Opinie o Eltar Sp z o.o (w likwidacji) w Tarnów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eltar Sp z o.o (w likwidacji). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eltar Sp z o.o (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltar Sp z o.o (w likwidacji) w Tarnów

teraz po czasie wiem ze praca w eltarze ja na tarnowskie warunki była naprawde na dobrych warunkach jak tam pracowałem tez caly czas nazekalem teraz mam porownanie jak wyglada praca u prywaciarza

ciekawy

Czy jest to prawda ??? że "bliscy " zarządcy podobno zarabiaj teraz od (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)zł pracując na tym samy stanowisku i robiąc to samo lub mniej niż robili ??? a wcześniej zarabiali (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)i byli zadowoleni ;) (usunięte przez administratora)

Agata

@tfu Dlaczego tak sądzisz? Pamiętaj, że zawsze warto uzasadniać swoje stanowisko, ponieważ w ten sposób ułatwisz innym użytkownikom decyzję - aplikować czy raczej nie. @Jarek Skąd posiadasz takie informacje? Jesteś pracownikiem w firmie Eltar? @EX Skoro spędziłeś w wyżej wymienionej firma kilka lat, to na pewno posiadasz dużą wiedzę na jej temat. Może w związku z tym napiszesz nam coś więcej o tym pracodawcy?

EX

Szkoda spędziłam tam kila lat . Cała ta zmiana miała pomoc firmie a doprowadziła do tego że jest tak nerwowa atmosfera ze nie da się tam normalnie pracować . (usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Eltar Sp z o.o (w likwidacji)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Organizator / Organizatorka wystąpień targowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jarek

Podobno ten zarzadc ma kila spraw w prokuratuze bo obiecal ze zaplaci za robot a puzniej wypiol sie na wszystkich

Agata

@simba skoro jesteś zadowolony z pracy w Eltar Sp z o.o to czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach w tej firmie? Dzieląc się tymi informacjami pomagasz osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem do firmy.

Był pracownik
@Agata

Nie ma żadnych plusów jedynym plusem jest to że ci co przejżeli na oczy zaczeli odchodzić teraz zastępują ich Ukraincami co z tego że umowa od zarobków na podstawie umowy nie pojedziesz na wczasy nie kupisz TV jak kasy nie ma

tfu
@Agata

Lepiej iść na bezrobocie jak zatrudnić się w Eltarze

Cała wina jest zarządu ze trzymał tych darmozjadów co się im robić nie chciało i każdy kręcił coś na boku dla siebie. Dyrektorzy i kierownicy w większości to nieudacznicy co tylko patrzą jak jakąś fuchę zmascic typu projekcik albo jakiś nadzór na zewnętrznej budowie dla konkurencji . Tak to się musiało skończyć skoro ci co mieli pilnować pracy to nam przeszkadzali bo nawet materiału nie potrafili dostarczyć na czas na budowę tylko wiecznie się wymądrzanie i szukali dziury w całym . Ci mądrzejsi co nie doili firmy to sami odeszli np. dyr. Andrzej bo się z betonem nie mógł dogadać

@były pracownik

Ja też pracowałem w tej firmie to co kolega pisze to czysta prawda ta firma powinna się nazwać PRZEKRĘT na dzień dzisiejszy co jest tyle pracy przetargów mogli by wygrać zwykły pracownik zarabiał by godne to nie rozkraść co się da i ogłosić upadłosc

@Dobra rada

Co do zarobków i socjali to chyba jedna z firm która oprócz państwowych firm płaciła wszystko nic pod stołem i za to plus. Minus za trzymanie tych nieudaczników ( pseudo dyr. i kier. )którzy teraz podobno z zarządca dobijają firmę . Tak słyszałem od tych co jeszcze tam pracują ze zarządca to opowiada o jakiś milionach które zginęły i kasynie . Skoro tak jest to niech idzie do prokuratury i się sprawa wyjaśni. Ludzie przez tyle lat razem pracowali a teraz tam taki (usunięte przez administratora) . wstydzę się ze z niektórymi pracowałem i zachowują sie na koniec jak świnie . Ja słyszałem ze tak jest bo w waw nie zapłacone sa jakieś duże pieniądze

Agata

@Paweł Zapewniam Cię, że mój nick nie ma nic wspólnego z firmą Eltar. Jeśli chcesz nam coś jeszcze napisać o tym pracodawcy - zapraszam. @były pracownik Rozumiem, że praca w Eltarze była dla Ciebie raczej złym doświadczeniem, ale musisz przestrzegać regulaminu Gowork. Nie wolno Ci zatem tutaj nikogo obrażać, wyzywać, a także posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Czy widzisz jakieś pozytywne aspekty pracy tam?

Tech

Paweł masz racje pracowałem w eltarze i nie zawsze było kolorowo ale teraz tam nie może być dobrze jak pani z kadr i rachuby zarabiają więcej niż kierownik z pełnymi uprawnieniami . Stworzyła się tam klika z panem zarządca. Pozostałym życzę powodzenia

@Tech

tech zapomniales o tej duzej sprzataczce co nie uzywa antyperspirantów i daje jej z pod pachy i jest mega leniwa

Sosiad
@Tech

Ta teraz 3 dojeżdżać zaczyna ? Obrotna baba :))))))

Agata

@Paweł Pamiętaj, że na forum publicznym nie należy wypowiadać się o innych w sposób wulgarny. Proszę zatem, abyś przestrzegał tej zasady. Czy mógłbyś trochę rozwinąć swoją poprzednią, trochę niezrozumiałą dla nowych użytkowników, wypowiedź? Byłeś pracownikiem w Eltarze?

@Agata

czy to przypadek twoj nick ? nie sądze

Agata

@Tarnowianka Czy byłaś zatrudniona w firmie Eltar? Jak długo i na jakim stanowisku pracowałaś w wyżej wymienionej firmie? Jak myślisz, czy upadek firmy ma tylko związek - jak sama nadmieniasz - z nieodpowiednim kierownictwem, czy może wpłynęły na to jeszcze inne czynniki? Zachęcam Cię do dyskusji na ten temat.

@Agata

teraz to już z tej firmy to już nic nie będzie jak się za nią zabrał syndyk ( były milicjant ) i jego nowa narzeczona z eltaru taka stara raszpla panna z odzysku :)))))

Tarnowianka

Jak można było zmarnować taką firmę? Po co sić brać za kierownictwo i obowiązki jak się nie potrafi tego robić i się nie nadaje?

zzz

szkoda

Nikc

A Eltar Development to bloki buduje czy tylko kasiore zagarnia od frajerstwa ???? Czy bedzie placz ?

tulipan
@Nikc

Tak buduje ale swój wkład w upadek firmy

zzz

szkoda

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Eltar Sp z o.o? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

XY

A tak, że pracownicy czekają po dwa tygodnie na wypłatę zaległą, nie zapłacone składki ZUS - od 2016, w tym miesiącu też nie widać szans na wypłatę a ma być do 10-każdego miesiąca. Brak delegacji, irracjonalnie zapiski w umowach itd.. Zresztą dużo można mówić o tej firmie- ale już nic dobrego. Za czasów starego prezesa była firma co się zowie, teraz jest duży problem. To tak łagodnie mówiąc.

@XY

Do sądu ich podać. Jak jest zapis w umowie, że wypłata do 10-tego każdego miesiąca, to powinni karne odsetki za nieterminowe wypłacanie należności wypłacić.

Dobra rada

No wkońcu się doigrali teraz paczeć jak się to sypie tylko długi zostaną powinni majątki co zgromadzili pozbierać też na poczeb długu który wynosi ponad 20 baniek biedna kotka gdzie by się wtedy załatwiła przecież nie do kuwety

Aniol

Pazdro haup z 5 na miescie, auta cztery, dwa kluby ale wyplaty ludziom nie da.Brak slow...

@Aniol

Nima I nie bedzie lepiej dać zarobić wałkarzom oni myślą że nik niewie a ludzie wiedzą dużo ktoś tu puszcza brzydkie bąki

Kotka26
@Aniol

Co do majątku prezesa to musisz się doinformować, bo wiedzą twoja jest marna. Właścicielem firmy są udziałowcy jest z 30 osób. Prezes tylko w ich imieniu reprezentuje spółkę. On otrzymuje pensje tak jak każdy pracownik. Zarząd może go odwołać w każdej chwili. Jest teraz gorszy okres w firmie, spowodowany opóźnieniami zapłat za FA przez inwestorów dla których wykonuje się prace, (opóźnienia sięgają 6 mieściscy i więcej). Ale tu nikt nikogo na siłę nie trzyma. możesz pracować konkurencyjni za najniższą krajową a resztę do ręki.

tulipan
@Kotka26

Co ty za bzdury wypisujesz? On ma większość akcji więc kto go odwołą

@Kotka26

Kotka26 idź pomrucz gdzie indziej ;-) i sama się doinformuj,bo sam się człowiek nie odwoła jak ma większość akcji

@Kotka26

I nie muszę do konkurencji bo nie jestem pracownikiem tej firmy ;-). Mam fajna pracę i wypłatę na czas. Mam to szczęście, że pracodawca o mnie dba

Storant

Eltar charakteryzuje siebie jako nowoczesną firmę budowlaną z ugruntowaną pozycją na rynku południowej,wschodniej i środkowej Polski. Ciekawe dlaczego nie są w stanie zdobyć uznania w granicach całej Polski? Rozumiem, że konkurencja jest naprawdę spora, bo po Euro 2012 jest boom na budowlankę, ale żeby było aż tak ciężko wejść na całą Polskę?

Tulipan
@Storant

Kto ma wejść na całą Polskę? Oni? Kanalizację układają pod prąd, studnie im leją tacy fachowcy

Z tego co słyszałem to Eltar Sp. z o.o. przygotowują do ogłoszenia upadłości, nową spółkę mają powołaną (Wiertar Sp. z o.o.) przerzucają co się da więc trzeba uważać na nich.

Sprawiedliwy
@Marcin

Wiertar to część Eltaru w Dąbrowie Tarnowskiej, jest jeszcze Bettar w Bochni, ETL transport i warsztat

Rudy
@Sprawiedliwy

Nie ma czegoś takiego jak Bettar w Bochni to jest ELTAR. Bettar to nazwa która nigdzie oficjalnie nie figuruje. Rożne spółki powstawały, ale są w nich tylko ludzie. Cały majątek w 99% własnością ELTAR-u.

Franek

Jak się teraz pracuje? Bardzo rożne macie zdanie o pracy w firmie. Mam zamiar aplikować i jest to dla mnie ważne.

@Franek

Bida..!! panie to już długo nie pociągnie

@Franek

A to tu trzeba aplikować nie rośmieszaj mnie he... he

Rudy
@Marek

Może do podawanie cegły to nie trzeba, ale stanowiska co lepiej płacą to trzeba się wykazać.

Eltar Sp z o.o (w likwidacji)
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.

Eltar Sp z o.o (w likwidacji)