Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

luki

nie polecam, za 9 złotych wypierdzielą cię do bogatyni, a tam wpadniesz w złe towarzystwo...rozpijesz się...mordkę ci obiją...ograbią ze wszystkiego...zostanie z ciebie gołodupiec i nawet nie będziesz miał po co do kobity wracać, bo takiego biedaka to nawet nie będzie chciała. Jeśli mogę ci doradzić, to przyjdź do bestgumu...robota raczej spokojna i zarobki dobre...nie idzie się przerobić, ostatnio w deszczowe dni pól zmiany przesiadujemy w kontenerze i gramy w karty...oczywiście zależy od zmiany...kwestia dogadania z brygadierami :)

mati

cześć, chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś przyjęcia ? I czy przyjmują ludzi z wykształceniem tylko bez stażu, z góry dzięki

KUMATY KUMACZ

NETTO tyle zarabia malarz-piaskarz na starcie w rambie 9 zl na h lepiej chyba w kfc rzeżbic :-)

KUMATY KUMACZ

1400ZL

elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Laborant
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E / Kraj
PPHU Batis Sp. z o.o.
adeg

chyba jesteś na poziomie przedszkola i niczego nie rozumiesz

bezrobotny

do rambu są jakieś przyjęcia dla fizoli, jak to ktoś wcześniej pisał bez wykształcenia i bez doświadczenia :] ? bo ja bym chętnie tam poszedł w zamian za jakiegoś narzekacza, tylko z tego co wiem to ni ch tez się tam dostać bo składałem cv juz ze 3 razy

realista

Popieram to co napisał "multirealista". Ci co tak bardzo narzekają, jeszcze od życia w (usunięte przez administratora) nie dostali.Tutaj masz gdzie się przebrać i umyjesz się w ciepłej wodzie, a nie w śniegu jak to jest u niektórych bizneschui. Z jednym muszę się zgodzić, dużej kasy tutaj nie zarobisz, ale z tego co wiem to w większości firm jest podobnie. Robota wcale nie jest ciężka i przynajmniej nikt Cię nie zeszmaci, a i social masz taki jaki mieć powinieneś. Moja rada jest taka: Rób dobrze to za co Ci płacą, a nikt nie będzie się Ciebie czepiał.

johnyy

Niestety pracuję w tej firmie już jakiś czas. Ogólne motto firmy brzmi : oni udają że płacą a my udajemy że robimy... Naprawdę ciężko o podwyżki indywidualne oraz intratniejsze stanowiska (wszystko jest ustalane po układach , lizaniu dupy, łapówkach itp.) Na każdym kroku jakiś konfident obrabia ci dupę (najczęściej brygadziści). Dużo alkoholików za których trzeba pracować. Majstrowie mają robola w głębokiej (usunięte przez administratora) martwią się tylko o siebie. Ogólnie porażka , jedno wielkie bagno.

Kumaty Kumacz

siema w najblizszym czasie planuje sie przyjac w te skromne progi ;-) mogłby znalesc sie jeden konkretny typ z fizoli rambu zeby opisac dokladna sytuacje bez napinki a konkrety a nie pierdolenie o szopenie jaki swiat jest zly ;-)?

multirealista

Na wstepie moja subjektywna ocena: ludzie ktorzy tu napisali to banda nieudolnych, niedostosowanych, niezaradnych zyciowo i patologicznie rozczeniowych osob ktore nic nie widzialy i w du..ie byly jesli chodzi o realia rynku pracy w POlsce. No chyba, ze byli na wyspach, na zmywaku lub w spiaczce przez ostatnie 10-15 lat. bezrobocie na dzis na naszej "zielonej wyspie irlandí" jest na poziomie srednio ponad 14%, a w "sypialni" Belchatow nawet wyzsze. Miasto tkwi w czarnej d...ie od paru lat, nic sie nie dzieje, prywaciaze nie mysla o rozwoju, zatrudnianiu ludzi a nagminnie upadaja i zwalniaja. W perespektywie jest robota na umowie o dzielo w galerii czy innym markiecie, na kasie lub w ochronie. Gdyby nawet bylo w hu... prywatnych firm i zero bezrobocia to ja sie pytam: gdzie barany u prywaciaza dostaniesz dodatek za dojazdy, posilki regeneracyjne, premie kwartalna, dodatek do wypoczynku z funduszu socjalnego 2 razy w roku, ubrania robocze zgodnie z k.p., itp, itd. U prywaciaza to bedziesz mial? Nawet wode latem musisz sobie kupic. Nie wspomne juz o udziale w zwiazkaz zawodowych i co bylo precedensem - o strajku - nie do pomyslenia w spolce z.o.o; Nie jest w Rambie idealnie ale skoro jeden czy drugi ma dobre wyksztalcenie to niech spada szukac roboty za biurkiem i niech nie piepszy glupot tutaj, a jak jestes fizolem bez szkoly i doswiadczenia gdzie ci mamusia wmowila ze wszystko ci sie nalezy, bierz lopate i przynajmiej opieraj sie o nia prze te osiem godzin zamias narzekac (usunięte przez administratora) wie tak na prawde na co. Szukacie slomki do(usunięte przez administratora). Pozdrawiam Rambusow.

konrad

przymierzałem sie aby wysłać cv do tej firmy z nadzieja na to ze po jakimś czasie zostane przeniesiony do kopalni badz elektrowni ale czytałem opinie i widze ze nie ma sie tu nad czym zastanawiać to firma w ktorej człowiek wykorzystuje drugiego człowieka i na dodatek takie śmiechowe zarobki... wiecie gdzie sie mozna przyjąć do jakieś spółki aby zostać przeniesionym?

bylem tam dwa lata

Jesli skladacie lub zlozyliscie doumenty do tego czegos co sie nazywa RAMB to odrazam!!!od roku tam nie pracuje i zyje jak normalny czlowiek ktrory jest doceniany...pozdrawiam swojego majstra po technikum ktory uwaza sie za nie wiadomo kogo i kryje swoich ludzi,reszta pracuje na alkoholikow pijacych w pracy...Pozdrawiam rowniez kiero (usunięte przez administratora)ktory nie chcial dac podwyzki burak jeden...Syf i dziadostwo-takie moje zdanie o ten spolce

Czesiek

To fajne (usunięte przez administratora) a kolegi brat tak chwalił się że 2.500 zasrabia w rambie (usunięte przez administratora) się nazywa to niezły ściemniaczkig7f

ytt

10 zl to zarobek 1600zl

byłem dzisiaj na rozmowię o pracę i zaoferowano mi 10zł/h i pani powiedziała że na tej stawce jakieś 1600 do 1800 zł na rękę weznę bo podobno jakieś 30%premii jest powiedzcie czy to jest prawda?ile naprawdę zarobi się mając 10zł/h Dodam że praca jako operator kruszarki pozdrawiam

rambus

male zarobki ale dobrze ze my to wywalczyli

matuszczyk

ta firma to lipa wykorzystanie ludzi do cna przeważnie przez psełdo majstrów tępe młoty parowe najczęściej po szkole częstochowskiej niepotrafiący podjąć normalnej decyzji w sprawach służbowych ale mobbing mają obcykany dochodzi do tego że na RW pampersy będą pobierać dla pracowników bo do kibelka po jedzeniu nie wolno chodzic liczą czas ile jestes na sedesie i z takim tekstem ile to sie w wc siedzi to nie poczekalnia a najgorszy z nich to pizzermen (usunięte przez administratora)ten to nadgorliwy niesamowicie

JOHNY

rambolud - 2012-08-20 20:20:18 jakto dostali od lipca 2013?? skąd ty wiesz o takich dalekich planach?:Pchyba chodziło mu o rok 2012?!

rambolud

jakto dostali od lipca 2013?? skąd ty wiesz o takich dalekich planach?:P

dog

kierownictwo dostalo od lipca 2013 po 700 zl,a my gomno pod broda,warszawa gora

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb