Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

***** ***

Witam załogę.Dziś Wielki piątek 29.03...Pytanie zasadnicze:dlaczego kadry i nie wiem kto tam z góry pracują dziś do 12.00 a my tyramy na nich do 15.00?Zapomniał bym że kobiety walczą o równouprawnienia????????????

@***** ***

Bo w Rambie nie ma równego traktowania pracowników,grunt nauczyć się głośno o tym mówić,to już nie te czasy, że za bramą stało dziesięciu na twoje/moje miejsce.

OnAiOn

Jeśli chodzi o firmę wszystko OK. Pieniądze na czas. Wypłaty nie najgorsze. Przestrzegam tylko przed działem ZEV a dokładnie przed kierownikiem p. Krystianem (usunięte przez administratora) Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Na każdym kroku robi pod górkę. Problem z urlopami. Dysponuje nimi według własnego widzi mi się. Zastrasza pracowników, (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeśli macie możliwość unikajcie tego działu. Prezes kolega to czuje się bezkarny.

@OnAiOn

Skoro wypłaty nie są najgorsze, to możesz podać widełki wynagrodzenia? Ile tak mniej więcej można tutaj zarobić? I jakie stanowisko miałeś/aś na myśli?

Łukasz Nowy wpis

Witam.Mam parę pytań gdyż chcę złożyć podanie do Rambu ,a mianowicie.Jaka jest podstawa na początek mniej więcej wiem, ale czy są jakieś dodatki typu po jakimś czasie stażowe,dodatek szkodliwy,czy pracuje się również w niedzielę i święta (jak tak to czy są jakieś setki z tego tytułu), jakieś talony na święta,karta Multisport itp

Rambo Nowy wpis
@Łukasz

Na święta Bożego Narodzenia są pieniądze, są też wczasy pod gruszą i premie kwartalne.Jesli chodzi o szkodliwe to brak co uważam za śmieszne i niedopuszczalne,za niedziele nie ma setek,w święta chyba nikt nie pracuje,dodatek stażowy?zapomnij (jest to raczej norma już w większości firm), Multisport również brak.Ogolnie to bym się zastanowił na twoim miejscu

***** *** Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@***** ***

Pip

Jak wiecie miała miejsce kontrola PiP i w związku z tym piszę jakie są zalecenia. Każdy wniosek urlopowy z odmową bierzcie od kierownictwa aby mieć na przyszłość dowody. Nie pozwólcie niszczyć waszych wniosków! Ja jestem zadowolony bo kontrola wykazała w pewnych obszarach nieprawidłowości dotyczące urlopów!

Irmina
@Pip

A co jest nie tak z urlopami w tym miejscu? Pytam bo akurat jest ogłoszenie na stanowiska elektromontera/pomiarowca i mąż chciałby zaaplikować. No a w ogłoszeniu oczywiście nie wspomniano nic o tym, jak wygląda proces brania urlopu :D

Kontrola PIP
@Pip

Ale z jaką odmową?Na wnioskach kierownik nie pisze, że jest odmowa tylko wszystko na gębę,a karty urlopowe mało kiedy do nas wracają

OnAiOn

@OnAiOn

Cześć, dobrze wiedzieć - może teraz głupie pytanie za dam, ale nie mogę wpaść na to, co to znaczy dział ZEV? :) Ja chyba się zdecyduje złożyć cv na stanowisko elektromontera, miałeś może z nim styczność? Płacą też jako tako? Są w ogóle jakie dodatki do pensji? Premie, czy podwyżka po jakimś określonym stażu pracy w firmie? Pozdro:)

Byly
@OnAiOn

Zgadzam się z Tobą, ja na szczęście już się uwolniłem od Krystiana ale mam o nim takie samo zdanie. Najgorsze że wysługuje się innymi w tych swoich(usunięte przez administratora) Sam nie ma odwagi prosto w oczy powiedzieć. Ma swoich pupilków a na reszcie się wyzywa. Chyba musi być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Dziwię się że jeszcze nikt nie zgłosił tego wszystkiego do Inspekcji Pracy.

Siema, wielkie dzięki że dajesz znać. I też planuje złożyć cv do firmy, ale nie na elektromontera. Orientujesz się może jak tam inni kierownicy? Mają lepsze podejście do pracowników? Co jak co, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś w robocie robił mi pod górkę, to nie podstawówka.. co do tej kasy, ze nie jest najgorsza, to jak płaca? Rynkowo czy konkurencyjnie tu w okolicy?

elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Ramb

Szczerze nie wiem co wam da pisanie tutaj. Kierownik i tak będzie dalej grał wam na nosie i wykorzystywał to że nie macie odwagi z tym iść dalej. Ale wasza sprawa. Bójcie się dalej. Pamiętajcie, że on ma już jedną przegrana sprawę w sądzie. Może pokażcie więcej(usunięte przez administratora) pociągnięcie to dalej. Zgłosicie gdzie się da. Łącznie z PGE.

Zbychu

Oj widzę, że temat kierownika ZEV na tapecie. Mam nadzieję że chłopaki tak jak planowali zgłoszą w końcu to wszystko do PIP i ta sprawdzi czy oby na pewno kierownik działa zgodnie z przepisami prawa i dla dobra firmy. Bo mnie to się wydaje że art 164§2 Kodeksu Pracy nie ma nic wspólnego z odmowami urlopów. Trzymam kciuki!

Jakie są warunki zatrudnienia w Ramb?

Jako były pracownik? Z jakiego okresu i którego stanowiska? widziałem, że już o prace dla spawacza pytali, lecz bez odzewu jak widać. Ja na tokarkę może bym przyszedł, na stronie jest napisane, że takich ludzi szukają, lecz szczegółów odnośnie oferty już się nie dowiedziałem. Opisze ktoś aktualne maszyny? i ile tokarz wyciąga?

Pracownik 9

Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema. Pracuje w tej firmie ponad 12 lat i jakoś nie narzekam. Co do obecnej władzy to bardzo dużo zrobili aby firma ta dalej mogła istnieć na rynku. A odnośnie kolesiostwa, to moje zdanie jest takie, że zarząd musi mieć swoich zaufanych ludzi którzy będą to firma również mądrze zarządzać. A jak się komuś nie podoba do drzwi stoją otworem. W dzisiejszych czasach pracy jest mnóstwo. Pozdrawiam.

Dariusz

Taaaa ciekawe, Panie Prezesie Pan tutaj 12 lat nie pracuje hehe

Fasty
@Pracownik 9

16 lat pracuje i zarabiam 3000zl na reke...Im wiecej brutto tym wiekszy podatek...Za poprzednich rzadow nie bylo (usunięte przez administratora)tak jak teraz...niedlugo jak pojde (usunięte przez administratora) to bede sie musial odbic dyskietką!!!(usunięte przez administratora)Kazecie spawac,szlifowac,piaskowac itd. przez 8 godz. a gdzie szkodliwe?Po co piszecie w skierowaniu na badania maly czas pracy wlasnie w tych fachach np.3godz. A i tak nas męczycie!!!Jednym słowem loompyy po Czestochowskiej kupnej szkole!!!

Dietrich
@Fasty

To idź do prywaciarza albo do zachodniej firmy i wtedy pogadamy o (usunięte przez administratora). Jak dla ciebie rejestracja czasu pracu od lat obecna w niemal każdej zachodniej firmie to (usunięte przez administratora) to lepiej zacznij garnki lepić albo zioła w lesie zbierać. Tam czytników nie ma. Tam cię nie będą męczyli pracą w pracy.

Tofik313
@Dietrich

Ja pracuje u prywaciarza i nie dość że płaci mi ubezpieczenie to mam płacone szkodliwe a pracuje 6,7 godzin dziennie i kasa jest w miarę

@Fasty

Prawda,do tego BHP mają gdzieś.Każą podpisywać różne dokumenty,żeby byli czyści,a i tak tu jest Meksyk jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy

Przemysław

Co oznacza złe BHP w Ramb? Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa. Jest to jedyna wada pracy w tej firmie? Jakie wymieniłbyś zalety? Dzięki za informacje.

@Przemysław

Słabe BHP,brak dodatków za pracę w warunkach szkodliwych to tylko niektóre.Coraz częściej pracownicy są traktowani nie powiem jak.....ale to głównie przez nowych majstrow, którzy za wszelką cenę chcą pokazać jaką mają to straszną władzę. Następna sprawa,że ludzie nie są traktowani równo, potworzyly się kliki i jak nie jesteś pupilkiem majstra, jesteś traktowany jak ścierka. Ale nie twierdzę że na każdym oddziale tak jest

Paulina
@Pracownik 9

Czy w firmie Rambo zatrudniają też kobiety? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Układy układziki, cała zgniliz
@Pracownik 9

Witam. Sądząc po wpisie to Pan jesteś zapewne jednym z tych z układu na stanowisku lub poplecznik władzy i dlatego chwalisz istniejący stan rzeczy. Ja tam przepracowałem 10 lat, dziś jestem na emeryturze i za żadne skarby świata bym tam nie wrócił. Układy układziki, układy układziki, kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Oto cały Ramb.

Rudy

Witam. Gdzie jest wydział budownictwa. Czy jest to w Piaskach?? Tam gdzie magazyn centralny?? Czy zupełnie gdzie indziej?

Dorota
@Rudy

To nie powiedzieli ci? Może zadzwoń na pewno ci udziela informacji, ciekawe w sumie

Ogólnie spółka jak spółka,nie wiem jak jest na innych oddziałach, ale osobiście nie polecam wydziału ZEV i tylko i wyłącznie przez kierownika owego wydziału Pana Krystiana D. Mlody gość ,ledwo zatrudniony w Rambie i zaraz stanowisko kierownicze, układy, układziki. Najgorsze jest to że ludzi traktuje jak zwierzęta w cyrku. Z każdym idzie na udry odmawiając bexpodstawnie pojedynczych dni urlopu,blokując przejscie pracowników np. na kopalnie I tylko dlatego że mus być po jego. Panie Prezesie, jak to jest ,że Pan wyraża zgodę na bezpłatny urlop pracownika a wyżej wymieniony kierownik nie,czego efektem jest odejście z pracy, kto tu ma więcej do powiedzenia?Prezes czy kierownik?Każdy rozumie że Pan Krystian mógł być szykanowany za młodych lat i teraz się na wszystkich mści, ale na Boga, tu pracują normalni ludzie, a nie wyrzutki, Jeśli zarząd wie o tym i to pochwala to gratulacje. Myślisz Pan że jak odmówisz komuś urlopu, jeszcze nie informując go o tym ,a potem pracownik idzie na L4 i zachowuje urlop to gratuluję inteligencji

Mieliście oddać do czerwca pieniądze z zabranych premii. Gdzie są pieniądze?!Sobie też zabieracie złodzieje?skoro nie ma zleceń to znaczy że zarząd jest do du....

Czy są jakieś przyjęcia do firmy czy raczej już stali pracownicy?

Czy firma Ramb w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jeśli RAMB wysyła na szkolenie to w całości pokrywa koszty.

Czy są teraz może jakieś przyjęcia, jeśli tak to na jakie stanowiska i ile można dostać na początek?

Patrycja

@XYX, nie udało mi się znaleźć żadnych nowych ofert pracy w Ramb. Czy w takim razie Twoja aplikacja do firmy będzie spontaniczna? Co zaważyło na podjęciu przez Ciebie decyzji o ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Ramb?

XYX
@Patrycja

Patrycjo, tak spontaniczna, profil f-my, zgodnego z kwalifikacjami.

filip
@Patrycja

Nie udalo mi sie uzyskac konkretnych odpowiedzi,ale mysle ze bylo by wielu zainteresowanych.

XYX
@filip

Zainteresowany jestem pracą w wydziale utrzymania ruchu.

kajko

a jeśli można to jak średnio wyglądają zarobki w RAMBie?? np spawacz, ślusarz, kontrola jakości ???

Zibi

Ramb to moloch który nie ma racji bytu pracuje tam ok. 1400 ludków w tym ok 700 umysłowych...jakaś masakra umysłowi zarabiają więcej od fizycznych i żeby im się nie nudziło to pastwią się na robolach wymyślając coraz nowsze zakazy żadnego poszanowania dla ludzi którzy na tych nierobów pracują

Dietrich
@Zibi

Fantazja cię ponosi. Nic takiego nie ma. Wykwalifikowany pracownik fizyczny zarabia więcej niż większość z tych umysłowych. To po pierwsze. A jak masz wątpliwości to sobie obejrzyj tabelę grup zaszeregowania. Z tym „pastwieniem” się umysłowych nad „robolami” (czyli pracownik produkcyjny to dla ciebie „robol”?) to już kompletna fantazja. Większość nie ma nawet kontaktu z pracownikami fizycznymi i tyle roboty papierkowej, że nie myśli o jakichś kontaktach.

olo

Ile teraz w Rambie na wejście dostaje spawacz z kwalifikacjami ? Bo nie wiem czy warto przychodzić.

Scheri

Super firma pracuje tam kilka latek . Mam znajomości dobra podstawę prawie 4tys plus premie .

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb