Opinie o NIRO-TECH Sp zo.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIRO-TECH Sp zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NIRO-TECH Sp zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIRO-TECH Sp zo.o. w Jaworzno

agata

O co dokładnie chodzi @Bobik tutaj w ogóle takie coś jest możliwe? Szukam pracy bo bardzo dobrze znam język rosyjski i myślałam, że atmosfera i warunki są tutaj super, a jest inaczej? Jak możesz daj znać

wsk

Dawno mnie nie było ale ja nie zmieniam zdania na temat firmy teraz to jest jeszcze lepiej niż było pod każdym względem (kaska) pozdrawiam niezadowolonych proponuje zmianę;)

Luzak

Tak zgadzam się z tą opinią do dnia dzisiejszego tak jest moim zdaniem praca wogole nie adekwatna do wypłaty(usunięte przez administratora)

wsk

Ja proponuje podjechać pokazać co potrafisz nie ukrywam poprzeczka jest wysoka może ktoś się zainteresuje firma ceni fachowców a co idzie za tym wiadomo kaska pozdrawiam i życzę powodzenia

Bobik
@wsk

Widze ze wszystkie negatywy skasowane szkoda że to co było prawda to tak można sobie skasować

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NIRO-TECH Sp zo.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wsk

Fakt jest taki nie ma przyjec to znaczy ze jest ok ja pracuje i nie narzekam choc zmian brakuje jeszcze w biurach jest za duze kolesiostwo .

wsk

Nareszcie napisał ktoś coś sensownego widać że są jeszcze ludzie którzy szanują to co maja oby było nas takich więcej w firmie zadowolonych pozdrawiam :)

wsk

Widzę słowo biedronka w twoim poście w moim tego nie ma i może wróć na do szkoły podstawowej i naucz się czytać ze zrozumieniem ja nikogo nie obrażam tylko jak jest w mirę dobrze to ludzie szukają dziury w całym i choć trochę mi to nie pasuje co słyszę.Zaznaczam ze ja wychodze zawsze z takiego zdania ze nigdy nie powinno mówić żle na swoja żone lub firmę tyko powinno się ją chwalic i reklamować bo to jest nasz wspólny interes.Pozdrawiam wszystkich

wsk

W firmie Niro-tech pracuję od niedawna super jest umowa i stawka całkiem dobra a co do obowiązków jak wszędzie trzeba coś zrobić 'rękawów sobie nie wyrywam' pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych proponuje zmienić prace na CIECIA do bie...ki.

Krzysztof super szef zna sie na interesach i dlatego firma tak prosperuje z tego co widze

Wieku

Z tego co ja wyczytałem to NIRO-TECH obecnie posiada 50 pracowników. I prawdopodobnie nie umieszczają na swojej stronie internetowej ogłoszeń tylko na innych portalach. np. na goworku. Może, nie zdajesz sobie z tego sprawy ale są różne typy stron internetowych i ta należy do informacyjnych, czyli rzadko zmieniają coś. Może wiecie na jakich warunkach jest podpisywana umowa ?

byra

Byłem dzis na stronie niro - techu i sporo czasu tam spedziłem żeby zobacyzć czy może umieścili tam jakieś informacje o wolnych stanowiskach u siebue, ale albo ja naprawdę jestem ślepy i powinieniem udać się do okulisty, albo setio na stronie nic nie napisali. Zaczynam się zastanawiać skąd takcy potencjalni pracownicy jak my mają czerpać informacje?

iol

a może pracownicy maja coś na sumieniu i dlatego nie chcą się wypowiadać? Poza tym nie mam też dostępu do strony internetowej NIRO-TECH Sp zo.o. Jak mam uzyskać informacje? A chodzi mi też o zarobki i rozmowę o pracę. Od wyniku rozmowy kwalifikacyjnej często zależy dalsza kariera zawodowa. Podczas takiej rozmowy przeprowadzający rekrutację zadają wiele pytań, niektóre z nich bywają podchwytliwe i dlatego chciałbym się dowiedziec czegoś na ten temat od pracowników. Pomoże mi ktoś?

Iwos

Obawiam się, że sytuacja jest na tyle poważna, że pracownicy nie chcą się zupełnie wypowiadać. Przyczyn może być parę, ale mam nadzieję, że Niro-tech to pracodawca, który naprawdę jest w stanie docenić pracownika i sytuacja nie jest na tyle dramatyczna, żeby nie myśleć o przyjęciu tam. Może ktoś rozwieje wątpliwości.

zau5

(usunięte przez administratora)co tam takiego sie dzieje? ktoś podpowie wiecej? czy istnieje rozwój w tej firmie pakiety szkoleń? jaka jest atmosfera w tej firmie? w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? z góry dziekuje za odpowedz pozdrawiam

Mirek

@rif, a co to dokładnie oznacza, że było ok w niro-tech, bo jednak nie napisałes ani jednego argumentu i przez to trudno odnieść sie do opinii lub porównać ja z innymi lub inna firmą. Może pamiętasz jak orientacyjnie kształtowały sie stawki, no i pytanie kiedy pracowałeś, bo może sporo zdążyło się juz zmienić.

Rif

Pracowałem kiedyś u Krzysia i było OK.

Maciej

@Jołmen, muszę przyznać, że dość ostry komentarz, możesz chociaż napisać czemu tak uważasz, bo wiesz, taki wpis mogłaby napisać konkurencja niro-tech. Z góry dzięki.

Jaceek

Cześć, Czy ktoś coś wie o tej firmie? Szukam opini jeżeli chodzi o pracę umysłową.

booo

Aha, no to fantastyczna firma jednym słowem.. Pytam z ciekawości bo siedziba znajduje się w mojej dzielnicy ale mam stałą pracę i nie zamierzam zmieniać póki co..

kora

tak mało płacą? A ogólnie jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o NIRO-TECH Sp zo.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w NIRO-TECH Sp zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIRO-TECH Sp zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NIRO-TECH Sp zo.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

NIRO-TECH Sp zo.o.