Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

moss

nie masz rozumu idź do bestgumu "Konzentration Lager"

mo

nie masz rozumu idź do bestgumu "Konzentration Lager"

rts

Chyba rzeczywiście trzeba doprowadzić do strajku bo widzę że podwyżki odwlekają aż do końca roku czyli żeby wydłużyć jak sie tylko da żeby można było później sobie premie przyznać. Ludzie w Nas jest siła!!! Na kopalni też były niskie zarobki kilkanaście lat temu ale dzięku strajkom i niezadowoleniu ludzi coś osiągnięto i teraz każdy pracownik spółek im zazdrości pensji. Weźmy się w garść i zróbmy coś bo mnie nie satysfakcjonuje 0,48 zł na 3 lata pozdrawiam pracowników Ramb:)

bestgumowiec

i co po tej manifestacji macie? NIC

Elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy Kierowca C+E / Kraj
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. CE WOLNE WEEKENDY
Profesjonalny kierowca
Byly

Pracowalem tam 10 lat temu i jak czytam Wasze opinie widze,ze nic sie nie zmienilo.Bardzo to smutne.

Rambo2

Jest już 19 marca i cisza. na manifertacji był jeden murzyn z rambu z rodzinami Olejnika, Brzuzego, Ostrowskiego, Rozpary i innych komuchów. Ludzie jak długo bedziecie sie dawali wykorzystywać politykom lewicy. Niektórzy pomiętaja, że jak SLD rządziło to w Rambie zarabiało się 1000zł. Sam miałem stawkę 5 zł/h. Teraz oni obiecują, że załatwią 5zł/h podwyżki dla każdego. Mam teraz 14 i wto nie wierzę, że dadzą mi 19zł/h. Cieszyłbum się z tego 0,48zl/h. bo to jest realne. Znowu mnie poniosło jak kiedyś ale może ktos to zrozumie.

lot

Zapraszam wszystkich na manifestacje 17 marca ! Wypisujcie UŻ-tki jak nie dadza wam wolnego!Pozdrowienia dla pracowników oddziałów TM i TC oraz majstrów byłych członków AA i obecnych majstrów alkoholików oddziału TM:)

rts

Wszyscy na manifestacje 17 marca 2014 roku wymarsz 9.30 sprzed Urzędu miasta.n Obenosc obowiązkowa.Walczmy o swoje!!!!!!

ramboludek

Pan prezes oferuję podwyżkę płac za poprzedni i obecny rok dokładnie 0,48 zł na stawce... Dlaczego jesteśmy w żywe oczy oszukiwani ?! Ramb z roku na rok ma coraz większe zyski. Ludzie jeśli nie zawalczymy o swoje do dalej będziemy klepać biedę... Cała polityka PGE w zakresie "optymalizacji kosztów" dotyczy przede wszystkim oszczędności w zakresie zarobków pracowników najniższego szczebla. Wszyscy musimy temu się przeciwstawić, bo jeśli tego nie zrobimy dalej będziemy zarabiać stawki głodowe.

Stawka 10-11 zł uciągniesz ok. 1600

spawacz

a jak kształtują się płace spawaczy ? czy jakieś nadgodziny też są? może ktoś napisze tylko obiektywnie, mam zamiar składać papiery, ale nie wiem ile można miesięcznie wyciągnąć kasy.

znawca

Nie ma co narzekać. Pełen socjal jest, konserwy w zimie, regularnie nowe ubranie robocze, premie, kasa na wczasy pod gruszą itd... Inna sprawa że jak masz rodzinę na utrzymaniu to z pensji RAMBowej raczej nie uciągniesz. Ale z drugiej strony to też specjalnie się nie narobisz. Dla ludzi którzy najlepsze lata spędzili jako wyrobnicy za półdarmo u różnych prywaciarzy praca w RAMB to spełnienie marzeń. Szkoda tylko że pracuje tam przy łopacie sporo ludzi o naprawdę dobrym wykształceniu lecz bez znajomości, musząc wykonywać polecenia głupszych od siebie. Ale niestety takie nadeszły czasy....

etatowy

Nie ma co tak narzekać na ta firmę. Psiocza tylko ci, którzy nie wiedza co to robota u prywaciarza. Tu masz jakieś prawa a u prywaciarza? Pozdrawiam załogę TC.

stary

Nie ma co... Na święta dali najwięcej ze wszystkich spółek... Wkurza tylko, ze ci pracownicy którzy chorowali dostali mniej. Większość ludzi chorowalo naprawde. Pozdrawiam.

Rambo

Jak czytam te opinie to wyrobiłem sobie zdanie o tych co to napisali. Prawdą jest, że jak ktoś jest nie kumaty i lewus to narzeka, bo nie da sobie rady. Szkoda, że prawdziwi pracownicy nie wyrażają obiektywnych opinii. Prawda jest taka: zarobki dwa razy mniejsze niż w kopalni. Jak wpadną jakieś nadgodziny w Rambie to nawet można poszaleć. Potwierdzam, że są dodatki za dojazdy, premia 30% nagroda kwartalna 30%, posiłki regeneracyjne, socjal 2razy w roku, zelone ubranka,kurtki, płaszcze na deszcz. Wszystko zgodnie zkodeksem pracy. Nie trzeba należeć do związków aby wszystko Ci dali. Wyposażenie coraz lepsze, sprzęt, maszyny narzędzia aż kopalniaki zazdroszczą.Faktem jest, że już mało kto dostanie tu pracę. Chyba, że zwolnią paru pijaków i złodziei bo robią to systematycznie.

Rambek

Podziele się z wami moją opinią na temat tego co się dzieje w tej pseudo firmie... HMM chcecie się tam przyjąć to musicie się dobrze znać z kierownikiem jakiegoś działu bądź być z rodziny szanownego Pana prezesa albo pseudo dyrektora (usunięte przez administratora). Odradzam dział antykorozji ponieważ są tam najniższe stawki i nie zaciekawe warunki pracy. Wspomnę też o sytuacji byłego już kierownika pewnego działu w Rambie który zwolnił się na swoją prośbę gdyż w innym wypadku zainteresował by się nim prokurator (zagarnianie mienia spółki i wykorzystywanie pracowników do swoich prywatnych celów). Takie rzeczy tylko w Rambie. Ale coż z tego, ten Pan już znalazł sobie ciepłą posadkę w innej spółce... TO JEST POLSKA !!!

Sapela

pytanie brzmiało jak tam się dostać/przyjąć ??

?

stary chcesz pracować w bestgumie!!!!!!!!???????? powaliło Cię - jak już, to tylko w rambie. Bestgum to syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sapela

a teraz mi powiedzcie jak się dostać do spółek typu: Ramb / BestGum ?? Bez układów nie ma tam czego szukać... ciężko jak (usunięte przez administratora):/ składam tam już CV prawie rok i (usunięte przez administratora)

robol

Witam.Właśnie obiło mi się o uszy,że RAMB ma wykonywać npracę w Bogatyni.Czy ktoś mógłby coś nie coś napisać na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb