Eltar Sp z o.o

Tarnów

Opinie o Eltar Sp z o.o

Ktoś 2010-01-27 18:22:57
Słabe? tzn. jakie i na jakim stanowisku?
anonim 2010-01-28 17:43:53
SŁABO PŁACĄ KIEPSKIE ZAROBKI ZIMĄ NIE MA PRACY
maciek 2013-01-05 09:41:37
może i zarobki nie są jakieś cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e ale przynajmniej są normalne umowy i świadczenia, płacą nadgodziny itp więc jak ktoś chce zarobić to coś zarobi. jak na dzisiejsze realia to ta firma nie jest zła.
elo 2013-02-07 18:02:08
eltar to jest sceimniacka firma nie placa tak sie nalezy obcinaja co sie da z pensji kiedys dobrze stala ta firma a teraz poraszka
tiki 2013-03-10 14:04:31
Witam pracowałem w tej firmie ponad 3 lata to co jest teraz pensie głodowe delegacje zabrane od 2013roku moim zdaniem jak by nie tyle darmozjadów w biurze siedziało pani od poczty pani od długopisów kierowniczka sprzątaczek a sprzątaczka jest jedna wgląda to tak 1 osoba fizyczna na jedną osobę z biura
olo 2013-03-10 16:24:16
widze że mają duże roboty w czechowicach i chybiu i to z urzędu to powinni dobrze stać chyba że to wygrali za śmieszne pieniądze.Tzw robota dla roboty tego nie wiem
antek 2013-03-11 09:17:39
olo - 2013-03-10 16:24:16

tak mają tylko za śmieszne pieniądze i praca w akordzie w mieście na 3/4metrach śmiechu warte czyli akord mamy delegaci nie mamy jak tu można tego biednego kopidała jeszcze wyruchać a można dojazd na własny koszt i zakwaterowanie niech sobie zapłaci zawsze to jeszcze kilka groszy oszczędnośći......możemy powiedzieć kryzys mamy to jest teraz modne
bolo 2013-04-29 09:35:48
widzę że w Czechowicach ruszyło z kopyta mają dużo podwykonawców.
ROBOL 2013-05-23 19:27:18
CV możesz zostawić u sprzątaczki wycieczka jest do [usunięte przez moderatora] na dwu dniowy wypoczynek karnet też do zoo możesz se dorobić sprzątając klatki po małpach a jeszcze premia lub bony na święta tak w tamtym roku biuro dostało po pół świni a my po [usunięte przez moderatora] myślę ze jesteś zmotywowany poz...
wituś 2013-07-12 20:32:31
Robol napisał to w zabawny sposób ale pacząc na całokształt coś w tym prawdy jest Z mojego punktu widzenia firma albo dział kanalizacja bardzo się z toczyła do wcześniejszych lat marne pensie brak delegaci dobrzy znający się na swojej ROBOCIE kierownicy poodchodzili lub zostali zwolnieni jednym słowem syf się zrobił
XXX 2014-02-27 22:33:55
zależy na jakim stanowisku
Storant 2015-02-25 04:56:21
Eltar charakteryzuje siebie jako nowoczesną firmę budowlaną z ugruntowaną pozycją na rynku południowej,wschodniej i środkowej Polski. Ciekawe dlaczego nie są w stanie zdobyć uznania w granicach całej Polski? Rozumiem, że konkurencja jest naprawdę spora, bo po Euro 2012 jest boom na budowlankę, ale żeby było aż tak ciężko wejść na całą Polskę?
Tomek 2016-01-23 11:42:10
Tak to jest argument żeby się przyjąć do pracy bo rękawice dają i wody jest pod dostatek a i jeszcze ubranie Ameryka powoli zbliżamy się do zachodu ciekawe jaki krok będzie następny może jakaś znawca godzinowa.
Tomek 2016-04-06 21:33:31
A w jakiej branży te 1800 i ile godzin pracy
Bo wypłata jak dla mnie bardzo marna
To jest tak od 1 do 10
Diobeł 2016-04-07 20:44:03
A to h... je tyle jebałem w tym syfie a oni mnie zwolnili...!!! Kas słaba nie polecam
stałyPracownik 2016-06-16 19:27:58
Bardzo słabe kierownictwo. Zła organizacja pracy. Słabe zaplecze i przestarzałe urządzenia. Nie płaca nadgodzin i delegacji. Pracowników maja za nic. Słabe zarobki. Bardzo się pogorszyło w Eltarze, jestem na etapie szukania nowej pracy.
stałyPracownik 2016-06-16 22:47:04
zarabiam około 2700 -3000 za moja prace - jest to stanowczo za mało. Wiem ile inni w konkurencji zarabiają- czysty wyzysk. Zarobki w eltarze nie zmieniły sie od 7 lat.
były robol 2016-06-26 22:32:33
były robol robiłem tam i jest syf kolesie do gamonie co śmierdzi im z gęby no i alkoholicy jak się nie napiją to nie mogą robić robole mając resztki mózgu wpadli no te że wszyscy piją poza kierowcą i tak jadą autem pijani robole a kierowca się wkur...że ma sucho w pysku innym razem kto inny ma nie pić gdy kieruje i tak robolom alkoholikom z eltaru schodzi robota buraki z eltaru
dcfv 2016-06-27 17:47:04
no zalezy dla kogo dla niektorzych malo dla niektoryzch duzp
Zostaw swoją opinię o Eltar Sp z o.o - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltar Sp z o.o