Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella w Marszewska Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella w Marszewska Kolonia

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ona1888 Nowy wpis

Tak są przestrzegane prawa dla kobiet w ciazy

Dominika Nowy wpis
@Ona1888

Dużo mam wraca do firmy po macierzyńskim? Ciekawa jestem jak konkretnie wtedy praca tu wygląda

Ona1888 Nowy wpis
@Dominika

Które chcą wrócić albo muszą do pracy zawodowej to wracająca. Wtedy praca na 2 zmiany

Kamil

Czy w weekendy praca w tej firmie jest obowiązkowa? Zależy mi na wolnych weekendach

Renata
@Kamil

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Może to mieć jakies znaczenie w sumie :P

Lucyna

Czy firma poszukuje nowych pracowników ?

@Lucyna

Cały czas poszukuje... Rotacja pracowników ogromna

@Gość

I nic się nie zmieni jeżeli (usunięte przez administratora) będą nadal tak ludzi traktować. Szkoda tylko że (usunięte przez administratora) tego nie widzi albo nie chce widzieć.

Justyna
@Adam

Jak oni cały czas szukają, jak nie ma ogłoszeń? Trzeba zadzwonić, czy podjechać na zakład, żeby się dowiadywać, czy jak...

@Justyna

Jest taka rotacja że baner z ogłoszeniem o zatrudnieniu nowych pracowników wisi już na stałe na budynku firmy.

Renata
@Adam

Czym spowodowana jest taka duża rotacja? Niskimi wypłatami czy czymś jeszcze?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella?

Szczerze daj sobie spokoj z ta firma .

Justyna
@Adam

a tak moze bardziej szczerze to dlaczego dac sobie spokoj ? co w niej jest nie tak, to ze jest rotacja pracownikow to ktos pisal ale nie jest to az taki powod by nie aplikowac do nich, no nie ?

Czy kandydat na stanowisko Ślusarz narzędziowy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Nie polecam tej firmy. Wypłata bardzo niska, jak za pracę na nocki. Często ustawiają pracownikom po miesiąc samych nocek. Premię zabierają całą za byle (usunięte przez administratora) Jak czegoś się nie zauważy, to worki przebiera się po godzinach pracy za darmo. Przy tylu maszynach, to nie da się czegoś nie zauważyć... Pracownikom ciągle zwiększają liczbę maszyn. Jak się zgłasza, że nie daje się rady, to mają głęboko w (usunięte przez administratora) Zazwyczaj jest tak, że ktoś popracuje kilka miesięcy i odchodzi ;) jeżeli chodzi o stanowisko wyżej np kontrola jakości, to również nie polecam. Jak jedna osoba zachoruje to w ciągu swoich 8 godzin pracy trzeba nadrobić tą zmianę. Przez cały miesiąc zmiana na nocki. Wypłata podstawowa to nieco ponad najniższa krajowa. Premia niby jest wpisana w umowie, ale nigdy jej nikt na oczy nie widział ;)

@Gość

Oczywiście firmę zamykaja przed świętami do 6 stycznia, więc zmuszają do wykorzystania swojego urlopu (jakieś 10 dni). Nic tylko to gdzieś zgłosić...

@Gość

Jest dokładnie tak jak piszesz narzucają pracownikom tyle obowiązków że nie są w stanie dobrze wykonać swojej pracy. A kudlata tylko czeka kiedy ktoś popełni jakiś błąd żeby minusa wstawić.

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella?

Jak jesteś zatrudniony po znajomości, to możesz wszystko. Bez tego lepiej omijać szerokim łukiem

@Gość

Dokładnie tak. Te firmę należy omijać baaardzo szerokim łukiem.

Byly pracownik

Polecam jak najbardziej. Praca na jasnych zasadach, wyplaty terminowe, warunki pracy dobre.

@Byly pracownik

Skoro tak dobrze i fajnie to czemu już tam nie pracujesz ?

Witam. Gwiazdek powinienem był dać ZERO, ale takie wymogi. Pani "DYREKTOR" wykazała się totalnym brakiem poszanowania, dziecinną bezczelnością, oschłością i zwykłym Łajdactwem.Starałem się tam o pracę. Zwodząc trzymali mnie w niepewności przez półtora miesiąca, po czym dopiero na moją prośbę o kontakt telefoniczny, ów "Pani" wysłała mi maila. Ma w głębokim poważaniu , że wstrzymała kogoś przez ten czas przed szukaniem pracy i naciągnęła tym samym na koszty. Jako pracodawcę - NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Powiem Ci że masz szczęście że się tam nie zatrudniłes. Dyrektorka i jej (usunięte przez administratora) ta kudlata Ola traktują budzi jak śmieci.

Ssss

Nie Potwierdzam negatywnych opinii...pracuje w tej firmie już 5 lat na produkcji. Praca jak każda inna jednak wymagrodzenia Ok płacone na czas, nadgodziny płacone uczciwie , dodatkowo co miesiąc premia, dodatki...

@Ssss

Wypłata na czas to się zgodzę. Tylko czemu nie napiszesz ile z tej premi zbierają za byle (usunięte przez administratora) ? Kudlata Ola tylko szuka pretekstu żeby wstawiać minusy pracownikom za byle co. Nic dziwnego że ciągle poszukują pracowników. Szefowi to odpowiada jego nie interesuje w jaki sposób produkcja będzie zrobiona, ma być i koniec. Dlatego Magda i Ola traktują pracowników jak śmieci. Gdyby nie one to była by to spoko praca.

Pacjent

Firma wykorzystuje sytuację na rynku i podnosi o 100% ceny za swoje opakowania! To się Wam nie opłaci!

harry

Hej, a powiedzcie mi czy jak się człowiek spóźni raz 15 minut to się robi z tego problem?

Ssss
@harry

Jak zadzwonisz ze się spóźnisz to nie.

alojzy

praca w tej firmie jest niefajna, atmosfera nie do wytrzymania, ludzie się zwalniaja dlatego nie polacam tej pracy nikomu w tej firmie

kuku

atmosfera w tej firmie jest nie do wytrzymania. Nie polecam pracy w tej firmie.

Med

Panie Ryszardzie jezeli nie odpowiadaly Panu kwestie placowe nie musial Pan podpisywac umowy o prace badz rozwiazac umowe przed jej zakonczeniem. Pozdrawiam serdecznie

poinformowany

Szczerze nie polecam jakichkolwiek prób podejmowania pracy. Dlaczego? Oszukują dając wspaniałe deklaracje, a później nic z tego. Nie masz co (brak zdolności i mocy produkcyjnych) i jak (nie ma jak dotrzeć osobiście do Klienta) i np. sprzedawać produkty. Płacą mało, szukają Twoich pomysłów za darmo, chcą Twego doświadczenia zawodowego, wiedzy, umiejętności za friko. UWAGA na tego pracodawcę !!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella - Marszewska Kolonia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Medical Ryszard Mazella
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Potokowa 46
    83-047 Marszewska Kolonia