogramowania i musze stwierdzić, że bardzo dobrze trafiłem. Z zaproponowanego produktu jestem zadowolony, a cena była rozsądna.

Robert O.

Posiadam od tej firmy pakiet IRIS dedykowany do ginekologii, który jest w użyciu prosty i na dzień dzisiejszy niezastąpiony. Firma zapewnia jeszcze dodatki, które optymalizują działanie programu podczas badań

Zostaw merytoryczną opinię o Medi.Com Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medi.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medi.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medi.Com Sp. z o.o.?

Medi.Com Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Hubska 96-100 lok. 112
    50-502 Wrocław