Opinie o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mann - Intermedia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mann - Intermedia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Chyba cię pogięło. Uciekajcie jak najszybciej z tej firmy. Te wszystkie opinie to prawda.

mann intermedia to dobra firma prosze nie umieszczac takich opini

piotr

Pozew o zapłatę wynagrodzenia za pracę,złóżcie wszyscy Ci którzy nie otrzymaliście wynagrodzeń od tej firmy. Musimy trzymać sie razem !!

piotr

Druk zgłoszenia skargi / wniosku / wniosku o poradę ja już dziś go złożyłem skargę , jak również zasięgnąłem opinii radcy prawnego wszyscy powinniśmy zgłosić sprawę do sądu. Jeżeli ogłoszą upadłość co mają zrobić to będziemy musieli się ubiegać o pieniądze od funduszu gwarancyjnego , co będzie ciężki i długi proces !!!!! zapraszam wszystkich do PIP !!!!

Firma Mann - Intermedia Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Ktoś

Ciekawe co z naszymi wynagrodzeniami. Bo według (chyba) najlepiej poinformowanej osoby w firmie-jeśli chodzi o pieniądze, to nie wiadomo kiedy będą (i czy w ogóle). Co miesiąc ta sama śpiewka-prawdopodobnie-wstaw sobie dowolną datę.

robi

Zamawiają towary gdzie się da nie zważają na ceny wyciągają kasę z firmy lada chwila ogłoszą upadłość sprawą powinna się zająć prokuratura.

robi

Za nic nie płacą uważajcie [usunięte przez moderatora]

paweł

szkoda, że tu nie ma opcji "lubię to" wszystkie komentarze to czysta prawda. kto może niech omija tę firmę z daleka

...jeszcze jedno, kierownik wie jak rozmawiac z tymi ludźmi, był na dobrej drodze dogadania sie w sprawie napraawy instalacji w komorach za kwote ok 1500zł, a pan dyrektor podchodził do tego tematu ok 5 razy wydał ok 20 tys i nic nie załatwił. w czasie wykonywania poprawek zgodnie z wytycznemi pana dyrektora Radosława, inspektor doslownie [usunięte przez moderatora] chlopaków z komór.

nie daj panie

Obłęd brak wypłat i premii w terminie nie pierwsza nie ostatnia sprawa będzie w sądzie .Nie wiadomo co tam chodzi w ogóle tym ludzi ,brak spłat zadurzeń chyba w 20 hurtowniach ,cateringach itd.Wymiana ludzi jak skarpetki ,czasami jest lepszy jeden pomocnik niż 2 elektro- monterow.pozdro

pamiętliwa

a na sprawy sądowe z pracownikami jest oddzielny segregator, z tego co tu czytam to już sporo się pewnie zapełnił, walczyć walczyć o swoje

oszukany - 2012-12-20 12:00:42 BANDA [usunięte przez moderatora] .STRACONA FIRMA.100% prawdy

oszukany

BANDA [usunięte przez moderatora] .STRACONA FIRMA.

Sabina

Ostrzegam przed tą firmą nie płacą za noclegii pomimo zawartej umowy na czas określony z tego co się dowiedziałam od pracowników mają teraz nocować w Żyrardowie

hanys

Też zostałem oszukany przez tą firmę,za przepracowany cały miesiąc nie otrzymałem premii-powód rzekomo bunt.Sprawę jednak zakończę w sądzie może w ten sposób coś się ich nauczy przestaną oszukiwać pracowników.Odradzam tą firmę choć przepracowałem tam aż 13miesięcy.

kasiunia75

Potwierdzam, że są to [usunięte przez moderatora] . Dla zamydlenia oczu opłacili jedną fakturę ( za usługi noclegowe ), a za dwie na kwotę 1350,00 zł czekam już prawie 2 miesiące i chyba się nie doczekam. Ale nie daruję, skieruję sprawę do sądu.

maniek

Ten prezes to może mi nawet pod żłobek przyjeżdżać , jak go spotkam sam mu nogi pourywam za nie płacenie pensji.

maniek

Kilku kolegów - współpracowników musiało skończyć współpracę z firmą na drodze rozwiązań sądowych tak że odradzam jakikolwiek zamiar pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mann - Intermedia Sp. z o.o. - Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Rynek Nowosolna 2
    92-703 Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.