logo NIRO-TECH Sp zo.o.

NIRO-TECH Sp zo.o.

Jaworzno

Opinie o NIRO-TECH Sp zo.o.

kora 2012-05-24 20:59:47
tak mało płacą? A ogólnie jaka atmosfera?
booo 2012-05-27 18:27:44
Aha, no to fantastyczna firma jednym słowem.. Pytam z ciekawości bo siedziba znajduje się w mojej dzielnicy ale mam stałą pracę i nie zamierzam zmieniać póki co..
Jaceek 2014-01-12 22:31:10
Cześć,
Czy ktoś coś wie o tej firmie? Szukam opini jeżeli chodzi o pracę umysłową.
Maciej 2014-04-02 23:56:15
@Jołmen, muszę przyznać, że dość ostry komentarz, możesz chociaż napisać czemu tak uważasz, bo wiesz, taki wpis mogłaby napisać konkurencja niro-tech. Z góry dzięki.
Flex 2014-04-29 14:40:57
Firma Niro Tech jest firmą prężną i dosyć dobrze usytuowaną na rynku. Zarobki dobre ale czasem zdarzały się "poślizgi". Zero dodatków typu święta i wczasy itd. Duży minus to "naciąganie" czasu pracy jak i dni wolnych. Praca traktowana tu jest jako swoistego rodzaju służba. Polecam dla ludzi którzy chcą się tam nauczyć czegoś ale na stałe tam pracować to jak praca w zakładzie "psychiatrycznym".
wolszczak 2014-06-24 18:45:57
a Tobie w takim razie jak długo udało się wytrzymać w NiroTech? czy jesteś może nadal pracownikiem tej firmy?
Rif 2014-11-16 22:09:58
Pracowałem kiedyś u Krzysia i było OK.
Mirek 2014-11-28 21:36:16
@rif, a co to dokładnie oznacza, że było ok w niro-tech, bo jednak nie napisałes ani jednego argumentu i przez to trudno odnieść sie do opinii lub porównać ja z innymi lub inna firmą. Może pamiętasz jak orientacyjnie kształtowały sie stawki, no i pytanie kiedy pracowałeś, bo może sporo zdążyło się juz zmienić.
zau5 2014-12-13 00:42:42
(usunięte przez administratora)co tam takiego sie dzieje? ktoś podpowie wiecej? czy istnieje rozwój w tej firmie pakiety szkoleń? jaka jest atmosfera w tej firmie? w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? z góry dziekuje za odpowedz pozdrawiam
Iwos 2014-12-27 10:51:16
Obawiam się, że sytuacja jest na tyle poważna, że pracownicy nie chcą się zupełnie wypowiadać. Przyczyn może być parę, ale mam nadzieję, że Niro-tech to pracodawca, który naprawdę jest w stanie docenić pracownika i sytuacja nie jest na tyle dramatyczna, żeby nie myśleć o przyjęciu tam. Może ktoś rozwieje wątpliwości.
iol 2015-01-16 15:38:40
a może pracownicy maja coś na sumieniu i dlatego nie chcą się wypowiadać? Poza tym nie mam też dostępu do strony internetowej NIRO-TECH Sp zo.o. Jak mam uzyskać informacje? A chodzi mi też o zarobki i rozmowę o pracę. Od wyniku rozmowy kwalifikacyjnej często zależy dalsza kariera zawodowa. Podczas takiej rozmowy przeprowadzający rekrutację zadają wiele pytań, niektóre z nich bywają podchwytliwe i dlatego chciałbym się dowiedziec czegoś na ten temat od pracowników. Pomoże mi ktoś?
byra 2015-01-31 19:06:33
Byłem dzis na stronie niro - techu i sporo czasu tam spedziłem żeby zobacyzć czy może umieścili tam jakieś informacje o wolnych stanowiskach u siebue, ale albo ja naprawdę jestem ślepy i powinieniem udać się do okulisty, albo setio na stronie nic nie napisali. Zaczynam się zastanawiać skąd takcy potencjalni pracownicy jak my mają czerpać informacje?
Wieku 2015-04-01 21:45:18
Z tego co ja wyczytałem to NIRO-TECH obecnie posiada 50 pracowników. I prawdopodobnie nie umieszczają na swojej stronie internetowej ogłoszeń tylko na innych portalach. np. na goworku. Może, nie zdajesz sobie z tego sprawy ale są różne typy stron internetowych i ta należy do informacyjnych, czyli rzadko zmieniają coś. Może wiecie na jakich warunkach jest podpisywana umowa ?
111 2016-03-02 23:28:20
Krzysztof super szef zna sie na interesach i dlatego firma tak prosperuje z tego co widze
wsk 2016-03-05 00:17:40
W firmie Niro-tech pracuję od niedawna super jest umowa i stawka całkiem dobra a co do obowiązków jak wszędzie trzeba coś zrobić 'rękawów sobie nie wyrywam' pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych proponuje zmienić prace na CIECIA do bie...ki.
wsk 2016-03-18 00:34:34
Widzę słowo biedronka w twoim poście w moim tego nie ma i może wróć na do szkoły podstawowej i naucz się czytać ze zrozumieniem ja nikogo nie obrażam tylko jak jest w mirę dobrze to ludzie szukają dziury w całym i choć trochę mi to nie pasuje co słyszę.Zaznaczam ze ja wychodze zawsze z takiego zdania ze nigdy nie powinno mówić żle na swoja żone lub firmę tyko powinno się ją chwalic i reklamować bo to jest nasz wspólny interes.Pozdrawiam wszystkich
wsk 2016-03-21 22:58:27
Nareszcie napisał ktoś coś sensownego widać że są jeszcze ludzie którzy szanują to co maja oby było nas takich więcej w firmie zadowolonych pozdrawiam :)
wsk 2016-03-23 11:45:48
Fakt jest taki nie ma przyjec to znaczy ze jest ok ja pracuje i nie narzekam choc zmian brakuje jeszcze w biurach jest za duze kolesiostwo .
wsk 2016-04-11 00:32:06
Ja proponuje podjechać pokazać co potrafisz nie ukrywam poprzeczka jest wysoka może ktoś się zainteresuje firma ceni fachowców a co idzie za tym wiadomo kaska pozdrawiam i życzę powodzenia
Luzak 2016-05-21 01:25:43
Tak zgadzam się z tą opinią do dnia dzisiejszego tak jest moim zdaniem praca wogole nie adekwatna do wypłaty(usunięte przez administratora)
wsk 2016-05-31 21:55:11
Dawno mnie nie było ale ja nie zmieniam zdania na temat firmy teraz to jest jeszcze lepiej niż było pod każdym względem (kaska) pozdrawiam niezadowolonych proponuje zmianę;)
Bobik 2016-07-03 22:27:20
Widze ze wszystkie negatywy skasowane szkoda że to co było prawda to tak można sobie skasować
agata 2016-07-04 10:01:43
O co dokładnie chodzi @Bobik tutaj w ogóle takie coś jest możliwe? Szukam pracy bo bardzo dobrze znam język rosyjski i myślałam, że atmosfera i warunki są tutaj super, a jest inaczej? Jak możesz daj znać
Zostaw swoją opinię o NIRO-TECH Sp zo.o. - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIRO-TECH Sp zo.o.