Opinie o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mann - Intermedia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mann - Intermedia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

anonymouse_ch

nawet jak wniesli to w tym zbojeckim panstwie na 1000 wnioskow o upadlosc przyznadza kilkanascie do kilkudziesiecu firmom...ta firma probuje sie chyba bronic przed zabojczymi odsetkami prowadzacymi nie jedna do bankructwa, aj mowie i nalegam badzcie z ludzmi i wyplaccie im system i tak upada( a sad to doceni) polska ma zadluzenie 127 mld dolarow z roku na rok zadluzenie rosnie i nie bedzie malec poki nie zmieni sie bank centralny i drukowanie na % bank centralny to juz nie bank polski ktory ma wieksza wladze niz komorowski i te wszxystkie kukielki moze znow skresla 4zera ;ub jak 1928 zmarki polskiej na pln to wszystko przekrety wejdzmy jeszcze do unii euro a skonczymy pod mostem z podatkami 99% i emerytura w wieku 101

Też niemam, ale działam złożyłem pozew do sądu pracy w dniu dzisiejszym. Kazdy z was powinien tak zrobić, tylko gadacie ze to zrobicie

_______________

zacznijcie sie sie interesowac tym ze ludzie juz 3 tydzien nie maja wyplat i nie maja na chleb,a [usunięte przez moderatora] kocopoly

Obiektywny zastanów sie co piszesz, jak sam powiedziałes nie pracowaleś w tej firmie , więc sklej usta i się nie wypowiadaj.Niektórzy pracownicy mieszkali po kilka set kilometrow o miejsca pracy i spędzali w niej kilka tygodni wraz z weekenadami pod rząd. gdy padlo pytanie do Pana[usunięte przez moderatora]kiedy będą pieniązki bo juz od miesiąca nie byli w domu i nie maja na jedzenie to odpowiedział cyt. - " przecież michę dostają" to jest kurfa podejście do człowieka?! Miche to może dać psu raz dziennie. Wielkie zero! Tak próbuje ratować firmę,że ani razu nie przyjechał do warszawy na budowę, a wszystko było do ugadania, nie mieli na materiały?, Polaqua czy IDS bez problemu zakupil by materiały. Bo dla nich to bez róznicy w jaki sposób za to zaplacą. Im tylko zależało Zeby zakończyć kontrakt w terminie. Tylko że dyrekcja niema pojęcia jak się takie sytuacje rozgrywa. Znam takie sytuacje z doświadczenia. podwykonawca zglosil się z prośba do generalnego wykonawcy o zakup wszystkich przewodów i kabli do konca roku bo po nowym roku miedź ma podskoczyć o kilkanaście procent a podwykonawcy nie bylo stać wyłorzyć takiej gotowki. Generalny zgodził się bez problemu pod warunkiem że towar bedzie dostarczony na budowę i tam magazynowany.

Firma Mann - Intermedia Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Murzyn

Jakiego rodzaju upadłość, i czy zostanie przydzielony syndyk dowiemy się z MSiG w przyszłym tygodniu.

piotr

blebla - 2013-01-25 17:25:18 Skąd takie informacje, że złożono wniosek o upadłość ? Gdzie można znaleźć informacje na ten temat ?złożyli wniosek o upadłość mający na celu zawarcie układu , został przydzielony syndyk.

Murzyn

blebla - 2013-01-25 17:25:18 Skąd takie informacje, że złożono wniosek o upadłość ? Gdzie można znaleźć informacje na ten temat ?http://lodz.sr.gov.pl/index.php?id=236&id2=109 , Tam jest nr telefonu do sekretariatu, grzecznie się zapytasz i być może się dowiesz, a "być może" dlatego że nie są zobowiązani do podawania takich informacji, lecz sprawa firmy jest już na tak zaawansowanym etapie że Pani się przemogła........................ i (usunięte przez administratora) blada

blebla

Murzyn

Wniosek o ogłoszenie upadłości firmy został złożony około dwóch tygodni temu, majątek firmy został policzony przez "komisarza sądowego"( nie wiem czy dobrze usłyszałem), w celu sprawdzenia czy jest wystarczający na pokrycie postępowania upadłościowego. Stosowny dokument został przekazany Sędziemu prowadzącemu sprawę w chwili obecnej czekamy tylko na decyzję sędziego która prawdopodobnie nastapi w przyszłym tygodniu, a zostanie podana do wiadomości w monitorze sądowym.............źródło '' XIV Wydział Gospodarczy d/s Upadłościowych i Naprawczych''

pamiętliwa

paweł - 2013-01-21 19:54:38 szkoda, że tu nie ma opcji "lubię to" wszystkie komentarze to czysta prawda. kto może niech omija tę firmę z dalekapaweł czy to ty?

MR

obiektywny - 2013-01-24 20:50:58 Baran to co drugi pracownik tej firmy .Ty również kwalifikujesz sie do rogacizny.Przez takich pseudo intelektów firma upada.Każdy patrzy jak tu sie poobijać przez 8 godzin lub co by tu ukraść.A potem daleko wyciągnięta rączka po premie ...:) Jak to bedzi Twoja firma to będziesz mógł niązarządzać jak tylko będziesz chciał.Puki co fora ze dwora.Możesz rządzić ale swoim stolcem z brązu a nie czyjąś firmą .Tak jak [usunięte przez moderatora]doprowadziła firmę na dno wraz z[usunięte przez moderatora] , tak pan[usunięte przez moderatora] Pan [usunięte przez moderatora] starają się ją uratować..Tak jestem baranem bo dałem się oszukać tej firmie. Pracujcie do 21, w soboty i niedziele, a premie ze sporym opóźnieniem lub wcale - teraz to nawet wynagrodzenia za grudzień nie widać. Przez tą firmę poniosłem ogromne koszta i straty! Osobiście nic się ukradłem, bo nie chciałbym żeby taka sytuacja była u mnie na budowie. A sprzętu było zdecydowanie za mało jak na tylu ludzi (jeżeli ktoś myśli że śrubokrętem wkręci się blachowkręty to powodzenia). Osoba kryjąca się pod przydomkiem "obiektywny" nie spędziła nawet tych 8godzin na budowie. Słyszałem że z firmy zostały zwolnione osoby z ogromnym doświadczeniem tzw "filary całej firmy", które to ciężką pracą nadciągały zaległości.. Jest co pisać i opowiadać, ale w większości będą to negatywne wypowiedzi z mojej strony. Proszę przeczytać w/w wypowiedzi! A odwrócenie negatywnych opinii w stronę pracowników jest bezpodstawne

obiektywny

Ty baranie sam zasięgnij wiedzy na temat sp. z o.o. Gdy egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, członkowie zarządu spółki z o.o. odpowiadają solidarnie za jej zobowiązania. Chodzi tutaj o całość zobowiązań spółki, zarówno publicznych, jaki prywatno-prawnych. Odpowiedzialność członków zarządu ma charakter osobisty - co oznacza, że wierzyciel może sięgnąć do majątku osobistego członka zarządu - i ma charakter subsydiarny - co oznacza, iż dochodzi ona do skutku dopiero wtedy, gdy egzekucja z majątku spółki okazuje się bezskuteczna. [usunięte przez moderatora]trzęsą portkami, że pójdą na bruk i tego im w sumie życzę :)

buchhh

w leasingu na 100% pracowalem tam od poczatku tej firmy i wiem napewno i popieram wypowiedzi kolegow sa prawdziwe i szczere. firma dno przez pierwszy rok bylo oki a pozniej juz tragedia

rafał

Czy ktoś wie czy ich samochody są w leasingu czy własnością

Obiektywny również

Widać ze ktoś nie może spać pisząc posta o 1 w nocy. Też swego czasu miałem okazję zapoznać się z tą firmą. Cała prawda jest taka że tu nie było miejsca dla ludzi z doświadczeniem, wiedzą techniczną dla kierownika z prawdziwego zdarzenia. Tacy ludzie byli tu opluwani przez PREZIA bo typ jak reszta buractwa na wysokim stołku nie lubi gdy ktoś jest od niego mądrzejszy w pewnych kwestiach lub ma swoje zdanie. Ludziom pokroju pana[usunięte przez moderatora], wcześniej pani[usunięte przez moderatora]., panom bałwanom[usunięte przez moderatora] dawało się lejce. To dokąd ten wóz miał zajechać. Teraz to już za późno - najlepiej zwalić winę na plews-pracowników fizycznych a źródło problemu jest przecież u samej góry-ryba psuje się od głowy- a głowa tego PREZIA była od dawna z pewnością gdzieś indziej niż na karku. Porządne firmy stawiają przede wszystkim na pracownika z kompetencją a ja tu widziałem „ kurnik „.

Obiektywny

Ktoś z moich poprzedników powiedział ,że w takiej firmie głównie należy poświęcić uwagę pracownikom.Dobrych pracowników z niespełna setki mógłbym policzyć na palcach obydwu rąk.Zaczynając od zwykłych pracowników fizycznych to w większości tabun buraków wypuszczony z chlewa .Doskonale widać jak szanują i dbają o powierzony im sprzęt.Większość aut ma maximum 3 lata a wyglądają jak by miały przynajmniej 20!!! Swołocz zwana pracownikiem fizycznym zostawi po sobie gnój.Zniszczy albo ukradnie.Po co sie przejmować.Trzeba sobie dorobić do pokaźnej pensyjki....Przecież za to obijanie sie 2600zł dla zwykłego robola to mało....Chciwość ludzka nie zna granic.Nigdy w naszym kraju nie będzie dobrze dopóki takie (usunięte przez administratora) społeczne będą kradły i niszczyły nie swój majątek.Nikt wam nie zaglądał do plecaczków jak z resztek zbieraliście i sprzedawaliście miedź z przewodów.Nikt was nie kontrolowałi nie zabraniał...A może w śród krzykaczy jest ktoś z 2 ekip które pijane w trakcie pracy musiały uciekać przed wezwaną policja? Łatwo jest kogoś osadzić ale oczywiście każdy jest czysty jak łza... Nie jestem ani nie byłem pracownikiem tej firmy, znam ją od podszewki dla tego obiektywnie oceniam sytuacje.Firma ma kłopoty i nie jest to żadną tajemnicą ale firma to nie tylko prezes i zarząd.To przede wszystkim ludzie w niej pracujący.Do obecnego stany rzeczy doszło ponieważ prezes powierzył stery w firmie nieodpowiednim osobom.Jego jedynym błedem jest to ,że im zbytnio zaufał.Wasze bicie piany nic nie zmieni.Jeżeli dojdzie do upadłości to firma ma tak skonstruowany zarząd i status ,że nikt z was nic nie dostanie.Jest to spółka zoo , więc radzę zagłębic się w definicje tego pojęcia.

xxxx

Wynagrodzenie za pracę należy wypłacić podwładnemu co najmniej raz w miesiącu kalendarzowym, przy czym dzień wypłaty musi być z góry ustalony i stały (art. 85 § 1 K.p.). Stosowne zapisy regulujące tą kwestię powinny znaleźć się w regulaminie pracy, regulaminie wynagradzania bądź w układzie zbiorowym pracy. Jeśli takie w firmie nie funkcjonują, o terminie wypłaty powinna mówić umowa o pracę. Należy pamiętać, że opóźnienie wypłaty, w myśl art. 481 § 1 K.c., powoduje, że pracownik ma prawo żądać odsetek z zwłokę. Przy czym nie ma tu znaczenia, że nie poniósł z tytułu opóźnienia żadnej szkody czy też, że przesunięcie terminu nastąpiło z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Odsetki należą się w wysokości ustawowej określanej w stosunku rocznym (art. 359 K.c.) i przysługują od dnia uchybienia terminu płatności. Co więcej, niewywiązanie się z wypłaty wynagrodzenia w ustalonym terminie jest wykroczeniem przeciwko prawom podwładnych, za które grozi kara grzywny. Czytaj więcej na[usunięte przez moderatora]

mr

Byłem pracownikiem tej firmy, i niestety moja wypowiedz nie będzie pozytywna. W głowie sie nie mieści że po tylu latach taka firma upada... Pracowałem we warszawie, materiału nigdy nie było na czas, a jak już był to z opóźnieniem. A terminy goniły... Naprawdę jest co opowiadać ale niestety większość negatywy. Złe - a wręcz fatalne zarządzanie firmą doprowadziło do takiej a nie innej sytuacji (żeby nagle firme wywalili z 2 bardzo poważnych inwestycji to trzeba umieć, albo się urodzić z tym). Co chwila zmiana cateringu/hurtowni... A premie - widmo. Wypłaty za grudzień jeszcze nie dostałem. Dyrektor ds Technicznych ([usunięte przez moderatora]) który jest zapewne po szkole humanistycznej dnia 10.01.br powiedział że do dnia 17.01br wpłyną na nasze konta wypłaty z pełną premią. Jeżeli ktoś daje słowo i go nie dotrzymuje to osobiście tego nie toleruje. Zaistniała sytuacja została zgłoszona już do Inspekcji, a następnie na postępowanie sądowne wedle życzenia radka.

temat nadaje sie do programu UWAGA w TVN

Zostaw merytoryczną opinię o Mann - Intermedia Sp. z o.o. - Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Rynek Nowosolna 2
    92-703 Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.