Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Chcialem tylko pochwalic Panstwa pyzy z miesem. Mieciutkie ciasto, pyszny farsz, nic tylko sie oblizywac. Ja polewam je skwarkami, posypuje pieprzem i jest danie idealne. Nie zmieniajcie nic w ich przepisie. Sa naprawde pyszne. Polecam!!!

@Tomek

Witamy, dziękujemy za zakup naszego produktu i za Pana opinię. Zależy nam na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania. Pozdrawiamy, Iglotex

Pyza
@Tomek

Kolega to chyba z trade marketingu iglotex najlepsze to te wasze pierogi z kaszanka co za świństwo

Zbig584
@Pyza

Nie wiem co z kaszanką ale knedle ze śliwkami i pierogi z truskawkami są super i to nie tylko moja opinia. Wręcz kucharek z ośrodków wczasowych które same nawet kupują dla siebie.

Mouki1980

Jakie zarobki maja kierowcy kat b w iglotexie na start ?i czy samochód jest pod dom?

Wiem
@Mouki1980

Na początek (usunięte przez administratora) w zależności od rejonu.Samochod pod firmą, bo musi być podłączony do prądu, żeby komory były na załadunek zamrożone.

kolo
@Mouki1980

Tak pod dom i z powrotem ale własy priv. ha ha. Co nie którzy sobie myślą że nie wiem co.

Iglotex szuka głównej księgowej w Gdyni. Jak się pracuje w administracji?

gosc

Ktos wie moze jak ma wygladac praca ph detal po 20% czasowo mniej? Macie piątki wolne cz jak?

Uehv
@gosc

Soboty i niedziele wolne

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Z Koronawirusem

Panie Prezesie czy to jest normalne odpowiedzialne zachowanie żeby w czasie pandemi dyrektor handlowy zmuszał ludzi pH do jeżdżenia po sklepach i dodatkowo fotografowania zamrażarek jesteśmy wstrząśnięci

boba0406

skrajnie nieodpowiedzialne

Ktoś
@Z Koronawirusem

Racja rząd każe jeżeli jest to możliwe wykonywać swoją pracę z domu , a tutaj kompletnie niezrozumiale decyzje narażania nas i naszych rodzin . No ale cyfra i słupki muszą się zgadzać. Opamietajcie się !!! Gastro siedzi na L4 a detal ma zasypać dziure za wszelką cenę. Dla wszystkich PH Iglotex trzymajcie sie i najważniejsze dbajcie o siebie i swoich bliskich .

Szok
@Z Koronawirusem

Jesteśmy w szoku cyfra musi się zgadzać kosztem naszego zdrowia i naszych bliskich.

@Z Koronawirusem

Proponuję naszej kadrze zarządzającej żeby zabrali się z nami będą nam drzwi od sklepów otwierać.

Magazyn
@Ktoś

Nie narzekaj,ktoś musi pracować .Państwo z gastronomi zawsze miało lepiej ,bo nawet gdy szla sprzedaż to większość zamówień robili z domu na telefon. Znowu przed nami ciężki rok i oby tylko zwolnień nie było.

Zwolnienia
@Magazyn

Zwolnienia będą i to jest proces nie unikniony, gastro już nie powstanie takie jak było przed epidemia. A co za tym idzie? Po co tyłu magazynierów kierowców i PH. Lepiej przyjąć wariant pesymistyczny przed nami trudny okres czy dla PH czy kierowców, ale zawsze pamiętajmy że zdrowie nasze i naszych bliskich to są wartości najcenniejsze. Módlmy się i bądźmy na tyle odpowiedzialni żeby nie przytrafiła nam się druga Italia.

Mmm
@Ktoś

Pracuje w sklepie i od miesiąca nie widziałem przedstawiciela w sklepie nawet nie dzwoni więc nie mówcie że muszą pracować

Pytający kierowca

Kierowcy jeżdżą i mają świadomość ryzyka a jednak walczą o swoje miejsca pracy. Zawsze możecie iść na zwolnienie. Nas na to nie stać i naszych rodzin. Zresztą po końcu pandemii nie będzie potrzeby tylu PH ma nadzieję bo sam wiem z praktyki co o Was mówią na sklepach ,że dzwonicie a nie przyjeżdżacie od lat. Też chciałbym osobówkę parę wizyt reszta z domu przecież cały czas tak pracujecie a my często od poniedziałku łącznie z sobotą praca. Albo razem albo osobno. Sam się boję ale trzeba ratować co się da. "koledzy " ze sprzedaży. Zresztą zawsze byliście Ci lepsi. Pozdro

PH
@Pytający kierowca

Szanuje wasza pracę i zawsze będę sam kiedyś byłem kierowca, tylko pamiętaj że bez PH po kiego grzyba kierowca?

Szacun
@Pytający kierowca

I szacun dla was , ale PH mogli by sobie darować mogą działać z fona im nas mniej na rynku tym mniejsze zagrożenie. Byly pracownik kierowca .

Magazyn
@PH

Tylko narzekać potraficie, nie jesteście jedyną grupą zawodową która w tym ciężkim dla wszystkich okresie pracuję.Ale oczywiście wy czujecie się niezastąpieni i najważniejsi .

xXx
@Szacun

Po co kierowca?? Bo robota sama się robi... Ile zamówień jest robionych przez tele, albo klien sam upomina się o zamówienie. Każdy robi swoją robotę, ale tekst typu "bez nas, nie ma Was" jest chyba od dawna przesadzony

Mmm
@Pytający kierowca

Pracuje w sklepie na wsi i od jakiegoś miesiąca nie widziałem wcale przedstawiciela

Cześć, szukam informacji na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego Sosnowiec, Bielsko: 1. Na jaką podstawę netto można liczyć, mając spore doświadczenie? 2. Jak wyglądają premie, czy są realne do uzyskania, i z jakimi narzędziami lub ewen. wsparciem? 3. Czy samochód służbowy można użytkować prywatnie, np. w weekendy, ile to kosztuje czy z GPS? 4. Ile wizyt dziennie do wykonania? 5. Jakie są opinie o RKS, kompetencje doświadczenie i atmosfera? Niepokoi mnie że ogłoszenie wisi prawie non stop, czy to wynika z ciągłej rotacji w firmie?

Some

Taki tam macie terror że boicie się odpowiedzieć na pytanie, czy roboty tyle że czasu brak?

@Some

Wszystkie negatywne opinie są od razu kasowane,więc nie ma sensu wogole się wypowiadać.

Konsument
@Some

Pewnie teraz dużo roboty nie mają, bo 40% sprzedaży stanowi gastronomia.W tym momencie raczej nikt nie myśli o wypoczynku i konferencjach więc brak sprzedaży. Kolejny trudny rok przed Iglotexem

Odpowiedź
@Some

Nie istotne duże doświadczenie za to nikt Ci nie zapłaci tylko cyfra musi się zgadzać. Ty widzę z tych co fura skóra i komura. Nie jest lekko kolego kasa uzależniona od wyniku a za furę płacimy i są limity km.

Wdbdh

Z tego co ja znam jednego przedstawiciela to on jeździ samochodem w weekend. Jeździ prywatnie że mają jakąś kartę na Orlen i na tą kartę tankują paliwo no i jeździ prywatnie a tankuje paliwo nie za swoje tylko z firmy

Lukasz
@Wdbdh

Jak co miesiac placi za uzytkowanie samochodu sluzbowego to w weekendy jezdzi i tankuje za firmowe.

Jfhh
@Lukasz

Nie płaci bo sam mi kiedyś mówił

Goss

Gdzie można zareklamować produkt firmy iglotex? Jakiś mail ? Nie ma nic na stronie

@Goss

Oddaj do sklepu. Przeważnie to wina sklepów, bo nie utrzymują odpowiedniej temperatury w zamrażarce. Produkty proste historie, są jednymi z lepszych na rynku

Konsument
@Gość

Raczej są najdroższe na rynku,bo nie najlepsze

Bizon
@Gość

No napewno. A może tak klien kupił i postanowił z nimi odwiedzić babcie, wpaść na kawe do znajomych isć do lekaża a na koniec wrzucić do zamrażarki. No ale przecież przewżnie to wina sklepów.

potencjalnyzarobiony

Witam, Jak idzie odbudowa zakładu w Skórczu? Widziałem, że jest obsuwa z umową na wykonanie - nie wiem, czy warto tam szukać pracy.

Jula

Firma ma dziwne podejście do swoich potencjalnych pracowników. Dostałam zapewnienie, że dostanę wiadomość po wybraniu kandydata na stanowisko które się ubiegałam czyli PH. Minął juz miesiąc, a tu zero jakiejkolwiek informacji. Dziwi mnie to gdyż dostałam pracę w firmie, która jest klientem Iglotex i będę zabiegała o to żeby to się zmieniło. Zero poszanowania czyjegoś czasu i szacunku do osoby ubiegającej się o pracę. Nie pozdrawiam.

@Jula

Właśnie zawarła Pani w tej opinii cały profesjonalizm firmy Iglotex

Czekoladowy
@Jula

Firmy nie zdają sobie sprawy, że zaniedbując proces rekrutacyjny sami tracą klientów...ale jak idziesz do pracy tam gdzie kupuje się zaopatrują w Iglotexa i możesz zmienić dostawcę to kogoś może tam zaboleć ;)

Mariusz Krawiel

Witam. Od kilku lat współpracuje z waszą placówką w Łodzi ( ul Traktorwa )jednak standartem jest brak ciągłości dostaw w okresach świątecznych. Z wielu lat doświadczenia wiem że świateczny czas wzmożonych zakupów powinien być traktowany priorytetowo! wówczas możmy pozyskać nowego klienta lub stracić STAŁEGO przez zaniedbania. Oto przykład ????

?????

A co w końcu pogonili (usunięte przez administratora)

PIEROGI

Zakupione przeze mnie pierogi już podczas gotowania otwierały się. Farsz przemielony na papkę. Gdzie mogę zgłosić reklamację i otrzymać zwrot pieniędzy ?

@PIEROGI

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

iglo

wow negatywne (ale prawdziwe) opinnie znikają z portalu z prędkością światła. NIEŹLE!

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pani oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i podanie numeru serii, partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Krzysiek

:) Jak tam w Białym? Po myśli?

zastanawiacz

czy ktoś się orientuje ile $$ dostają PH na dzień dobry?

Czesiek
@zastanawiacz

Po odliczeniach niecale 2 tys na premie radze nie liczyc

?????

A gdzie piątkowy wpis o wzorcowo zarządzanym oddziale Skorcz????????????

Nikoś
@?????

Już usunięte bo komuś się nie spodobało i cała prawda wyszła na jaw!!!!!

@Nikoś

Czyli na tym forum można się tylko pozytywnie wypowiadać o pracodawcy, bo inaczej wpis zostanie wykasowany.Słabe to jak cała ta firma

Kony1980

Witam Jeszcze raz zapytam, czy ktoś wie co się dzieje, że potrzebują przedstawicieli, kierowników A nawet dyrektorów w 16 lokalizacjach w całej Polsce?

Było
@Kony1980

A skąd ta wiedza że aż taka akcja w całej Polsce

Kony1980
@Było

Przedstawiciel Handlowy  IGLOTEX 16 lokalizacji 10 paź 2019 Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu  IGLOTEX 2 lokalizacji 9 paź 2019 Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży  IGLOTEX Białystok 9 paź 2019 Zapisz Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Detalu  IGLOTEX Sochaczew 4 paź 2019 Zapisz Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego  IGLOTEX Dąbrowa (pow. poznański), Poznań 3 paź 2019 Zapisz Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii  IGLOTEX 2 lokalizacji 1 paź 2019 Oferty rekomen No i co Ty na to

Było
@Kony1980

Pewnie się rozwijają i potrzebują nowych pracowników, chyba że przelewy za wrzesień były słabe ????

Olo
@Kony1980

Wszędzie jednakowy (usunięte przez administratora) Niedługo zagrają te firmę z kolejnymi jej reformatorami.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala