Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

olek

to była prężna firma! którą zniszczyły związki i ludzie w niej pracujący chodzi mi o tych ułomnych bez mózgu z pretensjami - mi się należy !!! nagrody i podwyżki dostają jedynie miernoty! ludzie ciężko pracujący bez układów mogą tylko patrzeć na dziadostwo. Miernoty przechodzą w nagrode do kopalni bo mają tatusia Olejnika . Dwulicowiec robiący dla zmydlenia imprezkę żeby poliza (usunięte przez administratora) tym o których pisał że przyszli z pacanowa ,koziołek któremu wszystko wolno ale tylko jemu "ożeł" wysokich lotów...żal niewolników sekty odkrywka

zenek

Przyjęć to raczej nie ma ale za to przydałoby się zredukowac 30% kadry "umysłowej".... Sztuczne stanowiska gdzie kazdy z kazdym rywalizuje o pozycje a prawda jest taka że to wlasnie oni wywołują straty jakie są od dłuzszego czasu w rambie. Wlasnie ci najbardziej "wyksztalceni" pokazują w praktyce jaką mają wiedze i jak topią pieniadze, a tylko dlatego ze ich wiedza praktyczna jest zerowa.

Słyszał ktoś o jakiś przyjęciach do pracy w najbliższym czasie ?

heniek

Wydaje mi się, że żeczywiscie sporo osób nie jest zadowolonych z pracy u nich na produkcji.. zastnawiam się tylko jak tam naparwde może wyglądać ta praca zmianowa, bo to podobno właśnie jest najcięższe w ty wszystkim. Dajcie znac jeśli będziecie coś o tym wiedzieli.

elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy SPRZĄTACZKA
Bełchatów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
pracownik miesiąca TE

Widzę że ludzie którzy pracują w RAMB nie znają profilu działalności firmy??? RAMB świadczy usługi dla kopalni i elektrowni , a budowlanka to dział poboczny dla pijaków i degeneratów z którymi nie ma co zrobić albo ludzi którzy za WÓDKĘ wylecieli z kopalni lub elektrowni. Jak w każdej spółce "córce" zarząd jest po to żeby wyprowadzać kasę z firmy dla swoich przydupasów a pracownik fizyczny jest od roboty!!!

Ile w rambie wyciaga spawacz na start i wogole jakie maja zarobki tam spawacze ?

Może warto się zebrać i iść sporą grupą do związków i z nimi po męski porozmawiać?! Jeżdżą na wycieczki a nas mają w (usunięte przez administratora)

elektryk

Co sądzicie o zmianach, które mają być ?

asia

powiedzcie co trzeba zrobić żeby zostać[ po zastępcą dyrektora technicznego] takiego platwormerskiego głupka nie widziałam który pracując trzy lata nie zna obiegu dokumentów we firmie który przyniósł straty ok miliona

rolnik

Wywalić nierobów i pijaków i premia sama się znajdzie. A gdzie są związki? Załatwiają pewnie robote albo awansiki swoim pociotasom... Chyba bez wizyty pod świniarnią się nieobejdzie...

brak perpektyw

Ludzie czy za PO czy PiS zarząd dążył i dalej będzie dążył do skłócenia załogi między sobą. Łatwiej jest wtedy robić wałki oraz nie przyznawać bądź zabierać premie w nadziei że skłócona załoga nie stanie po jednej stronie. Na śmieszne związki nie ma co liczyć kto był po biurem jak pierwszy raz straciliśmy premie ten może pamięta jak krzyczeli"pójdziemy na węglową" jak premia nie zostanie oddana i jakoś dojść nie mogą. Może trzeba im mapę Bełchatowa podesłać? Bo drogi nie znają? Juz jesteśmy w plecy my fizyczni sporo kasy a co dalej? Łącznie z kwartalną to 65% premii ale to zbyt mało dla związków? Niestety polskie prawo jest tak skonstruowane że załoga sama z siebie bez udziału związków nie może zarządzić strajku bo byłby nie legalny. I tak będziemy dalej je... i na kasę a oni teraz będą trząść portkami o siebie i nic nie zrobią. A Wy ludzie gryźcie sie dalej miedzy sobą kto z jakiego ugrupowania politycznego jest czy byl. Bo w sumie to ważniejsze niż to ażeby odzyskać premie. Pozdrawiam zdrowo myślących ludzi którzy tak samo jak ja w tym momencie po podwyżkach zarabiają mniej niż przed.

mariola

do xyz znam tą osobę bo pracowałam z tą osobą i sama o tym opowiadała lizusie platwormerskich homorojdów

xyz
@mariola

Dowody poproszę! Dowody! Bez dowodów są to pomówienia! Nie jestem i nie byłem nigdy zwolennikiem PO, więc proszę mnie nie obrażać!

olka

małgośka ma rację w biurowcu w rambie pracują lizo dupce i cicho dajki dyrektora którym fundował studia a pracownikom fizycznym nawet nie chciał kupić czajnika ktoś napisał dawniej list do kaczorowskiego o mobingu to słynny prezes a obecny dyrektor zatrudnił detektywistyczną firmę płaconc za usługę firmowymi pieniędzmi

mariola

nowy zarząd powinien powołać dyrektora technicznego z poza układu ramboskiego i księgową oraz zwolnić kierowników emerytów pzperowskich

xyz
@mariola

Co zrobiła takiego księgowa że chcesz ją zwolnić? Nie znasz tej osoby to się nie wypowiadaj! Jak masz jakieś dowody do zanieś je do prokuratora! Jak są to puste słowa to milcz i nie przesądzaj o winie akurat w tym przypadku uczciwej kobiety!

danek

odpowiedz do zigiego jesteś frajerem i przydupasem platwormersów i tak nowy zarząd was przetrzepie wraz z waszym dyrektorem który dostał wypowiedzenie bez wymiany wszystkich przydupasów dyrektora firma będzie miała tyły a kto przed odwołaniem dał podwyżki swoim lizodupcom zwolnić przydupasów którzy sabotują robotę na bruk

Bander

w Listopadzie firma ogłosi upadłość. Ratuj się kto może l4

Świstaczek

Jeszcze za kierownika z Antykorozji powinny wywalić. Na pewno też robi przekręty.

Fizyczny

A ciekawe ile były prezes i jego kolega wzięli odprawy i ile z tego to premie, które zabrano pracownikom za ich pracę. Może niegospodarnością byłego zarządu powinien się przyjrzeć jakiś właściwy organ państwowy czy cóś takiego i rozliczyć kogo trzeba z tych jakże chwalebnych dokonań we wstecznym rozwoju firmy.... Pozdrowienia dla załogi RAMB !!! Wszystkiego najgorszego dla darmozjadów w garniturach i ich przyduuupasów.

danek

wywalili kierownika z TU oraz kierownika z budowlanki i nareście to samo zawiesili dyrektora za lewe faktury a kto płacił faktury księgowa też do zwolnienia tyle dała od siebie dotyczy poprzedniej wypowiedzi

Zigi
@danek

Zgadzam się w 100% z "byłym pracowniem" nt. opinii o głownej księgowej ... uściślijmy że stosunkowo nowej bo od niespełna roku. Kobieta uczciwa, pracowita i spoza politycznych układów. Niektórzy piszą takie brednie że aż szkoda gadać. Wszystkich ludzi jedną miarą? Najłatwiej jest wylewać szambo na tych którzy nie mogą się bronić, prawda? Danek masz pojęcie co piszesz człowieku? Którą księgową? Tą poprzednią czy tą która objęła stanowisko niespełna rok temu? Jakie lewe faktury? Na lewych wykonawców czy na lewe konta? Bzdura! Co innego domniemany lewy zakres prac, ale od tego są służby techniczne, inspektorzy którzy roboty odbierają. W tak dużej firmie kięgowa płaci faktury jeśli są merytorycznie zatwierdzone, to nie jest decyzja księgowego. Danek jakbyś miał merytoryczne pojęcie to byś bzdur nie pisał. Ehh szkoda gadać. W Zarządzie z ramienia PiS zapewne są merytoryczni i myślący ludzie. Jest nadzieja, że jeśli w ogóle jakiekolwiek przekręty były to będą stać na straży Praworządności i Sprawiedliwie osądzą, a nie bezpodstawnie ludzi uczciwych (kto by to nie był i na jakim stanowisku )

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb