Opinie o Metalzbyt w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metalzbyt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalzbyt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalzbyt w Olsztyn

zadowolony

Jedna z nielicznych dużych firm w Olsztynie z Polskim kapitałem.Miła atmosfera,zarobki w zależności od stanowiska,zawsze na czas. Musiałem zmienić miejsce zamieszkania,ale ciężko o tak zgrana ekipę w innej pracy.

za to 2

Pewnie,że terminowa - mają takie marże i takie ceny wysokie,że na pensje starczy!!

do kosika

Co znaczy dobre pensje? 2000 brutto to jest dobra pensja? co w tej pracy jest ciekawego? ważenie gwoździ? praca z magazynem? przestańcie słodzić!!

gość

Praca ciekawa,dobra atmosfera,zarobki jak w Olsztynie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Metalzbyt? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
gość

do karla : czy "stałość zatrudnienia" jest ważne? jak zarabiasz grosze? co z tego,że masz umowę jak do 3 lat miesiąc wypowiedzenia. rotacja spora. a co ma metalzbyt dzisiejszy wspólnego z metalzbytem 20 lat temu po za nazwą? i o co chodzi z doświadczeniem w sprzątaniu firm?

metalzbyt

Junak i holy , idealna praca 7-15 za 1500 netto nawet na kierowniczym stanowisku.

gość

Holy to czemu sam nie aplikujesz? skoro to taka super oferta?

gość

Rysiek Jak Twoja krypto-reklama ma się do tego w temacie "opinie o pracodawcy".. wielka sztuka doradzić jaki drut. Nasza firma zamawia wszystko bez drogich pośredników i możemy liczyć na bardziej profesjonalną obsługę.

azazel

Firma metalzbyt olsztyn, Chciałbym zasięgnąć kilka informacji. Jak wygląda praca handlowca, jakie zarobki itd. Dziękuje

ciekawy

E - skoro pracowałaś tam 4 lata i było tak fajnie to co się stało, że wyjechałaś? Czy te kwoty to netto czy brutto? Piszesz o okresie letnim a jak wygląda to zimą? Jako przedstawiciel regionalny to nie były duże pobory.

E

Firma Metalzbyt jest ok. Pracowałam ok 4 lat. Wyjechałam z Olsztyna. Atmosfera jest naprawdę super, Pobory uzależnione od miesięcznego wyniku . Składają się z podstawy zaszeregowania plus prowizja. Są różne stanowiska więc różne stawki. Ja byłam doradcą klienta zarabiałam od 2500złdo 3500zł w okresie letnim. Niestety trzeba być dobrym technicznie. Firma z dobrymi ambicjami. Nikogo nie oszukuje. Bezpieczna i jak za moich czasów było, punktualnie wypłacane pobory. Były też dodatki za szczególne osiągnięcia/nagrody/.

stomil

Firma super!!!! Atmosfera fajna. Praca przyjemna. Kasa zawsze na czas albo jeszcze szybciej. Zarobki jak w Olsztynie.

ktoś
@stomil

chyba ci zapłacili za te kłastwa

p

atmosfera - w porządku, pieniądze - zawsze na czas, wynagrodzenie - słabe.

?

nie polecam.

gość

Firma trąci komuną,pełno starych kapusiów co tylko czekają żeby donieść, dziwne praktyki zarządu typu zastraszanie (np. że zwolnią lub nie przedłużą umowy) itp, próby manipulacji pracownikiem (chodzą na specjalnie szkolenia) , podsłuchiwanie rozmów pracowników. Większość pracowników jest w starszym wieku i nie mają gdzie już pójść co szefostwo strasznie wykorzystuje. Młodzi ludzie uciekają z tej firmy, ogólnie dość spora rotacja młodych osób. Mi nie chcieli powiedzieć do ostatnich dni czy mi przedłużą umowę i dochodziły mnie słuchy że mi nie przedłużą, że są 3 osoby na moje miejsce itd i nikt nie potrafił wyjaśnić dlaczego. Kiedyś czytałem o takich manipulacjach, Pierw obiecują, potem chwalą, przed końcem umowy straszą i trzymają do ostatnich dni czy przedłużą umowę żeby potem pracownik był wdzięczny że przedłużyli umowę. Ogólnie firma jakby szkolona przez KGB. Nie dociera do nich że czasy PRL mamy dawno za sobą a i zarobki fatalne. Zarobicie lepiej na kasie w biedronce niż tam a wymagania mają ogromne. Plus że wszystko na papierze, pieniądze na czas, bony na święta, wczasy pod gruszą

Zostaw merytoryczną opinię o Metalzbyt - Olsztyn

Metalzbyt
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Stalowa 1
    10-959 Olsztyn