Opinie o Sarius S.A. (wykreślona) w Toruń

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sarius S.A. (wykreślona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sarius S.A. (wykreślona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarius S.A. (wykreślona) w Toruń

PH

Najciekawiej wygląda rekrutacja na dyrektorzynę do firmy coval/sarius. Rozwiązują oni test na inteligencję i kto ma najniższy wynik to wygrywa i zostaje zatrudniony. To dość niecodzienne rozwiązanie, ponieważ później robią bezmyślnie co im się każe. Podobno kandydat nie może przekraczać 50 IQ żeby się dostać na "stanowisko". Faworyci mają 20 i dostają passata służbowego. Ich zadaniem jest tylko przeklinać i poniżać PH. Przy okazji mam zapytanie. Jakim prawem admin kasuje posty? To nie jest legalne.

były

ten co tak pięknie pisze:)o sariusie zapomniał chyba do floty dołożyć saicenta:) 10tyś.miesięcznie! tak ale 8lat temu.Jak cały kraj obsługiwało sześciu handlowców.Z tego co napisałeś,tylko jedno jest prawdą........ MELISA - pracując w sariusie trzeba brać leki od ciśnienia i wiadrami melisą popijać.

Witam. Mam nadzieję że moja opinia z racji tego że był to kilku dziesiąty zawód (przedstawiciel handlowy) przeze mnie wykonywany, będzie obiektywna i pozwoli spojrzeć Wam z innej perspektywy na firmę \"SARIUS\". W firmie \"Sarius\" (aktualnie \"Coval\") pracowałem 3 miesiące i zwolniłem się z powodów osobistych, niezwiązanych z firmą. PŁACA Pierwszy miesiąc ponad 2tyś, następne dwa około 3tyś/m.(zaniedbana przez poprzednika trasa) związane głównie z obrotem. Spotkałem się z wypłatami u kolegów z grupy w przekraczające 10tyś. Dodatek na hotele i dieta pozwalały mi spokojnie przeżyć bez obciążania własnego konta (hotele z wyżywieniem w cenie a dieta szła na papierosy bo niestety palę:) i napoje;)) MOBILE Auta do wyboru i do koloru, mi przypadł do gustu R Master bo wpadała dodatkowa gotówka za sprzedaż z paki ale i Skodą Octavią nie pogardziłem. Większość aut na klimie więc lato nie straszne:) PRACOWNICY Od pionka po szeryfa wszyscy ok, każdy ma swoje lotki ale żadnych scysji nie miałem, Wiadomo że dziewczyny z windykacji z racji tego czym się zajmują bywały oschłe ale to bardziej choroba zawodowa niż złe podejście. Fakturzystki? Kocham Was dziewczyny:) Inne działy też ok, wszędzie można wpaść na kawę czy melisę;), pogadać, pośmiać się... Ogólnie polecam choć nie każdemu, pesymiści, hejterzy, osoby z depresją, będą miały problem żeby się w tym zawodzie odnaleźć. Dość dużo stresu ale i satysfakcji. Pozdrawiam Wszystkich i pamiętajcie, więęęęęcej miłości:) PEACE

Zombie

Klienci mówią że oliwa powinien świnie pasać a nie narzędzia sprzedawać i właściwie mają rację. Gumiaki i do gnoju.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sarius S.A. (wykreślona)? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Silny

No tak koleżanko, tylko, że nie którzy są tu tylko po to aby robić zamieszanie, pseudo dyrektorzy i inni poslance z [usunięte przez moderatora], no i jak taki się do kogoś przyczepi z głupimi teksciorami to trzeba go tu ukrócić i dlatego tez, to wygląda jak wygląda...

Zombie - 2011-04-13 22:13:21 Przyjacielu tu nie ma już z kim walczyć. Srajus i coval się skończyli. Obrocików nie ma bo handlowców mieli za [usunięte przez moderatora]. Życie samo pokazuje kto jest krowim plackiem. Oni myśleli że klientów będą mieć zawsze za baranów. Tarcze guide austriackie, roschell francuski a to też wielkie [usunięte przez moderatora]. Juz niebawem w necie pokaze fajny filmik w jakich to warunkach pracuje sie w srajusie

Zombie

koleżanka

Koledzy proponuję zaprzestać tej nieprzyzwoitej wymiany różnorakich epitetów- to nie jest już ani ciekawe ani śmieszne. Chyba zboczyliście trochę z trasy - czyżby zmieniła się główna idea tego forum. NIE MOŻNA WYGRAĆ BITWY WALCZĄC MIĘDZY SOBĄ

Mistrz

No teraz już lepiej , nawet nie muszę jarać żeby wyluzować po robocie :-)) wystarczy że poczytam co nowego u PARTACZY hehe . To jak tam "SKALPEL" pewnie w handlu to z ciebie cienki bolek albo zwykła pierdoła co ? Mam teorię że ty może jesteś gejem ,no wiesz takim "ukrytym" i koledzy też ??? Wy ciągle o tym samym nawijacie . LUDZIE ODWAGI !!! Podobno 1-szy raz najważniejszy i prawie nic nie boli a tak to tylko się męczycie , eeh ciężkie życie mają ci nieśmiali . POMOCNY

Zostaw merytoryczną opinię o Sarius S.A. (wykreślona) - Toruń

Sarius S.A. (wykreślona)